Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimened svi 24, 2009 2:06 am

Stayter je napisao/la:
ja samo da ti kaze da neznam ni za sta sam banovan, kad sam za svaku psovku koju sam opsovao a bilo ih je max 5 koristio isto sto i ti cenzuru...

Banan si zato jer si bio neugodan prema sugovornicima, podcjenjivao si i još si imao neugodan riječnik pa si samim time uništavao teme. Tu su i te ''ljubavi'' prema nazi stvarima... Ban si dobio zasluženo, nemoj misliti da nisi.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepet svi 29, 2009 2:08 am

Stayter je napisao/la:
pa vidis neki drze marihuanu itd... za potpis a meni alpha neda da drzim kukasti krst zubi

Marihuana je lijek, kukasti križ je moglo bi se reć suprotnost 8)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepet svi 29, 2009 9:23 am

Slayter, ti bubneš i ostaneš živ doh
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 12:39 am

Gripphon je napisao/la:
Stayter je napisao/la:
ja samo da ti kaze da neznam ni za sta sam banovan, kad sam za svaku psovku koju sam opsovao a bilo ih je max 5 koristio isto sto i ti cenzuru...

Banan si zato jer si bio neugodan prema sugovornicima, podcjenjivao si i još si imao neugodan riječnik pa si samim time uništavao teme. Tu su i te ''ljubavi'' prema nazi stvarima... Ban si dobio zasluženo, nemoj misliti da nisi.
a znao sam da me je ovaj banovao
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:33 am

ja sam pritisla ono dugme bann zbog svih gore navedenih razloga
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 9:47 am

floridana je napisao/la:
ja sam pritisla ono dugme bann zbog svih gore navedenih razloga
trebala si prvo to da proveris, jer sam ja svoje reci cenzurisao... a i pravila sam postovao!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 10:57 am

dobro je to provjereno prije nego je odluka donešena.
pravila nisi poštivao jer da si ih pročitao i poštivao onda ne bi u potpis stavljao nazi simbole. i uostalom izišlo ti se u susret nakon banna šta ti je dozvoljeno pisanje pod drugim accountom, a to je samo zbog toga šta si mi obećao da ćeš se držati pravila ubuduće.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 11:50 am

pa jel ih se sad ne drzim ? confused
jel moze citat na osnovu cega sam banovan ?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 12:56 pm

Želiš citate na temelju čega si banan? Evo nekih:

Comi je napisao/la:
Gea je napisao/la:
suspect
Sieg Heil! 5

Comi je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
Vidio sam ''realnijih'' stvari u RL što
se oblaka tiče.
poceo si da mi ides na.... samo znas da
ogovaras, pa napravi ti neku temu a ne da s#$@% po tudjim

To si mi prigovorio zbog rečenog iskustva i mišljenja. Još si poslije na temi govorio kakav sam, kako se k***im jer sam mod itd.

Comi je napisao/la:
jel znas ti kolko mene boli k.... sto ti ne verujes tom liku ?
to
sto ti je krivo sto on moze mnoge stvari nego ti to je drugo, a ja sve
sto napisem to se objavi u javnosti tako da je mnogo veca verovatnoca
da je to istina nego kad ti nesto razmisljas pa odbodes na forumu. Kad
je lik mogo da jede zive zmije,paukove,zabe,crve,larve,stonoge zasto
nebi jeo ranjenika koji nista nemoze da uradi ako nema nista
drugo.

Ovo si rekao Josipu na njegovo mišljenje. Tebe boli k***c što ovaj misli, pa onda on ne smije ništa kazati. E neće ići.

Comi je napisao/la:
bravo, ajde hvali se jos malo kako si admin, napravi topic da kazes svima

Ovo si odbrusio Sentinelu jer ti je lijepo reko da se smiriš.

Alpha je napisao/la:
Iskoristit cu upravo ovu temu da opomenem Comi-a na ponasanje i izrazavanje na Forumu.

Dakle,
Comi, vec si u nekoliko navrata ignorirao upozorenja moderatora pa ih
cak i vrijedjao. Takve stvari na ovom forumu, kao ni na jednom drugom,
a upravo kao ni u RL nisu prihvatljive.
Nemam neku ideju zasto
imas tako neprijateljsko ponasanje prema ljudima. To je tvoja stvar.
Ali ako isto ispoljavas na ovom Forumu onda to postaje moj problem.
Stoga te molim da prestanes sa nabrijavanjem negativne atmosfere jer cemo, u suprotnom, morati drugacije rjesavati taj problem.

Do citanja.

Ovo je upozorenje koje si javno dobio i ignorirao.

Sasvim dosta za ban, dokazi su tu, a ti se možeš sada žaliti kako ti se ne sviđaju pravila foruma.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:15 pm

pa ja vidim i vi koristite psovke, video sam da cak i ti ih koristis pa ih cenzurises kao i ja i nista ?
btw ja ovo upozorenje nisam video, zar nebi trebalo da ide na pm ?
sem toga zar ja nemam pravo da kazem sta me boli, a ono sto neki smatraju perverznim ja sam cenzurisao isto kao i vi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:30 pm

Nepristojna rijec nema uvijek isto znacienje. Ovisi od konteksta.

Upozorenje nije islo na PM jer si u tom trenutku imao nekoliko ispada prema moderatorima (Zvezda, Gripphon, Sentinel).

E, da...cenzura malo vrijedi ako je smisao jastan i uvredljiv.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:32 pm

Ja nikoga ne napadam i radim mu pritisak kako si ti to radio, nisam niti malo agresivan ko ti, dakle tvoje i moje psovke uopće ne spadaju u istu kategoriju. A same psovke ne koristim tako često, ako ih koristim, koristim ih rijetko u svrhu da dočaram nešto u postu.

Čuj, to je samo jedno od upozorenja, upozorio sam te i ja, i Sentinel, a ti si samo vulgarno uzvratio kako se k****mo jer smo modovi. Imaš pravo reći što te boli, ali nemaš pravo maltretirati druge svojim ponašanjem. Nisi samo jednom napravio to kada je netko došao na temu i reko mišljenje, ti si mu odbrusio da te uopće boli k***c za njegovo mišljenje, meni si čak reko da idem otvarati vlastite teme pa da serem po njima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:37 pm

Dobro, sad kad se razjasnilo kakvo je postanje problem nadam(o) se da se nece ponavljat zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:40 pm

Alpha je napisao/la:
Nepristojna rijec nema uvijek isto znacienje. Ovisi od konteksta.

Upozorenje nije islo na PM jer si u tom trenutku imao nekoliko ispada prema moderatorima (Zvezda, Gripphon, Sentinel).

E, da...cenzura malo vrijedi ako je smisao jastan i uvredljiv.
to ne pise pravilu da li ima isto znacenje ili ne, psovka je psovka! nemojte da me naterate da trazim svaku zackoljicu koju napravite.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:41 pm

To se podrazumijeva, stvar je 'pismenosti' i razumijevanja postova. Nekad iste riječi imaju potpuno drugo značenje, tako i 'budala' u vicu ima drugo značenje nego kada ti nekom kažeš da je 'budala'.


Zadnja promjena: Gripphon; pon lip 01, 2009 1:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:42 pm

Gripphon je napisao/la:
Ja nikoga ne napadam i radim mu pritisak kako si ti to radio, nisam niti malo agresivan ko ti, dakle tvoje i moje psovke uopće ne spadaju u istu kategoriju. A same psovke ne koristim tako često, ako ih koristim, koristim ih rijetko u svrhu da dočaram nešto u postu.

Čuj, to je samo jedno od upozorenja, upozorio sam te i ja, i Sentinel, a ti si samo vulgarno uzvratio kako se k****mo jer smo modovi. Imaš pravo reći što te boli, ali nemaš pravo maltretirati druge svojim ponašanjem. Nisi samo jednom napravio to kada je netko došao na temu i reko mišljenje, ti si mu odbrusio da te uopće boli k***c za njegovo mišljenje, meni si čak reko da idem otvarati vlastite teme pa da serem po njima.
3 psovke a jedna bez cenzure, meni psovke jako smetaju eto sad bi trebao da dobijes BAN! i ti mene smaras smorio si boga u meni sa tvojim odgovorima pa ti ne branim da mi odgovaras.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:44 pm

Gripphon je napisao/la:
To se podrazumijeva, stvar je 'pismenosti' i razumijevanja postova.
evo vidis ja tvoje postove ne razumem samo psovke vidim i nista vise?! ja imam pravo da napisem sa cenzurom kao i vi ma kakvo god to imalo znacenje jer psovka je psovka kao sto sam gore rekao, a ako vam se ne svidja moj stil psovki nemojte ni vi da ih koristite pa necu ni ja.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:45 pm

Prije si reko da ti ne smeta, a sad kažeš da ti smeta... Što je od toga istina na kraju? Ako ti smeta, zašto si onda ti koristio psovke?

Tebe smara to što ja tražim argumentirane tvrdnje, primjetio sam. Nije to do mene, imam pravo pitati zašto si nešto napisao ili reko, a to što te smara jer nekome nije dosta samo 'tvrdnja', to je do tebe. Ne moram te ja više pitati što si ti htio s nečim reći ako ne želiš, ali mi isto tako onda 'tvrdnje' same za sebe neće mnogo značiti pa bih se ponašao kao da ih nema u topicu. Može tako?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:48 pm

Stayter je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
To se podrazumijeva, stvar je 'pismenosti' i razumijevanja postova.
evo vidis ja tvoje postove ne razumem samo psovke vidim i nista vise?! ja imam pravo da napisem sa cenzurom kao i vi ma kakvo god to imalo znacenje jer psovka je psovka kao sto sam gore rekao, a ako vam se ne svidja moj stil psovki nemojte ni vi da ih koristite pa necu ni ja.

Kad ne čitaš kako spada rofl2

Moji postovi imaju smisao, početak i kraj, a tko vidi samo psovke u njima, to stvarno nije do mene. Bilo bi jednostavnije da vježbaš razumijevanje smisla posta nego da se svi ostali prilagode tebi.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:49 pm

Gripphon je napisao/la:
Prije si reko da ti ne smeta, a sad kažeš da ti smeta... Što je od toga istina na kraju? Ako ti smeta, zašto si onda ti koristio psovke?

Tebe smara to što ja tražim argumentirane tvrdnje, primjetio sam. Nije to do mene, imam pravo pitati zašto si nešto napisao ili reko, a to što te smara jer nekome nije dosta samo 'tvrdnja', to je do tebe. Ne moram te ja više pitati što si ti htio s nečim reći ako ne želiš, ali mi isto tako onda 'tvrdnje' same za sebe neće mnogo značiti pa bih se ponašao kao da ih nema u topicu. Može tako?
neznam, neko cudo mi je reklo da mi smetaju i sad mi smetaju. Sto si ih ti koristio ako ti smetaju ?

vazi nema problema, ali trazim od strane moderatora admina itd.. da odmah po pronalazenju uvredljivih sadrzaja odreaguju bez imalo samilosti bas kao sto su i prema meni.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:50 pm

Gripphon je napisao/la:
Stayter je napisao/la:
Gripphon je napisao/la:
To se podrazumijeva, stvar je 'pismenosti' i razumijevanja postova.
evo vidis ja tvoje postove ne razumem samo psovke vidim i nista vise?! ja imam pravo da napisem sa cenzurom kao i vi ma kakvo god to imalo znacenje jer psovka je psovka kao sto sam gore rekao, a ako vam se ne svidja moj stil psovki nemojte ni vi da ih koristite pa necu ni ja.

Kad ne čitaš kako spada rofl2

Moji postovi imaju smisao, početak i kraj, a tko vidi samo psovke u njima, to stvarno nije do mene. Bilo bi jednostavnije da vježbaš razumijevanje smisla posta nego da se svi ostali prilagode tebi.
citaj ti moje postove tako da ispada kako treba pa cu i ja tvoje

nije ni do mene sto neko vidi psovkeu mojim postovima pa sam dobio ban?
vezbaj i ti malo razumevanje pre nego sto pocnes da citas moje postove
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:53 pm

Bravo, Stayter. Nema veze što se 5-6 osoba složilo oko bana, samo sam ja crna ovca među njima, a ti nevin. E nije tako, a što se razumijevanja tiče, vježbam razumijevanje svakodnevno, a tvoje postove sasvim dobro razumijem, nisu nešto prekomplicirani za razumijeti. Sada se ti i dalje brani, ali i dalje ostaje da si ban dobio zasluženo, i to nije samo moje mišljenje.

Sada mi je dosta ispraznog namotavanja oko valjka, idem na ostale teme.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 1:59 pm

Gripphon je napisao/la:
Bravo, Stayter. Nema veze što se 5-6 osoba složilo oko bana, samo sam ja crna ovca među njima, a ti nevin. E nije tako, a što se razumijevanja tiče, vježbam razumijevanje svakodnevno, a tvoje postove sasvim dobro razumijem, nisu nešto prekomplicirani za razumijeti. Sada se ti i dalje brani, ali i dalje ostaje da si ban dobio zasluženo, i to nije samo moje mišljenje.

Sada mi je dosta ispraznog namotavanja oko valjka, idem na ostale teme.
Hvala crna ovco sto si ti bio najhrabriji i priznao da si ucestvovao medju tih 5-6 ljudi koji su se slozili za ban. Jel moze onda pomoc da vidim kako se to vezba razumevanje ? posto vidim tebi je sve lako pomozi mi da vezbam razumevanje reci mi kako da ne dobijem ponovo "zasluzeno" ban ali ne na osnovu tvog nego na osnovu vise misljenja.

bas kao u onoj pesmi "mi smo ta ekipa" samo sto je kod tebe kontra slucaj. "Kad je tesko kazu dosta".
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 2:06 pm

Da odmah razjasnimo jednu stvar. Gotovo svaka rijec moze poprimiti razlicito znacenje ili implikaciju ovisno o nacinu kako je recena i kontekstu. Rijec upce ne mora spadati u grupu psovki ili nepristojnih rijeci da bi sve skupa bilo uvredljivo. Ako to nekom nije jasno meni je zao ali tu ne mogu nista.
Stvar je takva da Stayter ili bilo tko drugi moze uzeti pravila i silovat rijec po rijec pokusavajuci iskriviti smisao te pridodati svemu neko znacenje koje mu osobno odgovara definirajuci stvari naopako. Sretno s time al ne znam kome ce(s) plasirati to svoje tumacenje jer nama nece(s).

Gripphon, misljenja sam da je tvoj pokusaj da protumacis to sto pokusavas, nazalost, nema svrhe. Naime, vjerujem da Stayter jako dobro razumje razliku ali ju ne zeli prihvatiti jer mu ne odgovara. Svatko tko zna abecedu i tko zna sklopit recenicu zna kako se s istim rjecima moze poslati posve druga poruka. Svako daljnje objasnjavanje je gubljenje vremena.

Stayter...Flo ti je objasnila, Gripphon je dao sve od sebe i ja sam isto pokusala...ali ti ne zelis preuzeti odgovornost za svoje ponasanje. Nije mi jasno kako se to, navodno, divis disciplini Hitlerove vojske kad nisi u stanju disciplinirat samog sebe. Ako ne zelis razumjet ono sto ti govorimo onda se moze to kazat ovako pa nemas sto razumjet nego samo primit na zanje - svatko tko po misljenju modova i admina zasluzuje ban biti ce banan.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitimepon lip 01, 2009 2:07 pm

Pa zapravo ne znam nikoga tko se nije složio s tim da se ne banaš. zubi

Nije glavni problem u nerazumijevanju postova, ta i ja ih često krivo shvatim, ali je bio problem u tvom agresivnom stavu. Doslovno si tjerao ljude sa teme svojim ponašanjem. Jednostavno, da ne dobiš ban, poštuj druge sudionike i bez previše offtopičarenja kao i psovanja. Za samo razumijevanje nisam prava osoba da me to pitaš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 7 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: