Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:36 pm

Tako je,kažu da ima hrane toliko na svijetu da je ima viška,a opet toliko ljudi gladuje.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:43 pm

u tropskim sumama padne i istrune tolko voca da bi se svi mogli napapat samo sto se nikom ne da skupljat i dijelit okolo ...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 7:05 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
u tropskim sumama padne i istrune tolko voca da bi se svi mogli napapat samo sto se nikom ne da skupljat i dijelit okolo ...

Možda nemaju hladnjake, a pokušaj ti zrelo voće čuvati i transportirati na 40°C i više.
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 8:51 pm

Sto je prije par hiljada godina bilo primitivno stocarstvo (sa naseg stajalista) to su danas moderne komercijalne farme ! I jedno i drugo je u svoje vrijeme bilo "cudo nauke i tehnologije" !
I za prvobitno poljodjelstvo je potrebna nauka !

Iz toga proizilazi da je svaki oblik proizvodnje ustvari plod nauke !

Zato sam naveo da sakupljnje plodova i lov(mada je i za lov potrebna odredjena nauka) ne bi mogli prehraniti svijet.

Druga je stvar sto se odredjeni ljudi bogate na racun novih tehnologija , ali to nije stvar nauke nego ljudi !
Tesla je radio za dobrobit covjeka !

Hrana bi bila preskupa da se proizvodi na primitivan nacin!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 9:03 pm

Ovo bi već bilo za posebnu temu :)
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimečet kol 21, 2008 9:15 pm

nebi bila preskupa.preskupa je samo kad ima 2 seljaka koji prave hranu a s druge strane imaš milijune koji žive u gradovima i nemogu dobit tu hranu nikako osim da je kupe od tog seljaka,svak bi trebo živjeti nomadski,stoka zemlja poljoprivreda,samo to koristi ,sve drugo nas uništava.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 9:48 am

Eclypso je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

ma da krovi sam napisao, obrisat cu to, nema smisla, nje mi to bio cilj.....kriva rijec......sorry eclypso

Ma nema veze, prijatelju :)


Oprosti što sam i ja bio oštar prema tebi. Nisam trebao.

marko suzic je napisao/la:

ja ti ne zelim zlo, ja sam zivio kao najvece đubre na svijetu, nisam se niti zanimao za Boga, ali sam barem bio posten i nisam okolo vikao da sam krscanin, kao sto neki cine koji imaju vanjsku poboznost.....nisam nista znao o bibliji....ali Bog me spasio.....Bog mi je pokazao koliko me voli i koliko njegova ljubav prema nama nema granice....ali oni koji ne zele da vide tu ljubav i misle da su pametni i uzdaju se u sebe, takvi koji misle da znaju pravi put naci sami bez Krista....oni su odlutali i smatraju sebe Bogom i da im ne treba Krist

Marko, niti ja tebi ne želim zlo. Ovo što ti pričam nije s lošom namjerom, samo ti želim skrenuti pažnju na neke stvari.

Ja jesam kršten, ali krščanin sam samo po tome, po običajima nisam. Međutim, iako ne čitam Bibliju, ja svejedno tražim Boga, ali više preko znanosti i filozofije. Svjestan sam toga koliko mi ljudi zapravo ne znamo, koliko smo zapravo maleni u svemiru...
Samo ti želim reći da znanost nije nešto loše jer na taj način želimo upoznati svoju okolinu. Zar bi zbog toga bila loša?


Alpha, hvala ljubi

ma sve 5, nisi bio ostar, zaboravi to......

danas je znanost u sluzbi đavla.....ne sva, ali ja ti govorim za sve one koji promicu evoluciju i oni koji su nutricionisti koji su za meso,mlijeko i jaja.....takve stavove im je dao đavo......jer sva nasa tumacenja ili su od đavla ili od Boga......Bog nikome nebi rekao za evoluciju i Bog nebi rekao da jedemo meso,molijeko i jaja, kad su samo masoni vegetarijanci....đavo kopira Boga.....a postoji sacica nutricionista koji su od Boga i promoviraju hranu koju su jeli adam i eva.......to su Bozji ljudi.....


ako trazis pravi put, onda ga trazi kao blago.....sve molitve i sve sto cinis usmjeri prema tome.....da primis zivot od KRISTA....novi zivot....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 9:51 am

Saroman je napisao/la:
NIšta nije loše jer sve je od Boga,problem je što ljudi sve zloupotrijebe,puno više zla je znanost uradila nego dobra.Šta imamo od toga što smo došli na mjesec,pomislite samo koliko je ljudih gladnih dok su oni utrošili milijarde dolara do sada na putovanje u svremir,šta će nam to.kakva korist,ljudi umiru.i bezbroj takvih primjera.
Po meni sav ovaj tehnološki napredak je ustvari nazadovanje,jer šta imamo od toga,stvorili smo tvornice koje zagadjuju okoliš.nemože više ništa da raste prirodno pa onda moramo jesti nezdravo umjetno genetski stvoreno,milijarde automobila,sječe šuma pravljenje umjetnih jezera itd. itd..Nevidim šta to je zanost dobro napravila,olakšala neke stvari da bi nam bilo lakše živjet ali radi toga nam je ustvari gore.DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

ja ne pricam o toj znanosti, nego o onome sto se tice covjeka i njegove duhovnosti.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 9:58 am

Eclypso je napisao/la:
Uglavnom tehnologija u krivim rukama je opasna stvar. Nije znanost loša, ona je tu da nam olakša stvari i da pokušavamo shvatiti svijet oko sebe, u tome nema ništa loše. Ono što je tu problem jesu ljudi...

Škare kao škare nisu loše, ali u ubojičinim rukama mogu poslužiti kao oružje. No ako ubojica ubi nekoga sa škarama, je li to zato što su škare loše ili zato što je ubojica loš?
Jednostavan primjer. Naravno, škare mogu spasiti mnogo života, što ljudskih što životinjskih...

Stoga, znanost nije ta koja je loša, ljudi su...

Bi li bilo bolje bez znanosti, bez da istražujemo okolinu? Ne, ne bi. Bez znanosti niti Biblije ne bi bilo jer ne bi bilo ni papira.
Uostalom u ljudskoj je prirodi je istraživati okolinu i proizvoditi nove stvari.


da prijetelju, ali ovaj svijet nije ono kako je Bog zamislio.....ovo sve sto vidis ce nestati......sve.....ostat ce samo oni koji su se odrekli sebicnosti.....tako sto su predali svoj zivot Kristu......znaci mi ne mozemo da sami sebe spasimo....ali ako se ne predamo Kristu, izgubit cemo zivot vjecni.....đavo sve pokusava sto prije unistiti i vidis koliko mu je trebalo, 6000 god.....zenla ce zivjeti 6000 god....ali neznamo kad je to.....jer fali jedna god u bibliji......a mi se trebamo spasiti.....ali to ne mozemo ako uzivamo u svijetu,ne mozemo ici na dva puta.....jer biblija kaze da cemo na jednom propasti
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:03 am

Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
da li ti znas sto je nanovorođenje:

Ivan 3,3 Odgovori mu Isus: "Zaista, zaista, kažem ti: tko se ne rodi nanovo, odozgor, ne može vidjeti kraljevstva Božjega!
Ivan 3,4 Kaže mu Nikodem: "Kako se čovjek može roditi kad je star? Zar može po drugi put ući u utrobu majke svoje i roditi se?
Ivan 3,5 Odgovori Isus: "Zaista, zaista, kažem ti: ako se tko ne rodi iz vode i Duha, ne može ući u kraljevstvo Božje.
Ivan 3,6 Što je od tijela rođeno, tijelo je; i što je od Duha rođeno, duh je.
Ivan 3,7 Ne čudi se što ti rekoh: `Treba da se rodite nanovo, odozgor.`
Ivan 3,8 Vjetar puše gdje hoće; čuješ mu šum, a ne znaš odakle dolazi i kamo ide. Tako je sa svakim koji je rođen od Duha.

A da li ti znaš išta iz života?

znam, ali mogu li ja dobiti odgovor na jedno pitanje od vas, lako je ovako vi samo komentirate moje, daj ti malo o bibliji i pa da svi vidimo tko tu sto izvrce......vi svi namjerno provocirate.......a i pitanja pokazuju koliko vas zanima Bog, vasa pitanja bi trebala biti u smjeru spasenja i da trazite pravi put......i u tom smjeru bi vam i molitve trebale biti...onaj tko misli da je sad na pravom putu i da se vise ne mora mjenjati, laze sam sebi.....citaj bibliju i moi pa ces vidjeti kad ti Bog pokaze kakav je tvoj zivot.....

Ali mi uopće ne provociramo... Nije mi jasno zašto to tako gledaš.
Ja mislim da drugačije stajalište od mog i razmišljanje ne podrazumjeva provokaciju, dapače pokazuje raznolikost i to je u biti jako lijepo. Žao mi je što ti na to gledaš tako i gledaš na to kao na napad...



onaj koji ne cita bibliju ne razumije stvarnost......đavo zna ako ljudi pocnu citati bibliju iskreno da ce razotkriti njega......Bozja djeca su ujedinjena u jednoj misli.......nema raznolikosti.......ako ti trazis od Boga odgovor i ja i od Boga trazis da te vodi i ja, onda ce nam Bog isto reci.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:04 am

Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:05 am

marko suzic je napisao/la:
Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane

ne možeš konvencionalno živiti, ako jedeš samo travu. To ti je i znanstveno dokazano.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:06 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Kažu da problem gladi nije problem tehnologije nego problem ljubavi. Slažem se sa Saromanom, iako naizgled znanost radi upravo na tom održavanju života u svakom pogledu. No znanost uistinu zasad služi samo manjini. Možda se stvari promijene na bolje u budućnosti.


ja nebi rekao da zanost time upravlja, nego politicari-masoni.....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:08 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane

ne možeš konvencionalno živiti, ako jedeš samo travu. To ti je i znanstveno dokazano.


covjek je biljojed......i danas su iskreni nutricionisti koji zele pomoci ljudima to dokazali i dokazuju da su najzdraviji ljudi vegani.......ali koji se i zdravo hrane, koji ne jedu slatko i druge lose namirnice koje nas ubijaju.....
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:11 am

marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane

ne možeš konvencionalno živiti, ako jedeš samo travu. To ti je i znanstveno dokazano.


covjek je biljojed......i danas su iskreni nutricionisti koji zele pomoci ljudima to dokazali i dokazuju da su najzdraviji ljudi vegani.......

Možda bih se i složio s time, ali kad znam da je cijela civilizacija temeljena na svežderstvu, pa i ljudožderstvu, ta mi je misao malo daleka.

A još mi je dalja, jer sam probao malo to vegetarijanstvo i nije mi se svidilo, jer nakon par dana s takvim obrocima bio sam sposoban jedino da sjedim, ležim ili sjedim.
Nema energije.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:23 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane

ne možeš konvencionalno živiti, ako jedeš samo travu. To ti je i znanstveno dokazano.


covjek je biljojed......i danas su iskreni nutricionisti koji zele pomoci ljudima to dokazali i dokazuju da su najzdraviji ljudi vegani.......

Možda bih se i složio s time, ali kad znam da je cijela civilizacija temeljena na svežderstvu, pa i ljudožderstvu, ta mi je misao malo daleka.

A još mi je dalja, jer sam probao malo to vegetarijanstvo i nije mi se svidilo, jer nakon par dana s takvim obrocima bio sam sposoban jedino da sjedim, ležim ili sjedim.
Nema energije.

Ja već jedanaestu godinu normalno funkcioniram bez mesa. Ako jedeš mliječne proizvode i jaja ne bi ti se smjelo dogoditi ono što opisuješ.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 11:11 am

sjena:Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! Klopa

ok je tehnologija..
A sta je ta"tehnologija" ucinila nesto ocito u africkim pojedinim zemljama gde i danas ljudi umiru od zedji i gladuju?
S druge strane ubrznje tehnologije da bi covjeku bilo lakse (robotizacija)je dovelo do toga da su mnogi izgubili posao te se nasli u godinama u kojima se nisu mogli prekvalifikovati te se u mnogim slucajevima nasli na rubu socijale...
1989 u Citoenu u Aulnay-sous bois je bilo oko 3000 radnika,sada ih nema ni pola;;;;
A tehnologija u pogledu audio-video svijeta ne donosi bas mnogo lepih stvari nasoj mladosti i onoj koja dolazi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 5:33 pm

marko suzic je napisao/la:

ma sve 5, nisi bio ostar, zaboravi to......

Ok :)

Citat :
danas je znanost u sluzbi đavla.....ne sva, ali ja ti govorim za sve one koji promicu evoluciju i oni koji su nutricionisti koji su za meso,mlijeko i jaja.....takve stavove im je dao đavo......jer sva nasa tumacenja ili su od đavla ili od Boga......Bog nikome nebi rekao za evoluciju i Bog nebi rekao da jedemo meso,molijeko i jaja, kad su samo masoni vegetarijanci....đavo kopira Boga.....a postoji sacica nutricionista koji su od Boga i promoviraju hranu koju su jeli adam i eva.......to su Bozji ljudi.....

Pa neki znanstvenici i jesu loši, ali nije znanost ta koja je loša, već su loši ljudi koji ju krivo primjenjuju, slažeš se? :)

Gledaj na znanost ovako: Istražuješ okolinu, želiš ju upoznati i saznati što više o njoj. Je li to istraživanje naše okoline stvarno tako loše, ili ispada loše zbog ljudi koji neke stvari krivo koriste? :)

Jel sada kužiš zašto branim znanost? To je istraživanje okoline, ništa više.

Citat :
ako trazis pravi put, onda ga trazi kao blago.....sve molitve i sve sto cinis usmjeri prema tome.....da primis zivot od KRISTA....novi zivot....

Tražim ja, tražim 8)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 5:40 pm

marko suzic je napisao/la:

da prijetelju, ali ovaj svijet nije ono kako je Bog zamislio.....ovo sve sto vidis ce nestati......sve.....ostat ce samo oni koji su se odrekli sebicnosti.....tako sto su predali svoj zivot Kristu......znaci mi ne mozemo da sami sebe spasimo....ali ako se ne predamo Kristu, izgubit cemo zivot vjecni.....đavo sve pokusava sto prije unistiti i vidis koliko mu je trebalo, 6000 god.....zenla ce zivjeti 6000 god....ali neznamo kad je to.....jer fali jedna god u bibliji......a mi se trebamo spasiti.....ali to ne mozemo ako uzivamo u svijetu,ne mozemo ici na dva puta.....jer biblija kaze da cemo na jednom propasti

To je što se tiče duhovnog svijeta. Međutim i pravi svijet će nestati s vremenom, ljudi ovdje više neće biti, možda i nikakva života.

U sljedećih 5 milijardi godina Sunce će evoluirati do faze AGB zvijezde, možeš reći i faze crvenog diva. U toj fazi Sunce će se povećati možda čak 200 puta i spržit sve na Zemlji, otpuhnut atmosferu...
Kraj života na Zemlji vrlo moguće slijedi.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 5:50 pm

vladimir je napisao/la:

ok je tehnologija..
A sta je ta"tehnologija" ucinila nesto ocito u africkim pojedinim zemljama gde i danas ljudi umiru od zedji i gladuju?
S druge strane ubrznje tehnologije da bi covjeku bilo lakse (robotizacija)je dovelo do toga da su mnogi izgubili posao te se nasli u godinama u kojima se nisu mogli prekvalifikovati te se u mnogim slucajevima nasli na rubu socijale...
1989 u Citoenu u Aulnay-sous bois je bilo oko 3000 radnika,sada ih nema ni pola;;;;
A tehnologija u pogledu audio-video svijeta ne donosi bas mnogo lepih stvari nasoj mladosti i onoj koja dolazi

Sama tehnologija nije loša, ona nam olakšava stvari, a isto tako olakšava pomoć drugim bićima. To što neki tehnologiju koriste na sebičan način nije tehnologija kriva, već sam taj pojedinac.

Tko je kriv nekom klincu ako cijele dane bulji u kompjutor pa kada izađe van ne može ništa od zakržljalosti mišića... Nije tu kriv kompjutor, tu je kriv taj klinac, a najviše roditelji koji mu to dopuštaju.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 6:19 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOdje čovjek onda do zaključka da ustvari znanost nije dobra,vrlo malo dobra iz nje proizlazi.

Bez nauke, tehnologije i tehnike bi bilo puno vise gladnih u svijetu nego sto ih danas ima !
Od sakupljnja plodova i lova tesko da bi se 6.5 milijardi ljudi odrzavalo ! klopa


kad bi svi bili vegetarijanci bilo bi dovoljno samo trecina hrane da se svi prehrane

ne možeš konvencionalno živiti, ako jedeš samo travu. To ti je i znanstveno dokazano.


covjek je biljojed......i danas su iskreni nutricionisti koji zele pomoci ljudima to dokazali i dokazuju da su najzdraviji ljudi vegani.......

Možda bih se i složio s time, ali kad znam da je cijela civilizacija temeljena na svežderstvu, pa i ljudožderstvu, ta mi je misao malo daleka.

A još mi je dalja, jer sam probao malo to vegetarijanstvo i nije mi se svidilo, jer nakon par dana s takvim obrocima bio sam sposoban jedino da sjedim, ležim ili sjedim.
Nema energije.

Ja već jedanaestu godinu normalno funkcioniram bez mesa. Ako jedeš mliječne proizvode i jaja ne bi ti se smjelo dogoditi ono što opisuješ.

Neznam, ja sam par dana jeo neke juhe, čorbe, pećeno povrće i salate i skoro sam umro. Inače spavam dosta, ali nakon par dana s tom prehranom odlučio sam spavati 12 sati u komadu jer se nisam osjećao baš najbolje.
Kasnije sam pojeo par bečkih i bilo mi je malo bolje.
Eh... sad neznam da li mi je pomoglo to što sam pojeo bečku ili to što sam smatrao da će mi bečka pomoći.
U svakom slučaju nije mi pasalo vegetarijanstvo, barem takvo kakvo sam ja probao.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 6:48 pm

Dokazano je da je vegetarijanstvo neispravo.izaziva bolesti i nedostatke,pogotovo kod novorođene djece vegetarijasnkih parova.Bez mesa nema ništa.Radio sam a i radim dosta fizičkih poslova.nemoguće ih je izvesti na biljnoj hrani,možda neko ko radi u uredu nemiga puno i može.
A u ostalom zašto bi bilo pogrešno jesti meso.u bibliji je odobreno,životinje jedu jedne druge,možemo i mi,
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 7:14 pm

Ja meso jedem jednom ili dva puta na tjedan i dobro mi je to. Bilo je situacija kada tjedan i pol nisam jeo meso, ali bilo mi je sasvim ok, tada sam jeo uglavnom tjesteninu, juhu i kakao sa kruhom.
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 7:47 pm

Citat :
A sta je ta"tehnologija" ucinila nesto ocito u africkim pojedinim zemljama gde i danas ljudi umiru od zedji i gladuju?

Kod njih i jeste problem niskog i primitivnog oblika organizacije i proizvodnje ! Bas oni i mogu posluziti kao primjer odsustva naucnog djelovanja !

Uzmite npr Japan , zemlja sa jako malo prirodnih resursa ali sa razvijenom privredom ! Kako bi na primitivan nacin zivjelo tih 130 miliona ljudi ?
A vjerujem da su sa resursima siromasniji od mnogih Afrikanaca !
A sasvim sigurno da im ni vegetacija nije tako bujna pa da se svi prehrane !

U zadnje vrijeme je porast cijene nafte uticao na porast cijene hrane , ali do nedavno ,mislim da je hrana bila jeftinija i pristupacnija nego ikad u istoriji ! Porast proizvodnje , nove tehnologije i porast prinosa dovodi do povecanja ponude na svjetskom trzistu, a samim tim dolazi do pada cijene !
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitimepet kol 22, 2008 10:46 pm

afrikanci su jeli sasvim dobro dok bjelici nisu došli dole.
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 12 / 21.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: