Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:25 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


kad je sotona kusao ISUSA, ISUS je rekao: ne kusaj Boga, Bog me ne mora cuvati ako ga ja kusam.
ja cijelo vrijeme citiram bibliju, a to sto vi katolici nemate pojma da vas lazu u crkvi, to nije moj problem, nego vas.
studiram


Prijatelju...ja, upravilu, bas i ne idem u crkvu...i to iz vise razloga...prvo svatko je direktno vezan s Bogom...drugo, imam svoju glavu da njome mislim pa mi ne treba nitko drugi govoriti sto trebam mislit....za razliku od tebe kojem je za razmisljanje, cini se, itekeko potrebna pomoc (nazalost)...Trece, onako kako ja poznajem i razumjem Bibliju ti neces u tri zivota...

A cemu ti studij? Rekao si da nista sem vjere nije potrebno? I ako studiras, zar ne ucis iz knjiga...drugih, ne Biblije? I jel ti kuzis te druge knjige? Jer ni Bibliju ne kuzis, a ni nase postove, pa se pitam....
I molim te...kako si uspio upisat fax? Razumijevanje procitanog ti je slabo, pravopis ni za osnovnu skolu, ne postujes znanje vec smatras da je to sotonsko djelo...pa kako onda, zasto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:49 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Ovo je prelagano lolcina
Pa jel ti znas prepoznati mrznju? Jel znas sto je sovinizam? Procitaj sto si pisao za silovane zene. Procitaj generalno sto si pisao, a da nisu citati. Tvoje rijeci su pune oholosti, srditosti i licemjerja... Ne moras nekome reci glupane da bi mu dao do znanja da ga smatras glupim... Mrznja se nalazi u tovjim rijecima sasvim jasno...mrznja prema onima koji ne misle kao ti. Vrijedjas sve sto ne razumijes, a malo toga razumijes. Ili mozda trebas citate?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:53 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Ovo je prelagano lolcina
Pa jel ti znas prepoznati mrznju? Jel znas sto je sovinizam? Procitaj sto si pisao za silovane zene. Procitaj generalno sto si pisao, a da nisu citati. Tvoje rijeci su pune oholosti, srditosti i licemjerja... Ne moras nekome reci glupane da bi mu dao do znanja da ga smatras glupim... Mrznja se nalazi u tovjim rijecima sasvim jasno...mrznja prema onima koji ne misle kao ti. Vrijedjas sve sto ne razumijes, a malo toga razumijes. Ili mozda trebas citate?

ne samo mržna namcor - neg i nadmenost.
on je iznad nas - došao je ovdje, prosvijetlit nas, naučiti, ukazati na pravi put....na ispravno... doh doh doh
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:57 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ponavljam, internet je nacin komunikacije, sto je grijeh ako pricam s vama o Bogu, sto je tu lose.
Znaci ono sta ti je od koristi to nije grjeh a on sta tebi nije od koristi to je grjeh. Jel ti znas od cega je nastao internet a ???

Citat :
ali muzika je losa, jer od nje nema koristi.
Zasto ti slusas muziku, sto ti ona daje? ovo pitanje je za sve!
Ni ti nisi od koristi pa ti niko ne kaze da si los ili da te je sotona stvorio!
Slusam da se opustim, da se smirim i Boze moj da uzivam u melodiji !

I opet isto a... pa jel ti ne shvacas ili sta scratch shock
Citat :
1. BOG je nadahnuo ljude svojim duhom i oni su to zapisali!
DOKAZI da je to bio Bog a ne netko drugi !!!!

Citat :
2. ISUS rece: blago onima koji ne vide, a vjeruju!
DOKAZI da je Isus Bozji sin !!!

Citat :
3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
DOKAZI da je to tako, sta onda sa muslimanima i svim ostali ???

Citat :
4. netko je sve ovo stvorio, ako postoji stvorenje, onda postoji i stvoritelj, ako je svijet ovako dizajniran, onda postoji i dizajner, nemoguce je da su sva bica toliko savrsena, bez mane i da je to slucajno, sad ces me pitati sto je sa bolesnim ljudima(to je posljedica grijeha).
opsjednuca npr. su od sotone ili njegovih demona...ljudi cine grijeh jer ih netko na to potice- sotona
Slazem sa da je sve ovo presavrseno da bi moglo nastati slucajno.
Onda si tu u jako velikom grjehu jer mislim (a nisam izgleda jedini) da si ti jako bolestan u glavu!

Citat :
5. pojasni mi, ne kuzim?
Pa kaj ne citas Bibliju ili.... ajd ljepo procitaj Bibliju pa ces skuziti pitanje.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 6:00 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Evo ovdje !
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepet vel 01, 2008 6:04 pm

@Tutankhamon...a care, svaka ti dala... lolcina lolcina lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimesub vel 02, 2008 1:40 pm

Ovo je bilo jače od mene.

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Voda-vino


Zadnja promjena: ; sub vel 02, 2008 1:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
navijačka hrenovka
Višestanični organizam
navijačka hrenovka


Female
Libra Dog
Broj postova : 49
Age : 53
Location : na podu
Registration date : 25.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimesub vel 02, 2008 1:42 pm

ja žellim vječni život :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimened vel 03, 2008 12:12 am

Bravo, Alexander!!! ;)

Usput, tek je na Nikejskom saboru izglasano da zacece bude bezgresno, a Isus Bozji sin... *
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:22 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ja nisam rekao da ja to moram raditi, nego ti ne razumijes neke stvari, ja hocu reci da ako se dogodi u zivotu situacija da cu morati 3 dana biti bez vode ili 10 dana bez hrane, to cu izdrzati jer ce mi Bog pomoci, ali ici raditi pokus i da slucajno u tom pokusu umrem, pocinio bi grijeh, i Bog bi me bacio u pakao jer sam prekrsio zapovjed. isto vrijedi i za to ako trazim posao, Bog ce mi pomoci, naravno ali kod svega i mi moramo traziti, a ne samo cekati, zbog ovakvih pitanja, i ima ovoliko postova, jer stvarano ides na provokaciju.
sto da ti ja sve napisem, pa ocekujem da cete neke logicne stvari sami zakljuciti.
nezaboravite, previse slobode u zivotu, dovode do slabljenja savijesti, to znaci da nam se od previse slobode i svakakvih svijetskih stvari um zatupljuje, svi oni koji misle da mogu raditi sto hoce, svakakve aktivinosti,hobiji, stete.......


Zanimljivo kako smo iskljucivo mi ti koji ne razumjemo...a da se zapitas da nijeu tebi problem?
BTW...kako to mislis ako slucajno umres? Kako mozes slucajno umrjet? Pa zar te Bog ne cuva?

A propos logicnih stvari lolcina lolcina lolcina Pa ti si kralj nelogicnosti, a da ne spominjemo da ne koristis mozak za razmisljanje nego gutas sta ti servira zatvorenih ociju! A, care, stvarno si duhovit, nema sta...mozda da ovu temu prebacimo na PDF Zabava?

I jos nesto...nisi odgovrio da li si zavrsio kakvu skolu ili sta?

Bog cuva one, koji postuje njegove zakone!

pogledaj sto kaze pavao: samo ljudi koji su primili Duha Svetoga mogu razumjeti Bozje poruke, vidis sto kaze, da duhovan covjek sve razumije i nitko mu netreba govoriti, on moze sve raumijeti, a to je jer je upoznao i ima Kristovu misao.

1. Korinćanima 2,14 Tjelesan čovjek ne prima što je od Duha Božjega; njemu je to ludost i ne može spoznati jer po Duhu valja prosuđivati.
1. Korinćanima 2,15 Duhovan pak prosuđuje sve, a njega nitko ne prosuđuje.
1. Korinćanima 2,16 Jer tko spozna misao Gospodnju, tko da ga pouči? A mi imamo misao Kristovu.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:27 pm

gloria_g je napisao/la:
jedno pitanje samo ikd -
tebi je "normalno", ok i logično, da si jedini ti u pravu, i da jedini ti znaš, a nas cca 10 smo u krivu i nemamo pojma???

koja je to proporcija 1:10

kad se ja nađem u ovakvoj situaciji, debelo porazmislim o sebi roll roll

u krscanstvu nikada nije vecina u pravu, manjina zna istinu.

ajmo ovako postaviti stvari: ISUS je rekao tko mene ljubi vrsit ce zapovjedi i tko mene zeli upoznati mora vrsiti zapovjedi.

neka mi netko od vas napise koje su Bozje zapovjedi!
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:33 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
jedno pitanje samo ikd -
tebi je "normalno", ok i logično, da si jedini ti u pravu, i da jedini ti znaš, a nas cca 10 smo u krivu i nemamo pojma???

koja je to proporcija 1:10

kad se ja nađem u ovakvoj situaciji, debelo porazmislim o sebi roll roll

u krscanstvu nikada nije vecina u pravu, manjina zna istinu.

ajmo ovako postaviti stvari: ISUS je rekao tko mene ljubi vrsit ce zapovjedi i tko mene zeli upoznati mora vrsiti zapovjedi.

neka mi netko od vas napise koje su Bozje zapovjedi!
A sto se ima napisati kada ces ti sve podudarati ne obaziruci se pravo slobodnog misljenja bilo kog ovde i njegovog licnog tumacenja tih istih zapovesti.
[Vrh] Go down
navijačka hrenovka
Višestanični organizam
navijačka hrenovka


Female
Libra Dog
Broj postova : 49
Age : 53
Location : na podu
Registration date : 25.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:40 pm

Citat :
ajmo ovako postaviti stvari: ISUS je rekao tko mene ljubi vrsit ce zapovjedi i tko mene zeli upoznati mora vrsiti zapovjedi.

neka mi netko od vas napise koje su Bozje zapovjedi!

ja želim vječni život a ne znam Božije zapovijedi. hajde isusu koji dolaziš kaži mi ih. htjela bi se spasiti tuzni
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:49 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Ne mogu se oteti dojmu da je tebi JAKO, JAKO vazno da nesto negdje PISE. Ako pise onda je sigurno istina! I Homer Simpson je rekao da ako je bilo na TV-u onda je istina. Jel se i tog gesla drzis?
Ali, znas, ne znam kako da ti kazem...nije istina sve sto pise...samo zato sto je to netko odstampao ne cini tu stvar apsolutnom.
Sigurna sam da govorim u ime svih kada kazem...ajde ti nama reci nesto do cega si dosao razmisljajuci svojom glavom, a ne citirajuci.

ti meni govoris da ja govorim gluposti, a ja svaki dan citam bibliju i svaki dan se molim, a ti sigurno tako ne radis, jer da si iskreni krscanin nebi bila protiv mene, nego bi bila za mene.
tako je bilo i u ISUSOVO vrijeme, a on je rekao da ce i onima koji ga budu slijedili isto biti, da ce odbacivati ISUSA i njegove istine, vi ne zelite doci pred ISUSA jer zivite u tami, tj. u grijehu, a onaj koji je u grijehu, ne dolazi k ISUSU, jer se boji svijetla, da cse njegova djela ne otkriju, a onaj cija su djela pravedna, on dolazi k ISUSU, jer je ISUS svijetlo.

ja zivim po bibliskim nacelima, mene vodi Bog, tako i moje misli.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:54 pm

daska za peglanje je nova ovdje koliko vidim, pa mi je jasno da se da napalit i navuć,
al vladek, ti dobro znaš ikd pa kako te dobije na istu foru??? ;) ;)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:59 pm

gloria_g je napisao/la:
daska za peglanje je nova ovdje koliko vidim, pa mi je jasno da se da napalit i navuć,
al vladek, ti dobro znaš ikd pa kako te dobije na istu foru??? ;) ;)
ma ne,neg mi skace pomalo na zivce,vise mi izgleda na "spanskog inkvizitora" i izdoktririranog ne goli na nekoga ko postuje slobodu misljenja,vera se ne namece vec prihvata a ovo mi lici na diktaturu.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:05 pm

ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:06 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ne, svetkuju nedjelju koja nije od Boga dana, subota je Bozji dan odmora a nedjelja ljudski, nedjelja je dan sunca, a ako neznas, sotonisti slave boga sunca-sotonu, pa povezi, Bog nikada nije promjenio zapovjed.
to je samo jedan primjer.....


Pa ti si pogan...sto to govoris da je nedjelja dan od sunca??? Nedjelja je dan kao i svaki drugi. Jedanko dobar za molitvu kao i svaki drugi. Ako ti dane pripisujes nekim silama i cemu vec pripisujes...to ti je praznovjerje... Ili hoces reci da ce Bog reci da necije molitve ne vrijede jer su upucene u nedjelju?
Molim te objasni kakve veze ima sta drugi rade na neki dan? I sta da sad svi subotom pocmu slavit nekog demona, vraga, babu rogu...jel bi se ti prestao molit subotom?

nedjelja je dan sunca, da u pravu si nedjelja nema veze s Bogom, nedjelja, iliti prvi dan stvaranja, a sedmi dan je Bog predahnuo i posvetio ga nama, zato je ISUS rekao da je subota stvorena radi covjeka, subotu je Bog proglasio svetom, a ne nedjelju, iako taj naziv nedjelja ne postoji u bibliji, nego se zove 1. dan sedmice, a i nakon uskrsnuca su se bogosluzja odrzavala u subotu.
Djela apostolska 13
ja govorim koji je dan odmora, a Bogu su mrske molitve onih koji ne zive po bibliskim nacelima i po njegovim zapovjedima.

sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:09 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Misliš li da ljudi, obična prašina naspram Boga, mogu pojmiti Boga.

ISUS je rekao:Matej 5,48 "Budite dakle savršeni kao što je savršen Otac vaš nebeski!
Jesi li savrsen kao Bog?

pise navodnici, savrsen znaci biti bez grijeh, ali ne da ga od sada vise necu uciniti!


I...objasni onda...da li mi, ljudi, obicna prasina naspram Boga mozemo spoznati Boga?
OK imali smo citat. Imali smo i objasnjenje citata. A da sad das SVOJE misljenje i odgovor na postavaljeno pitanje?


mozes kad te ISUS krsti svojim Duhom, kad se nanovo rodis odozgo, jer ISUS je rekao tko se ne rodi odozgo nece uci u raj.
a oni koji su rodjeni odozgo, imaju Kristovu misao i mogu sve razumjeti, za to sam dao citat, iz 1. koricanima...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:13 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Sanja je napisao/la:
džaba vam sve to, isus će ponovo doći lolcina

Isus je rekao: doci cu kad se najmanje budete nadali


Dobra, dobra, svaka cast lolcina

trebas citat
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:28 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


kad je sotona kusao ISUSA, ISUS je rekao: ne kusaj Boga, Bog me ne mora cuvati ako ga ja kusam.
ja cijelo vrijeme citiram bibliju, a to sto vi katolici nemate pojma da vas lazu u crkvi, to nije moj problem, nego vas.
studiram


Prijatelju...ja, upravilu, bas i ne idem u crkvu...i to iz vise razloga...prvo svatko je direktno vezan s Bogom...drugo, imam svoju glavu da njome mislim pa mi ne treba nitko drugi govoriti sto trebam mislit....za razliku od tebe kojem je za razmisljanje, cini se, itekeko potrebna pomoc (nazalost)...Trece, onako kako ja poznajem i razumjem Bibliju ti neces u tri zivota...

A cemu ti studij? Rekao si da nista sem vjere nije potrebno? I ako studiras, zar ne ucis iz knjiga...drugih, ne Biblije? I jel ti kuzis te druge knjige? Jer ni Bibliju ne kuzis, a ni nase postove, pa se pitam....
I molim te...kako si uspio upisat fax? Razumijevanje procitanog ti je slabo, pravopis ni za osnovnu skolu, ne postujes znanje vec smatras da je to sotonsko djelo...pa kako onda, zasto?

kao prvo i osnovno, nitko ne moze razumjeti bibliju ako mu Bog ne otvori oci, ako pokusavas sam tumaciti bibliju, bez da molis Boga da ti on da odgovore na pitanja, onda ces biti u velikom problemu, jer sotona zna bibliju napamet i lako cete prevariti, ako ne poznajes pravu istinu, a koliko sam vidio, ti je ne poznajes.
napisi mi kako glase 10. Bozjih zapovjedi???
mozes imati sva znanja svijeta i zbog toga neces u raj, a u raj ce uci covjek koji mozda nije ni osnovnu skolu zavrsio, ali je zivio prema bibliji, zivio je za Boga, a ne za sebe...ja ne moram znati savrseno pravopis da bi me Isus prihvatio.
ISUS je Bog, on je odbio svoje bozanstvo, i prihvatio da postane kao mi, obican covjek, kojeg je i sotona kusao u mnogim situacijama, nosio je na svojim ledjima nase grijehe, kako bi nas mogao opravdati pred Ocem, sve je ucinio za nas, cak je umro za nas, da bi imali priliku da udjemo u raj, samo se sjeti, koliko si puta u zadnih tjedan dana citala bibliju i koliko si puta bila na koljenima i zahvaljivala Bogu i molila ga da te on vodi, i da zivis po njegovoj volji, a ne po svojoj, a ne da sama tumacis bibliju kako tebi pase, naravno da ti ono sto ja kazem nije jasno kad zi tumacis biblju bez Bozje pomoci, tumacis je svojim nesvrsenim mislima, kad upoznas Krista, shvatit ces koliko so nemocni i gresni i jadni bez Boga, jer ISUS je rekao: bez mene ne mozete NISTA uciniti!
ne zaboravi mi napisati zapovjedi!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:32 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Ovo je prelagano lolcina
Pa jel ti znas prepoznati mrznju? Jel znas sto je sovinizam? Procitaj sto si pisao za silovane zene. Procitaj generalno sto si pisao, a da nisu citati. Tvoje rijeci su pune oholosti, srditosti i licemjerja... Ne moras nekome reci glupane da bi mu dao do znanja da ga smatras glupim... Mrznja se nalazi u tovjim rijecima sasvim jasno...mrznja prema onima koji ne misle kao ti. Vrijedjas sve sto ne razumijes, a malo toga razumijes. Ili mozda trebas citate?

nisam ja ovdje koji ne razumije, nego vi, ja sam citirao bibliju, a vi ste protiv toga bili, a kad kazem svojim rijecima opet ne valja, naravno da nista ne razumijete, kad zivite po svojim tumacenjima i po svojoj volji.
a jahve rece: proklet covjek koji se uzdaje u covjeka
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:38 pm

Ne ne,nego kad mi kazemo ono sto mislimo onda tebi nije po volji i dalje ces nastavljati provocirati sve koji nisu saglasni s tobom,rekoh to je doktrina "spanske inkvizije",da sada mi zivimo u tom vremenu sve nas bi ti spalio na lomaci.
Ja ne idem u crkvu,retko,ne citam i ne molim se na kolenima ali se molim u srcu i ono mi je uvek toplo a tvoje je ledeno kao sibir i smiri ga i utopli jer ti se moze desiti da se ovde brzo ohladis.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:39 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ponavljam, internet je nacin komunikacije, sto je grijeh ako pricam s vama o Bogu, sto je tu lose.
Znaci ono sta ti je od koristi to nije grjeh a on sta tebi nije od koristi to je grjeh. Jel ti znas od cega je nastao internet a ???

Citat :
ali muzika je losa, jer od nje nema koristi.
Zasto ti slusas muziku, sto ti ona daje? ovo pitanje je za sve!
Ni ti nisi od koristi pa ti niko ne kaze da si los ili da te je sotona stvorio!
Slusam da se opustim, da se smirim i Boze moj da uzivam u melodiji !

I opet isto a... pa jel ti ne shvacas ili sta scratch shock
Citat :
1. BOG je nadahnuo ljude svojim duhom i oni su to zapisali!
DOKAZI da je to bio Bog a ne netko drugi !!!!

Citat :
2. ISUS rece: blago onima koji ne vide, a vjeruju!
DOKAZI da je Isus Bozji sin !!!

Citat :
3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
DOKAZI da je to tako, sta onda sa muslimanima i svim ostali ???

Citat :
4. netko je sve ovo stvorio, ako postoji stvorenje, onda postoji i stvoritelj, ako je svijet ovako dizajniran, onda postoji i dizajner, nemoguce je da su sva bica toliko savrsena, bez mane i da je to slucajno, sad ces me pitati sto je sa bolesnim ljudima(to je posljedica grijeha).
opsjednuca npr. su od sotone ili njegovih demona...ljudi cine grijeh jer ih netko na to potice- sotona
Slazem sa da je sve ovo presavrseno da bi moglo nastati slucajno.
Onda si tu u jako velikom grjehu jer mislim (a nisam izgleda jedini) da si ti jako bolestan u glavu!

Citat :
5. pojasni mi, ne kuzim?
Pa kaj ne citas Bibliju ili.... ajd ljepo procitaj Bibliju pa ces skuziti pitanje.

to je ono sto sam i rekao, trazis u muzici da te opusti...
a ISUS je rekao da ako smo umorni i optereceni, da dodjemo k njemu i on ce nas odmoriti, a nitko bez Boga ne moze zivjeti, ne mozes zivjeti bez onoga koji te stvorio.

Izaija 1,28 Otpadnici i grešnici skršit će se zajedno, a oni što Jahvu napuštaju poginut će.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:41 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Evo ovdje !
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.

sto da kazem, da je sve to Bog stvorio, onda bi lagao!
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 34 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 34 / 40.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Bakterija za duzi zivot i plodnost
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: