Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Why Facebook is evil

Go down 
+45
Novus ordo seclorum
Zyon
Ymir
Henko
whitelady
Angelino croft
MoW
SolarWind
Fantom
Alpha
Neobicni forumas
Pohotni Jarac
mistik112
baglic
konoko1
flory
Dragony
Q Aludel
AzrielofDeath
userNejm
Cinderella
dr.chaos0
Grinder
Skulptura
schmizzl
silver
tomi
urbanaaa
josip21
Blizzard
Aurora Borealis
Remke
burek_u_svemiru
Sentinel
Gea
Viktor-x
Groinx
PEPE-Top Secret
Shadowh86
Berny_Sinara
razzor123
Thor
Jaykof
Svjetloisjena
gothic45
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet lis 15, 2009 11:02 pm

mene živcira druženje na fejsu... ne znam zašto... ne mogu se naviknuti na ograničenost smajlića i malo mjesta, u bit automacki režem razgovore, jače je od mene... zato se držim msn-a, a što se tiče mobitela to je za dogovor i brzinsku predaju informacija^^

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimepet lis 16, 2009 3:27 pm

ma ja mislim na kilometarske privatne poruke na fejsu...ma onaj chat je drekić..zato sam instalirala Digsby...tamo imam account i za fejs, msn i icq...tako da preko te aplikacije pristupam tim servisima. Strava stvar...moeš i mail dodat, pa ti javi ako si ga dobila, moeš i ostale aplikacije za komunikaciju dodat.

http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_content=vid&utm_source=vid
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimepet lis 16, 2009 3:46 pm

urbanaaa je napisao/la:
http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_content=vid&utm_source=vid

Zvuči zanimljivo, to nešto sve u jednom, ha? Why Facebook is evil - Page 3 Suspect

Evo upravo ga skidam Why Facebook is evil - Page 3 208595
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimesub lis 17, 2009 1:13 am

urbanaaa je napisao/la:
ma ja mislim na kilometarske privatne poruke na fejsu...ma onaj chat je drekić..zato sam instalirala Digsby...tamo imam account i za fejs, msn i icq...tako da preko te aplikacije pristupam tim servisima. Strava stvar...moeš i mail dodat, pa ti javi ako si ga dobila, moeš i ostale aplikacije za komunikaciju dodat.

http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_content=vid&utm_source=vid

Isto je dobar http://meebo.com

Tamo je sve ovo sto si rekla - i to online, bez ikakvog skidanja
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimepet lis 30, 2009 10:13 am

mislim da ja tajnim svjetskim organizacijama baš i nisam pretjerano zanimljiv. ili bar ne još.

i ništa ne kupujem preko neta.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet stu 26, 2009 9:44 am

onaj tko vaše podatke želi, taj ih i ima! stavio netko prezime ili ne, znat će tko si.
nesjećam se kako se to radi, ali imaš opciju na kompu da vidiš koliko je ljudi na tvom serveru, domeni ili tako nešto. ide su u onaj crni prozor sa bijelim slovima, control pad, ili sl. uglavnom, kad je frendica ukucala šifru koju joj je dao haker, izašlo joj je 300 milijuna ljudi.
po ip adresi, znaju di si, po korisniku fiksne linije također.
zato hakeri briju i po telefonskom govornicama.
ispravite me ako griješim! :)
p.s. ja sam bila dovoljno glupa otvoriti fejs, a imam i toliko slika i podataka da i alquaida zna tko sam! :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:01 pm

Mislim da to neide bas samo tako. Predpostavljam da je ovaj crni prozor o kojem pricas Command Promt, koji je mocan, ali ne bas toliko. No istina je da onaj koji ima potrebno znanje i zelju da sazna necije osobne informacije, moze lako doci do njih. Bilo to putem facebooka ili tel. broja, adrese, IP-a ili neceg desetog.
A sto se tice ovog hakera, mislim da niti jedan haker nece okolo davati sifre i otkrivati svoje znanje, nakane i sl.

Facebook je vrlo siguran sto se tice hakerskih upada, jedino je pitanje da li neke organizacije koje, ako postoje, koriste facebook da nas "imaju na oku", saznaju tko su nam prijatelji, sa kime se druzimo, cime se bavimo i sl.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimesub pro 05, 2009 9:45 pm

Ja nemam Facebook niti ću ga ikad napraviti ali ne iz neke paranoične spike nego iz čistog principa.

Gade mi se svi ti ''fake'' frendovi, u stvarnom životu zabijaju se noževi u leđa, a o 500 slika svojih narcisoidnih profila neću ni govoriti... Why Facebook is evil - Page 3 221289 Radije ću imati 3 prijatelja za koje znam da su mi pravi i pošteni prijatelji nego 200 fejkera...

Ovo je samo moje mišljenje, ne govorim da je tako sa svima nego čisto moj razlog zašto sam totalno ANTI-FACE
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 2:40 pm

@Skulptura... da to je taj prozor, šifra ke kobasica, i da dao joj ju je... to i nije neka tajna...
taj tip pali i gasi rasvjetu u ulici, a ona je netko kome on vjeruje i često joj pomaže..

kažu da facebook ni ne služi hakerima već sad-u... vladi.. i velikim koorporacijama..
jer vidi ovako.. na faceu možeš imati lažno ime, i ne moraš stavljati slike (makar većina ljudi to radi), ali bitna je IP adresa.. i telefonska linija koja u sklpou tog mora postojati (ili kupnja internet sticka, gdje opet daješ ime prezime i broj bankovnog računa..).. a tu se nalazi stvarno ime, i tko te želi, taj će te i naći...

ljudi ti cijeli identitet ukradu...facebook je sitnica..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 3:04 pm

IP adresa ti nema nikakve veze sa tel. linijom ili dsl uslugom. IP adresa koja je se moze vidjeti je adresa servera preko kojeg se spajas, iskon, t-com, b.net i sl.

Preko isp-a je moguce saznati ip adresu racunala koje se spaja preko njihovog servera, ali do te informacije je nemoguce doci bez sudskog naloga, a i hakeri ne mogu neopazeno upasti u njihov sustav.

Sta se tice ovog paljenja i gasenja ulicne rasvjete, to cu ti samo rec da ti frajer prodaje maglu jer takvo sto nije jednostavno a i sansa je 99,9% da ce, onaj tko makar pokusa upasti u takav nekakvi sustav, zavrsiti u zatvoru.

Mjenjajte svoje msn, myspace, facebook i ostale lozinke redovito i nema straha da ce doci do krade podataka. Makar se takvi servisi u vecini slucajeva hakiraju zbog oglasavanja i spamanja a ne zbog krade identiteta.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 3:26 pm

Ja imam isti password za sve accountove i nikad mi se nije dogodilo da je spamano s mog accounta ili nesto slicno. Samo treba biti oprezan gdje se ti passwordi upisuju.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 3:32 pm

Upravo tako. Jedini nacin da netko dode do tvoje lozinke je ili da mu ju kazes ili da ju upises tamo gdje nebi trebao.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 3:45 pm

Ne'mos vjerovati koliko su ljudi naivni i koliko lako daju svoje passworde. Frend je neko vrijeme krao WoW accounte na te fore. Posalje mail sa (bezveze govorim) blizzard_account_service@hotmail.com o tome kako je potrebno poslati password jer se sumnja na varanje ili tako nesto i stvarno se nadje pacijenata.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 3:59 pm

^^LOL
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 4:44 pm

@Skulptura..hvala za objašnjenje o IP adresi..
ja mislim da se lizinke moraju mijenjati...pogotovo ako se radi o nečemu važnom..
u policijskom terminalu, gdje se nalazi sve o svakome (pa i vama), lozinke se mijenjaju oko jednom tjedno...
svako ima svoju, a u neke rubrike nije moguće ući..
ja sam mogla o vama recimo znati kako se zovete, gdje se sve živjeli (i u kojem ste svojstvu tamo), kako vam se zovu roditelji, njihovi roditelji, gdje žive.. i još dosta toga...
ali ono... poanta je u mom slučaju bila pronaći vlasnika vozila (ja sam miljama daleko od hakera)...
doduše, moram priznati, samo sam jednom "zlouporabila termić" ali sam našla frendici tatu, prema malo podataka koje je imala o njemu..ali to je već druga priča..
i sad zamisli hacking u taj sustav... nadzire ga puno ljudi, ali promjena lozinke je obavezna, jer nakon određenog vremena postane nevažeća..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 5:23 pm

Sta ti si haknula u policiju? Nebi sad htio ispast bezobrazan, ali ovo mi nije lako za povjerovat. Ako stvarno imas takvo znanje, onda imas moje dopustenje da mi upadnes u komp i ostavis dokaz :)

Evo, cak cu i firewall ugasit jer inace nebi mogla apsolutno nista :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimened pro 06, 2009 6:39 pm

Hmm tesko da se ti itko upasti u kompijuter jer imas firewall od rutera tako da je to prakticki pa nemoguce jedno ako se postavi neki server koji ce otvarati odredena vrata ili trojanac ili ako ti je otvoren vc port 139 inace nista.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimepon pro 07, 2009 10:19 am

a joj... nisti možda pročitao baš najbitniju rečenicu..
"ali ono... poanta je u mom slučaju bila pronaći vlasnika vozila (ja sam miljama daleko od hakera)..."
ja sam tamo radila, pa sam zato imala pristup.. :) :) :) :)

ali ako se ikad porhakerišem (a malo sam glupa za takve stvari), doći ću ti i ostaviti traga... bit će neke zvjezdice u pitanju vjerojatno!

ja ne znam ni šta je server, ni router, ni ništa! :)
možete mi objasniti, naravno, bilo bi mi drago.. ;) ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimepon pro 07, 2009 11:41 am

Bas si me nasmijala sa svojim postom (na pozitivan nacin).
Nisam ti niti ja haker. Ja znam kako bi to sve u teoriji trebalo funkcionirati, ali se nikada nisam bavio sa time.....

Nestrpljivo iscekujem zvjezdice sunceko

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 1:10 am

bit će bit će.. :) :) zivili
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 1:12 am

Facebook is not evil!!! Pogotovo ne moje ribice zubi
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 3:38 pm

Prema rezultatima Sophosovog istraživanja, korisnici Facebooka previše lako odaju svoje privatne informacije.

Tokom studije australske podružnice Sophosa u kojoj je obuhvaćeno 100 korisnika Facebooka napravljena su dva lažna profila. Nakon što je odabranoj skupini korisnika s tih lažnih profila poslan zahtjev da postanu prijatelji, zahtjev s jednog je 41%, a drugog 46%, korisnika automatski prihvatilo.

Nakon što su korisnici postali "prijatelji" s lažnim Sophosovim profilima kod 89% korisnika omogućen je pristup informacijama o datumu rođenja, adresama elektroničke pošte, u koju školu su išli i brojnim drugim privatnim podacima. Kod polovice korisnika bile su dostupne informacije o gradu ili kvartu u kojem žive, a mnogi su dijelili i informacije o svojim prijateljima i obitelji.

http://www.bug.hr/vijesti/privatnost-facebooku/99763.aspx

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 4:56 pm

O meni se sve zna.. attention whore
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimesri pro 16, 2009 1:14 pm

urbanaaa, potpis ti je mrak..
sad znamo i to o tebiiiiiiii... evil
o meni se na fejsiću zna svašta... no da me tko htio za nešto iskoristit, već bi to učinio... tješim se da.. :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 7:57 pm

Pitanje: Dal se fejs može izbrisat i od 1 do 10, kako je teško naći gumb za brisanje lol
1 najlakše, 10 najteže

(Obavijest: čak i nakon što se deaktiviraš, prijatelji te mogu pozivati na događaje, tagirati te u slikama, ili pozivati da se priključiš grupama. Ukoliko odlučiš odbiti, nećeš e-mailom primati ovakve pozivnice i obavijesti od svojih prijatelja.)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Why Facebook is evil - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Why Facebook is evil   Why Facebook is evil - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Why Facebook is evil
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Resident evil 5...system requirements...
» Facebook je zlo?
» Facebook
» facebook provale xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: