Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Veze na daljinu

Go down 
+10
Alpha
Lukini
floridana
Svjetloisjena
josip21
Blizzard
snow queen
urbanaaa
MoW
malenaivi
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 5:11 pm

I to što kažeš zubi

Kad se sve to primijeni na veze na daljinu, čini se da mogu zaista opstati samo one u kojima oboje ima jače ono gore od onoga dolje i nije pretjerano sklono svrbežu lol
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 5:16 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
I to što kažeš zubi

Kad se sve to primijeni na veze na daljinu, čini se da mogu zaista opstati samo one u kojima oboje ima jače ono gore od onoga dolje i nije pretjerano sklono svrbežu lol

Tako je! :)

Možda jedan bolji izraz: nije svrbisklono. lol

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 5:20 pm

Svrbisklono, može, to se zove biti jezično kreativan lol
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 5:36 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Svrbisklono, može, to se zove biti jezično kreativan lol

:D
Da, jezici su mi uvijek išli. tongue

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 8:37 pm

sve ovisi o pojedincu... za mene osobno vrijedi ona:

Daleko od očiju - daleko od srca.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 9:47 pm

Varanje je strasno kompleksna stvar i uopce ne mora imati veze s ljubavi koliko god to cudno zvucalo...

To je jedan od razloga zasto muskarci varaju lakse nego zene...oni su cisto manje emotivini...vole ali odjeljuju neke stvari... Zene najcesce usko vezuju sex i osjecaje, dok muskarci bas i ne. Zato ne znaci da ne voli zenu samo da nema dovoljno jaku snagu volje. E, sad...da li je to za tolerirati...ovisi opet o masu faktora. Recimo...ako se nekom 'zalomi' nije isto kao i kada ciljano trazi i mijenja partnerice, a u vezi je... Meni je osobno najodvratnije i nesto preko cega tesko da bih presla jeste upravo placeni sex... Mislim...mogu razumijeti da se nesto desi, da je neka faza pa ovo-ono-stojaznam, trenutak slabosti...ali ici placati za sex mi je za izbljuvat se. Mislim platiti nekoj zeni koja je ko zna kako zavrsila tu gdje jeste da spava s njim iako se mozda njoj povraca na sam pogled na njega i sve skupa...omg...ne, to mi je horrorasticno...

Gore navedeno se odnosi na sve...muskarce i zene bez obzira na udaljenost...ali, istina je da prigode beru jagode pa sad...

Ipak...vjerujem u veze na daljinu...mislim, vjerujem da daljina nije nesto radi cega ce netko nekog varati...vrijeme je relativan pojam...ali to bas ovisi o pojedincima...da se najde dvoje takvih...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:13 pm

zivili

@alpha, kao da sam ja ovo rekao! :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:24 pm

@alpha, upravu si, ali dosta tih devojaka zavrsi na ulici jer krenu da se drogiraju pa prodaju sve sto mogu. Posle toga kada im nista ne ostane njima nista drugo ne preostaje nego da postanu prostitutke...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:26 pm

@MoW...cudo jedno, ha? miga zivili

@Stayter...da...sve je to prezalosno i biti dio toga je... tuzni

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:28 pm

Vise muskaraca se izleci od droge nego zena, jer zenama kad nestane para postanu prostitutke i lako zarade, dok se muskarci kada ostanu bez love obracaju prijateljima koji kada ih vide nekad i uspeju da ih nateraju da se lece.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 11:42 pm

Styteru, nevinašce moje, i muškarci zarađuju kad im je frka, krađom, provalama, podvođenjem žena pa i prostituiranjem ako im nema druge. Odakle ti gornje uvjerenje da mi je samo znati. Od droge se malo teže odvikava uvjeravanjem, to je tako jaka ovisnost da čovjek ne zna za sebe dok je u apstinencijskoj krizi i scve će napraviti da ona prestane...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:11 am

nisam ja reko da su nista bolji muskarci, ali na kradje i provale se oslanjaju tek kada niko vise nece da im pomogne tj da im da pare za drogu :)
Kod nas je bila do pre nekoliko meseci jedna ustanova gde su ih odvikavali i to skoro svi slucajevi su uspeli, ali zbog jednog snimka sve je upropasteno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:15 am

Nisam ni mislila da je na djelu neka diskriminacija, samo kažem da u paklu droge svatko poživinči, osobito u trenutku kad ostane bez nje. Ne bih željela govoriti napamet, kad nađem neke statističke podatke stavit ću, znam da ih negdje ima. A i nije posvuda isto. Kod nas se najčešće izvuku oni koji se pridruže komunama za odvikavanje, metadonska terapija je samo privremeno rješenje. Ne znam, velika je nesreća koga to zahvari.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:20 am

kod nas ja mislim da su je ukinuli, neznam stvarno, uglavnom neko je snimio da ih tuku tamo, pa je posle bio haos tv,novine,radio svuda su pricali samo o tomo. Posle im covek objasnio da oni kada udju u krizu u stanju su da ubiju coveka i da je jedini nacin da ih smire jeste da ih pretuku.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:27 am

Čekaj, sad vidim da smo offtopic, ovo je o vezama na daljinu, da ostavimo droge na miru :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:57 am

Stayter je napisao/la:
Vise muskaraca se izleci od droge nego zena, jer zenama kad nestane para postanu prostitutke i lako zarade, dok se muskarci kada ostanu bez love obracaju prijateljima koji kada ih vide nekad i uspeju da ih nateraju da se lece.

izvini Svjetlo ali ovo moram komentirat......

ma daj molim te reci mi odakle ti taj podatak da se vise muskaraca izljeci od droge i to zbog toga jer je zenama lako naci lovu za drogu prostitucijom i tako lako zaradi lovu.....

to sve tu sta si ti napisao nema veze s nicim...to ti ja garantiram.....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 1:06 am

ja to pisem iz iskustva (ne licnog ni porodicnog).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:12 pm

U redu, ali tvoje iskustvo je jos dosta limitirano...recimo da nemas jos dovoljno iskustva ili da jos nemas dovoljnu sirinu...znas to sto znas pa ti se cini da je tako...
Mislim, samo razmisli...koliko dugo narkomanka moze uopce zaradjivati tako...a da je svjesna, da zna sto radi i da uopce ima musterije? Puno je cesce svodnistvo zena od strane muskraca...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:44 pm

neznam sta znaci svodnistvo ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:52 pm

Kad muškarac (makro ili podvodadžija ili kako se to još zove), "podvodi" žene mušterijama i uzima veći dio love pružajući ženama zaštitu, obično nikakvu...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:55 pm

aha nisam odmah razumeo tu rec inace znam sta je makro :)
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimesub kol 08, 2009 12:56 pm

makro, svodnik = PIMP !
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepon kol 10, 2009 8:29 am

tesko je al vredi ako naidjes na pravu osobu
s time da daleko od ociju daleko od srca za mene licno ne vredi,moze biti i na mars,ona je u mom srcu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepon kol 10, 2009 2:18 pm

Da, to je istina...

Mislim...koliko ima vrlo radikalnih slucajeva kada jedan partner umre ali ga ovaj drugi citav zivot nosi kao dio sebe...sve je stvar vrste ljubavi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:36 pm

To je individualno, da.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Veze na daljinu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Veze na daljinu
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Sedma godina veze/braka
» Otvorene veze
» Duge ili kratke veze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: