Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cigarete

Go down 
+48
geapura
Novus ordo seclorum
2pac
waldox
Marko88
Lyra
tinityrannical
Korplikan
Morn
orca
kika13
riki45
Icecrowned
biga
hawara
Zona
Sang Real
whitelady
Armin od Irima
Legionar
Alpha
wanderer
tomi
josip21
Michael Wittmann
Cinderella
Gea
Athena
Blizzard
MoW
Chakotay
Skulptura
Fantom
gloria_g
Lorki
zmija
Tallina
memnoch
little alien
Rain
babi
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
sanja
malena
vladimir
52 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimesri lip 30, 2010 2:32 pm

Radni vijek je tako i tako Bismarckova izmišljotina. Prije nije bilo penzije, radio si dok si živio i mogao raditi, pa imao ti 50, 70 ili 100 godina. Tada su se stariji ljudi cijenili, a ne kao danas. To je isto tako posljedica konzumerskog načina razmišljanja o kojem se govori u kontekstu bezbrojnih kafića i brojnih restorana koji su danas otvoreni.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimesri lip 30, 2010 2:39 pm

A cija je izmisljotina zabrana pusenja u restoranima i kaficima...cigarete - Page 9 888361

Ostarjelih debila koji su u svoje vrijeme pusili dzoint i zivjeli pod parolom,
sex-droga i roken rol.
E sad kad im se vise kita ne dize hajmo zabraniti ovo,ono...itd...cigarete - Page 9 119369
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimesri lip 30, 2010 2:45 pm

O bože, Fantom rofl2

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimesri lip 30, 2010 5:12 pm

^^ baš. lol

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 10:11 am

moj djed je pušio od svoje 14god.doživio je 80god. i nije umro od cigareta već od tog što je slomio kuk i u roku tj. dana umro u bolnici ,tako reči umro je od starosti tj. od tog što su mu kosti bile stare i nisu mogle zacjeliti . nikakvih plućnih bolesti nije imao ,nikakvih karcinoma . i da nije bio slab,te se poskliznuo ,kuk nebi slomio i živio bi sigurno još najmanje 5-10god. jer ga je zdravlje služilo. tako da ne vjerujem da cigareta skračuje život. o tome što skraćuje život moglo bi se puno raspravljati,žto je sa gmo. hranom? tvornice koje zagađuju prirodu i sl. i sl.

ma ode si ja jednu zapaliti ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:21 am

Jedna iznimka ništa ne znaći, a i ti nisi tvoj djed. Sa znanstvenog stajališta je to dosta zanimljivo, zašto na neke ljude pušenje skoro pa da i nema nikakvog utjecaja, dok drugima drastično narušava zdravlje.

No to nije važno za pojedinca, za svakog pojedinog čovjeka je važno da li tu aktivnost želi i da li ga čini boljim ili pak to čini zato što je ovisan o tome i ne može bez toga. Ako je ovo drugo onda je to štetno za tu osobu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 12:03 pm

meni osobno to ne šteti i nemam nikakvih zdrastvenih probl.niti sam primjetila kakve probleme koji bi imali veze zbog cigareta . a imam u rodbini puno primjera koji su pušili cijeli svoj život a da nisu umrli zbog štetnosti cigareta već zbog nekih dr. nasljednih bolesti. a sad što ja znam možda je nikotin i poboljšao te bolesti ne znam nisam doktor .
osobno kad bih željela mogla bih bez cigareta nije mi bed, jednom sam bila 2,5god. bez njih i eto želja me opet vratila cigareti :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 1:03 pm

Pa ako ćemo iskreno, puno toga ovisi o našoj psihi i našem pristupu, tako da je doista moguće da će osoba koja se suzdržava od toga i pri tome se zboga osjeća loše oboliti od neke bolesti, nego da ta ista osoba puši. Cigarete definitivno imaju štetan učinak na naše fizičko zdravlje, ali nemoraju imati i na psihičko :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 2:20 pm

Tko pusi,zlo nemisli... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 4:05 pm

Ima primjera gdje su ljudi pali sa 15m visine i da im nije bilo nista. Dakle, po toj logici, ja ne vjerujem da ce se netko ubit ako se baci sa treceg kata i ajmo svi skocit. Naime, to sto tvrde statistke je sigurno laz gica Pitam se samo zasto niti jedna rukovodeca osoba tvornica duhana ne pusi. Bas kao sto nitko tko radi u tvornici za preradu mesa ne jede pastete, hrenovke i td. kava

Nego, htjedoh nesto drugo napisat na ovoj temi. Nedavno sam bila u jednom shopping centru koji ima posebni ostakljeni, veliki dio za pusace. Interesantna stvar. Skoro svi stolovi za nepusace su bili zauzeti, a u pusackom dijelu - nikoga. Prvi put da sam to vidjela kafenisu

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 4:14 pm

Alpha je napisao/la:

Nego, htjedoh nesto drugo napisat na ovoj temi. Nedavno sam bila u jednom shopping centru koji ima posebni ostakljeni, veliki dio za pusace. Interesantna stvar. Skoro svi stolovi za nepusace su bili zauzeti, a u pusackom dijelu - nikoga. Prvi put da sam to vidjela kafenisu
Mora da si bila napušena, pa ti se pričinilo zubi ili je bila neka rasprodaja cigareta ili nešto slično što je zaokupilo pažnju pušaća lol!

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 4:16 pm

@Alpha Nadajmo se da će se za tim primjerom povoditi i manji kafići, tako da se konačno uputim u obližnji kafić bez bojazni da ću smrditi ko tvor i možda si za dan-dva skratiti život. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:02 pm

Pa čuj mislim da to nije pitanje kafića, nego ljudi koji dolaze kao gosti, dok god je više gostiju pušaća, kafići će se prilagođavati njima, naravno koliko god im to dozvoljava zakon. Mi smo nažalost u manjini. I zato je stvarno čudno ovo što je Alpha rekla da nije bilo nikoga u prostoru za pušaće. Moguće je da se ljudi još nisu navikli na te posebne i zatvorene prostore, pa nisu željeli ulaziti u tako nešto.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:11 pm

@Chak...ne, ozbiljno...i to je vani padala kisa pa nije bilo baste (ilitiga kako mi to kazemo stekata) i svejedno nije bilo nikog u "izlozbenom" dijelu :P


@MoW...Mislim da nece jer sam bas jutros slusala na radiju kako je povecan broj ugostiteljskih objekata koji traze dozvolu da budu pusacki.

Pustili su i par komentara pusaca. Uglavnom klasika. Kao, "oni nece sjest gdje ne mogu zapalit", "ne zele diskriminaciju pusaca i nepusaca", "hoce svoja prava" i td. I svaki puta me ponovno i ponovno fasciniraju. To je zbilja opaka bolest.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:50 pm

Znam Alpha da si to za ozbiljno rekla, ja te samo malo zezam hug

No da je čudno, čudno je kako to da nisu htjeli tamo, tko zna možda nisu znali da je taj dio za pušaće ili je možda bilo bezveze pa nitko nije želio ići tamo.

A to da sve više kafića želi biti pušački me uopće ne čudi, jednostavno puno ljudi puši i to je posljedica toga. To što je zabranjeno pušenje na nekim mjestima, ne znaći da su ljudi prestali biti ovisnici.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 10:23 pm

Alpha je napisao/la:
@MoW...Mislim da nece jer sam bas jutros slusala na radiju kako je povecan broj ugostiteljskih objekata koji traze dozvolu da budu pusacki.

Pustili su i par komentara pusaca. Uglavnom klasika. Kao, "oni nece sjest gdje ne mogu zapalit", "ne zele diskriminaciju pusaca i nepusaca", "hoce svoja prava" i td. I svaki puta me ponovno i ponovno fasciniraju. To je zbilja opaka bolest.

Zbilja je. Koji put bi mi stvarno bilo draže nekim neodgovornim ljudima ne dati prava...
A kafići, umjesto da se preorijentiraju da zadovolje više kriterije nepušača koji traže nešto zanimljivo, novo i inteligentno, oni se prilagođavaju pušačima i svi imaju potpuno identičnu ponudu pića.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:04 pm

Propušio sam prije mjesec dana, sad po pola kutije na dan. Na početku je osjećaj malo bljak, ali navikne se čovjek. :D

Ništa, sad se trebam boriti za to da se dopusti pušenje u zatvorenim prostorima, u biti da se stanje vrati više-manje na ono kako je bilo prije, tako da mogu u miru zapaliti cigaretu ko čovjek kava
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:05 pm

MoW je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@MoW...Mislim da nece jer sam bas jutros slusala na radiju kako je povecan broj ugostiteljskih objekata koji traze dozvolu da budu pusacki.

Pustili su i par komentara pusaca. Uglavnom klasika. Kao, "oni nece sjest gdje ne mogu zapalit", "ne zele diskriminaciju pusaca i nepusaca", "hoce svoja prava" i td. I svaki puta me ponovno i ponovno fasciniraju. To je zbilja opaka bolest.

Zbilja je. Koji put bi mi stvarno bilo draže nekim neodgovornim ljudima ne dati prava...
A kafići, umjesto da se preorijentiraju da zadovolje više kriterije nepušača koji traže nešto zanimljivo, novo i inteligentno, oni se prilagođavaju pušačima i svi imaju potpuno identičnu ponudu pića.
A joj moj MoW, pa tko ti traži nešto novo i ineligentno, ako želiš tako nešto onda odi u knjižnicu. Ljudi u kafiću žele kavu, neko alkoholno piće i da mogu pušiti, tj. 90% ljudi, onih deset posto, ko j**e, to ti je razmišljanje ugostitelja. Nisu ugostitelji nešto baš pametni, da jesu imali bi puno više novaca, oni kao jadni jedva spajaju kraj s krajem, a ti kafići su zlatni rudnik, oni među njima malo pametniji zarađuju jako puno novaca.

@Blizz pa možeš ti i kao čovjek također ne pušiti ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:29 pm

Blizzard je napisao/la:
Propušio sam prije mjesec dana, sad po pola kutije na dan. Na početku je osjećaj malo bljak, ali navikne se čovjek. :D
Ti to zezaš ili stvarno?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:32 pm

Ja se nadam da se Blizzard zeza, jer za jednog takvog superinteligentnog Čovjeka pušenje je stvarno zadnja stvar koja mu je mogla pasti na um. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:35 pm

Chakotay je napisao/la:
A joj moj MoW, pa tko ti traži nešto novo i ineligentno, ako želiš tako nešto onda odi u knjižnicu. Ljudi u kafiću žele kavu, neko alkoholno piće i da mogu pušiti, tj. 90% ljudi, onih deset posto, ko j**e, to ti je razmišljanje ugostitelja. Nisu ugostitelji nešto baš pametni, da jesu imali bi puno više novaca, oni kao jadni jedva spajaju kraj s krajem, a ti kafići su zlatni rudnik, oni među njima malo pametniji zarađuju jako puno novaca.

Bilo bi super kad bi kafići nudili fine raznolike povoljne koktele, smoothije od raznih vrsta voća i dodataka prehrani, povrtne sokove, izbor finih čajeva, finih kava... ma čuda i čudesa bi se dala osmisliti. :)


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:37 pm

MoW je napisao/la:
Bilo bi super kad bi kafići nudili fine raznolike povoljne koktele, smoothije od raznih vrsta voća i dodataka prehrani, povrtne sokove, izbor finih čajeva, finih kava... ma čuda i čudesa bi se dala osmisliti. :)
ides
Totalno, nije mi jasno da imaju tao bična pića u bočicama i zadovoljavaju se tim standardom.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:41 pm

Legionar je napisao/la:
Ti to zezaš ili stvarno?

Ne zezam.

@ MoW
Hvala na komplimentu, ali znatiželja je bila jača od mene. U biti sam bio u depri, pa je tako sve počelo... zubo
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:45 pm

MoW je napisao/la:

Bilo bi super kad bi kafići nudili fine raznolike povoljne koktele, smoothije od raznih vrsta voća i dodataka prehrani, povrtne sokove, izbor finih čajeva, finih kava... ma čuda i čudesa bi se dala osmisliti. :)

E moj MoW previše ti očekuješ od njih, povrtni sokovi, mislim da pola ugostitelja niti ne zna što to znači ;)

@Blizz znači i ti nam odeš na tamnu stranu :(

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:50 pm

@Blizzard, ti si stvarno genije. Svaki puta kada upadneš u depru, ili si samo malo lošije volje, npr. moraš pospremiti sobu ili dobiješ 4 do 5 iz nekog predmeta možeš preći na novi porok. I tako bivaš sretan. Kako se nitko prije toga nije dosjetio? Započneš s čokoladom ako se sekiraš zbog prijateljevog kašnjenja na sastanak. Zatim se počneš opijati ako si zaboravio kalkulator na tramvajskoj stanici. A ne daj bože, ako kojim slučajem u McDonald'su dobiješ plavu umjesto crvene šalice gratis, vrijeme je da prijeđeš na pušenje.
mlati

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





cigarete - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cigarete
[Vrh] 
Stranica 9 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» cigarete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: