Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:42 pm

daska za peglanje je napisao/la:
ja žellim vječni život :)

zivi po biblijiskim nacelima, moli se i citaj Rijec Bozju
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:48 pm

daska za peglanje je napisao/la:
Citat :
ajmo ovako postaviti stvari: ISUS je rekao tko mene ljubi vrsit ce zapovjedi i tko mene zeli upoznati mora vrsiti zapovjedi.

neka mi netko od vas napise koje su Bozje zapovjedi!

ja želim vječni život a ne znam Božije zapovijedi. hajde isusu koji dolaziš kaži mi ih. htjela bi se spasiti tuzni

ljudi koji nikad nisu culi za Isusa, ajmo reci da postoji takav, i on ima savijest, koja mu govori sto je dobro, ali ako radi protiv savijesti, takodjer ce biti osudjen na smrt
ali ti si cula za Isusa, evo sad imas priliku, ako je odbijes, to je tvoja volja, ako zelis zivjeti bez Boga, kako ces onda zivjeti u raju s Bogom, ako si ga odbila slusati i postivati, onda ce takvima Bog ispuniti zelju, jer zele da pate i zele smrt, zele pakao, ne zele biti Bozja djeca...zele zivjeti po svojim pravilima
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:51 pm

gloria_g je napisao/la:
ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....

oni cija su djela nepravedna i nisu po Bozjim nacelima, su u tami i ne zele doci k ISUSU koji je svijetlo, da se njihova djela nebi vidjela, zato ne dolaze k nemu, nego ostaju u tami, a onaj cija su djela pravedna on dolazi k Bogu jer zeli da se pokazu njegova djela...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:54 pm

Vladimir je napisao/la:
Ne ne,nego kad mi kazemo ono sto mislimo onda tebi nije po volji i dalje ces nastavljati provocirati sve koji nisu saglasni s tobom,rekoh to je doktrina "spanske inkvizije",da sada mi zivimo u tom vremenu sve nas bi ti spalio na lomaci.
Ja ne idem u crkvu,retko,ne citam i ne molim se na kolenima ali se molim u srcu i ono mi je uvek toplo a tvoje je ledeno kao sibir i smiri ga i utopli jer ti se moze desiti da se ovde brzo ohladis.

ako se ne molis na koljenima, ne citas bibliju, onda ne mozes vidjeti svoje greske, samo ti ISUS moze pokazati tvoju gresnost, vidis ti bjezis od biblije i molitve jer ne zelis da se tvoja djela vide, da dodju na svijetlo...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:57 pm

moze li mi netko napisati kako glase 10 Bozjih zapovjedi, molim vas da netko napise?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:58 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....

oni cija su djela nepravedna i nisu po Bozjim nacelima, su u tami i ne zele doci k ISUSU koji je svijetlo, da se njihova djela nebi vidjela, zato ne dolaze k nemu, nego ostaju u tami, a onaj cija su djela pravedna on dolazi k Bogu jer zeli da se pokazu njegova djela...

pa jeb...jel ti znaš normalno razgovarat - bez Isusa - o najobičnijim stvarima...npr. jel voliš jesti prokulice? a da ne upitaš Isusa za odgovor - jesi li kad čuo za ono: ne izusti ime Boga svoga uzalud.
(tako nekako ide - ne volim citirati )
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:06 pm

gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....

oni cija su djela nepravedna i nisu po Bozjim nacelima, su u tami i ne zele doci k ISUSU koji je svijetlo, da se njihova djela nebi vidjela, zato ne dolaze k nemu, nego ostaju u tami, a onaj cija su djela pravedna on dolazi k Bogu jer zeli da se pokazu njegova djela...

pa jeb...jel ti znaš normalno razgovarat - bez Isusa - o najobičnijim stvarima...npr. jel voliš jesti prokulice? a da ne upitaš Isusa za odgovor - jesi li kad čuo za ono: ne izusti ime Boga svoga uzalud.
(tako nekako ide - ne volim citirati )

a ti neznas pricati bez psovanja! ti meni govoris sto je dobro a sto nije.
kreni prvo od sebe!
kad vec spominjes zapovjed, napisi mi svih deset
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:11 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....

oni cija su djela nepravedna i nisu po Bozjim nacelima, su u tami i ne zele doci k ISUSU koji je svijetlo, da se njihova djela nebi vidjela, zato ne dolaze k nemu, nego ostaju u tami, a onaj cija su djela pravedna on dolazi k Bogu jer zeli da se pokazu njegova djela...

pa jeb...jel ti znaš normalno razgovarat - bez Isusa - o najobičnijim stvarima...npr. jel voliš jesti prokulice? a da ne upitaš Isusa za odgovor - jesi li kad čuo za ono: ne izusti ime Boga svoga uzalud.
(tako nekako ide - ne volim citirati )

a ti neznas pricati bez psovanja! ti meni govoris sto je dobro a sto nije.
kreni prvo od sebe!
kad vec spominjes zapovjed, napisi mi svih deset

e o tome se i radi - to je ono kaj sam maloprije rekla - izvlačiš iz mene ono najodvratnije, nije mi jasno zakaj - a inače ne psujem, pa se i sama čudim svojoj rekaciji ovdje....
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:12 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:17 pm

imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(

dakle, koje ti glupsti melješ...pa ne mogu vjerovat
di si to čuo - tko te takve gadarije naučio affraid affraid
strašno....
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:20 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Vladimir je napisao/la:
Ne ne,nego kad mi kazemo ono sto mislimo onda tebi nije po volji i dalje ces nastavljati provocirati sve koji nisu saglasni s tobom,rekoh to je doktrina "spanske inkvizije",da sada mi zivimo u tom vremenu sve nas bi ti spalio na lomaci.
Ja ne idem u crkvu,retko,ne citam i ne molim se na kolenima ali se molim u srcu i ono mi je uvek toplo a tvoje je ledeno kao sibir i smiri ga i utopli jer ti se moze desiti da se ovde brzo ohladis.

ako se ne molis na koljenima, ne citas bibliju, onda ne mozes vidjeti svoje greske, samo ti ISUS moze pokazati tvoju gresnost, vidis ti bjezis od biblije i molitve jer ne zelis da se tvoja djela vide, da dodju na svijetlo...
i dok se molis na kolenima el drzis spanski bic sa kuglicama i udaras sebe u ledja da operes svoje grehe?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:44 pm

Evo prijatelju...

7smrtnih grijeha

1.oholost
2.skrtost
3.bludnost
4.zavist
5.neumjerenost u jelu i picu
6.srditost
7.lijenost

10 Bozjih zapovjedi

1. Ja sam Gospodin Bog tvoj: nemaj drugih bogova uz mene.
2. Ne izusti ime Gospodina Boga svojega uzalud.
3. Spomeni se, da svetkujes dan Gospodnji.
4. Postuj oca i majku, da dugo zivis i dobro ti bude na zemlji.
5. Ne ubij.
6. Ne sagrijesi bludno.
7. Ne ukradi.
8. Ne reci lazna svjedocanstva.
9. Ne pozeli tudjeg zenidbenog druga.
10. Ne pozeli nikakve tudje stvari.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:49 pm

Pitao si me ranije da ti napisem zapovijedi. Eto ti zapovijedi i smrtni grijesi. Kazes da mi bog mora otvoriti oci da razumijem Bibliju. A od kud ti ideja da ju ne razumijem?
Kazes da da sam za Isusa bih bila i za tebe, a ne protiv tebe...ne bih rekla...ne bih rekla zato jer ti i Isus niste jedno. Ako sam ZA Isusa ne moram bit ZA tebe. A prvi razlog je taj sto kada tebe ljudi citaju dozivljavaju otpor...ti svojim postovima odbijas od Biblije...i zato te ne dozivaljvam kao nekog kome je Bog otvorio oci... Onda kada se to dogodi iz tvojih rijeci ce se citati ljubav, a ne sve drugo osim ljubavi kao sto je trenutno slucaj.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:52 pm

''isuse'', jesi ti oženjen?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 2:57 pm

Nije ozenjen. Studira.

Zasto pitas?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 3:00 pm

Gloria...sto se nerviras...polaaako...

Evo i mene je pitao zapovijedi. Evo sam mu ih i napisala. Ne znam zasto cemu to kad je ionako odabrao vjerovat da je ON taj koji je POSEBAN, a mi ti za koje nema nade... Ne zeli zbilja cuti sto mi govorimo. A Isus je rekao "Ko ima usi neka cuje"...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 3:05 pm

Stoga ja ovdje više ne postam, osim par stvari.
Evo pa čujte "Tko ima uši neka čuje..."

https://www.youtube.com/watch?v=FInX-oGOFlE


Zadnja promjena: ; pon vel 04, 2008 3:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 3:25 pm

Aleksandra Velika je napisao/la:
Stoga ja ovdje više ne postam, osim par stvari.
Evo pa čujte

https://www.youtube.com/watch?v=FInX-oGOFlE

o okrutnosti! evil
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:12 pm

nek dodje ikd da mu objasnim 10 zapovesti
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:16 pm

no name je napisao/la:
nek dodje ikd da mu objasnim 10 zapovesti
lolcina lolcina koja će biti prva?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:16 pm

imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(
lolcina
okrutna si imzadi lovely
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:16 pm

no name je napisao/la:
nek dodje ikd da mu objasnim 10 zapovesti

ma uzalud bi se trudio....
ON JEDINI ZNA - mi smo se ostali udavili u neznanju...a tko i nije, bude u sumporu lolcina
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:18 pm

gloria_g je napisao/la:
no name je napisao/la:
nek dodje ikd da mu objasnim 10 zapovesti

ma uzalud bi se trudio....
ON JEDINI ZNA - mi smo se ostali udavili u neznanju...a tko i nije, bude u sumporu lolcina
šuti, dobar je sumpor, mogli smo završiti i u HCl-u...
to bi tek bile muke... lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:22 pm

Sto je HCI?

I zasto se smijete? Nista nije smjesno!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:25 pm

klorovodična kiselina... rofl2
da nije smiješno, bilo bi tragično, pa plačimo od smijeha... lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 35 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: