Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Deja vu problem kod mojeg frenda

Go down 
+21
Marko251988
Smokva7
Armin od Irima
Sang Real
Dantalion
gloria_g
Legionar
hromi
Q to the E
srdjan888
Michael Wittmann
zvezda
Tin95
klapa
Blizzard
Gea
josip21
Svjetloisjena
Jaykof
Alpha
Berny_Sinara
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 3 Icon_minitimepon pro 12, 2011 12:21 am

vaj tjedan sam puuno puta to doživio, neznam jel sam prije u snovima to vidio jer sam nekad znao u snovima vidjeti šta će se desiti i znao sam točno vidjeti prostor koji je udaljen xxx km od mene.
no uglavnom, primjer- sjednem na kauč, i tad se pojavio onaj osječaj- to sam već proživio, i gledam i slušam šta se dešava oko mene i točno znam šta i kako će se odvijati sljedećih par minuta
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Deja vu problem kod mojeg frenda   Deja vu problem kod mojeg frenda - Page 3 Icon_minitimečet srp 26, 2012 6:41 pm

imam jednu cudnu stvar, sanjo sam da ce se jednoj osobi dogoditi nesto da ce joj puknit zila u mozgu, ali kad god se izgovaralo ime osobe bila je nekakva vrsta sumova i nekako nisam mogo razumjet ime, i kad sam se probduio malo sam se sjeco sna ali mislio samo san nije to nista i ono nisam o tom ni razmisljo, i nakon 2 tjedna mojoj prijateljici pukla zila u mozgu borila se za zivot imala 1% sanse da prezivi uglavnom to sad i nije tako bitno problem je sto kad smo mi bili vani i pricali o tom tj. drugi su pricali ali ja sam samo zatvorio oci i govorio prije njih ono sto oni izgovaraju i ne znam zasto meni je cudno, ja obicno dobijem ta sjecanja kad se nesto dogodi i tad se sjetim ostatka sna unaprijed i znam sta ce bit dalje kroz neko odredjeno vrijeme 4 ili 5 sati obicno, ko da taj dogadjaj sa kojim je zapoceo moj san aktivira da se ja prisjetim ostatka sna
[Vrh] Go down
 
Deja vu problem kod mojeg frenda
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Deja vu
» Problem
» power dvd 9 problem
» Problem je u vama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: