Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!

Go down 
+45
AVeT
zvezda
Karuro
Flamezar
Fantom
Indigo_girl
tomi
QuarK
mivaman
Michael Wittmann
Aurora Borealis
gagi_
Techpriest
Legionar
Miruina
Cylon
Berny_Sinara
josip21
Eagle-1
vladimir
Sigmund Freud
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
burnme
Gluteus Maximus
Galileo Galilei
Jaykof
Saroman
Merkurica
Alen@l5
meli
Karl Marx
snark
malena
Pandora
sanja
Tutankhamon
Blizzard
Angel from shadow
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
Alpha
marko suzic
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:52 pm

Gluteus Maximus je napisao/la:
Suzicu,
ljudi koji se vode hriscanskom etikom su uglavnom"DOBRI" ljudi !
Novi zavjet propovjeda dobrotu i ljubav i u tome nema nista lose !
Ja nemam nista protiv ljudi koji imaju takav pogled na svijet !

Ja postavljam uglavnom pitanja autenticnosti i logicnosti !

Nacin na koji ti shvatas bibliju je prilicno radikalan i podsjeca me na neke "sektaske" nacine ponasanja !
Ti ne tumacis bibliju , nego slijepo prihvatas tumacenje tvojih svestenika ( ne znam kojoj crkvi pripadas ) !
Ja u tvojim postovima ne prepoznajem tvoje misljenje nego misljenje nekog tvog propovjednika(ljudskog bica) !

Citat :
ti si sad u tami i ne vidis nista i sve ti je nejasno i cudno jer nista ne kuzis..
Ja se bojim da si TI zaveden od nekih ljudi i da im slijepo vjerujes !

Pretpostavljam da je sve pocelo time sto si izgubio vjeru u zivot i onda su u pravom momentu naisli ljudi iz tvoje vjerske zajednice i uvukli te pod svoje okrilje !
Tvoja slabost te odvela do njih , inace kako protumaciti da si napustio pravoslavlje iako se radii isto o hriscanskoj zajednici!

Imao sam prijateljicu koja je isto tako upala u neku hriscansku sektu , Red zivota ili tako nesto slicno ! U trenutku slabost ,izbjeglistvo i neimastina, oni su je uvukli pod svoje okrilje !
Sva komunikacija joj se svodila na pokusaj uvlacenja u redove te sekte!
A bila je i lijepa i pametna djevojka!
Jednostavno joj je mozak bio ispran !


nigdje u bibliji ne pise da ce se dobri ljudi spasiti.....to ne postoji nigdje.....to je đavolska laz......ona izreka ti je istinita, put u pakao je poplocen dobrim namjerama.......

spaseni ce biti samo nanovorođeni ljudi koji su se odrekli SVIH grijeha.....


a ovo sve sto si lijepo napisao o meni, ti je krivo, jer ja sam dosao u crkvu tako da me Bogo vodi, ja sam se Bogu molio 3 god da mi pokaze pravi put i bog me vodio nevjerovatno....to ti ne mogu opisati......nevjerovatna iskustva.......i Bog me vodio do moje crkve.....nije me nitko uvukao, ja sam sam dosao.......a ja sam sam proucavo bibliju i molio se Bogu i Bog me vodio kroz bibliju.....nitko meni nije punio glavu.....to sve sto si rekao se ne tice mene......to su price o jehovcima i krisnama i slicnima......

sad ne stignem ali ti mogu reci sve u detalje.....ako hoces samo reci,...mozemo se i vidjeti ako si u zg.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:54 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
sigurno ne moze bar 40 ?


gledaj realno, zrak,voda i hrana!!!!


Isus je rekao: da on nije skratio dane da nitko nebi prezivio, toliko ce biti tezak zivot u zadnjim danima.........

logicki bi trebalo biti 15-20
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:19 pm

marko...kad ne citiraš ljudskom rukom i po ljudskom sjećanju napisanu Bibliju bolje te razumijem...tada ne iritiraš...dapače simpatičan si...ali ne sviđa mi se tvoja isključivost...pa zar čovjek treba živjeti kao biljka da bi zaslužio "kraljevstvo nebesko", zar se mora svakodnevno moliti iako je bez grijeha, zar mora biti rob samom sebi da bi zaslužio "vječni život"...da je bog (namjerno malim slovom) htio stvoriti samo biljke valjda bi tako i napravio...

šta misliš o ovoj osobi i njezinom djelu :
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 200px-Egw1899info
Ellen G. White

ima tu puno više a ne samo lijepih riječi.....
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:33 pm

marko suzic je napisao/la:
Sigmund Freud je napisao/la:
sigurno ne moze bar 40 ?


gledaj realno, zrak,voda i hrana!!!!


Isus je rekao: da on nije skratio dane da nitko nebi prezivio, toliko ce biti tezak zivot u zadnjim danima.........

logicki bi trebalo biti 15-20

OK
može onda za 15 godina da se pokajem?
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:11 am

marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Imam poznanika koji je mega kršćanin, ali ima i tu kvaka, prije je bio narkoman. E sad, ako je on bolji od mene prema Bibliji onda ću se i ja ići malo narkomirati, a poslije klečat i slične stvarčice vršiti nad sobom.


Isus je rekao da su bludnici i preljubnici ce uci u Bozje kraljevstvo jer su se pokajali i odbacili sve grijehe i odlucili svoje zivote predati Bogu.....tako i jedan narkoman, ako je postao nesebican, on je spasen.....a ti vidis si nezadovoljan svojim zivotom, pa nije ti to Bog kriv, ti si kriv sto ne zelis da se ponizis pred Bogom.....a đavo ti govori svasta, da to nema smisla i ti ga slusas.....odbaci grijehe.....pazi ti mozes da ides svaku nedjelju na misu cijeli zivot, mozes davati koliko hoces novaca, mozes pomagati ljudima i stosta jos, ali te to nece spasiti ako nisi nanovorođen.......jer ako nisi predo svoj zivot i sebe Kristu da promjeni tvoj karakter i ako tvoj karakter nije postao nesebican, badava sto si pomagao.....biblia nigdje ne govori o tome da ce oni koji pomazu biti spaseni, imas onog bogatasa koji je sve zapovjedi drzao i sigurno je i pomagao i stosta radio, ali Isus mu rece da odbaci svoje bogatstvo i da siromasima i da Isusa slijedi, znaci da preda svoj zivot Kristu i on nije htio.....i sve to sto je drzao mu je badava.......

Imam super forumulu. Mislim da ćeš se složiti samnom.
Pošto namjeravam živiti još kojih 50-tak godina, ajde da kad budem tamo pri kaju npr. za jedno 45 godina. Dođi ti meni pa ću se ja preobratiti, a dokle ću biti to što jesam, možda i gori, već se namjeravam počet drogirat, još malo pa seksualno iskorištavati sve žive i mrtve, obogatit ću se toliko da će me mrziti i izvan granica "Lijepe naše" pa sve preko Triglava i Gevgelije na jugu.
I tada (za 45 godina) ja ću se totalno prepustiti vjeri, a dotad ću uživati u svim plodovima "đavola".


moram te razocarati, ali zemlja nece opstati jos 50 god......to je nemoguce....max jos 30.....

ja ti svjetujem da to ne cinis jer ces patiti, jer svijesno cineci grijeh, ima vece posljedice.......znam da ti je tesko, ali to ti je kad se ne molis iskreno svojom moitvom Bogu i sto ne citas i ne zivis po bibliji.....a Bog je rekao da zivimo po bibliji da nam bude dobro a ne lose.......

cuvaj se.....molit cu se za tebe..........



auuu sa ovom izjavom si me potpuno razočarao,sad uvidjam da si lažnjak,nije tebe ništa vodilo,ti samo naprduješ ubijaš vrijeme na forumu.,jer da si čitao Bibliju znao bi da na kraju piše da za smak svijeta niiko nikada neće znati kada će se dogoditi niti sin božiji Isus Krist već samo Bog.TI si lijepo prorokovo još 30 godina.ccc lažnjak
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:46 am

dobro kad onda na kraju, i jel stize smak svijeta da znam planirat na kolko da uzmem kredit jer ako cemo pozivit jos svega 15 godina uzo bi kredit na jedno 60 pa si nabavio neku pilu , digo jos jedan kat na kuci i tak to zubo a ako cemo pozivit vise od toga ne bi htio da mi na kraju praunuci moraju otplacivat kredit confused
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:26 pm

Yado je napisao/la:
marko...kad ne citiraš ljudskom rukom i po ljudskom sjećanju napisanu Bibliju bolje te razumijem...tada ne iritiraš...dapače simpatičan si...ali ne sviđa mi se tvoja isključivost...pa zar čovjek treba živjeti kao biljka da bi zaslužio "kraljevstvo nebesko", zar se mora svakodnevno moliti iako je bez grijeha, zar mora biti rob samom sebi da bi zaslužio "vječni život"...da je bog (namjerno malim slovom) htio stvoriti samo biljke valjda bi tako i napravio...

šta misliš o ovoj osobi i njezinom djelu :
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 200px-Egw1899info
Ellen G. White

ima tu puno više a ne samo lijepih riječi.....


ma ne kao biljka, pazi svaka sebicnost ubija tvoju ljudskost, ubija nas i cini nas zivotinjama koje samo ispunjavaju svoje nagone i koje teze za strastima i da zadovolje svoje uzitke......i takav zivot sam ja zivio prije......sve dok pukusavas sam sa tim uziticma ispuniti prazninu u sebi, to ti nece uspjeti, to ne moze niti yoga, niti nista drugo, samo Krist.....tj. njegova ljubav.....Krist kad uđe u tebe ti si potpuno nova osoba....ali tebi sve to izgleda kao iluzija jer si u tami, i to ti kazem iskreno jer te volim kao brata, ako si u tami onda nista ne kuzis niti ne vidis i đavo ti sada sapce dok si sve ovo citao da mi ne vjerujes i da ja govorim gluposti.....laze.....sigurno ti je rekao da ti imas svoj put i da imas vremena jos......laze......

Bozji put je iskljuciv, nema kompromisa, jer samo ako jedan grijeh ostavis, nisi na pravom putu....samo malo treba da te đavo prevari, da padnes i gotovo, kako je PETAR izdo Isusa, đavo ga je prevario.....pazi ako ti trazis blago, znas da moras sve ostalo zanemariti da bi ga nasao....ako doma gledas film.....tamo neces naci blago.....gubis vrijeme....tako je s Kristom.....kad ga nađes ne mozes ga izgubiti, bio bi lud kad bi netko to ucinio.....pazi dok Isus nije uskrsnuo ucenici nisu imali Isusa u sebi, tek poslije.....

ti pocinjes zivjeti na zemlji u kraljevstvu nebeskom.....tu vec pocinjes, kad primis Krista, ako ti nisi htio primiti Krista, to znaci da si odbio zivot vjecni.....pa ako ti ne zelis biti s Kristom 24 sata na zemlji, pa onda ce ti biti dosadno biti s njim cijelu vjecnost i bog ti nece dati vjecni zivot jer ga nisi htio......ti si izabro

egw, Bozji sluga, nebi o njoj.....ali ako imas pitanje, pitaj, procito sam samo jednu knjigu od nje, o prehrani.......
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:30 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Sigmund Freud je napisao/la:
sigurno ne moze bar 40 ?


gledaj realno, zrak,voda i hrana!!!!


Isus je rekao: da on nije skratio dane da nitko nebi prezivio, toliko ce biti tezak zivot u zadnjim danima.........

logicki bi trebalo biti 15-20

OK
može onda za 15 godina da se pokajem?


zao mi je, ali tada ces biti kao onih 5 djevica koje nisu bile spremne ili kao onaj covjek koji ce se zabavljati i onda dođe Isus a on nije spreman.....Isus upozorava da ce doci kad se najmanje budemo nadali.....daj budu zahvalan Bogu na svom zivotu i dozvoli Bogu da ti pokaze svoj plan za tebe i da te Bog vodi.....ne idi sam, jer ces ici po tami....i izgubit ces se.....jer nemas Krista-svijetlo
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:34 pm

Saroman je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Imam poznanika koji je mega kršćanin, ali ima i tu kvaka, prije je bio narkoman. E sad, ako je on bolji od mene prema Bibliji onda ću se i ja ići malo narkomirati, a poslije klečat i slične stvarčice vršiti nad sobom.


Isus je rekao da su bludnici i preljubnici ce uci u Bozje kraljevstvo jer su se pokajali i odbacili sve grijehe i odlucili svoje zivote predati Bogu.....tako i jedan narkoman, ako je postao nesebican, on je spasen.....a ti vidis si nezadovoljan svojim zivotom, pa nije ti to Bog kriv, ti si kriv sto ne zelis da se ponizis pred Bogom.....a đavo ti govori svasta, da to nema smisla i ti ga slusas.....odbaci grijehe.....pazi ti mozes da ides svaku nedjelju na misu cijeli zivot, mozes davati koliko hoces novaca, mozes pomagati ljudima i stosta jos, ali te to nece spasiti ako nisi nanovorođen.......jer ako nisi predo svoj zivot i sebe Kristu da promjeni tvoj karakter i ako tvoj karakter nije postao nesebican, badava sto si pomagao.....biblia nigdje ne govori o tome da ce oni koji pomazu biti spaseni, imas onog bogatasa koji je sve zapovjedi drzao i sigurno je i pomagao i stosta radio, ali Isus mu rece da odbaci svoje bogatstvo i da siromasima i da Isusa slijedi, znaci da preda svoj zivot Kristu i on nije htio.....i sve to sto je drzao mu je badava.......

Imam super forumulu. Mislim da ćeš se složiti samnom.
Pošto namjeravam živiti još kojih 50-tak godina, ajde da kad budem tamo pri kaju npr. za jedno 45 godina. Dođi ti meni pa ću se ja preobratiti, a dokle ću biti to što jesam, možda i gori, već se namjeravam počet drogirat, još malo pa seksualno iskorištavati sve žive i mrtve, obogatit ću se toliko da će me mrziti i izvan granica "Lijepe naše" pa sve preko Triglava i Gevgelije na jugu.
I tada (za 45 godina) ja ću se totalno prepustiti vjeri, a dotad ću uživati u svim plodovima "đavola".


moram te razocarati, ali zemlja nece opstati jos 50 god......to je nemoguce....max jos 30.....

ja ti svjetujem da to ne cinis jer ces patiti, jer svijesno cineci grijeh, ima vece posljedice.......znam da ti je tesko, ali to ti je kad se ne molis iskreno svojom moitvom Bogu i sto ne citas i ne zivis po bibliji.....a Bog je rekao da zivimo po bibliji da nam bude dobro a ne lose.......

cuvaj se.....molit cu se za tebe..........



auuu sa ovom izjavom si me potpuno razočarao,sad uvidjam da si lažnjak,nije tebe ništa vodilo,ti samo naprduješ ubijaš vrijeme na forumu.,jer da si čitao Bibliju znao bi da na kraju piše da za smak svijeta niiko nikada neće znati kada će se dogoditi niti sin božiji Isus Krist već samo Bog.TI si lijepo prorokovo još 30 godina.ccc lažnjak


e vidis neznas Isusove rijeci, Isus je rekao da cemo znati, sjeti se price o tome kako Isus kori kako znamo kad ce doci proljece, a ne znamo kad On dolazi.....i krivo gledas na tvojstvo.....Isus je Bog.....nema dva Boga.....Isus i Otac....Bog je jedan....Bog je bio u Isusu, ne na nebu......
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:37 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
dobro kad onda na kraju, i jel stize smak svijeta da znam planirat na kolko da uzmem kredit jer ako cemo pozivit jos svega 15 godina uzo bi kredit na jedno 60 pa si nabavio neku pilu , digo jos jedan kat na kuci i tak to zubo a ako cemo pozivit vise od toga ne bi htio da mi na kraju praunuci moraju otplacivat kredit confused


kakav novac, nebudi Juda.....

trazi Krista....

ali sve ti je badava ako tvoj karakter nije promjenjen......ako je i dalje sebican.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:17 pm

marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
>Marko Suzić je napisao: ja tebi prepurucam dobronamjerno da citas Bozju rijec i da se molis na koljenima za sve sto trazis......jer Isus nam je uzor


Marko moj dragi, od moljenja na koljenima nema ništa, u se i u svoje kljuse!!! Zar nije Bog rekao :"Pomogni si sam, pa ću ti i ja."
Zato ti je Bog i dao zdravu pamet i dvije zdrave ruke i noge i po pet prstića na svakom navedenom ekstremitetu!!!


sto je Isus onda krivo nas ucio, kad se i sam molio na koljenima???

ovo u se i u svoje kljuse, to ne postoji u biblii taj princip.....

kao niti ovaj da si sam prvo moras pomoci.....

ja bi te molio citate za to, ovo sve je protiv onoga sto je Isus ucio!!!!

Ma meni ne trebaju citati dragi moj Suziću, ja ti govorim iz iskustva. Ni jedno klečanje te neće spasiti od gladi, niti ti platiti režije, niti nahraniti dijete, to može svako učiniti sam za sebe, svojim RADOM, ZNOJEM I ŽULJEVIMA!!!! Gdje ti živiš Suziću??? Spusti se na Zemlju!!!

ja ne kazem da se ne treba truditi, ali ti nemas povjerenja u Boga, kao da Bog ne moze pomoci i da Bog vodi stvari......ti meni kazes da ja mogu napraviti nesto bez Krista......a sam Isus je reao da bez Njegaove pomoci ne mozemo nista, vidis li tu rijec, NISTA....to znaci ama bas nista...ja vama ovdje ne govorim sve ovo zato da vam pametujem, nego zato jer ce vas đavo prevariti, ako se budete u sebe uzdali i pokusavali nesto sami.......evo ti stih gdje ti ovo lijepo objasnjava, nadam se da ces prepoznati svoj zivot i nacin razmisljanja:

Jakovljeva 4,13 Pazite sada, vi što govorite: "Danas ili sutra otići ćemo u taj i taj grad, provesti ondje godinu, trgovati i zaraditi",
Jakovljeva 4,14 a ne znate što će sutra biti. Ta što je vaš život? Dašak ste što se načas pojavi i zatim nestane!

Jakovljeva 4,15 Umjesto da govorite: "Htjedne li Gospodin, živjet ćemo i učiniti ovo ili ono", Jakovljeva 4,16 vi se razmećete svojim hvastanjima! Svako je takvo hvastanje opako.

Gle, evo tebe opet sa citatima!
Marko, ja tebi kažem da možeš bez Boga, isto kao i s njim. Ja znam da je lakše kad vjeruješ i to ti daje unutarnju snagu, ali opet se sve svodi na vlastitih ruku djelo.
Ja imam još malo pa 30 godina i ne želim tvrditi da sam popila svu pamet svijeta, ali imam ponešto iskustva iz ovog života, pa ću ti prije svega reći da sam najprije majka, a onda sve ostalo i da nahranim svoje dijete i postavim ga na noge za život moram jako dobro nažuljati ruke radom, a ne pasti na koljena i problem riješen.
Ja radim od svoje 14 godine, najprije preko ljeta-sezonski, a kasnije preko srednje škole i faxa uz školovanje.
Nije mi bilo lako, jer su moji vršnjaci spavali do podneva i odlazili na kupanje, a ja sam se ubijala od cjelodnevnog ili dvokratnog rada po hotelskim kuhinjama i sl.
Tada mi je bilo muka, ali morala sam, a sada znam da je to bilo za neko više dobro. Ja ne izbacujem koncept Boga iz svega ovoga, kužiš? Ja ću bez problema ući kroz vrata bilo koje crkve i pomoliti se u njoj (katoličke, pravoslavne, sinagoge, na tibetu kod dalaj lame, muslimanskoj đamiji,....) zaista nije bitno i znaš što? U svakoj od njih ću pronaći mir i Boga. Ja tebi samo pokušavam reći da se ne slažem sa stvarima u Bibliji i kako je tamo objašnjena cijela katolička vjera, pa nek gorim u paklu ako treba radi toga, a to ću isto ponoviti i da mi kucne sudnji čas!!! Biblija je isto napisana od ljudske ruke, nije ju napisao sam Bog. Svi ti proroci su mogli imati "vizije" kao uputstvo od Boga, a tko ti garantira da oni sve to nisu preoblikovali kako je njima tada odgovaralo?
Uopće ne želim dublje ulaziti u ovu temu sada, želim ti reći da si ti prihvatio katoličku vjeru kao svoj put i istinu i to vjerovatno za tebe je najbolje, ali i mi ostali imamo pravo na svoj izbor, kao i ti i pusti nama da se brinemo za spas svojih duša.
Zapamti, ne možeš mijenjati druge, možeš mijenjati samo sebe!!! :D

da ali ti uzvisujes sama sebe, ponosis se sobom, a zapravo se trebas zahvaljivati Bogu i njime ponositi......ja nigdje nisam rekao da ce molitva sve rijesiti, ali bilo je i toga, jedan covjek se molio i netko mu je donio hranu.....to nije slucajno, covjek je vjerovao Bogu........tebi je Bog kad ga trebas, ali to nije to, ti moras biti s Bogom 24 sata i preispitivati se i da ti uzor bude Krist.....ali to bez biblije i molitve koji su zajednica s Bogom, ali pazi, ne molitva koja je napamet naucena, molitva koja dolazi iz srca i koja ima nesebicne potrebe, da molis i za druge i za one koji te ne vole.....

ti radis krivo, ti prvo das sve od sebe i onda ad vidis da ne ide, onda se molis, ali tako to ne ide, pravo se molis BOGU da ti pomogne, a onda ce te Bog voditi i bit ce ti lakse.....moras vjerovati Bogu.....i nemoj se uzvisivati i misliti da si netko i nesto, to je opasno, svi smo mi nitko i nista, ovisni smo o Bogu, Pavao je o tome govorio, ponizi se pred Bogom....kao djete ako se ne ponizimo, badava sve.....ti neces niti skuziti a đavo ce te prevariti, ne uzdaj se u sebe i svoj razum.....đavo je pametniji....

Ja sebe ne uzvisujem, uopće, žao mi je što ti to tako shvaćaš.... Krivo-ponovno. I ja se ne molim, nego radim. I mislim da moj rad ipak više vrijedi od pustih riječi.
Kad me već vučeš za jezik, reći ću ti, ja radim u Crvenom križu i radim sa darivateljima krvi, sa mladima, sa potrebnima pomoći, beskućnicima, službom traženja, a osim toga i sama dajem krv 10 godina.
Mislim da to vrijedi Bogu više od molitve... :)

sto ti mislis da se spasavamo djelima???

da li znas kako se spasavamo????

ti hoces reci da bez molitve i biblije mozes biti krscanin????

pazi ne idu u Bozje kraljevstvo oni koji misle da su dobri i koji misle da su na pravom putu, nego oni koji su nanovorođeni!!!!!

Dašta nego djelima! Jezičina nije nikad ništa postigla. S ovime je sve rečeno: "PAZI NE IDU U BOŽJE KRALJEVSTVO ONI KOJI SU DOBRI I MISLE DA SU NA PRAVOM PUTU, NEGO ONI KOJI SU NOVOROĐENI."
Ok, ja sam krštena, pa znači mogu biti živo zlo, prije smrti zvat popa, "pokajat se", dobit posljednju pomast i oprost grijeha i evo mene kod Svetog Petra koji mi otključava vrata Raja...
MA VIDIŠ LI TI ŠTO TI PIŠEŠ???????????????? Boink
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:31 pm

Ajde, koliki quotovi... Quotanje se može i srediti jer je ovo preveliko. Poruka na koju se odgovara mora biti unutar ''quote'' i ''/quote'', a ostalo se može i izbrisati ako nije potrebno. Ovo je nepregledno sada.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:37 pm

Eclypso je napisao/la:
Ajde, koliki quotovi... Quotanje se može i srediti jer je ovo preveliko. Poruka na koju se odgovara mora biti unutar ''quote'' i ''/quote'', a ostalo se može i izbrisati ako nije potrebno. Ovo je nepregledno sada.

Da, malo je dugačko... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:45 pm

Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto ti mislis da se spasavamo djelima???

da li znas kako se spasavamo????

ti hoces reci da bez molitve i biblije mozes biti krscanin????

pazi ne idu u Bozje kraljevstvo oni koji misle da su dobri i koji misle da su na pravom putu, nego oni koji su nanovorođeni!!!!!

Dašta nego djelima! Jezičina nije nikad ništa postigla. S ovime je sve rečeno: "PAZI NE IDU U BOŽJE KRALJEVSTVO ONI KOJI SU DOBRI I MISLE DA SU NA PRAVOM PUTU, NEGO ONI KOJI SU NOVOROĐENI."
Ok, ja sam krštena, pa znači mogu biti živo zlo, prije smrti zvat popa, "pokajat se", dobit posljednju pomast i oprost grijeha i evo mene kod Svetog Petra koji mi otključava vrata Raja...
MA VIDIŠ LI TI ŠTO TI PIŠEŠ???????????????? Boink
Imam pitanje Marko vezano za ovaj narancasti text gore...znaci ne spasavmo se djelima? Predpostavljam da ces reci (kao i do sada) da se spasavmo citanjem Biblije i klecanjem i tako time...

Aj mi reci...npr. netko se utapa...i sad ja ovako gresna i nikakva skocim i spasim ga...a ti za to vrijeme molis na obali... I sad...kako Bog gleda na to...On znaci gleda kako si Ti taj koji je spaso ovog sto se utapa jer si Ti molio i time nekim cudom nagnao mene da skocim i spasim, a ja sam samo puko orudje tvoje molitve?
Jel to tako hoces reci?
A da nema nikog i ti molis i ta osoba se utopi na kraju...tebi Bog nista nece reci jer si molio ali ocito je bilo sudjeno da se taj utopi. Jel to tako ide?
I recimo da nema tebe nego sam ja sama na obali i skocim i spasim ovoga...moje djelo ne vrijedi jer se nisam putem molila? I jer sam generalno gresna pa ni to sto sam nekog spasila nista ne vrijedi?
Jel to tako ide?

BTW...i meni ko i Freyi se nekak cini da su djela najvaznija...pa ti pjevaj borbene kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:49 pm

Alpha zivili
lovely
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 4:53 pm

Citat :
.pa ako ti ne zelis biti s Kristom 24 sata na zemlji, pa onda ce ti biti dosadno biti s njim cijelu vjecnost i bog ti nece dati vjecni zivot jer ga nisi htio......ti si izabro

Huh , mene ne brine vjecni zivot niti me nesto privlaci , ali onaj dio oko przenja guze mi je problematican !

Jel' ima nesto izmedju raja i pakla za nas neopredeljene ?

Nego de ti meni malo pojasni oko sebicnosti ! Kako ti odredjujes granice sebicnosti ? NPR.:

Trebaju ti pantalone ,odes u prodavnicu , pogledas prve 300e (Boss) i skontas to je djavolje djelo, materijalna dobra itd......onda uzmes druge pantalone 150e (Diesel-original)- skontas skupo, ukrasavas sebe skupocijenim stvarima,tezis duhovnim vrednostima, moze to i jeftinije ,bitna je tvoja unutrasnja ljepota itd. ..... pogledas sledece 50e (Tom Tailor), razmisljas u svojoj glavi ove su izgleda najjeftinije mogao bi uzeti te da te ne grize savjest jer za ostatak do 300e(Boss) mozes priloziti svojoj vjerskoj zajednici za kupovinu biblija koje ce se besplatno dijeliti izgubljenim ovcama, ......
ali drug sa kojim si dosao kaze ti "Ma pusti sve to , to djavo hoce preko skupih stvari da te ubjedi kako je materijalni svijet najbitniji,ne trebaju ti zene koje ces privuci zbog svog dobrog izgleda, nego ajmo mi do pijace tamo je sve jeftinije .......

Medjutim ni tu stvari ne zavrsavaju jer postoje polovne pantalone , Kinezi....itd
Sta ako su one jeftine ljepse od onih najskupljih ?

Nego kako ti odredjujes koje ces pantalone kupiti , a ne prevariti se i biti SEBICAN?
pale
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:44 pm

Alpha je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto ti mislis da se spasavamo djelima???

da li znas kako se spasavamo????

ti hoces reci da bez molitve i biblije mozes biti krscanin????

pazi ne idu u Bozje kraljevstvo oni koji misle da su dobri i koji misle da su na pravom putu, nego oni koji su nanovorođeni!!!!!

Dašta nego djelima! Jezičina nije nikad ništa postigla. S ovime je sve rečeno: "PAZI NE IDU U BOŽJE KRALJEVSTVO ONI KOJI SU DOBRI I MISLE DA SU NA PRAVOM PUTU, NEGO ONI KOJI SU NOVOROĐENI."
Ok, ja sam krštena, pa znači mogu biti živo zlo, prije smrti zvat popa, "pokajat se", dobit posljednju pomast i oprost grijeha i evo mene kod Svetog Petra koji mi otključava vrata Raja...
MA VIDIŠ LI TI ŠTO TI PIŠEŠ???????????????? Boink
Imam pitanje Marko vezano za ovaj narancasti text gore...znaci ne spasavmo se djelima? Predpostavljam da ces reci (kao i do sada) da se spasavmo citanjem Biblije i klecanjem i tako time...

Aj mi reci...npr. netko se utapa...i sad ja ovako gresna i nikakva skocim i spasim ga...a ti za to vrijeme molis na obali... I sad...kako Bog gleda na to...On znaci gleda kako si Ti taj koji je spaso ovog sto se utapa jer si Ti molio i time nekim cudom nagnao mene da skocim i spasim, a ja sam samo puko orudje tvoje molitve?
Jel to tako hoces reci?
A da nema nikog i ti molis i ta osoba se utopi na kraju...tebi Bog nista nece reci jer si molio ali ocito je bilo sudjeno da se taj utopi. Jel to tako ide?
I recimo da nema tebe nego sam ja sama na obali i skocim i spasim ovoga...moje djelo ne vrijedi jer se nisam putem molila? I jer sam generalno gresna pa ni to sto sam nekog spasila nista ne vrijedi?
Jel to tako ide?

BTW...i meni ko i Freyi se nekak cini da su djela najvaznija...pa ti pjevaj borbene kava

Djela su bitna,lijepo Isus kaže drago mi je milosrđe a ne žrtva.Milosrđe je djelo,možeš biti milosrdan na mnoge načine,znači bitno je.
Raditi i moliti bi bilo ispravno po katoličkoj vjeri,samo jedno i samo drugo nevalja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimečet kol 21, 2008 8:05 pm

E, ali Marko tvrdi da nije bitno...pa sad...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 10:04 am

marko suzic je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:

OPet moram ispraviti :tutankamon,Stvori Bog slična sebi "slična" ne ista.
U mojoj pise "na svoju sliku" znaci....

inace pise na oblicje....
To ti je odmah dokaz da ne pise u svim biblijama isto.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 10:07 am

marko suzic je napisao/la:

pa stvaranje je zapisano......ali znas sto je problem, sto je pre jednostvano da sve pise u jednoj knjizi......mi nismo navikli da sve bude tako lako, mi zelimo sve zakomplicirati.....

da nema biblije, nebi nista znali o BOGU, kad je nebi bilo, gdje bi onda bila istina???

kako bi ti onda znao od pocetka do kraja sto ce se dogoditi i sto se dogodilo, kako, ako nema biblije???? da nema biblije svi bi bili ateisti...
Zapisano je tako jel tada pojma nisu imali o zemlji, suncu a kamoli svemiru.

Ne bi znali nista o Bog ??? Marko za Bogove se zna i stuje daleko prije biblije, ajd malo uci povijest.

U vrijeme prije Biblije bilo je jako malo ateista, pitam se zasto tek poslje nje ima ih sve vise i vise?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 10:17 am

Marko, djela su vazna, djela a ne govor i citati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:53 pm

Ja, zapravo jos cekam odgovor na to od Marka...djela ili rijeci....

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:55 pm

Alpha je napisao/la:
Ja, zapravo jos cekam odgovor na to od Marka...djela ili rijeci....
Tak ti je svejedno, ak ne citas bibliju ides u khm, znas vec kamo face gica kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimesub kol 23, 2008 2:22 pm

Pa to bas pokusavam ustanovit preko tog primjera...evo da ga ponovim jer je vec dosta pisano nakon njega pa da se ne preskoci...dakle:

Alpha je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto ti mislis da se spasavamo djelima???
da li znas kako se spasavamo????
ti hoces reci da bez molitve i biblije mozes biti krscanin????
pazi
ne idu u Bozje kraljevstvo oni koji misle da su dobri i koji misle da
su na pravom putu, nego oni koji su nanovorođeni!!!!!
Dašta nego djelima! Jezičina nije nikad ništa postigla. S
ovime je sve rečeno: "PAZI NE IDU U BOŽJE KRALJEVSTVO ONI KOJI SU DOBRI
I MISLE DA SU NA PRAVOM PUTU, NEGO ONI KOJI SU NOVOROĐENI."...
Imam pitanje Marko vezano za ovaj narancasti text gore...znaci ne spasavmo se djelima? Predpostavljam da ces reci (kao i do sada) da se spasavmo citanjem Biblije i klecanjem i tako time...

Aj mi reci...npr. netko se utapa...i sad ja ovako gresna i nikakva skocim i spasim ga...a ti za to vrijeme molis na obali... I sad...kako Bog gleda na to...On znaci gleda kako si Ti taj koji je spaso ovog sto se utapa jer si Ti
molio i time nekim cudom nagnao mene da skocim i spasim, a ja sam samo puko orudje tvoje molitve?
Jel to tako hoces reci?
A da nema nikog i ti molis i ta osoba se utopi na kraju...tebi Bog nista nece reci jer si molio ali ocito je bilo sudjeno da se taj utopi. Jel to tako ide?
I recimo da nema tebe nego sam ja sama na obali i skocim i spasim ovoga...moje djelo ne vrijedi jer se nisam putem molila? I jer sam generalno gresna pa ni to sto sam nekog spasila nista ne vrijedi?
Jel to tako ide?

BTW...i meni ko i Freyi se nekak cini da su djela najvaznija...pa ti pjevaj borbene kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitimened kol 24, 2008 7:11 pm

Alpha je napisao/la:
Pa to bas pokusavam ustanovit preko tog primjera...evo da ga ponovim jer je vec dosta pisano nakon njega pa da se ne preskoci...dakle:

Alpha je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto ti mislis da se spasavamo djelima???
da li znas kako se spasavamo????
ti hoces reci da bez molitve i biblije mozes biti krscanin????
pazi
ne idu u Bozje kraljevstvo oni koji misle da su dobri i koji misle da
su na pravom putu, nego oni koji su nanovorođeni!!!!!
Dašta nego djelima! Jezičina nije nikad ništa postigla. S
ovime je sve rečeno: "PAZI NE IDU U BOŽJE KRALJEVSTVO ONI KOJI SU DOBRI
I MISLE DA SU NA PRAVOM PUTU, NEGO ONI KOJI SU NOVOROĐENI."...
Imam pitanje Marko vezano za ovaj narancasti text gore...znaci ne spasavmo se djelima? Predpostavljam da ces reci (kao i do sada) da se spasavmo citanjem Biblije i klecanjem i tako time...

Aj mi reci...npr. netko se utapa...i sad ja ovako gresna i nikakva skocim i spasim ga...a ti za to vrijeme molis na obali... I sad...kako Bog gleda na to...On znaci gleda kako si Ti taj koji je spaso ovog sto se utapa jer si Ti
molio i time nekim cudom nagnao mene da skocim i spasim, a ja sam samo puko orudje tvoje molitve?
Jel to tako hoces reci?
A da nema nikog i ti molis i ta osoba se utopi na kraju...tebi Bog nista nece reci jer si molio ali ocito je bilo sudjeno da se taj utopi. Jel to tako ide?
I recimo da nema tebe nego sam ja sama na obali i skocim i spasim ovoga...moje djelo ne vrijedi jer se nisam putem molila? I jer sam generalno gresna pa ni to sto sam nekog spasila nista ne vrijedi?
Jel to tako ide?

BTW...i meni ko i Freyi se nekak cini da su djela najvaznija...pa ti pjevaj borbene kava

Da i ja čekam odogovor na ovo. Ali nema ga.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
[Vrh] 
Stranica 16 / 21.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Kabala
» o cemu se ovdje govori???????
» Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: