Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cigarete

Go down 
+48
geapura
Novus ordo seclorum
2pac
waldox
Marko88
Lyra
tinityrannical
Korplikan
Morn
orca
kika13
riki45
Icecrowned
biga
hawara
Zona
Sang Real
whitelady
Armin od Irima
Legionar
Alpha
wanderer
tomi
josip21
Michael Wittmann
Cinderella
Gea
Athena
Blizzard
MoW
Chakotay
Skulptura
Fantom
gloria_g
Lorki
zmija
Tallina
memnoch
little alien
Rain
babi
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
sanja
malena
vladimir
52 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:55 pm

Hebiga, što da kažem, bilo je to pred kraj predprošlog mjeseca, taman mi ponestalo dedine rakije, na dijeti sam pa ne smijem pipnuti čokoladu, i onda su mi ostale samo cigarete na izbor... I još mi ti nisi htio bombonjeru pokloniti, bio si sebičan kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 11:58 pm

To nije sebičnost, nego pravo prijateljstvo. Žrtvovao sam se i pojeo tu bombonjeru jer sam znao da si ti na dijeti. durimse

Ajde, dosta zezancije, sve je ovo spam zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 1:05 am

MoW je napisao/la:
Ja se nadam da se Blizzard zeza, jer za jednog takvog superinteligentnog Čovjeka pušenje je stvarno zadnja stvar koja mu je mogla pasti na um. :)

Naš asistent na faksu je iznimno tolerantan, načitan i inteligentan sugovornik, ali ima "malu" manu. Pušač je i to žešći. gica
Svatko valjda ima neki svoj nedostatak i slabu točku.

Što se tiče pitanje zabrane pušenja, smatram da bi trebalo uvesti zabranu na nekim mjestima i kafićima, a na drugima omogućiti pušačke odjele. Na poslu i ostalim ustanovama bi u potpunosti trebalo zabraniti pušenje. Trebalo bi sve to nekako bolje zakonski regulirati, a ne donositi neke zabrane naprečac pa opet sve vraćati na staro. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 2:42 pm

^^ Dakle fali tvojem asistentu energija vatre, iliti yang energije. :D
Meni je slaba točka ta što volim majonezu pa je povremeno jedem. lol

Ja mislim da bi u potpunosti trebalo zabraniti pušenje na svim javnim prostorima. Samo bi se u vlastitom domu moglo pušiti, čak niti u autu se ne bi smjelo pušiti kao ni na cesti. Pušenje bih izjednačio s javnim nošenjem oružja.
Pušenje u javnim prostorima je zabranjeno i u Europskoj uniji u nekim zemljama. Tako će uskoro i biti u nas, ako se uspijemo dočepati Unije.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 2:55 pm

Dragi MoW,duvan,alkohol i benzin su glavni punjaci budjeta drzava.
Ako bi svi prestali piti,pusiti i voziti auta kruh,mlijeko bi kostali ko zna koliko.
Veliki monopolisti to nikada nece dozvoliti jer bi to bio raj na zemlji... :)

Nezaposlenima strogo zabranjen pristup na gradiliste!
Kaznjivo je pusenje u kretanju! Kaznjivo je pusenje u kretanju!
Ne govori u stroju, majmune!
Zabranjeno za mladez ispod osamnaest godina!
Ne parkiraj - istovar uglja!
Popuni formulare, ako hoces pare! Popuni formulare, ako hoces pare!
Zabranjen razgovor sa vozacem!
Cuvaj se, pas ujeda!
Provereno min njet! Provereno min njet!
Mirno!

Pravila, pravila da bi me udavila
Ili kicmu savila i skroz osasavila
Neka glupa pravila u crno me zavila... confused

Halo, jel' cujes
Nemoj da psujes
Nemoj da pljujes po podu
Kad okolinu zagadjujes i trujes
Obavezno povuci vodu!

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 3:15 pm

@MoW...onda tebi, ocito, fali Yin-a ak jedes majonezu :D

@Fantom...nista se ti ne brini za monopoliste. Oni su ti koji pokrecu burzu i kazuju gdje se vrti para. Danas nafta, sutra voda.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 3:17 pm

Eh da se ljubav vaze i prodaje,Fantom bi bio najbogatiji covijek na svijetu... tuzni
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 8:02 pm

@Alpha Je, meni fali malo fiiiinog yina. :D

Slažem se s Alphom da bi monopolisti ubrzo našli neki drugi izvor zarade, a ne više duhan, alkohol i naftu. A mi bi živjeli zdravije.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 8:06 pm

ljepi moi ronhill hail
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 8:47 pm

MoW je napisao/la:
Pušenje bih izjednačio s javnim nošenjem oružja.

Ček, jel ti to ozbiljno?

Što se tiče pušenja u autu, to bi bilo slično kao i sa mobitelima, sa mobitelom se ne bi smjeli spominati tijekom vožnje, pa onda tako niti pušiti. No tko to poštuje uopće, prođeš po gradu, pola ljudi ili puši ili priča na mobitel tijekom vožnje.

Što se unije tiče, ionako se nadam da je se nećemo dočepati još neko vrijeme ^^
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimesri stu 03, 2010 9:25 pm

@Fantom niti duhan niti alkohol ne pune državni proračun, nažalost ti ne vidiš kakve sve loše posljedice izazivaju ti poroci, pa ne vidiš koliko se novaca troši na liječenje bolesti uzrokovane time. Također ljudi koji su ovisni su manje učinkoviti od drugih pa trpi i samo gospodarstvo. Ne postavljaju poslodavci bez veze pitanje da li pušite kod zapošljavanja. Ukupan prihod od toga je manji od troškova.

Što se pak nafte tiče, ona doista pokreće gospodarstvo i značajno je doprinijela razvoju društva, no jednako tako smo naš okoliš trpi zbog korištenja tih energija tako da dugoročno gledano, također smo u minusu.

Nažalost ljudi kao ti razmišljaju po principu ...poslije mene potop...

Možda ti se čini da tebe napadam, ali ustvari nije, nisi ti ništa drugačiji od većine, tako da ustvari dajem kritiku većini. Nažalost, šteta što je tako...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 11:32 am

čak, nemoj da ti dođem.... neće mi biti teško prošetat do tebe :P miga
ako sad kreneš u moralno predavanje... mlati
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 11:42 am

gloria_g je napisao/la:
čak, nemoj da ti dođem.... neće mi biti teško prošetat do tebe :P miga
ako sad kreneš u moralno predavanje... mlati
A znaš da moram malo, s vremena na vrijeme ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:01 pm

Sang Real je napisao/la:
ljepi moi ronhill hail

Ronhill, lakše se duše. lol


Blizzard je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Pušenje bih izjednačio s javnim nošenjem oružja.

Ček, jel ti to ozbiljno?

Naravno. Ako se uspiješ jednom prilikom odmaknuti od uobičajene hrvatske percepcije pušača i pogledaš iz jedne više i objektivnije perspektive, onda ćeš uvidjeti da cigarete jednako pridonose zlu u društvu kao i odobravanje nasilja, nošenje oružja, konzumacija alkohola i bodenje drogom. To je nasilje prema sebi i drugome.

Blizzard je napisao/la:

Što se tiče pušenja u autu, to bi bilo slično kao i sa mobitelima, sa mobitelom se ne bi smjeli spominati tijekom vožnje, pa onda tako niti pušiti. No tko to poštuje uopće, prođeš po gradu, pola ljudi ili puši ili priča na mobitel tijekom vožnje.

To se samo zato odobrava budući da je cijelo društvo bolesno. Smatram da mi koji razumijemo bolje neke stvari ne smijemo biti robovi takvog nazadnog društva već se trebamo takvih loših navika riješiti. To nije teško, to samo zahtjeva malo discipline.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:02 pm

sad ste me počeli sekirati lolcina

uostalom, kaj vi nepušači uopće radite na ovoj temi?? miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:20 pm

Zasto se sekiras Glo? Mislim da se svi slazu da svatko ima pravo cinit sto zeli dokle god time ne ugrozava drugu osobu, zar ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 12:47 pm

MoW je napisao/la:
Naravno. Ako se uspiješ jednom prilikom odmaknuti od uobičajene hrvatske percepcije pušača i pogledaš iz jedne više i objektivnije perspektive, onda ćeš uvidjeti da cigarete jednako pridonose zlu u društvu kao i odobravanje nasilja, nošenje oružja, konzumacija alkohola i bodenje drogom. To je nasilje prema sebi i drugome.

Istina je da je pušenje štetno što je i dokazano, ali po meni izjednačavati pušenje sa odobravanjem nasilja, oružjem, čak i drogom, ne da nema smisla nego je neobjektivno. Ti kažeš da je to objektivno, ja smatram baš suprotno. Kad smo kod toga, alkohol u pretjeranim količinama je daleko opasniji od pušenja, a isto tako je i droga puno opasnija, izjednačavati to troje nema smisla, naročito ne sa nasiljem i oružjem.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 1:10 pm

Cigarete su definitvno vrlo jaka droga, ovisnost koju stvaraju je (kažu stručnjaci) slična ovisnosti o teškim drogama poput kokaina i heroina.
po mom mišljenju puno je jača psihička, nego fizička potreba za nikotinom.
čovjek nije toliko svjestan stupnja svoje ovisnosti dok ne pokuša prestati. onda shvati da je rob. mora naći i vrijeme i mjesto i novac za tu navodno bezazlenu potrebu. ja sam bila aktivni pušač 15 godina, a potencijalni ću biti doživotno, men se čini.
ne bih nikom preporučila da se upušta u isprobavanje, navući se je lakše nego što se misli.
osim raznoraznih šteta koje nanosimo sami sebi, ne trebamo zanemariti našu okolinu koja trpi zbog naše loše navike.
Ali, još uvijek pušačima ostaje nada da će stručnjaci jednog dana otkriti da cigarete uopće nisu štetne, pa ćemo mirne duše svi moći dimiti, opet i svugdje. gica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 1:26 pm

E ovako ce Fantom ako Bog da za jedno dvadesetak godina da uziva... ides

cigarete - Page 10 Sylvester+Stallone+Arnold+Schwarzenegger+Out+LsqatwJUu3wl
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 1:53 pm

šta, bit ćeš guverner Kalifornije? conf1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:15 pm

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:16 pm

Zona je napisao/la:
...a potencijalni ću biti doživotno, men se čini....
Bravo za tebe ides Potencijalni pušaći smo svi koji ne pušimo, dok pušaći lijepo ostvaruju taj svoj potencijal lol

Zona je napisao/la:
...šta, bit ćeš guverner Kalifornije?
Jadan Fantom, sad si se i ti pridružila Alphi, tko zna hoće li Fantom moći doći na kraj sa vas dvije lol!

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:21 pm

Chak, vi koji ne pušite (mi scratch ) ste više pasivni nego potencijalni pušači, ako se družite sa onima(nama) koji dimimo tu drogu.

ovo za guvernera sam pitala čisto informativno jer sam prvo skužila Arnolda, pa tek onda cigaru... cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:29 pm

Zona je napisao/la:
Chak, vi koji ne pušite (mi scratch ) ste više pasivni nego potencijalni pušači, ako se družite sa onima(nama) koji dimimo tu drogu.
Hm sad me malo zbuljuješ jesi prestala pušiti ili nisi?
Znam ja da smo mi pasivni pušaći i o tome upravu MoW priča kad govori o nasilju i agresivnosti pušaća. Oni doista ponekad provode nasilje nad nepušiaćima, pogotovo kad je nepušać primoran biti u zadimljenoj prostoriji.

Zona je napisao/la:
...ovo za guvernera sam pitala čisto informativno jer sam prvo skužila Arnolda, pa tek onda cigaru... cerek
Da, da tak je i Alpha počela, ono samo pitam, čisto informativno lol!

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:31 pm

Zašto ljudi uopće probavaju cigare ako im je njihov dim oduvijek smetao? Svi kažu smrdi, smrdi, a na kraju se svi propuše.
I primjetila sam da dosta ljudi prestane pušiti nakon što izađu iz bolnice.
[Vrh] Go down
Sponsored content





cigarete - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cigarete
[Vrh] 
Stranica 10 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» cigarete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: