Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mrtvi i komuniciranje s njima

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
Star
mattya
MoW
Tonks
Q
Sin_Nanna
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
tomovujevic
tinityrannical
kika13
Michael99
Danijel Barbarić
Legionar
Fantom
Annabel Lee
keala
hromi
Chakotay
Zona
Einar
Astrid
sound-of-stars
Remke
maya
argonian
Narayana
Aurora Borealis
Gea
Hexenkind
josip21
KoX
porsche
BAROŠ
zvezda
ThE_IMMORTAL
Dunja the tomboy
Neobicni forumas
Berny_Sinara
Annon Imus
Alpha
Cuppycake.Disaster
silver
Casper
gloria_g
Svjetloisjena
Rajkan
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesub pro 31, 2011 3:42 pm

Da , da ....
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 01, 2012 1:12 pm

Što se tiče zagrobnog života verujem da postoji, jer nečeg posle smrti sigurno ima. I sami smo slušali priče o duhovima i prizivanju istih.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 01, 2012 8:59 pm

Nema! Onda je gotovo! Samo nestajes.... ban
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 01, 2012 9:41 pm

Nemoguce je da samo nestanes.Jedan od osnovnih zakona fizike je da materija ne moze nestati vec se samo pretvara u nesto drugo.Zasto si toliko ubedjena da nema nicega posle?
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 01, 2012 9:43 pm

Čudne neke brojke oko tog gubitka težine pri umiranju.
Čul sam več o 13gr pa 20gr pa 23gr i evo sad o 40.
Nije valjda da je problem u vagama.
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 01, 2012 9:50 pm

HAHAAH. Moguce confused
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepon sij 02, 2012 1:44 am

Pretvoris se u prasinu? xD
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepon sij 02, 2012 10:38 pm

E jeste sad.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesri sij 04, 2012 6:51 pm

Raspadnes se? Boink
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimečet sij 05, 2012 1:03 am

To je vec verovatnije , ali telo se raspadne , a dusa nastavi dalje.
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimečet sij 05, 2012 3:27 am

zato ja zelim da me moji potomci kremiraju poslje smrti, tijelo ionako propada, sto bi onda trosili novac na kovceg i te stvari scratch
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 08, 2012 10:16 pm

Pa pametno ti je to
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimened sij 08, 2012 11:46 pm

Ekipa, nakon kremiranja slijedi ukop urne. Nije da te baš samo spale i gotovo, svi kućama... :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
mattya
Prašina



Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 2
Age : 35
Registration date : 22.05.2012

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesri svi 23, 2012 12:03 am

keala je napisao/la:
Postoji razlika izmedu prizivanja kojecega i komunikacije sa odredenom osobom koja zna biti izuzetno blagotvorna za obitelj preminule osobe.

Prije nekoliko mjeseci je svijet napustilo meni drago bice i bila sam neutjesna. Brinulo me jeli patio, gdje je sad, kako mu je... Nikako se nisam mogla smiriti pa sam odlucila otici kod jedne duhovne uciteljice koja je uspostavila komunikaciju s njim, rekla je da nije nista osjetio, da mu je sad super i se raduje nasem ponovnom susretu jednog dana. lovely I ja sam ga osjetila kraj sebe kao da nikad nije otisao. Rekla je jos puno stvari koje nitko drugi nije mogao znati ali nisu za forum. Od tog trenutka me ispunio mir i tuga je isceznula. Sada kada ga se sjetim jedino sto osjetim je sreca i zahvalnost sto sam dobila priliku da bude dio mene i mog zivota. lovely

možeš li mi molim te reći kome si to otišla jer i mene zanima za moju prabaku koja mi je nemadugo preminula? molim te
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesri svi 23, 2012 1:39 pm

1 Ivanova poslanica 4:1

1Ljubljeni moji, ne vjerujte svakome tko tvrdi da govori od Duha. Iskušajte ih da vidite dolazi li njihov duh od Boga. Jer u svijetu je mnogo lažnih proroka.
2 Po ovomu ćete poznati Božjega Duha: svaki prorok koji priznaje da je Isus Krist došao u ljudskome tijelu, ima Božjega Duha.
3 Ali tko god ne priznaje takvog Isusa, nije od Boga. U njemu je duh Antikrista o kojemu ste čuli da dolazi i koji je već u svijetu.

Ponovljeni Zakon 18:9-11

9Kad uđeš u zemlju koju ti daje Jahve Bog tvoj, nemoj se priučavati na odvratne čini onih naroda.
10Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kčer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom;
11nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike.

Ono što Bog zapravo kaže jest da se tih ljudi treba čuvati jer nije moguče komunicirati sa mrtvima, oni su zaključani u svojem stanju do uskrsnuća. Jer onaj tko komunicira sa mrtvima ne govori zapravo s mrtvima več sa dusima koji nisu ti ljudi.
Ti dusi mogu vrlo dobro predočiti život pokojnika do te mjere da bi mogli biti on iz naše perspektive gledišta. Tko dolazi u kontakt s tim ljudima zapravo riskira komunikaciju i kontakt sa negativnim entitetima.
Iz mojeg iskustva od onog trenutka kada ljudi dođu u kontakt sa sličnim pojavama ili paradigmama vrlo brzo se počnu baviti nekom vrstom magije ili nečega takvog. Jednostavno jedno vodi k drugome.

1 Timotej 4:1
4 Sveti Duh nam izričito kaže da će u posljednja vremena neki otpasti od vjere i prikloniti se prijevarnim duhovima i učenjima zloduha.

Ivan 5:29
ponovno će ustati - oni koji su činili dobro, na uskrsnuće u život, a koji su činili zlo, na uskrsnuće u propast.

Naravno to ne znaći da će netko tko se bavi magijom ili nečime tog tipa odmah postati zao ili loša osoba iako mnogi doista skrenu u te vode. Od tog trenutka kada se demoni zakače za nekoga ljudi polagano gube kontrolu nad svojim životom, okreču se raznim guruima koji im polako ispiru mozak dok su i oni sami zapravo zavedeni, počinje se tražiti "istina" i govore si da su napokon "otvorili" oći pravoj dubokoj realnosti svijeta dok su se upravo u tom trenutku izgubili. Tada počinje potraga za istinom i odbacuju se čvrste vrijednosti i otpuštaju se kočnice pod izlikom "zlo je relativno" iako rijetko tko ode toliko daleko.

@mattya

Baka ti je dobro, budi siguran u to, nisi ju vidio zadnji puta.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesri svi 23, 2012 3:02 pm

Upravo to. Ono komuniciranje s duhovima obiteljskih pokojnika je ustvari komuniciranje s demonima koji se "prave" da su tvoji preminuli članovi obitelji. Ako si malo slabiji čovjek, lako
će se prikačiti za tvoju kuću i raditi kaos u njoj.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimečet svi 24, 2012 6:37 pm

4 Dragi moji, ne vjerujte svakome tko tvrdi da govori od Duha. Iskušajte ih da vidite dolazi li njihov duh od Boga. Jer u svijetu je mnogo lažnih proroka.

2 Po ovomu ćete poznati Božjega Duha: svaki prorok koji priznaje da je Isus Krist došao u ljudskome tijelu, ima Božjega Duha.

3 Ali tko god ne priznaje takvog Isusa, nije od Boga. U njemu je duh Antikrista o kojemu ste čuli da dolazi i koji je već u svijetu.

4 Vi, draga moja djeco, pripadate Bogu i takve ste već pobijedili jer je onaj koji je u vama jači nego onaj koji je u svijetu.

5 Oni pripadaju ovome svijetu; zato i govore njegovim jezikom i svijet ih sluša.

6 Mi pripadamo Bogu; zato nas i slušaju oni koji Boga poznaju. Tko nije od Boga, ne sluša nas. Po tomu ćemo znati ima li tko Duha istine ili duha prijevare.

Uvijek češ moći prepoznati dali ta osoba kanalizira dobri duh ili ne. Upotrijebi ime Isusa Krista i ako prizna da je Krist onaj koji je rekao da je onda znaš da pričaš sa anđelom. Ne daj se prevariti da kaže da se ne zove Isus Krist, budi dosljedan.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimečet svi 24, 2012 7:47 pm

Kako misliš upotrijebi ime Isusa? Da ga pitam nešto u vezi s Njim? Nisam te skužio baš.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:37 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Kako misliš upotrijebi ime Isusa? Da ga pitam nešto u vezi s Njim? Nisam te skužio baš.

Isus je vrhovni autoritet nad svim dusima, ime Isusa Krista tj kada se upotrebljava autoritet Kristov da bi se otjerali zli dusi.
Primjer.

Marko 9-38-40
38 Ivan mu reče: 'Učitelju, vidjeli smo nekog čovjeka da se koristi tvojim imenom izgoneći zle duhove; rekli smo mu da to ne radi jer nije iz naše skupine.'
39 'Ne branite mu!' reče im Isus. 'Jer nema toga tko bi mogao činiti čudesa u moje ime, a onda ubrzo govoriti zlo o meni.
40 Tko nije protiv nas, za nas je!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepet svi 25, 2012 6:40 pm

Tnx :)

Znači ako bi se prizvao "duh" u seansi, ako bi mu se spomenuo Isus Krist, to bi ga otjeralo zar ne?
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepet svi 25, 2012 7:00 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Tnx :)

Znači ako bi se prizvao "duh" u seansi, ako bi mu se spomenuo Isus Krist, to bi ga otjeralo zar ne?

Da, bilo koji duh. Ako se radi o anđelu recimo on če otići dragovoljno ali anđeli ne dolaze osim ako nisu poslani upravo radi ovakvih stvari da ne zbune ljude i ne pobrkaju nam umove.
Neki dusi su jaći, tako da nije dovoljno izreći Kristovo ime ako osoba nije dovoljno snažna u vjeri, što znaći da za neke jače stvari moraš doista prepustiti Kristu da djeluje kroz tvoju vjeru. Manjim i slabijim demonima je samo ime dovoljno.
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesub srp 28, 2012 1:24 pm

ja sam imao 8-10 god i provao sam prizivat bloody mary evo pricice:bilo otprilike ponoć
tri svijece upaljene ispred ogledala u kupaonici vrata zatvorena vidi se malo
pocnen ja:blodi mery-ono nista 2 put blodi mery opet nista- 3 put cuja korake ja se usro i upiso
ono mi mali brat ja sam ga pretuko
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimečet srp 20, 2017 2:22 pm

Rajkan je napisao/la:
Citat iz Biblije: "Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike. Jer tko god takvo što čini gadi se Jahvi; zbog takvih odvratnosti njih i goni ispred tebe Jahve, Bog tvoj."
Svemir funkcionira oduvjek da se preklapaju svijetovi da su svemiri paralelni da je bilo prije i da će opet biti poslije. Ciklusi se ponavljaju. To je konstruktivna sila svemira zato postoji i zato je održiv i normalno je da nam se mrtvi obračaju živima i da možemo komunicirati s njima. Neki ih niti ne prizivaju mrtvi dođu sami i traže pomoč traže odgovore nude istinu smjer itd... neznam čemu tolka strka zbrka oko toga i zašto to crkva strogo brani. Očigledno je neka muljaža u pitanju. Ako nam je svemir omogučio da razgovaramo sa mrtvim zašto to brane i zašto to ne činimo. To je kao da plivamo uzvodno. Kakva je situacija na planeti bilo bi dobro da počnemo slušati mrtve jer jedino su oni vidjeli kraj koji toliko želimo dokučiti.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimepon lip 29, 2020 11:37 am

duhovi mozda postoje
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitimesri sij 05, 2022 12:34 am

Fra Grga Martić izgonio đavla
Kada je fra Grgo Martić bio nadžupnik u Sarajevu, dođe k njemu seljak potužiti mu se da je nečastivi u njegovoj kući. Lupa po tavanu i baca grede, nikad mira u kući. Fra Grgo ga ispita je li se molio Bogu, je li škropio kuću svetom vodom? Seljak mu potvrdno odgovori, ali reče da ništa to nije pomoglo. „Hajde ti bolan kući”, reče fra Grgo, „ja ću poslati kapelana koji će ti blagosloviti kuću i očitati svetu misu. Ti i tvoji ukućani se lijepo ispovjedite i pričestite.” Seljak ode zadovoljan jer je fra Grgo tako rekao!

Došao kapelan, rekao misu, ispovjedio, pričestio sve ukućane i ta lupetanja po kući prestanu mjesec dana. Nakon toga još gore. Eto seljaka opet fra Grgi pa mu reče da se nečastivi opet pojavio i da je lupao još gore nego prije. Nakon duljeg uvjeravanja nagovori seljak fra Grgu neka on osobno dođe i istjera đavla. Fratar pristade i kada je seljak već izašao, pozove ga on nazad pa mu reče: „Okreni bolan štogod!” A seljak odgovori: „Okrenut ću ja i petero janjaca samo vi dođite.” I tako se rastaše.

U dogovoreni dan dođe fra Grgo sa svojim pomoćnicima u seosku crkvu. Kada je kapelan počeo službu Božju nakon posvećenja, udari sa stropa trijeska u kalež, prevrne ga pa se misno vino prelilo po oltaru. Sav preplašen kapelan otrči Grgi u seljakovu kuću i ispriča mu što se dogodilo. Svi se zaprepaste, jedino se fra Grgo nije strašio već zatraži lulu da zapali. Nakon nekoliko dimova pođe u sakristiju, gdje su bile haljine i knjige za egzorcizme, obuče se i počne izgoniti nečastivog. Tek što je izgovorio prve riječi molitve, u isti čas na njega padne trijeska. Kada se i treći put prekrstio, ponavljajući iste riječi molitve, pred fra Grgu padne golem kamen.

Fra Grgo, zaprepastivši se, baci knjigu i izgovori: „Udri ga, Isuse Kriste, Boga ti živoga, pobi nas sve! Grebi se ti, đavle, nema fra Grgo s tobom nikakva posla!” Onda je izašao i otišao ne probavši janjca na ražnju. Nikada se više u toj kući ništa nije dogodilo. Glas o Grginom istjerivanju zlih sila stigao je tako i do samog sultana u Stambolu.

Tamo su zli duhovi svaku večer iz sultanove blagovaonice sakupili bakreno posuđe i odnosili u najveću džamiju. To je dojadilo sultanu i svašta se poduzimalo da se protjeraju zli dusi, ali bez uspjeha.

Na kraju sultan izda zapovijed da fra Grgo dođe u Istanbul i protjera duhove. Fratar se spremao ići jer se ne smije carskom fermanu oglušiti. Sluga izveo konja i fra Grgo ga htjede uzjahati da ode u Istanbul no u isti tren začu se u Istanbulu huka u zraku: „Bježmo, eto fra Grge”, povikaše zli dusi i od tada više ih nije bilo u sultanovoj palači.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mrtvi i komuniciranje s njima
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: