Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:10 pm

nisam procitao cijelu temu ali cini mi se da nema bas nesto lose napisano.....pise o vrstama oruzja.....momak je lipo rekao da mu to nije za kurcenje i da ne nosi po gradu vec je za sport.....ne znam....meni osobno ne smeta i ja je ne bih brisao.....eto....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:40 pm

ako ja mogu ovdje nešto reći, odnosno predložit..
baš kao i svaka tema na anketama, tako i ova će bit možda 15-ak dana da tako kažem aktualna i onda će većina zaboravit na nju..
nemojte mislit da branim te teme, razumijem ja ljude koji nevole oružje, čak mi je jasno da na ovim prostorima kao i u svijetu ima više razloga zašto bi te stvari trebalo zabranit, al kao što sam gore napisao, brzo će se izgubit bit teme... i onda će biti kao što stari narod kaže: sve ovce na broju i svi vukovi siti... tj, autor se neće osjećat zakinutim za temu, a ostali kojima se nesviđa će dobit tako što će možda u mjesec dana bit po jedan post u njoj,ako i toliko i to je to...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:00 pm

Meni je citava tema katastrofa obzirom na moje osjecaje prema oruzju. Malo sam postala, malo sam jos onda citala i shvatila da me previse uznemirava tako da vise ne idem na nju.
Mislim da su ljudi koji koriste oruzje slabici. Lako je uzeti pusku, sakrit se i spucat neku bestiju koja ide ne sluteci nista. Nemojte me krivo shvatit. Lov kao takav je u redu. Dapace, to je prirodni proces. Zivotinja zivi u okolisu u kojem treba, a onda po principu hranidbenog lanca biva pojedena. Svakako puno bolje nego da se rodi u uzgajalistu u ocajnim uvjetima i samo ceka klanje. Ali je u redu da ima i sansu borit se, a naspram ljudi tu sansu ona nema. Ljudi su ustrojili lovna podrucja i sume i zamislili da su Bog i da mogu i moraju kontrolirati Prirodu te je time opravdan izlov divljaci koja se previse nakotila i tome slicno...da...jer Priroda, jadna, nije znala regulirati samu sebe dok se ljudi nisu pojavili kava
Poanta, ako hoces lovit - uzimi noz i lovi. Ako hoces lovit vatrenim oruzjem...eh...to puno govori o osobi (s izuzetkom onih koji love da bi prezivjeli)...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:03 pm

Teme o oružju nisu ništa loše dok se god ne potiče na njegovo posjedovanje i korištenje. Također, postovi poput ja doma imam ovakvo ili onakvo oružje se ne bi smjeli tolerirati, pogotovo kada to izjavi maloljetnik. Temu možda ne bi trebalo baciti, nego izbrisati neprikladne postove, zaključati ju i nastaviti raspravu o oružju. A ne o tome koliko ga je zahvalno koristiti. Možda da se otvori tema "Oružje" ako ne postoji i da se postovi prebace tamo. "Volite li oružje" ne služi ničemu osim prepirkama. Netko voli, netko ne.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:18 pm

Onda se moze naslov promijeniti u "Oruzje", a anketa nek stoji ili ju mozemo maknut ili dopunit. Naravno da maloljetnik ne moze reci da posjeduje oruzje, mislim moze ali svi znamo da to nije tako. Dojde ga na isto kao kad kaze "moj auto" (al to sto je auto zapravo tatin nema veze)...
Ne znam, ne bih zakljucavala temu samo zato jer je npr. meni bezveze ili zato jer neki ljudi nalaze satisfakciju u izlaganju sto imaju od oruzja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:29 pm

Slažem se, koliko god rasprava i fascinacija oružjem bila čak pomalo zastrašujuća, kad se radi o tako mladim forumašima, to bi bilo diskriminatorno.

Nije na nama da budemo odgojitelji i roditelji, a zatvaranjem teme ne bi ništa postigli.roll
Dok je rasprava u ovim "razumnim" okvirima, neka anketa o oružju bude otvorena.
Da, mogli bi je formirati u posebnu temu "Oružje", budući da se na njoj puno pisalo/piše, nadam se samo zasad.kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:34 pm

Skulptura je napisao/la:
Teme o oružju nisu ništa loše dok se god ne potiče na njegovo posjedovanje i korištenje. Također, postovi poput ja doma imam ovakvo ili onakvo oružje se ne bi smjeli tolerirati, pogotovo kada to izjavi maloljetnik. Temu možda ne bi trebalo baciti, nego izbrisati neprikladne postove, zaključati ju i nastaviti raspravu o oružju. A ne o tome koliko ga je zahvalno koristiti. Možda da se otvori tema "Oružje" ako ne postoji i da se postovi prebace tamo. "Volite li oružje" ne služi ničemu osim prepirkama. Netko voli, netko ne.
da, slažem se s ovim postom...
@Alpha, kao stravstven lovac moram priznat da si u pravu... lovio sam i nožem(pravio prirodne zamke i sve) i puno je bolje kad uloviš nešto i pojedeš bez puške nego s puškom...
napomena: šta ulovim to pojedem, ne ubijam bespotrebno...
al kao lovac koji se pridržava zakona, trebam isto reći da postoje zakoni koji daju životinjama veći prednost da prežive jer su neke stvari kao npr. mamljenje životinja snimljenim cd-ovima njihovog pjeva ili rike je zabranjeno, al nažalost to je najkršeniji zakon u lovu i još mnogi zakoni koji ograničavaju 'nepošten' lov...

kad bi se svak zakona pridržavao ni ovakve rasprave nebi bile potrebne...

i to je to od mene, nadam se da nisam vas puno smarao ovdje jer vidim da ovdje većinom modovi postaju... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:35 pm

O krivolovu bolje da ne kazem sto mislim :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimečet vel 18, 2010 3:49 pm

Ne lovi se bezveze s puškom. Postoji određena procedura kako se životinja gađa, tako da pogođena životinja ne pati. Gadno je dok promašiš i razneseš joj nogu ili drugi dio tijela, pa jadna pati dok ne ugine. S nožem... znate već kako to ide.

Ovo što Chaos0 priča, ne vjerujem da on ide u zakonit lov na divljač ako uopće i ide. I što to on uopće "lovi" nisam skužio. Za zamke ne znam jesu li legalne uopće, ali ih obavezno treba maknuti prije lovostaja, jer zamka ne bira što će se uhvatiti, jel mužjak ili trudna ženka. I kod nas neki bolesnik postavlja te zamke, pa treba povremeno proći da ih se strga i makne.

Problem je što se ljudi upliću u te stvari, postavljanje zamki, samostalan lov, raznorazni komentari, a, po običaju, nemaju pojma niti kako lovstvo šljaka, niti koja je baza lovstva te cilj. I bedak svaki dan sjedi pred televizorom i sve ''zna'', čak i više od samih stručnjaka na određenom području :znak za sarkazam:
Druge pak nije niti briga, oni će sada u lov, adrenalin je tu, idemo upucati nešto, briga nas što, kako ni koliko.

Tolika ljubav za oružje u tim godinama, ne znam koliko je to zbilja dobro ni zdravo. Slažem se sa onim što je Skull napisao.
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:40 am

jel vi to svaki post čiji sam ja autor automatski brišete ili što.. nekoliko tako bezazlenih postova mi je izbrisano, a uostalom vama na čast to ide..

STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:45 am

ex-karl marx je napisao/la:
jel vi to svaki post čiji sam ja autor automatski brišete ili što.. nekoliko tako bezazlenih postova mi je izbrisano, a uostalom vama na čast to ide..

STOP REPRESIJI NAD FORUMAŠIMA

Postovi su ti tipa:

"Puko si ko kokica"
"Trebaš nešto?"

...

Sada se zamisli malo kako bi bilo da ja na ovaj tvoj post odgovorim:

Puko si ko kokica, trebaš nešto?
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:35 am

pa onda ti je pravi odgovorio :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:47 am

Da,od toliko drugih on od*ebe bas onog koga netreba....Žalbe i pritužbe - Page 12 221289

Lenjine,ovo ti je The End...Žalbe i pritužbe - Page 12 257951
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:50 am

A pazi mu rječnik i još se žali šta je najgore. rofl2
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened oľu 14, 2010 3:01 am

Mlad i neukusan...Žalbe i pritužbe - Page 12 295661
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 4:34 pm

brišu mi se postovi.. neides

čak mi se žalba i pritužba izbrisala, da ne vjeruješ.. giba
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 4:46 pm

Postovi ti se ne brisu vec se bacaju u kantu i to sa razlogom. Problem je jedino sto ti ne vidis sto cinis krivo sto je, u biti, zalosno al eto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:11 pm

ok, ae mi ti objasni čemu mi je obrisana tema sa mojim lirskim pjesmaam??

ajde shvatio bih da sam to stavio kao provokaciju, ili da sam stavio u neki pdf u kojem bi to bio offtopic, ali staivm to svjesno u zabavu tako da nebi trenirali srtogoću na meni ali ne... i to se briše

ja sam samo htio vidjeti reakciju ljudi na moje pjesme i dali ima smisla da nastavim sa proznom književnošću
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:52 pm

Pritužba na Karla Marxa, jer vrijeđa pojedine forumaše (na Zabavi) na način da kopira njihove osobne fotke sa avatara i povezuje ih sa asocijacijama koje su neukusne i podrugljive.
Uglavnom, takva manipulacija slikama je zasigurno uvredljiva, a ne postana u jednom šaljivom tonu. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:18 pm

tongue
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimesri tra 21, 2010 10:17 am

Tema o Prozi je prebacna na pdf Svijet Knjige.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dvolicni
banned



Male
Gemini Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 16.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:07 pm

dobar dan...imam jednu malu prituzbu na admina ili na vise njih..ne znam jos..daklem izgleda da sam popio ban ali ne znam zasto...moze li mi se objasnit....i odgovoriti na par pitanja:

-zasto sam banan..???..sto sam ja to bogu skrivio...???

kaze se da nije odluka o banu jednoglasnu....znaci da ih je vise sudjelovalo u zavjeri...pregledao sam forum i moje postove i nikako da skuzim sta sam ja to lose napisao na forumu...ne znam...pa bih molio pomoc....

pomislio sam da je neko zloupotrebio svoje ovlasti...ali onda sam malo bolje razmislio...ma neee...nemoguce da bi neko to napravio...

ova recenica mi je zapela za oko:
Citat :
onda ćemo ovako.
trajno te isključujem sa ovog foruma jer nisi zaslužio biti tu među nama
spominje se dvolicnost i sta sve ne....
jeste li culi ikada za poslovici:-"rugala se sova sjenici"....ee to vam je ovdje slucaj....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened svi 16, 2010 7:10 pm

Evo ja sam admin pa da odgovorim. Visa instanca od admina na forumu je Bog pa se mozes otic zalit njemu kava

Odgovori: Banan si zato jer si zanemario direktne instrukcije da se uklonis sa foruma. Sto si Bogu skrivio nemam pojma. Pitaj ga ti.
Sto se CE-4 foruma tice skrivio si to sto si doticni forum upotrijebio kao sredstvo za neke nakaradne akcije. Ako ti, pak, ne znas kakve nakaradne akcije onda zbilja imas problem pa ce ti i trebat pomoc za koju molis ali mi ti to ovdje ne mozemo dati. Trebao bi se obratiti strucnoj osobi. Ili opet Bogu.

Ovlasti nije prekoracio nitko jer je odluka jednoglasna sa strane admina koji su radi zastite forumasica koje si maltretirao i cije si povjerenje zlouporabio odlucili sve zadrzati za sebe. Ako ti ne znas o kojim se sve forumasicama radi mozda bi trebao otici provjeriti jel ti sve u redu sa pamcenjem.
Kad smo kod narodnih izreka evo i tebi jedna: Zaklela se Zemlja Raju da se tajne sve doznaju.

Usput budi receno na ovom forumu je zabranjeno imati klonove tj. isti su dozvoljeni samo i samo ako admini to odobre. Racunaj da tebi nije odobreno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dvolicni
banned



Male
Gemini Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 16.05.2010

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:02 pm

nakaradne akcije.... rofl2 rofl2

kakve nakaradne akcije...????

slazem se s vama da trebate zastiti jadne male forumasice....od svakog zlocestog stvorenja.....cek...cek...zar se to na mene odnosi..???
a koje sam ja jadne male forumasice malterirao...???molio bih da se slobodno jave....da cujemo kako to zli vuk capi crvenkapicu....


a tko ce da zastiti jadne male forumase...???...od zlocestih forumasica....

znam da je zabranjeno imati klonove i ja ne namjeravam ga koristiti...nikad ga nisam ni imao...ovaj sam napravio samo da udovoljim svojoj znatitelji....

znaxi molio bih jos jednom jasno glasno...sta sam ja to skrivio na ovom forumu....???...konkretno....koga sam ja maltretirao...????
koga sam vrijedjao....s kim sam se svadjao...????
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitimened svi 16, 2010 8:10 pm

Ti bas i nisi neki najbistriji, ha? Gle, admini su te iskljucili. Nema rasprave. By-by.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: