Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesretni u ljubavi

Go down 
+36
Chakotay
2pac
Lyra
Hladni
Sin_Nanna
Tonks
Plague
Open Mind
Sang Real
Johnny-Red&Black
Cinderella
biga
Fantom
MACICA
calypso
Armin od Irima
MoW
legenda007
GaGa
Athena
Sigmund Freud
Nena
Blizzard
Alpha
Stripy
Merkurica
Svjetloisjena
arhont
Galileo Galilei
Nefertiti
gloria_g
fastforward
Tutankhamon
floridana
malena
None
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nesretni u ljubavi - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 7 Icon_minitimečet lis 25, 2012 9:23 am

Alpha je napisao/la:
Do or do not, there is no try - Yoda Nesretni u ljubavi - Page 7 Yoda_star_wars

Definitivno! 8)
[Vrh] Go down
tinkica
Prašina



Female
Aquarius Pig
Broj postova : 1
Age : 40
Registration date : 14.11.2012

Nesretni u ljubavi - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 7 Icon_minitimesri stu 14, 2012 5:03 pm

pozz
neznam ni sama od kuda da krenem.. imam 29 god rastavljena sam i imam kcerkicu staru 4 god
zivim sam mamom vec 2 god i sada sam odlucila da vise ne zelim biti sama ali jednostavno se bojim da nitko ne zeli biti samnom u vezi jer imam dijete i razvedena sam..
ljetos sam pocela izlaziti i upoznala sam jednog decka tj nisam niti znala da smo si susjedi 4 kuce dalje od mene (nisam zivjela u ovom gradu od ranog djetinjstva) no medutim on je otisao na put i vratio prije 1,5 mj
kad vrati javio se i poceli smo se vidati svaki dan.. sad kad su se razvili vec neki osjecaji prema njemu on me poceo ignorirati i na neki nacin izbjegavati..
nekoliko puta sam mu rekla da njegovo ponasanje se promjenilo i da mi se javlja samo kad to njemu odgovara i da ga nezelim vise vidjeti.. no kad tako nesto kazem on nade nacina da ode do mene sa isprikama ja mu oprostim ali vec sutradan je sve po starom..
govori da mu je stalo do mene a radi sve suprotno.. nista mi nije jasno jer moze imati bilo koju curu u gradu a zasto onda se samnom igra macke i misa?
mislim da mu smeta to sto sam razvedena i imam dijete ali to nezeli priznati..
zapravo znam da ga svi iz drustva ismijavaju sto je samnom ali ako mu to smeta onda neka jednostavno se vise odluci jer ovak ce me izluditi..
sto da radim, dali da ga prekrizim ili da mu dam jos vremena da se poslozi u glavi..?
neznam dali je vrijedno cekati nekoga tko stalno ponavlja ista greske...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 7 Icon_minitimesri stu 14, 2012 6:27 pm

Dobrodošla Tinkica.

Razumijem tvoju situaciju i poznajem dosta cura tj. žena koje prolaze isto. Nadam se da će te utješiti to što ih je većina nakon razvoda našla pravu osobu za sebe. Dijete nije problem jer ako netko iskreno voli tebe volit će i sve tvoje pa tako i dijete.
U našoj okolini razvedeni ljudi su još uvijek stigmatizirani. To se jasno vidi i iz primitivnih reakcija dečka o kojem pričaš. Ipak sve manje je takvih razmišljanja. Srećom.
Bolje je da se ljudi raziđu ako se ne slažu i to je bolje za svih a najviše za dijete. Naravno ako je moguće da ti isti partneri nastave normalno komunicirati u budućnosti. Nije rješenje ostati u lošem braku gdje dijete samo gleda kako se roditelji svađaju i mrze.

A što napraviti s vašom vezom...teško je reći...to samo ti možeš znati/odlučiti. Vjerojatno si u pravu kad predpostavljaš da je problem u okolini. Možda mu čak roditelji vrše pritisak. To objašnjava zašto je nervozan tj. zašto priča jedno, a radi drugo. Htio bi udovoljit svima, a to je nemoguće.
Bilo bi najbolje kada bi se moglo s njime otvoreno porazgovarati. Jedino što se čini da on baš i nije spreman na tako nešto. Možda da mu kažeš kako razumiješ da mu je teško i da ćeš razumjeti ako želi raskid veze ali da bi voljela da ti onda to otvoreno kaže jer je i tebi ovakva situacija mučenje.

Ako na koncu dođe do raskida nemoj da te to obeshrabri. Doći će već onaj koji je pravi ljubi
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Nesretni u ljubavi - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 7 Icon_minitimepet stu 30, 2012 6:46 pm

Uh... 2 duge veze takoreći katastrofalne... Do 17 god me nisu zanimali muškarci, samo računari,knjige,muzika,ples :)

1) Sa 17 god upoznala 3 god starijeg dečka.Bilo nam lepo i išlo je to...Ja se zaljubila (bar mislila da je to) viđali se samo vikendom. Njegovi nisu hteli da se vodamo za ruku, mislili su da je to glupo i da treba da se uzmemo što je on prihvatio i jednog dana mi bacio prsten kroz prozor auta ispred škole...Divna prosidba nema šta...Odmah posle završetka škole se uzeli i tek tada sam otkrila njegovo pravo lice...Roditeljima je i bio cilj da nas što pre sastave da mu ne bih pobegla :D Alkoholičar,kladioničar i društvo mu bilo sve, on je radio ali za društvo meni bilo zabranjeno...2,5god trajao brak u kome sam doživela i psihička i fizička maltretiranja,lomove ruku...Trudila sam se da ga promenim da pokušam nekako da napravim boljim brak više zbog ljudi nego zbog sebe jer u malom mestu devojka je razvedena odmah loša...nakon 2,5 god je puklo i niikada neću zaboraviti zadnje reči njegove majke upućene meni "Žena mora da stoji mirno ispred muža kao sveća čak i kada je udara"

2) Posle sam upoznala starijeg muškarca iz Bg. Bio stariji 14 god od mene. Godilo mi je to jer sam mislila da to što je stariji da zna šta želi i šta hoće. Posle 4 meseca zabavljanja prešla sam da živim u Bg sa njim. Imao je msajku koja je nakon 2 meseca umrla :( Bilo mi ga je žao jer nije imao nikoga više osim mene...Na žalost, imao je puno nedostataka koje sam pokušala da zaobiđem.Bio je u ratu i nosio neke psihičke posledice od toga, mislio da je najbolji, ako ga neko isprovocira verbalno se iživljavao na meni.Posle skoro 3 god bilo mi je dosta i prekinula sam tu torturu.Prekid je bio užasan, imao je samo mene i smatrao me svojim vlasništvom...posle puno pretnji i raznih situacija digao je ruku na mene...Desilo se jednom ali je shvatio posle toga da ne nosim bezveze nadimak Baffy :D tako da mu je taj udarac prisjeo što mi ga je dao :)

Eto dve kobne veze... jbg, kada sam jako emotivna i verujem ljudima XD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesretni u ljubavi - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nesretni u ljubavi
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Podgrijavanje ljubavi
» Imitacija ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: