Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
dvolicni
banned



Male
Gemini Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 16.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:23 pm

aha...istina ziva...tko je jaci taj tlaci....

a nista onda.....nadam se da cete mi dozvolit jos samo da se oprostim od dragih prijatelja....

ekipa ja vas pozdravljam....bilo mi je drago i cast druziti se vama....bilo je zanimljivih postova....nije falilo zajebancije a to je najvaznije....
ne bih htio da sada ovdje padnu teske rijeci i neka svadja....tako je kako je....zao mi je sta je doslo do ovoga...volio sam ovaj forum i svu ekipu.....steta.....

pozzzzzzz.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:29 pm

Znas, Isus je na krizu vec 2000 godina. Vidim da se nudis da ga zamjenis. Odi se obrati Vatikanu jer ti to ovdje ne prolazi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:39 pm

stvarno mi nije jasno... za sve prije banovane, znalo se zašto su isključeni... ali ovo s josipom fakat ne kužim??
a Alpha razgovara koda je nekog ubio???
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:43 pm

Malo je falilo izgleda....Žalbe i pritužbe - Page 13 982158
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:49 pm

lolcina

u svakom slučaju nebi mu bila u koži.... nakon ovih alphinih riječi....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:09 pm

Ja stvarno ne znam sto vam nije jasno. Ako se tip ponio nekorektno prema nekim ljudima na ovom forumu i to nije bilo prikazano javno to ne znaci da se nije desilo. Isto tako ako je receno da se radi o intimnim stvarima onda se sigurno sad nece razvlaciti i rastezati i prezvakavati javno.

Jel stvarno mislite da cu ja kazati sve sto sam saznala u povjerenju?

Ovo je stvar. Forumasi i moderatori ovdje mogu vjerovati adminima ili mogu ne vjerovati. Ako im ne vjeruju onda se mogu zaliti i mozemo se svasta dogovoriti pa i to da se adminice maknu sa funkcije ali nema sanse i ne dolazi u obzir i slobodno zaboravite da cu kazati ono sto mi je kazano u povjerenju. Nikakvi Josipovi razapinjuci niti provocirajuci postovi kao niti pitanja drugih forumasa to nece promijeniti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:17 pm

A sta recimo Alpha da se ja tebi recimo na PM pozalim na Gloriu Žalbe i pritužbe - Page 13 257951
i tvrdim da me ona smori svakodnevnim nemoralnim ponudama...Žalbe i pritužbe - Page 13 64658 .
Ti ces da je banujes ali bi prije toga trebala to da provjeris...kako...???
Kome da povjerujes??? Žalbe i pritužbe - Page 13 888361
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:22 pm

Fantom ja rofl2
jel Alpha se opasno napalila.... ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:26 pm

My dear ti bi sad htio na mala vrata izvlacit informacije. Da...ne...nece ici...ja sam vam rekla...mozete vjerovati kome god hocete ali ono sto mi je receno u povjerenju tako i ostaje. Svatko ima pravo na svoj sud i procjenu. Ako vi smatrate da ja donosim presude bez da sam prvo dobila adekvatne podatke to je vase pravo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:28 pm

Goge,tebe sam uzeo za primjer jer si mi bila najbliza...Žalbe i pritužbe - Page 13 64658

A Alpha...Alpha cvrci ko zmija u procijepu Žalbe i pritužbe - Page 13 64658 (metafora za napaljenost)Žalbe i pritužbe - Page 13 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:48 pm

Za napaljenost? Hmmm...prije za otrovnost kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 3:02 pm

Ja tebi ovaj pridjev(otrovnost) nebih mogao nikada pripisati...Žalbe i pritužbe - Page 13 683828
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 3:19 pm

Zasto se prepucavate javno oko toga...razmatrajte to na PM-u...evo,ja se zalim na to sto se mnogi dopisuju preko postova i skrenu sa teme...tako da ja moram ponekad da ih vracam baja .Pm sluzi za dopisivanje,a teme i postovi za razmatranje o zadatoj temi...zahvalila bih se svima onima koji u buduce nece skretati sa zadatih tema...ne zelim sada da ispadne da se hvalim time sto se trudim da odrzim bar neki red,ja sam ovde ipak nova,ali to ne znaci da ne mogu i ne smem da apelujem na ostale da NE SKRECU SA TEME i spamuju...hvala jos jednom...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 3:22 pm

@Alpha....jesilllllllllllll culaaaaaaaaaaa.....Žalbe i pritužbe - Page 13 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 4:15 pm

Jesam i slazem se gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:22 pm

jeb... postali ste opasni!!!!!
pametnije mi da zašutim i nestanem!! affraid
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:36 pm

mnogo smo opasni ekipa ...bolje se pazi :patrolira: :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:47 pm

hvala Bogu da sam na vrijeme skužila!! ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:48 pm

Ajd dajte prestanite klepetat više!
Stalno mislim da se netko žali nešto zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 5:57 pm

a Skulp, koja to sila može dvije žene zaustaviti u klepetanju?? reci... zubi
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 6:23 pm

takoje glor...reci mu...on mi se zali jer ga nisam ubacila u top 5 avatara...a tu mi prica nesto zubo hahahaha
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 6:31 pm

Ja zahtjevam da se ova tema izbriše i da se banaju svi koji su ikad pisali nešto tu. Tu ne mislim na sebe, ja samo dajem pritužbu. Ove dvije nikako da prestanu!

Ali unatoč tome, hvala što si me uvrstila na svoju listu top 6 avatara. Makar mislim da je moj beskonkurentan, ali ok je i ovako. "Duboki" naklon.

P.S. Stavio sam navodnike na duboki pa je to izgledalo "duboki". To sam napravio da se nešto ne bi krivo shvatilo, da sam nešto mislio i tako. Makar nisam ništa mislio. Niti inače ja baš ne mislim nešto previše, ali eto. Samo sam htio razjasniti... to što već razjašnjavam. Ugl, stara mi je ispekla neki čokoladni kolač i noga me boli...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 6:37 pm

prestacemo,ok je..ljutnje bez molicu zubo
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimepon svi 17, 2010 10:48 pm

@kćeri Sunca slažem se s tobom što se tiče drugih tema, no ova služi upravo za žalbe i pritužbe, tako da ovo gore nisu off topic postovi.

No mnogi zaboravljaju da kad su se registrirali da su pristali na određene uvijete i pravila ponašanja na forumu, to su ustvari jako jednostavna pravila i nisu ništa više od kulturnog i uljudnog ponašanja kakvo se očekuje od drugih i u RL-u. Ta pravila vrijede na svim dijelovima foruma, pa i u sustavu privatnih poruka. Čini se da josip nije povrijedio ta pravila na javnom dijelu gdje to svi mogu vidjeti, no je kroz privatne poruke. Što je ustvari isto za osobu kojoj je neka poruka upućena, ako te netko vrijeđa, omalovažava, zloupotrebljava povjerenje... nema neke razlike da li to čini kroz postove ili PM-ove.

Alpha naravno ne želi iznijeti te svari javno, jer bi time i ona povrijedila privatnost privatne komunikacije, što ne bi bilo uredu s njene strane. Tako da ćemo mi morati vjerovati Alphi i floridani. Ako vjerujemo sucima koji donose presude na rasprava koje su zatvorene za javnost, zašto ne bi i njima :)

I još samo da dodam, čini se da je takvo bezobrazno ponašanje josipa trajalo duže vrijeme, ako je tako onda je zaslužio ban.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 7:44 am

hvala Chakotay. ovim je rasprava o josipovom banu završena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 13 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: