Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Why Facebook is evil

Go down 
+45
Novus ordo seclorum
Zyon
Ymir
Henko
whitelady
Angelino croft
MoW
SolarWind
Fantom
Alpha
Neobicni forumas
Pohotni Jarac
mistik112
baglic
konoko1
flory
Dragony
Q Aludel
AzrielofDeath
userNejm
Cinderella
dr.chaos0
Grinder
Skulptura
schmizzl
silver
tomi
urbanaaa
josip21
Blizzard
Aurora Borealis
Remke
burek_u_svemiru
Sentinel
Gea
Viktor-x
Groinx
PEPE-Top Secret
Shadowh86
Berny_Sinara
razzor123
Thor
Jaykof
Svjetloisjena
gothic45
49 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:16 am

https://www.youtube.com/watch?v=wogtTQs8Kzw

Ovaj video vam predočava kakve vam sve gluposti serviraju pod krinkom Facebooka i kako vam skupljaju tajne podatke.
Osobno meni je facebook najveca glupost za koju sam cuo, i jedan sam od rijetkih koji ga nemaju i necu ga nikad napraviti(ne pratim mentalitet mase) ali kad sam ovo vidio cijeli taj koncept mi se jos vise zgadio.
U videu prikazauju da je cak i vlada SAD-a umijesana.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:24 am

Pa to jest sredstvo za skupljanje osobnih podataka, nažalost no

Nemam ga ni ja.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:38 am

I ja sam se zamislio neki dan. Mislio sam si o tome da Facebook ima neku skrivenu svrhu, jer vidim da skoro svi to imaju lol

Sad mi je glupo to izbrisat, jer su ionak uzeli moje podatke
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Age : 39
Location : Tajno Skrovište
Registration date : 27.10.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub vel 28, 2009 12:36 pm

O čemu vi ljudi pričate?! Nikad mi nisu bile jasne te teorije oko zloupotrebe "podataka" Ako nećeš da ti neko vidi podatke skloni ih li ih nemoj ni stavljati, toliko je jednostavno. Na kraju krajeva i ovaj, kao i naravno svi ostali forumi sadrže sve vaše informacije, što ne znači da će ih neko zloupotrebljavati.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub vel 28, 2009 2:09 pm

Da, čim pristupamo internetu u biti su naši podaci nekome na raspolaganju. Priviknula sam se na tu ideju. No kad nešto staviš na facebook, a vidjela sam nešto slično i na google sites, zapravo im daješ na raspolaganje ono što onamo staviš. Ako je zafrkancija, u redu, nema problema. No ako su to autorska djela, fotografije, priče, znanstveni radovi i slično, dobro je pročitati ugovor do zadnjeg slova. I još nešto - što više različitih stvari stavljaš, naravno da ukoliko postoji netko tko prati nas umrežene, može imati bolji pregled nad tvojom "iskoristivosti". Nadam se da sam u tom pogledu dosadna, kako na netu, tako i u RL.

Zanimljivo je kako se putem facebooka formiraju skupine ljudi koje nisu uvijek bezazlene (skupine, mislim). Bilo je takvih pokušaja na blogu, samo na blogu je komunikacija sporija i diskretnija nego na forumima i društvenim servisima poput facebooka.

Najviše sam se naljutila kad sam pročitala uvjete za google sites, oni postaju vlasnici onoga što ja stavim, bez obzira na moja autorska prava. Pa onda, zašto bih ja stvari koje sam sama napravila (vezano uz struku kojom se bavim) i koje sam inače spremna podijeliti (zato sam htjela napraviti stranicu) dala nekakvom googleu na raspolaganje... suspect
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimened oľu 01, 2009 3:46 pm

nije da ih baš briga za moj podatke i favorite knjigu xD..ali skupljaju podatke o tome radi reklama i statistike,tako npr coca cola ima jako puno fanova i moze se naići na česte reklame za nju po facebooku....sve je to biznis i ništa više....(cia?? xD)..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimened oľu 01, 2009 7:46 pm

I to što kažeš, razzor, pojava "pametnih" reklama također ima s tim veze. Znam kako sam se čudila kad su mi se počele na gmailu i drugdje otvarati google reklame koje su fakat imale veze s mojim interesima. Skužila sam da me na neki način uhode u kretanju internetom i nude stvari koje su s tim povezane (uz one općenite, naravno) - naprosto iz principa ne otvaram te reklame, pravo im budi zubo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimepon oľu 02, 2009 10:24 pm

Hvala Bogu na faceu sam predstavljena Lazno full :D Berny Sinara :D pa nek uzimaju podatke :D
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:37 am

Ja nisam stavio svoje pravo prezime :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 3:38 pm

Shadowh86 je napisao/la:
Ja nisam stavio svoje pravo prezime :D
mene prijatelji uvije znaju pod tim imenom... pa me nije briga a CIA nek uzima jedino sta ce dobiti od mene je krivo ime :D
[Vrh] Go down
Shadowh86
Višestanični organizam
Shadowh86


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 44
Age : 37
Registration date : 31.01.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 5:16 pm

Mene ovako ionako svi zovu Shadow :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:46 pm

Shadowh86 je napisao/la:
Mene ovako ionako svi zovu Shadow :D
mene sinara :D
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:41 am

sve to pomalo razumin ali još jednu stvar nerazumin mogu upast u koju god oču stvaru upa san na you tube ali neču činit štetu i namiljun strana i foruma još ali iša san puno puta facebook i niti jedan put nisam uspija sve to nekako u granicama normale jedan moj prijatelj je rekao največem hackeru u šibeniku da upadne na fejs ja san ga bija zamolija i kaže meni da nije vidija veču zaštitu da ta jebena strana ima zaštitu veču nego pentagon da nekuži kaže da je osta u šoku kaže da če nastaviti probavat nije mu jesno...a viruj te mi tip nije bezveznjak jeri je triba ič u zatvor redi 5-6 stvari koje je napravija na kompjuterima ako iko zna kako se upada na stranice neka proba...pa mi recite
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:57 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
sve to pomalo razumin ali još jednu stvar nerazumin mogu upast u koju god oču stvaru upa san na you tube ali neču činit štetu i namiljun strana i foruma još ali iša san puno puta facebook i niti jedan put nisam uspija sve to nekako u granicama normale jedan moj prijatelj je rekao največem hackeru u šibeniku da upadne na fejs ja san ga bija zamolija i kaže meni da nije vidija veču zaštitu da ta jebena strana ima zaštitu veču nego pentagon da nekuži kaže da je osta u šoku kaže da če nastaviti probavat nije mu jesno...a viruj te mi tip nije bezveznjak jeri je triba ič u zatvor redi 5-6 stvari koje je napravija na kompjuterima ako iko zna kako se upada na stranice neka proba...pa mi recite
ides
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:02 pm

Pa vjerovatno stite podatke od hakiranja drugih usera, ali zato zarađuju pare prodavajuci nekim firmama tvoje podatke zato da ti ovi salju tone reklama, a ostatak zavrsi u CIA ili odakle nas vec spijuniraju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub oľu 07, 2009 7:04 pm

neka spijuniraju samo lol nemaju nis za vidjeti :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub oľu 07, 2009 7:05 pm

Pa to je najsigurnije :) Kao kad ništa nemaš pa te lopovi ni ne pokušaju opljačkati zubi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesub oľu 07, 2009 7:22 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa to je najsigurnije :) Kao kad ništa nemaš pa te lopovi ni ne pokušaju opljačkati zubi
da hehehe :D
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 4:56 pm

ja imam FB znam da skupljaju te podakte, jbg imaju mi svi prijatelji pa sam i ja napravio napravio sam samo da vidim slike prijatelja ja svoje slike ne stavljam, a niti komentiram slike.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 10:52 pm

Groinx je napisao/la:
jbg imaju mi svi prijatelji pa sam i ja napravio napravio

Ja ga iz tog razloga najvise mrzim i prezirem taj mentalitet mase. :x
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 11:57 pm

Groinx je napisao/la:
ja imam FB znam da skupljaju te podakte, jbg imaju mi svi prijatelji pa sam i ja napravio napravio sam samo da vidim slike prijatelja ja svoje slike ne stavljam, a niti komentiram slike.
eh iz tog razloga sam i ja u Faceu :D a ima i zanimljivih igara npr pet society :D
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesri oľu 11, 2009 12:08 pm

Berny je napisao/la:
Groinx je napisao/la:
ja imam FB znam da skupljaju te podakte, jbg imaju mi svi prijatelji pa sam i ja napravio napravio sam samo da vidim slike prijatelja ja svoje slike ne stavljam, a niti komentiram slike.
eh iz tog razloga sam i ja u Faceu :D a ima i zanimljivih igara npr pet society :D

valja i to sto su neke igre.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimečet oľu 12, 2009 2:18 am

Groinx je napisao/la:
Berny je napisao/la:
Groinx je napisao/la:
ja imam FB znam da skupljaju te podakte, jbg imaju mi svi prijatelji pa sam i ja napravio napravio sam samo da vidim slike prijatelja ja svoje slike ne stavljam, a niti komentiram slike.
eh iz tog razloga sam i ja u Faceu :D a ima i zanimljivih igara npr pet society :D

valja i to sto su neke igre.
tako je :D
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimesri tra 15, 2009 11:43 pm

Mislim da niko ne vlada sa facebookom ako npr.CIA hoće od nekog podeatke ona će sebi to nabaviti i bez facebook i ako baš hoće preko neta skiniti tvoje podatke onda će CIA to napraviti u T-com tamo disi ostavila svoj JMBG i sve ostalo ćisto se zapitam kako su tajne službe radile prije 50-60godina ili još puno ranije. Nebrinem se ja za njih oni imaju puno bolji šemu od facebooka ali sve u svemu ko kaže da ono nemaju več tvoje podatke suspect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitimečet tra 16, 2009 1:52 am

gothic45 je napisao/la:
Pa vjerovatno stite podatke od hakiranja drugih usera, ali zato zarađuju pare prodavajuci nekim firmama tvoje podatke zato da ti ovi salju tone reklama, a ostatak zavrsi u CIA ili odakle nas vec spijuniraju.
kak ja kazem neka spijuniraju :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Why Facebook is evil Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Why Facebook is evil
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Resident evil 5...system requirements...
» Facebook je zlo?
» Facebook
» facebook provale xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: