Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Why Facebook is evil

Go down 
+45
Novus ordo seclorum
Zyon
Ymir
Henko
whitelady
Angelino croft
MoW
SolarWind
Fantom
Alpha
Neobicni forumas
Pohotni Jarac
mistik112
baglic
konoko1
flory
Dragony
Q Aludel
AzrielofDeath
userNejm
Cinderella
dr.chaos0
Grinder
Skulptura
schmizzl
silver
tomi
urbanaaa
josip21
Blizzard
Aurora Borealis
Remke
burek_u_svemiru
Sentinel
Gea
Viktor-x
Groinx
PEPE-Top Secret
Shadowh86
Berny_Sinara
razzor123
Thor
Jaykof
Svjetloisjena
gothic45
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimečet tra 16, 2009 1:53 am

Viktor-x je napisao/la:
Mislim da niko ne vlada sa facebookom ako npr.CIA hoće od nekog podeatke ona će sebi to nabaviti i bez facebook i ako baš hoće preko neta skiniti tvoje podatke onda će CIA to napraviti u T-com tamo disi ostavila svoj JMBG i sve ostalo ćisto se zapitam kako su tajne službe radile prije 50-60godina ili još puno ranije. Nebrinem se ja za njih oni imaju puno bolji šemu od facebooka ali sve u svemu ko kaže da ono nemaju več tvoje podatke suspect
eh sa ovim postom se slazem 1000 %
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened tra 19, 2009 12:05 am

Kao sto je netko napisao u nekoj drugoj temi, kad ljudi snimaju zivotinje sakrivaju se da bi zivine ostale u svom elementu i tako mogu uhvatiti njihovu pravu sliku, tako mozda i C.I.A. koristi facebook, jer ne mogu njima sami podaci nista konkretno pokazazti, oni moraju vidjeti kakva si ti osoba a u takvom ambijentu im to sigurno bolje uspjeva.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened tra 19, 2009 7:26 pm

gothic45 je napisao/la:
Kao sto je netko napisao u nekoj drugoj temi, kad ljudi snimaju zivotinje sakrivaju se da bi zivine ostale u svom elementu i tako mogu uhvatiti njihovu pravu sliku, tako mozda i C.I.A. koristi facebook, jer ne mogu njima sami podaci nista konkretno pokazazti, oni moraju vidjeti kakva si ti osoba a u takvom ambijentu im to sigurno bolje uspjeva.
a da npr. napisem da se bavim svercom love...CIA bi onda dotrcao do mene ? (to je samo primjer ne bavim se ja time) jer ako sam ja npr neko kazneno dijelo napravila...to se kazneno dijelo upisuje u PC murije koji dijele te podatke CIA-u FBI-u itd...tako da nema bas logige sta ce im face ako imaju sve moje podatke vec na pladnju? misli
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened tra 19, 2009 8:23 pm

jao brate mili
nema veze sad dal si zločinac il ne, skupljaju podatke o masovnom mentalitetu,rade statistiku,i tako si olakšavaju posao kod reklamiranja i promocije. točno znaju šta servirati,šta ne servirati na tržište...ili npr, ako se vidi da masa obožava coca colu,zamislite za šta bi to mogli sve iskoristit...npr.podići cijenu cole radi većeg profita,jer znaju da toliko ljudi voli colu da će prodaja i dalje biti odlična

drugi razlog fejsa je izolirati pojedinca, pogledajte samo npr koliko ljudi postoji na fejsu čiji profil naliči na MMORPG xD...ono.....preko 500 frendova, ionda po cjele dane gledaju ko je šta napiso zašto kako ko se posro a ko se oženio za susjeda......i tako ekipa postaje sve više ovisna,sve manje socijalnih potreba...

sve više sranja

ali nije kriv fejs, niti cia ni vanzemaljci, krivi su pojedinci
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened tra 19, 2009 8:57 pm

razzor123 je napisao/la:
jao brate mili
nema veze sad dal si zločinac il ne, skupljaju podatke o masovnom mentalitetu,rade statistiku,i tako si olakšavaju posao kod reklamiranja i promocije. točno znaju šta servirati,šta ne servirati na tržište...ili npr, ako se vidi da masa obožava coca colu,zamislite za šta bi to mogli sve iskoristit...npr.podići cijenu cole radi većeg profita,jer znaju da toliko ljudi voli colu da će prodaja i dalje biti odlična

drugi razlog fejsa je izolirati pojedinca, pogledajte samo npr koliko ljudi postoji na fejsu čiji profil naliči na MMORPG xD...ono.....preko 500 frendova, ionda po cjele dane gledaju ko je šta napiso zašto kako ko se posro a ko se oženio za susjeda......i tako ekipa postaje sve više ovisna,sve manje socijalnih potreba...

sve više sranja

ali nije kriv fejs, niti cia ni vanzemaljci, krivi su pojedinci
ah... ma ja sam na faceu samo radi svojih drugih frendova... i radi igara al nisam ovisna o njemu:D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 3:12 am

meni je frendica napravila facebook bez pitanja- jer ona to ima a ja koja nema blage dume kak to funkcionira isto moram imati - glupost, ak sam bila na njemu tri puta upucaj me.
snažne vladine organizacije imaju svoje sofistiranije izvore, mi im nismo zanimljivi, jer smo u biti za njih nitko i ništa, a one koji oni "love" se ne izlažu na tako glupe načine.
a ovisan danas o svemu možeš biti
sam ti trebaju staviti jednu od onih kemija koje sakriju iza kratica i ti si na to zakačen jer ti kemije ulaze ravno u centar za uživanje.... stara škola
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:45 pm

Gea je napisao/la:
meni je frendica napravila facebook bez pitanja- jer ona to ima a ja koja nema blage dume kak to funkcionira isto moram imati - glupost, ak sam bila na njemu tri puta upucaj me.
snažne vladine organizacije imaju svoje sofistiranije izvore, mi im nismo zanimljivi, jer smo u biti za njih nitko i ništa, a one koji oni "love" se ne izlažu na tako glupe načine.
a ovisan danas o svemu možeš biti
sam ti trebaju staviti jednu od onih kemija koje sakriju iza kratica i ti si na to zakačen jer ti kemije ulaze ravno u centar za uživanje.... stara škola
istina...uostalom imaju natrijev pentotal pa s njime mogu viditi dal lazu ili govore istinu :D
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 6:30 pm

idemo ih nakrkat s tim ? ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:25 pm

razzor123 je napisao/la:
idemo ih nakrkat s tim ? ;)
lol da :P
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:49 pm

Viktor-x je napisao/la:
Mislim da niko ne vlada sa facebookom ako npr.CIA hoće od nekog podeatke ona će sebi to nabaviti i bez facebook i ako baš hoće preko neta skiniti tvoje podatke onda će CIA to napraviti u T-com tamo disi ostavila svoj JMBG i sve ostalo ćisto se zapitam kako su tajne službe radile prije 50-60godina ili još puno ranije. Nebrinem se ja za njih oni imaju puno bolji šemu od facebooka ali sve u svemu ko kaže da ono nemaju več tvoje podatke suspect

Ni sam ne bih mogao bolje napisat, ja mislim da je to glupost što se piše i govori o facebooku, ljudi su previše paranoični, kao što viktor kaže, ako vladu ili koga već zanimaju podatci o meni oni će ih već dobit i bez facebooka. A za facebook, pa nitko nikog ne sili da ide tamo, to je naša volja, kao što i sami možemo odlućiti koje ćemo podatke o sebi staviti na facebook, netko recimo samo napiše ime i prezime, dok netko piše koliko češto mjenja čarape. Mislim stvarno roll Mogli bi sad otvorit temu i o prisluškivanju mobitela zubo
[Vrh] Go down
burek_u_svemiru
banned



Male
Capricorn Snake
Broj postova : 8
Age : 34
Registration date : 02.06.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 6:02 pm

facebook je zlo je onom koji to dozvoli

Why Facebook is evil - Page 2 Selection_146_48
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:34 pm

facebook je droga isto ko i WoW :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:07 pm

super slika ides

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:00 am

Cim sam vidio ovaj forum znao sam da moram biti registriran, i ovu temu, mene iskreno boli kur*c to sto oni znaju o meni, sve sto sam ja stavio na face(ne puno toga) znao sam da ce se znat za to.

i sve te igre koje igrate na face-u mozete naci i na netu cak jos bolje (npr. bitefight)

a tek te silne reklame pa koliko oni na tome zaradjuju jbt zato i imaju tolku obranu mudri
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:02 am

Imaš pravo, Nazgull, to su čvrsti stavovi :) Dobro došao na forum :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:05 pm

ja imam facebook, i svoje prave podatke na njemu ali se ne bojim, šta ja značim američkoj vladi ili CIA-i? ne predstavljam im sigurno ništa zanimljivo,a na faceu sam većinom zbog igrice pet society i da mogu kontaktirat sa sestrom koja ne živi u HR i tako to...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 6:12 pm

Sam Facebook nije zlo, ali lako iz njega proizlazi zlo jer današnja djeca su ovisna o facebooku kao i o WOW-u. Radije će na facebooku raditi gluposti nego da radi nešto konstruktivno u životu... Samim time se udaljava od prijatelja jer druženje online i RL nije nimalo isto. Eto, nije facebook kriv, ali djeca su djeca. Isto tako gubi se pojam prijatelja. Netko se pohvali kako ima 500 ''prijatelja'' na facebooku, a dopisuje se samo s njih 10-15 na mjesec... Prijatelj postaje osoba koju upoznaješ, a ne samo osoba koju poznaješ i u koju imaš povjerenja. Ne znam kako vi ostali gledate na to, ali ja mislim da to uništava sam pojam prijatelja, pa onda nekoga izda osoba koju jedva jedvice poznaje, a koju naziva prijateljem, pa se dogodi da netko pomisli da se ne isplati imati prijatelje face
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 9:09 pm

ma... to je danšnji internetski svijet...
znam mnogo ljudi koji se dopisuju sa svima tj. "druže", a u stvarnom svijetu viđaju žive ljude jedanput tjedno i to kad ih zabole oči od ekrana
istina - izgubila se definicija pravog prijateljstva
i nažalost nisam sigurna da će u budučnosti biti bolje, koliko vidm takvi programi postaju sve popularniji, na kraju će se izgubiti i osnove spontanog upoznavanja

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:51 pm

ma buducnost ide kvragu, sad vise skoro nema ljudi koji nemaju kompjuter i na kompu se moze raditi sve ko i u stvarnom svijetu, jos malo pa ce se vijencat preko msn-a XD
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:48 am

a vec kad pricate o kradji podataka i o tim svim spijunima i CIA onda vam mora biti jasno da je ovaj forum davno registriran od tih istih tajnih sluzbi.....opce je poznato da ameri i britanci prisluskivaju cijeli svijet......i da tamo na Otoku postoje golema postrojenja koja sluze za spijunazu cijele Europe.....kako za industrijsku tako i anti svega sto moze pokvarit njihove interese.....

znaci cim je neko napisao rijec CIA to je odma tamo zabiljezeno i to se obradjuje.....kako....pa tim nekim super kompujterima.....

i ne to nije scenarij nekoga filma vec stvarnost.....

i evo sad sam ja napisao tu carobnu rijec i sad oni imaju da je tamo neki josip sa IP tim i tim i tako dalje......


a sta reci o fejsu.....pa ako nesto puno ljudi koristi znaci da ne moze biti lose jel da.....???
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:36 am

a google? Why Facebook is evil - Page 2 961139
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri lis 14, 2009 2:37 pm

Ma joj to je pretjerivanje na netu :D "moderno" vrijeme ... sada im je draze biti na netu i druzit se nego da izadu IRL malo :D misleci da je na netu zabavnije...a meni je zabavnije naci se s nekime koga znam uzivo nego tipkat poruke :D mada jos uvjek sam na facebooku ^^ i naravno nemam nis protiv facea
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimesri lis 14, 2009 4:52 pm

sad kad je fejs moeš se družit i kad nisi u prilici da se vidiš s nekim in RL... npr. najbolja prijateljica mi se prije par mjeseci odselila u Zg, dođe povremeno do Ri, al nije nam to dosta druženja...pa stalno smo u koraku jedna s drugom preko fejsa, kilometarske poruke i to :D

I fora je ono kad izađem van, upoznam nove ljude koji mi ful odgovaraju i onda samo razmijenimo fejs i ostanemo u kontaktu...tako sam sklopila 2 nova prijateljstva ;) Družimo se kad možemo i često smo u kontaktu preko fejsa.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimečet lis 15, 2009 5:51 pm

ja jos uvijek volim stari tipicni sms :D ako neko nema PC mada MSN je bolji :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitimečet lis 15, 2009 5:52 pm

ja se vise ne dopisujem preko sms-a, samo dogovori... svi ostali razgovori koji nisu live idu preko fejsa il msn-a :D i naravno razgovori preko moba...al kad se nema para ovo dvoje dušu dalo...hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Why Facebook is evil - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Why Facebook is evil
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Resident evil 5...system requirements...
» Facebook je zlo?
» Facebook
» facebook provale xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: