Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Deja vu problem kod mojeg frenda

Go down 
+21
Marko251988
Smokva7
Armin od Irima
Sang Real
Dantalion
gloria_g
Legionar
hromi
Q to the E
srdjan888
Michael Wittmann
zvezda
Tin95
klapa
Blizzard
Gea
josip21
Svjetloisjena
Jaykof
Alpha
Berny_Sinara
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 2:13 pm

Kakvih to "problema sa deja vu"?...
Znaš, post ne mora biti samo jedna rečenica...
Probaj malo opisati... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 5:55 pm

bio sam u skoli i sad nas ucitelj iz vjeronauka pusti ranije i mi idemo nas 8 kuć kad odjednom se neka dvojica potuku i imo sam osjecaj kao da sam vec gledo tu tucu i tak sam imo jedno nekoliko puta :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 11:47 pm

Ovo je već bolji opis. :)

Jesi li znao unapred kako će se tuča završiti?
Jesu li događaji uvek agresivne prirode i uključuju li uvek i druge ljude? Ili su nekad samo tvoji, ili se javljaju na pojedinim mestima?... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 11:51 pm

ne nego sam imao sjecaj kao da se ta tuca vec dogodila al nisam znao kako ce se zavrsiti :) neke su bile neke su bile dobre prirode ali mi je ovo prvi put da ukljucuje druge ljude uglavnom kad nes radim imam nekad osjecaj da sam to vec radio :)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepon kol 17, 2009 12:18 am

deja vu WTF ? meni se desavalo vise puta da nekad prezivim nesto a siguran sam da sam vec preziveo. Sta mislite da li postoji mozda jos neki paralelni zivot u kome se mesaju nase duse?
pr. pomislite neku losu misao koju nikad nebiste mogli da uradite a taj neko ko zivi paralelno sa vama on to uradi?
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepon kol 17, 2009 1:08 pm

Tin95 je napisao/la:
ne nego sam imao sjecaj kao da se ta tuca vec dogodila al nisam znao kako ce se zavrsiti :) neke su bile neke su bile dobre prirode ali mi je ovo prvi put da ukljucuje druge ljude uglavnom kad nes radim imam nekad osjecaj da sam to vec radio :)
e Tine ko se bio potuko
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepon kol 17, 2009 4:48 pm

ma znas bato i denis
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:07 pm

evo, upravo sam imao deja-vu
čitam malo "kako napisati esej za državnu maturu" i slučajno legnem na daljinski. upalio se televizor (dolina sunca) i tada se desila ta situacija: ja ležim na krevetu, gledam na sat i čujem "...možda i nema ali ja samo radim svoj posao". da, je glupost ali ipak je deja-vu.

do sada sam mnogo puta imao deja-vu (zadnji put prije 3 dana) i svaki put sam pomislio da umišljam. no sada znam da nije tako jer sam taj san prepričao prije dan-dva jednom prijatelju a sada ga doživio.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:23 pm

Ja bih dao desno jaje da dozivim deza vu .........

kako se meni nista ne dogadja cudno neverujem roll
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:48 pm

hromi, ti zaista nikad nisi imao deja vu??? shock
Ali sada sam zaista šokiran!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:10 pm

ne.....ili ga nisam imao , ili ga nisam prepoznao .....
Nisam ni video duhove , nit sam sanjao nesto sto ce se dogoditi , nit sam vidjao nlo , nit imam telekinezu , pirokinezu i ostale supermoci ....otud velika doza skepticizma prema ovakvim pricama
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 12:07 am

Evo, jasno mi je da nisi imao iskostva sa eneloima i x-kinezama, ali teško mi je povjerovati da nisi imao deja vu.
I ne vjeruješ da postoji deja vu?!
Pa pitaj koga god hoćeš, vjerujem da će ti 99% ljudi također reći da ga je doživjelo!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:38 am

evo, danas je opet bio jedan... često to meni u zadnje vrijeme
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 11:03 am

ne kužim zašto bi to trebao biti problem?
meni je to uvijek stvaralo jedan čudesan, čaroban trenutak.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 3:06 am

moja prva spoznaja Deja Vo-a je bila u šestom razredu( 6 ) na satu matematike, pogledao sam si ruke, i tada sam shvatio da sam to sve već vidio, sve što će se desiti, što će učitelj govoriti, pisati na ploči, i koliko je bilo otprilike sati Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_eek
počelo nakon što sam od bake dobio pulover, neki ručni rad, a ona ga je kupila od nekog Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 888361 . uvijek sam se čudno u njemu osječao, ali sam ga nosio jer sam ga dobio od bake Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 683828 .
deja vo-u nikada nisam povečivao previše pažnje, kada sam imao taj osječaj, bilo pa prošlo, ko da ni nije bil.
a opet su mi pridodali veću pažnju kada su se pojačali i meni postajali čudniji, nakon što je baka preminula 2006.
zašto sam gore istaknuo broj 6, zato jer ili je moja mašta i ili samo neka slučajnost ili nešto ima u toj brojki 6. naime, prije nekoliko dana razgovarajuči sa frendom o nekim stvarima, došli smo do čudnog poklapanja broja 6 u mojim snovima i u stvarnim vremenskim trenucima, i što se tiće određenih sati i minuta. sada da dalje nastavim o tome to bi prelazilo u off topic
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri kol 18, 2010 3:15 am

nemojte me krivo shvatiti ali deja vu kod vecine ljudi kada se desi tj taj osjecaj dolazi tek nakon dogadjaja...
ja imam periode po par tjedana kada se pojavljuje svakodnevno i uviek mi osjecaj dolazi tek nakon dogadjaja...doduse mogu izdvojiti dva tri puta kada se nesto desilo i ja sam znala sto ce biti nakon toga ali radi se o sekundama i minutama nakon toga....samo koliko god cesto mi se dogadja isto toliko sam zbunjena i samo blejim ko tele u sarena vrata conf1
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri kol 18, 2010 12:10 pm

I meni se dešavalo da nekoliko sekundi unaprijed znam što će se dogoditi, ali mislim da je stvar u poremećenom shvaćanju vremena (a možda pričam gluposti).

S druge strane, dokazano je da je deja vu obično udvostručenje istih kemijskih reakcija u glavi koje dovodi do dvostrukih (kratkotrajnih) sjećanja koja se u tom trenutku stvaraju.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesri kol 18, 2010 12:11 pm

hromi je napisao/la:
Ja bih dao desno jaje da dozivim deza vu .........

kako se meni nista ne dogadja cudno neverujem roll

Nisi ništa propustio...
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepon kol 23, 2010 10:35 pm

Slažem se^^

Ja često imam deja vu, zapravo skoro svaki dan. roll
Uvijek kad se dogodi mi se učini kao da se to već dogodilo ili da sam to sanjao.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 6:39 am

fora mi je teorija deja vua iz matrixa zubi
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepet lis 22, 2010 5:12 pm

ja sam dosta puta imao deja vu. i svaki put kad bi se nes dogodilo samo bi zastao i zapitao se wtf? kaj je to vec bilo smisljeno unaprijed il kaj...nije to tak lose, oslobodite potencijele energije...feel the energy.
[Vrh] Go down
Saiyan
Prašina
Saiyan


Male
Virgo Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 06.04.2011

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimečet tra 07, 2011 12:29 pm

gloria_g je napisao/la:
ne kužim zašto bi to trebao biti problem?
meni je to uvijek stvaralo jedan čudesan, čaroban trenutak.

potpis...

Meni se to desilo nekoliko puta, al trenutno se mogu sjetiti samo jednog...

Išao sam s ekipom kroz ulicu, jedan je sjeo na ogradu drugi se okliznuo i pao. Meni je ta scena bila pravo poznata, zakočio sam i sam sebi rekao ''Meni se ovo već jednom desilo'' (to uvijek kažem). Došao sam kući i tražio po internetu o tome, neki kažu da se to desilo u nekom prošlom životu, mada ja mislim da sam to sanjao :D
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimened tra 17, 2011 9:48 pm

ja sam sanjo nesto i ujutro me stara probudi i obicno mi zadnjih nekoliko sekundi iz sna ostane u glavi i zapamtim ih, uglavnom sanjo sam da sam u jednoj trgovini i kako hodam ravno, pogledam desno na policu vidim cipele i skrenem ljevo, i 3 dana poslije ja u trgovini hodam pogledam lijevo i vidim cipele, odlucim skrenut lijevo da pobijem to, ali se neka zena zabije u mene i odem desno, i uvijek me tako nesto isprijeci da napravim nesto sto se protivi snu
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimesub lis 08, 2011 11:06 pm

Zadnja 4 dana imam deja vu. Uglavnom nebitne stvari poput onoga sto je na TV-u, razgovora s nekim ali ima jedna zanimljivost:
Prvi dan kad sam imao deju, sanjao sam da sjedim pred kucom i kad prodje zuti auto, ustanem se i presjednem stubu gore, no kad se to desilo nije mi se nekako ustajalo. Ipak sam to ucinio jer znam da je tako u snu bilo ali samo zato. Je li to onda uistinu deja vu?

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitimepet lis 14, 2011 4:11 pm

ja sam kao malecka imala dejavu koji mi se ponavljao dosta puta...
ugl bila sam u 2-3 razredu osnovne, veliki odmor i ja sa dvi klinke se ljuljam na ogradi (nekako noge provukle preko precke..statigajazznam kako).....

i nekoliko puta mi se to isto javljalo kao vec dozivljeno...(pricale smo nesto cudno tad)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Deja vu problem kod mojeg frenda
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Deja vu
» Problem
» power dvd 9 problem
» Problem je u vama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: