Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Reinkarnacija

Go down 
+22
PurpLady
TiaMa'at
Chakotay
Legionar
Jaykof
stella
Merkurica
Angel from shadow
urbanaaa
pocahontas
vladimir
BUBI
little alien
belongs to lovers
malena
Alpha
babi
zvezda
Daenerys
floridana
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Reinkarnacija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija - Page 8 Icon_minitimened tra 15, 2012 12:54 pm

Ne brini Alpha nisi ništa zeznula, nitko od nas nije. Nismo mi ovdje po kazni nego radi našeg izbora. Ono što se ja pitam je zašto sam izabrao ovaj planet? Gdje sam gledao kad sam rekao ej ja hoću na Zemlju :)

Odgovor se nameće sam po sebi... izazov ;) Lako je biti dobar, uspješan, napredovati kad su uvjeti oko tebe idealni, kad ti svi govore što i kako trebaš raditi, kad je sve super posloženo. No ajde se ti pokaži u okolini u kojoj su svi pomalo izgubljeni, u kojoj vlada površnost, u kojoj je veza sa onim prije i onim iznad tako slabašna da ju mnogi uopće ne osjećaju, a mali broj nas samo intuitivno osjeća da postoji nešto više. Najveći mislioci naše civilizacije su se pitali da li mi uopće postojimo? Tražili su dokaze... da bi ustanovili da je upravo samo pitanje i sama ta nedoumica da li postojimo ili ne dokaz da postojimo ;)

@Blizz netko doista želi izabrati život s ciljem da osjeti što znaći biti ubijen. Zašto to netko bira, ne znam, ali možda jednog dana saznamo ;)


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reinkarnacija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija - Page 8 Icon_minitimened tra 15, 2012 2:07 pm

OK, izazov ili slijedeci level ili nesto. To je prvi korak. Al skupa s tim inkarnacijama u paketu stize i karma. A taj dio je zeznut i nema sanse da nisam nesto zabrljala...ipak sam jos uvijek tu, jelte :P Znas kako se kaze: mislju, rjecju, djelom i propustom. Ili ona: Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.
Prakticki je nemoguce ne zabrljati. Mislim da smo se zezli kad smo citali ugovor za dolazak na Zemlju i da smo profulali sitna slova :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Reinkarnacija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija - Page 8 Icon_minitimened tra 15, 2012 3:37 pm

Meni je karma više kao ponavljanje gradiva, nešto što sam želio naučiti ali nisam, pa ajde da to još jednom prođem. Nekako mi smisao karme nije u kazni.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Reinkarnacija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija - Page 8 Icon_minitimened tra 15, 2012 4:31 pm

Jes optimistican, moram se vise druzit s tobom cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Reinkarnacija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Reinkarnacija   Reinkarnacija - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Reinkarnacija
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Reinkarnacija i vrijeme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: