Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Veze na daljinu

Go down 
+10
Alpha
Lukini
floridana
Svjetloisjena
josip21
Blizzard
snow queen
urbanaaa
MoW
malenaivi
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimesub kol 22, 2009 9:29 am

Alpha je napisao/la:


Ipak...vjerujem u veze na daljinu...mislim, vjerujem da daljina nije nesto radi cega ce netko nekog varati...vrijeme je relativan pojam...ali to bas ovisi o pojedincima...da se najde dvoje takvih...

Također hug
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 9:25 am

MoW je napisao/la:
Imao sam jednu vrlo snažnu vezu na daljinu. Daljina ne predstavlja problem, problem je u samim ljudima. Ako nestane ono nešto, onda ti ni blizina ne pomaže.
Stoga, nemam i nikad neću imati ništa protiv veza na daljinu. Dobar primjer su recimo žene pomoraca. Stvar je povjerenja i ljubavi.
POTPUNO SI U KRIVUPOTPUNO;KAKO MOZES BIT SNEKIM U VEZI KOGA VIDIS # PUTA U JEDNEOJ GODINI;JA BEZ NJE BOLAN CIVJECE NEMOGU;AKO JE I TI VOLIS NEKONTAM TE KAKO MOZES NADALJINU cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry ljudi moji sta sam ja onom dragom Bogu skrivio zavolim curu i skontam se snjom nakon 2.godine,i ona mi javi da mora u jebenu Holandiju ice radit jer tamo ima rodbine,i ostaje 4 ever,ali cemo biti u stalnom kontaktu sms-om jbmt onaj dan kad sam se rodio,i da mi se ovo desi od milion cura je zavolim vishe od sebe,i ovo mi se desi,ljudi moji,ja sam BAKSUZ:ZVANICNO:al je najvechi problem sto i ona mene jako jako voli
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 10:33 am

Nitko nije reko da je lako...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 10:42 am

Ljubav je nešto što nije određeno fizičkom pojavom, barem bi tako trebalo biti. Voljeti nekoga na daljinu zbilja nije problem, no kao što se reklo, ovisi i o samoj osobi. Netko voli samo dok ima ono fizičko ispred sebe. No ipak kako je i fizičko samo interpretacija našeg mozga, tako i ljubav to može, samo ljubav daje iskreniju i potpuniju interpretaciju i kada nekoga iskreno voliš, tada ti je to zbilja ono pravo što ti daje snagu i što ti je dovoljno. A to da onda želiš biti blizu te osobe i družiti se s njom, to je normalno.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 2:02 pm

@nino_kvisko: Ne moras u dvije razlicite teme postati identican post. Nisi ni prvi ni zadnji kojem je ljubav otputovala negdje.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 4:31 pm

tgudlek je napisao/la:
@nino_kvisko: Ne moras u dvije razlicite teme postati identican post. Nisi ni prvi ni zadnji kojem je ljubav otputovala negdje.
znam al vjeruj da je jako jako jako volim,jer od jbt rodjenja nisam nasao curu kao ona,znaci sve se razumijemo,NIJE MATERIJALNA,pare joj nisu bitne,jako je iskrena,ljepa,zgodna,i nije imala milion momaka prije mene,vjeruj makar ja gdje zivim je jako jako jako tesko nachi takvu osobu,a sto je najgore,ona ide za oko 11-12mjeseci,tako da ja sad mogu samo dane odbrojavati,i tugovati,pa mi reci da je svakom vako tuzni tuzni tuzni tuzni tuzni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Veze na daljinu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Veze na daljinu
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Sedma godina veze/braka
» Otvorene veze
» Duge ili kratke veze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: