Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koje godine su najbolje za vjenčanje

Go down 
+9
Blizzard
Alpha
Nefertiti
Merkurica
Daenerys
Stripy
frostie
malena
Svjetloisjena
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

U kojim godinama se najbolje vjenčati?
prije dvadesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
između dvadesete i dvadesetpete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap19%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 19% [ 5 ]
između dvadesetpete i tridesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap63%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 63% [ 17 ]
između tridesete i četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap7%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 7% [ 2 ]
nakon četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikad
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_lcap11%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Ukupno glasova : 27
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:11 pm

stripy je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Stripy...koga bi ti to razapinjao gica
a danas kad malo razmislim.... flo na križ, tebe na krevet zubo
Jel kriz iznad kreveta? gica
Jel krevet iznad kriza? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:14 pm

Pa krevet je iznad križa, rekoh da ćeš letjeti rofl2

Ja ću pak biti kamerman Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 S420
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:15 pm

Khm...Omega... bic

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:19 pm

Alpha je napisao/la:
stripy je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Stripy...koga bi ti to razapinjao gica
a danas kad malo razmislim.... flo na križ, tebe na krevet zubo
Jel kriz iznad kreveta? gica
Jel krevet iznad kriza? zubi

kriz je iznad kreveta zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:22 pm

Dobro je...bilo me strah da ne bi bio ispod zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:22 pm

Procyon je napisao/la:
Pa krevet je iznad križa, rekoh da ćeš letjeti rofl2

Ja ću pak biti kamerman Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 S420

samo pripazi na nezgode zubo

nije lako biti ni kamerman cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:31 pm

stripy je napisao/la:
ja mislim kako u principu kod početne zaljubljenosti i nema uštimavanja. što realno gledajući radi novopečeni zaljubljeni par. guguću jedno drugome, pričaju gluposti jedno drugome i čitav svijet se sveo na partnera. u principu nema nikakvih problema za rješavat nego je samo romantika glavna. kada se ljudi vjenčaju onda nastaju problemi koji su normalne prirode: posao, kuća, financije, djeca i td... e kako su danas svi na neki način financijski neovisni o partneru misli se kako se nema nikakvih problema za rješavat i da će nekakva romantika trajat do vijeka, a kad se uoči problema kao da se smatra da je ona suprotna strana prouzročila problem te nestaje romantika i nastaju različita optuživanja. danas svatko misli da može živjet sam za sebe i da mu onaj drugi nije potreban za život nego samo kao za zabavu i dok ta zabava traje traje i brak, kad nestane traži se nešto novo. zbog toga nastaje pitanje svrsishodnosti braka... što je uopće brak i što partneri očekuju jedno od drugog. zbog toga danas izgleda kao da nikad nije vrijeme za brak a godine stim uopće nemaju veze.
A ne znam...ovo sa gugutanjem i to...je, kod mladjarije...al kad si stariji ipak nekako taj dio drugacije izgleda... Slazem se da masa ljudi misli kako ce zaljubljenost trajati iako je to smijesno za ocekivati...ali... Ipak, postoje i oni koji znaju da je zaljubljenost samo kemija koja traje 4 do 18 mjeseci...ali ipak se moze procijeniti da li zelimo biti prijatelj s tom osobom...unatoc sranjima...i da smo u stanju voljet nekoga unatoc...jelte, zna se cemu...
Ne znam...cini mi se da se ljudi premalo daju...premalo puste...i da zapravo ne zavole ovog drugog 'kak spada'...eto... I jasno je da su godine za brak ili bilo sto drugo individualne...
Jos nesto...brak je institucija izmisljena od covjeka...nastala iz odredjenih potreba...za muskarca je to 'kaparanje zene' koja ce mu osigurati prenosenja svog DNK, za zenu neka sigurnost...ima jos toga...ali danas se stvari mijenjaju...ocito...i mozda i ta institucija nestaje...iako mi se cini da ce to uzrokovat nastanak neceg drugog...ne znam cega ali imam neki dojam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:34 pm

flo ne mogu sad vidit što si linkala ali mogu pretpostaviti lolcina
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:39 pm

Alpha je napisao/la:

A ne znam...ovo sa gugutanjem i to...je, kod mladjarije...al kad si stariji ipak nekako taj dio drugacije izgleda...

možda je malo drugačiji ali ipak i starija populacija ima potrebu za tom glupošću tj "gugutanjem". uostalom pogledaj sapunjare tko ih gleda.. mislim da i starija populacija (mislim na starija 30 i više recimo godina) gleda te pizbiiip a i u ostalom snima isto to
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:42 pm

stripy je napisao/la:
flo ne mogu sad vidit što si linkala ali mogu pretpostaviti lolcina

Viruj mi...ne mozes face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 2:45 pm

stripy je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

A ne znam...ovo sa gugutanjem i to...je, kod mladjarije...al kad si stariji ipak nekako taj dio drugacije izgleda...
možda je malo drugačiji ali ipak i starija populacija ima potrebu za tom glupošću tj "gugutanjem". uostalom pogledaj sapunjare tko ih gleda.. mislim da i starija populacija (mislim na starija 30 i više recimo godina) gleda te pizbiiip a i u ostalom snima isto to

Ma sve se svodi na novo doba...insitucije koje su postojale padaju kada za iste vise nema potrebe...iako mislim da...tesko je to...i pitanje je gdje traziti uzrok...jer...ti ljudi koji se rastanu - rastanu se s gorcinom i sto sve ne...ne znam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 3:24 pm

da baš tako, čudno je to
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimečet pro 04, 2008 4:15 pm

Zasto dolazi do razocarenja at the first place? Kontam da ima nekih momenata kad se ljudi niti ne upoznaju dobro pa neke nepoznanice jednostavno predpostave te se naravno razocaraju kad shvate da to nije tako...a ima i momenata kad jedna ili obje osobe zavaravaju ovu drugu predstavljajuci se drugacijima nego sto jesu upravo s namjerom da se drugoj osobi svide i da ju privuku...nazalost to je kratkog vijeka pa nakon nekog vremena osoba pokaze svoje prave stavove/misljenja koja se poprilicno razlikuju od prvotne price...i onda...eh, onda...eto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:02 am

neke osobe (najčešće žene,a naravno da ima i muškaraca) ulaze u brak poznavajući od druge osobe obje strane, i dobru i lošu.

iako im se ne sviđa određeno ponašanje osobe, oni svejedno ulaze ulaze u brak nadajući moli se da će oni u braku promjeniti ponašanje te osobe.

al Nada je kurva.... ides

ne možeš nekog (tko ima 20,25,30 itd.. godina) promjeniti, bez obzira koliko ti njega ili on tebe volio.


neke ljude ne možeš mjenjati, možeš ga jedino snajper
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 8:59 am

king je napisao/la:


neke ljude ne možeš mjenjati, možeš ga jedino snajper

Ili ga možeš prihvatiti i s tom privagom koja se nikako ne može izbjeći.

Kažu da je dobro pripaziti da se potencijalni kandidat za brak ipak ne razlikuje u potpunosti po bitnim pitanjima tipa imanja ili neimanja djece i provođenja slobodnog vremena - jer ako je netko kućni tip i treba mu podmetnuti dinamit pod stražnjicu da se makne nekamo osim ev. na posao, a drugi želi izaći čim je došao kući i ručao, onda se mora pojaviti duboko nezadovoljstvo, najčešće s obje strane. Nedavno sam srela kolegu iz srednje za kojeg sam, kad je bio tek nekih pet godina u braku, mislila da ima velike šanse za rastavu prema onome što je pričao. Umjesto depresivca kakav je onda bio srela sam zadovoljnog čovjeka - našli su zajedničku aktivnost (športskog tipa) kojom se već godinama bavi cijela obitelj, omogućava im da zajednički putuju i sve to. Bilo mi je jako drago :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 11:09 am

pa mislim da nije poanta da ti nekog mjenjaš već da tog dotičnog partnera prihvatiš onakvim kakav je. uostalom čovjeku je teško da sam sebe korigira a kako će onda nekog drugog.

možda je jedan od razloga dašnjih čestih rastava u onome da žena predstavlja tri stupa u kući a muškarac jedan. a danas žene žele biti emancipirane tj žele posao karijeru i tako dalje (što ja nisam protiv toga) ali si u principu same sebi zadaju sve više i više posla. možda i to ne bi bio problem ako muškarac ajmo reći prihvati još koji stup u kući tj prihvatio dio posla ali i tu nastane izgleda problem jer takav muškarac nije dovoljno ono muževan. u neku ruku žena očekuje pomoć a ne valja ako je nedobije jer je muž lijen a ako je dobije a onda ne znam nije muškarac, nekakav je možda pederast ili slično..... ne znam
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 11:15 am

Alpha je napisao/la:
Zasto dolazi do razocarenja at the first place? Kontam da ima nekih momenata kad se ljudi niti ne upoznaju dobro pa neke nepoznanice jednostavno predpostave te se naravno razocaraju kad shvate da to nije tako...a ima i momenata kad jedna ili obje osobe zavaravaju ovu drugu predstavljajuci se drugacijima nego sto jesu upravo s namjerom da se drugoj osobi svide i da ju privuku...nazalost to je kratkog vijeka pa nakon nekog vremena osoba pokaze svoje prave stavove/misljenja koja se poprilicno razlikuju od prvotne price...i onda...eh, onda...eto...
da, al' zato je bitno ono hodanje i bitno je da taj period traje duže radi upoznavanja. danas se dešava da cure ostanu trudne i nakon par mjeseci se zbog istog razloga uleti u brak a da se partneri i ne poznaju. tek onda kad je obitelj zasnovana pojavljuju se prava lica supružnika koja možemo ili ne možemo prihvatiti. da ne pričam o ovim vezama preko interneta kad je sve tako ograničeno a uglavnom se svi trude da pokažu željeno lice pa dobiješ dojam da je s druge strane med i mlijeko a ono u stvarnosti nešto sasvim drugo.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 11:32 am

da ali ima često situacija da netko hoda i recimo 8 godina, vjenčaju se i nakon pola godine se rastanu.... ma nem anekog pravila samo su ljudi danas izgleda slobodniji a opet s druge strane možda je ta sloboda dopustila egu da se previše ističe pa osim vlastitog ja ništa drugo nije vrijedno.... ne znam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:05 pm

Ma ima svega...jedino cega nema je da nema pravila :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:09 pm

ima pravila. pravila ste čak i potpisali, ali malo se tko toga drži.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:18 pm

Citat :
Zašto se muškarci žene?
Odluku o stupanju u brak većina ljudi donosi jednom u životu, no ne odluče se svi na taj korak iz istog razloga. Neki traže zamjenu za majčinsku ljubav, a neki će postati roditelji.

Razlozi zbog kojih će muškarac zaprositi ženu su brojni, no nekoliko ih je na vrhu 'top-liste'.

Kod većine muškaraca potreba za ženom u životu je nadomjestak za majčinsku ljubav koju su dobivali u ranijoj dobi.

Oni trebaju ženu koja im može pokazati istu takvu brižnu ljubav i koja može zadovoljiti muške psihičke i emocionalne potrebe.

To je ujedno i razlog zbog čega muškarci u svojoj budućoj ženi traže kvalitete koje posjeduje njihova majka.

Drugi razlog zbog kojeg se muškarci upuštaju u brak je potreba da imaju životnog druga s kojim mogu dijeliti potrebe i želje.

Treći razlog na listi je ljubav. Kada muškarac osjeti da voli određenu ženu, on je želi u potpunosti posjedovati. Ovo se može činiti kao pogrešan razlog, ali takvi su ljudi. U ljudskoj je prirodi da vole posjedovati ono za čim žude.

U nekim slučajevima muškarac se može odlučiti za brak zato jer je žena zatrudnjela i nosi njegovo dijete.

Neki muškarci žele se oženiti ženom koja ima istu karijeru kao i oni, tako da se mogu bolje prilagoditi jedno drugome. Sasvim je uobičajeno da doktor oženi doktoricu ili odvjetnik odvjetnicu. Tako se mogu bolje razumjeti.

Ukratko, najčešći razlozi zbog kojih se muškarci žene:
– želja za ljubavlju kakvu im je pružala majka
– žudnja za životnim drugom
– ljubav
– trudnoća
– zajednička karijera radi lakše prilagodbe

net.hr

eto ga na kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:53 pm

king je napisao/la:
neke osobe (najčešće žene,a naravno da ima i muškaraca) ulaze u brak poznavajući od druge osobe obje strane, i dobru i lošu.
iako im se ne sviđa određeno ponašanje osobe, oni svejedno ulaze ulaze u brak nadajući moli se da će oni u braku promjeniti ponašanje te osobe.
al Nada je kurva.... ides
ne možeš nekog (tko ima 20,25,30 itd.. godina) promjeniti, bez obzira koliko ti njega ili on tebe volio.
neke ljude ne možeš mjenjati, možeš ga jedino snajper
E...moram reci da sam do sada naletila na nekolicinu tvojih postova...nisam na sve jer vidim da pise kako za sad imas cca 30 postova ali eto ovi na koje jesam naletila su bili sovinisticki...u sali ili ne u sali al sovinisticki jesu... Pa sad...ako su tebe u zivotu zene naguzile tako da si stvorio odredjeno misljenje i sad ga primjenjujes na sve sto je zenskog roda to je tvoj izbor ali ne bi bilo lose da to misljenje manje dijelis sa drugima... Na jednoj temi sam procitala kako sada (kad si stariji) vise slusas dok si prije vise pricao...sve me strah sto si tek onda sve govorio...

A ovo sto si gore reko...mislim...svasta...

Muskarci padaju na izgled, zene na...uglavnom vise na neke druge stvari nego na izgled...a te druge stvari se mogu puno bolje skriti i lagati dok je izgled takav kakav je... Iskreno govoreci to sto odredjeni muskarci ne mogu mislit glavom (nego nekom drugom glavom) pa dok se ne ozene ne skuze da zena ima i neki karakter, osim sisa u koje su uglavnom buljili, je njihov tj. vas problem...

Osobno mogu reci da znam puno vise slucajeva gdje se muskarci izdaju za nesto sto nisu nego zene...isto tako da muskarci uopce nemaju pojma s kim zapravo hodaju iz cistog razloga sto se ne trude pogledat usljed onog buljenja u sise...

Nemoj mislit da sad okrecem pilu naopako...osobno zene smatram izrazito opasnim stvorenjima...generalno sposobnima za puno podlije stvari nego muskarci ali to ne znaci da se moze nesto tek tako uopciti...

Mjenjati se ne moze nikoga osim samog sebe...sve drugo je lomljenje...a lomljenje zavrsava pucanjem...a to nije bas dobro...blago receno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:54 pm

Čarolija je napisao/la:
ima pravila. pravila ste čak i potpisali, ali malo se tko toga drži.
O kojim pravilima se prica? Ja sam mislila da nema pravila u smislu da netko moze hodat s nekim '100 godina' pa ispast naopako ili se netko moze ozenit radi trudnoce pa ispast super...to sam mislila da nema pravila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 1:08 pm

mislim da je čarolija mislila na ono potpisivanje prilikom obreda vjenčanja. mislim da ljudi isto tako nisu svjesni tog obreda. kao da se zaboravlja da tom prilikom nisi nekome obećao da ćeš biti zaljubljen u njega do kraja života već da ćeš ga voljeti. e sad će netko pitati što je po meni u tome razlika.
po meni, kada si zaljubljen imaš osječaj te ugode i nemaš nikakav kritičan stav, jel pri tom stanju i onako ništa ne primječuješ. voljeti nekoga znači njega prihvatiti takvog kakav jest i s njim dijeliti kroz život dobro i zlo.
vjerojatno danas ljudi, ajmo se duhvno izraziti, ne prihvačaju svoj križ već stalno traže nekakvu ugodu a onog što je neugodno želiš se što prije riješiti. brak je kao i život donosi i dobrog i lošeg
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 51
Registration date : 04.04.2008

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitimepet pro 05, 2008 1:11 pm

slutim u kostima da će biti rata
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koje godine su najbolje za vjenčanje
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Najbolje od CE-4
» Najbolje(najsmjesnije) uvrede
» Najbolje zensko tijelo i grudi
» Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: