Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Subliminalne poruke

Go down 
+21
LJUBAV
2pac
Hladni
Maria Elena
omen
wanderer
Natasaos
Alpha
PathFinder
Lithium
Skulptura
schmizzl
Dragony
Chof
bros
gothic45
dr.chaos0
Gea
tomi
Legionar
Jaykof
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 8:21 pm

Natasaos je napisao/la:


jesi ti puko covjece? ako je netko zatvorio svoj mozak i pamet pod kamen od 100000 tona, onda si to ti LOL nedajuci svim novim misljenjima i mogucnostima do njega i tudim primjedbama I iskustvima. Ti seres drugima zato jer su oni drugacije culi?? To je i mene uvrijedilo jer JA nisam cula nesto sto si i ti cuo i jos stotine ljudi( sto ne znaci ako ih je sto da svih sto nisu pukli) idi molim te slusat obamine govore i prestani tu vrijedat i srat ljudima!
Ovo boldirano je tvoj slab riječnik i još slabiji odgoj. Toliko o MOM vrijeđanju TEBE.
Ovo u italicu je tvoje vrijeđanje svih koje zanima politika. Ako je znanost kao što je politika previše za tvoj um,to nije moj problem LOL
Tebe očito ne zanima kako svijet funkcionira, i ko vlada svijetom. Srećo,da nisi falila forum?

Ovo za kamen nije istina,jer ja za subliminalne poruke nisam znao do prije nekih 20 dana,a za obamu do prije 2 dana. Dakle relativno je mnogo stvari došlo do mog mozga,i konstantno čujem nove teorije,tehnike tarota i slične stvari koje su uvjek dobrodošle. Moj mozak ih čuje,a tek onda odluči želi li im vjerovati ili ne. Samo nemoj reći da to radiš ti,odnosno bro,jer ste prije nego ste poslušali x puta rekli da je to lažnjak.

Ne kaže on THANK YOU SEJTON očito,jer je takvo nešto nemoguće. Ne očekivaš valjda da postoji rečenica koja se čita jednako jasno i glasno naopako kao i normalno.

Ne vidim kako netko dolazi do centra pažnje tako da okrene naopačke nečiji govor. Nisu svi ti ljudi dali svoje ime i kreditnu karticu,sliku i slično.
[Vrh] Go down
Natasaos
Stanica
Natasaos


Female
Gemini Horse
Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 03.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 8:34 pm

Ako nekog zanima politika, ne ce ici slusati unazad Obamin govor.
Ja ne vrijedam te ljude sigurno, jer nema smisla, vrijedam one koji misle da je preoretanje govora politika.
Moj slab rijecnik...ovo sto ja ovako pisem tu ne dokazuje moje znanje rijecnika, pravopisa...a moj odgoj...odgoj opcenito dijeluje do nekog vremena, a ostalo...djeluje okolina (u to se podrazujeva i ovaj forum) jer sve to utjece na misljenje pojedinca i ja jednostavno djelujem onako kako osjecam da trebam a ne kako mi netko kaze.
Ja za sublimalne poruke znam odavno i za sva SRANJA koja imaju veze sa teorijama zavjera. nagledala sam se toga i nacula jakoooo puno i ovo moje ''misljenje'' o tom govoru je odavno takvo kakvo je i o tim ljudima isto tako. Kazes da tvoj mozak ih prvo cuje i onda tek procjenjujes hoces li vjerovati ili ne, e pa i ja, ko i vecina ljudi to radi, ali ovo nema veze sa vezom. Okrenula sam govor i to nije to sto ti pricas.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 9:25 pm

Ma toliko nebitnih stvari spominješ i stvarno ljude vrijeđaš.
Sve te ne bitne postove bi netko trebao zbrisati.
Mogao si se snimiti kak kažeš YES WE CAN obrnuti to i postati na temu ili nešto a ne ovako prepirat se i u offtopic odlaziti, to sta dobijes kad obrnes thank you satan me bas i ne zanima jer nije to obama govorio. Najvjerovatnije je da su te videe postali neki rasisti, ili pristaše suprotne kampanje da smanje broj glasova za njega.

No eto vam video sa gostovanjem na tvu, i nekoliko obrnutih yes we can iz govora: https://www.youtube.com/watch?v=uOXzr294U50

Ovo je sad bilo skoro sat vremena dok sam sve instaliro, al mislim da se isplatilo :P
I sad slušam pjesmu i opet eh juse , pa kak vi cujete t, o ili n na kraju?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepon lip 28, 2010 10:58 pm

E jel tu bio objavljen onaj neki video iz nekog filma o subliminalnim porukama?
Ono kad frajer uzme neke naočale, stavi ih na oči i onda umjesto reklama oko sebe vidi plakate na kojima piše "Reproduce", "Consume", "Buy", ...
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 12:33 am

Citat :
Ono kad frajer uzme neke naočale, stavi ih na oči i onda umjesto
reklama oko sebe vidi plakate na kojima piše "Reproduce", "Consume",
"Buy", ...


Mislim da se tu radi o Carpenterovom filmu "Oni žive'' (1988) (They Live) i da film nema veze s subliminalnim porukama.
Subliminalno djeluje na podsvjesnoj razini i ako ga čovjek registrira onda nema efekta.

http://www.techamok.com/?pid=3379
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 12:57 am

http://www.movies-links.tv/movies/metropia/
Mislim da i u ovom filmu ima tako nesto, ali nisam siguran.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 10:32 am

wanderer je napisao/la:
Citat :
Ono kad frajer uzme neke naočale, stavi ih na oči i onda umjesto
reklama oko sebe vidi plakate na kojima piše "Reproduce", "Consume",
"Buy", ...


Mislim da se tu radi o Carpenterovom filmu "Oni žive'' (1988) (They Live) i da film nema veze s subliminalnim porukama.
Subliminalno djeluje na podsvjesnoj razini i ako ga čovjek registrira onda nema efekta.

http://www.techamok.com/?pid=3379

Da da da, to je to :D
Fala :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 10:35 am

Ja ne kuzim kako YES WE CAN zvuci kao THANK YOU SATAN. Ni naopako ni zrcalno ni nikako. Nema ista slova, nema isti broj slogova. Jednostavno ne vidim. Mislim, Youtube mi nije neki pozdan izvor informacija jer ja mogu nasnimiti YES WE CAN, a onda reci da sad snimam unazad i da se cuje OPA CUPA NAS DVA SKUPA i sad je to kao vjerodostojno? misli

Mozda ako se stavi vise tih YES WE CAN za redom? Da vidimo: YES WE CAN YES WE CAN YES WE CAN. Hm, mozda iako i dalje ne vidim.

@Lithium...u kojem programu si to pustao obratno?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:04 am

Audacity mislim. Ako ti je windows 7 onda skini tu neku beta verziju. Ako ti je XP onda ni ne moraš skidat jer imaš program Sound Recorder.

Audacity
Klikni Red Button i reci par puta Yes we Can,sporo i polako,onda reci Thank you Satan par puta.
Onda nesto moras kao...da se sjetim...neko od gore opcije pa Select pa Select all. I onda effects,reverse.

Sound Recorder
Klikni crveni gumb i snimi. Onda klikni Effects pa Reverse.

Meni je video bio vjerodostojan jer se radilo na sound recorderu. Onda sam napravio sam taj test i rezultati su isti.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:48 am

zas da kaze thank you satan?
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:48 am

Dakle ovako bend Judas Priest je 1990 pozvan na sudenje zbog toga sto su naveli dvojicu tipova (James Vance (20) i Raymond Belknap(18)) da pocine samoubojstvo. Tuzilac je na sudu predstavio kako i njihova pjesma "Better By You, Better Than Me" sa albuma "Stained Class" ako je pustite unazad ima rijec "Do it" nasto su oni odgovorili da je sasvim glupo da ubijaju svoje fanove ako vec zele da ostavljaju nekakve poruke onutar pjesama onda bi ostavili poruke "kupi moj album ili tako nesto"...
Ako pozornije promotrite pjesmu i pustite je unazad vidjet cete da ustvari nikad nije izgovorena rijec "do it" vec se udarci od bubnja kad ih vratis unazad imaju nesto slicno "do it" zvuku.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:50 am

Mene bi toi na sex potaklo a ne na ubojstvo.
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:51 am

bros je napisao/la:
Mene bi toi na sex potaklo a ne na ubojstvo.

Da ali kazu kao depresija ovo ono i kao ta pjesma je bila okidac da se takvo sto desi :)
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 12:20 pm

bros je napisao/la:
zas da kaze thank you satan?
Jer će obratno zvučati YES WE CAN.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 1:48 pm

Al ne kaze obama thank you satan :)
[Vrh] Go down
omen
Stanica
omen


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 21
Age : 40
Registration date : 29.07.2008

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimesub kol 21, 2010 11:48 pm

Ako kaže "Thank you Satan" moglo bi to biti zato što on prema nekoj teoriji pripada iluminatima, jedan je od masona - kojima moć daje Sotona (btw. daleki je rođak Georga W. Bush-a i Dicka Cheney-a). Zahvaljuje Sotoni za ono što je postao i ono što može postići uz njegovu pomoć. Masoni imaju moć vladati svijetom zahvaljujući svim vodećim pozicijama koje zauzimaju u društvu.
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimesri pro 07, 2011 1:32 am

meni su te poruke mlo zstrašujuće al stvarno da ima ih posvuda!! strah
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Sotonisticka simbolika i "Subliminal messaging"   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimesri svi 30, 2012 1:40 am

Postoje brojne skrivene poruke (subliminal messages) koje su tu s ciljem da nam indirektno utječu na um. Mnogi su zagovornici toga da su iste te skrivene poruke su i sam uzrok naglog porasta nasilja i opće težnje prema perverziji u modernog čovjeka.
Filmići koji sljede na linkovima na jako dobar način razatkrivaju detalje tih simbola i upozoravaju na ono što se događa neposredno oko vas.

Ključni simbol Bratstva je piramida bez vršnog kamena. Plan ulica na trgu Dealey gdje je ubijen Kennedy je u obliku piramide bez vršnog kamena . Svevideće oko je oko Horusa, Lucifera iliti Sotone i povezano je s takozvanim ˝trećim okom˝-čakrom u središtu čela. Prema Egipatskoj legendi Ozirisa je ubio Set a Seta je ubio Horus koji je pri tome izgubio oko, pa odavdje potječe ´Horusovo oko´.


Predsjednik Franklin Delano Roosevelt koji je ujedno i mason 33.stuppnja i pripadnik crnog plemstva dao je 1933. godine taj simbol tiskati na novčanicama.


Latinske riječi oko piramide najavljuju dolazak novog svjetskog poretka.


godina 1776.bi trebala obilježavati američku deklaraciju o nezavisnosti međutim ona obilježava nešto drugo. – 1776. Njemački profesor Adam Weishaupt osnovao je Bavarske iluminate.

Washington DC – četrdeset graničnih stupova međusobno udaljenih 1,6km označavaju granice, u središtu se nalazi zgrada Kongresa Capitol Hill koja nije politička zgrada već hram Sotonističkog bratstva a ispod njegove kupole sv.Petra nalazi se kripta. A ispod kripte, označen pentagramom, nalazi se grob. Navodno namjenjen Georgeu Wasgintonu.

Zodijački krug s crnim suncem u sredini se nalazi na ulazu u financijski distrikt u London cityu i predstavlja tajni jezik, napredovanje sunca kroz 12 mjeseci i 12 zodijačkih znakova.


Ovaj puta crno sunce predstavlja obrnuti simbolizam (obilježije sotonizma) i negativno korištenje sunčeve energje.

Kvadrat sam za sebe znaci kontrolu onoga sto je ispravno i pravedno. Jedan kvadrat nad drugim znači kontrolu svega što je pravo i svega što je krivo, svega što je pravedno i svega što je nepravedno, svega pozitivnog i negatvinog, drugim riječima ˝mi kontroliramo sve˝. Dvostruki kvadrat iliti osmerokuta zvijezda mogu se vidjeti i u predvorju britanskog parlamenta ali i duga lista policijskih snaga diljem svijeta obilježava svoje grbove istom simbolikom. Chevron – naftna kompanija bratstva prividno prikazuje dvije kvačice koje u biti prikazuju trodimenzionalne kutije postavljene jedna na drugu, koje potom tvore simbol – nadziranja cijelog svijeta.

13 strelica, 13 listova i 13 pruga na grbu – broj 13 simbolizira Luciferski revolt, 33 pera na svakom krilu označavaju 33. stupanj masonstva a cvijet života pri vrhu sadrži heksagram. može li biti očitije??

I sam grb koji pripada NATO-u (budućoj vojsci antikrista) sadrži 33. polja. Uz to sredina sadrži drevni simbol sunca korišten u Babilonu.

Papova ´riblja glava´ prikazuje ribu, koja je povezana s reptilskim simbolizmima pa i samim prikazom božanske figure Nimroda.

Obelisk simbolizira spolni organ Nimroda. Obelisci su poznati masonski potpis, ovaj puta postavljen i na trgu Delay, mjesto ubojstva Kennedya

Plamen se koristi kao potpis Bratstva nakon ubojstava koje počine. Plamena baklja je postavljena na crni pentagram na mjestu ubojstva princeze Dijane . Istu baklju drži sam Kip slobode – najistaknutiji simbol masonerije.


Izvor: http://istineoduhovima.blogger.ba/
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimesri svi 30, 2012 2:08 am

To prokleto oko, stvarno ih mrzim! Prijatelju sotonskih simbola ima posvuda. Illuminati su svugdje ali doslovno svugdje. Jednom kada shvatiš njihov sistem uočavaš ih svugdje u svakoj seriji! Najveći problem je da se vlada upetljala u te prljave vode, jer jedna najmočnija država kao što je SADe ne bi trebala imati odvojene dijelove grada za drugu rasu (crnci, latino-amerikanci) koje su puni siromaha. Takvi dijelovi grada ne mogu se nikada uzdignuti iznad te bijede, jer su stalno pod kontrolom crne vlade. I onda je žalosno da se crna rasa prezentira svijetu kao ljude koji su spremni samo ubijati, a nitko nezna da ih vlada hrani time.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimečet lip 07, 2012 2:34 pm

mahhh joojj, ljudi nemojte tako. da vam objasnim jednu stvar, smiboli nisu ničiji. broj 13 ima jaku energiju koji određene skupine koriste u krive svrhe, to ne znači da je loš, dapače strašno je pozitivan. 11 22 i 33 su jaki brojevi. 33 govori-sve je moguće i zato ga se koristi, samo opet ga neki koriste u krive svrhe. hitler je uzeo kukasti križ koji je tisućama godina u indiji predstavljao sreću i mir zatim ga je uzeo neki kreten i nakon toga ga svi mrze makar ni neznaju njegovo značenje. pentagram je simbol venere(ljubavi) i zaštite i jako je moćan i sad opet ga mi ljudi prljavimo svojim ciljem za kojeg ga koristimo. mene broj 13 prati svugdje u mom životu svugdje gdje je ključno. i jako me voli, a zašto zato što nisam dozvolila da u meni bude mržnja prema nečemu što nisam provjerila, provjeri i vidi.. pa onda donesi neku osudu...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimečet lip 07, 2012 3:27 pm

Illuminati koriste brojeve i simbole za loše svrhe.

Dobar primjer je tzv. "Davidova zvijezda".
Nigdje se ona nije koristila niti ju je kralj David koristio jer tada nije bio poznat taj simbol.

Simbol se pojavljuje u 18. st. na grbu obitelji Rothchild (jedna od illuminatskih obitelji).
Oni su prepravili povijest i ispalo je da je to stari židovski simbol, ali to je ustvari sotonistički simbol koji elita koristi.
On znači ustvari dva trokuta koji su se ukrstili. Jedan trokut s vrhom prema dolje predstavlja naš svijet. Trokut s vrhom prema gore predstavlja neku drugu dimenziju, tj. ustvari dimenziju od kuda sotonisti crpe svoju energiju i gdje prebivaju njihovi "bogovi".
Teorija kaže da je to ustvari dimenzija gdje žive Drako entiteti, tj. gmazovski izvanzemaljci.
Ja sam isto pobornik te teorije.

Rothchildi su stavili Davidovu zvijezdu na zastavu Izraela, koji je ustvari "privatna država" od Rothchilda. Time su ustvari svim illuminatima u svijetu pokazali tko doista vlada tom državom.
Zbilja je strašno kako su Židove uvjerili da je to njihov stari simbol. A jedini pravi njihov simbol je svijećnjak sa 7 svijeća.

http://4.bp.blogspot.com/_X6wur5xvVjE/S4V5tSI7wsI/AAAAAAAAAGg/wflZg_pP-Ic/s320/the+star+of+david.gif

http://www.cuttingedge.org/news/n2223.cfm
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimečet lip 07, 2012 6:36 pm

pa jel nije trokut koji gleda prema gore muški princip(agresivan, borben...), a trokut prema dolje kao sveti kalež tj ženski princip(nježnost ključ za druge dimenzije...)i onda je kao davidova zvijezda spoj muškog i ženskog principa u jendom?

mislim da ni taj simbol kao ni jedan ni je loš ako ga se ne koristi u loše svrhe... se slažete s time? to je kao da kažeš da je neka dr energija loša npr električna energija ili bilo koja druga, nije ni + ni - samo postoji način na koji ćeš ju iskoristit.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimečet lip 07, 2012 7:04 pm

Ok, tu si upravu, ali svejedno, ti gadovi koriste ovo samo u izopačene i bolesne svrhe.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepet lip 08, 2012 3:33 am

LJUBAV je napisao/la:
pa jel nije trokut koji gleda prema gore muški princip(agresivan, borben...), a trokut prema dolje kao sveti kalež tj ženski princip(nježnost ključ za druge dimenzije...)i onda je kao davidova zvijezda spoj muškog i ženskog principa u jendom?

mislim da ni taj simbol kao ni jedan ni je loš ako ga se ne koristi u loše svrhe... se slažete s time? to je kao da kažeš da je neka dr energija loša npr električna energija ili bilo koja druga, nije ni + ni - samo postoji način na koji ćeš ju iskoristit.


Evo prvi put čujem da je davidova zvijezda nešto na foru ying i yanga. Ja se više slažem s teorijom novus ordo secloruma.

Kao prvo ne možeš uspoređivat el. energiju i energiju simbolike. To su dvije različite stvari. Ja kao prosječni čovjek ne vjerujem u energiju simbola. Smatram da simboli imaju više psihološki učinak. Dok fizikalne energije imaju stvarni učinak. Mislim da el struja može napraviti puno veću štetu nego bilo koji simbol(mislim na fizičkom planu). Osim da te netko zatuče križem.

[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitimepet lip 15, 2012 12:10 pm

mogu. zato što je energija energija, mislila sam na bilo koju energiju, ali sam dala primjer električne energije, svaka energija nosi svoje i svaka je energija moćna, samo treba tu moć moći otkriti. simboli imaju svoju energiju jer oni jesu energija ko i sve što postoji. slovo B je simbol i imao energiju. br 13 je simbol, pisani znak za neku energiju, naša imena su simboli i mantre, koje kada okreneš dobiješ brojke koje su opet simboli... a mantre zato što svaki taj izgovoreni znak tj skup znakova tj ime ima određeno značenje i kad ga se stalno tokom života ponavlja to značenje postaje sve prisutnije u životu njegovog nosioca. tako i sa ostalim simbolima koji su samo materijalizirani oblici neke energije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Subliminalne poruke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Subliminalne poruke
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SMS poruke i voznja
» Skrivene poruke
» aaaaah te poruke
» Skrivene poruke u pjesmama?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: