Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 1:56 pm

I kod mene je tako, poceo sam bas da sanjam realne snove, npr. sanjao sam da sam u klupi i vidim da sam sjebao patike i kazem nema veze, bas realno i kad sam ustao ja sam zaboravio san i posle u taku dana ja pogledam kad meni nije nista sa patikama, ja kazem stani bre ko mene ovde zajebava? I pomislim mozda sam sanjao, i bas me nerviraju ti snovi ne znam sta je se desilo a sta ne i bas me iznervira
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 5:43 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
ja kazem stani bre ko mene ovde zajebava?i bas me nerviraju ti snovi ne znam sta je se desilo a sta ne i bas me iznervira

xaxaxaxaxxxaaa slazem se u potpunosti :P desilo mi se par puta skoro...pomrsi mi konce potpuno...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 8:31 pm

Ponavljam da se na ovu temu pišu iskustva s lucidnim ili vidovitim snovima, ili paraliza-snovima, a za ostale snove postoji tema prikladna za to: Vaši snovi - sanjarica.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:16 pm

oops :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:23 pm

Nema veze :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 10:45 pm

zanimljivi su lucidni snovi :)
par puta sam u snu skontao da situacija nije realna , odnosno da je nemoguce da se to desi u stvarnom zivotu i zakljucio da je to san .
Onda taman pocnem da "oblikujem" san po svojoj zelji i probudim se :S.
nzm dal sam bio jasan , ali poenta je kad bi uspeo ovladati lucidnim snovima (ako je to moguce) to bi bilo bolje od svake vrste zabave .
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:05 am

slazem se da bi...zamisli letis u snu,jedes koliko mozes,ides na plazu,a onda se odjednom nadjes u parku sa drustvom i grudvate se....da,to bi bila siroka paleta mogucnosti...jednom sam uspela u snu svojom voljom da poletim ali nisam bila svesna da sanjam.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet lip 03, 2010 2:10 am

Sinoć smo flor i ja nešto eksperimentirali sa snovima. Oboje imamo neke poveznice u sjećanjima, a ono što me posebno zainteresiralo je ovaj mali detalj.
Kada sam otišao spavati, prvi detalj kojeg se sjećam je flory u krupnom planu. Bila je jako blizu meni i, gledajući po orijentaciji iz moje sobe, odredio sam da je bila okrenuta prema zapadu. Vidio sam je kako sjedi i ne gleda u mene, nego ravno.
Odgovorila mi je da je ostala još dugo budna otkako sam zaspao i da je bila na kompu. Sada je usporedila strane svijeta i kaže da je okrenuta prema jugozapadu.
Dakle, očito sam je ja vidio, nakon što sam zaspao, kako sjedi za računalom i nešto piše, položaj njenog tijela u vrijeme kada sam zaspao odgovaraju mojem snu :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet lip 03, 2010 2:15 am

@ Legi sto je babi milo,to joj se i snilo....Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 982158
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet lip 03, 2010 2:32 am

onda su se očito našle dvije babe zubi

Trebam napomenuti da smo se dogovorili da ću odmah ići spavati.. pa, nije baš bilo za očekivati da me vidi kako sjedim i zurim u drugom smjeru. Inače, ja sam otišla spavati tek u 4 ujutro, a u 7 me već probudila budilica. i čim sam se zbudila, sjećala sam se snova. Sanjala sam Legija , i san je bio prilično realističan, detaljan, i smislen. Nije bio zbrda zdola kao uobičajeni snovi.

inače, ja rijetko kada uspijem sanjati nekoga koga namjeravam sanjati.

Još nešto.. Legi mi je točno opisao jedan detalj. Sjedila sam na stolcu bez naslona za ruke i bez mogućnosti vrtnje ;)
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimened lip 27, 2010 7:05 pm

fora XD
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:41 am

moze neko pomoci sanjao sam da sam istetoviran po levoj ruci. To su bile tetovaze nekih crkvi i nekih svetaca. Posle toga sam se potukao sa nekim. Sta ovo moze da znaci?????
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimepon lip 28, 2010 10:30 am

Znaci da su ljudi sa tetovazama skloniji delikventnom ponasanju sta je statisticki i dokazano kao istinito zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimepon lip 28, 2010 3:16 pm

ma daj ajde mi reci sta stvarno znaci ako ima znacenja uopste???


[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimepon lip 28, 2010 3:22 pm

i da nov san. Samo znam da sam se sa svima posvadjao(drugovima) i hteo da se pobijem. Posle odjednom moja 2 dobra druga pocinju da me gadjaju kamenjem i ja im vracam. Posle mi je neki covek polio vodu na glavu iz kola sto su mu oni dali i poceli su da se smeju, covek je dao gas a ja mu sskocio na haubu i sutnuo nogama soferku-prednje staklo i razbio tj nije se razbilo nego nacelo znate kako izgleda..... I evo tog dela, posle sam krenuo sam kuci i cuo sam muziku onu sto prizivaju da se dodje u dzamiju(mislim da je ta muzika) ista kao iz klipa one oci na nebu ako znate https://www.youtube.com/watch?v=_m2xul6bL5M tu je muzika. I da samo da znate ja sam iz Srbije mi retko gde i imamo dzamiju tj ja sam iz sumadije tako da nemamo ni dzamije. A ja sam pravoslavac, i otkud mi ta muzika u snovima, to je muslimanska vera sta ce kod mene u snu i na kraju me je probudila. Posle kad sam pricao drugu - on mi je rekao odakle je muzika ja sam se odmah najezio.... PLS pomoc
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimepon lip 28, 2010 4:06 pm

Nisam procitao temu od pocetka (vise od pedeset stranica) pa tako da cu pokusat reci ono sto mene zanima mada je mozda vec o tome pisano...

Dakle imam pitanje cesto sanjam pjesme, one koje sam vec cuo i one koje sam ajmo rec ja smislio, obicno to bude na nacin da neka rijeka ide sa pjesmom i u toj pjesmi ja mogu izdvojit instrumente tako da cujem svaki pojedinacno i svakakve kombinacije vracat unazad usporavat ubrzavat i tako e sad posto vecinom svjesno u snu pokusavam da naprimjer vratim pjesmu unazad i ostalo jer budem priseban mene zanima postoji li neka vjezba da ja nezaboravim cim se probudim koju pjesmu sam sluso i koju pjesmu sam "napravio" u snu jer me to muci taman napravim nesto dobro a ono tamo nestane ujutro...

hvala unaprijed :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 1:52 am

Sinoć sam sanjao da dobivam infuziju. Bilo je nekih problema pa se krv izlijevala, pa se otopina ulijevala nazad itd., no uglavnom, na kraju sam ipak dobio infuziju.
Istinski zanimljivo je što sam ujutro osjećo ubod injekcije.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:31 am

tako sam i ja osjećala peckanje na ruci kad sam sanjala da su me polili nekom kiselinom i sve me peklo...lol
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:04 pm

Noćas sam spavala preko 13 sati. Puno sam sanjala i zapamtila mnogo snova i detalja. Od trenutka kada sam se probudila, počelo se ispunjavati to što sam sanjala.
Npr. sjećam se da sam sanjala kako me čekalo 4 neodgovorenih sms poruka (od 4 različite osobe) i jedan mail na koji sam hitno trebala odgovoriti. Čak sam točno sanjala pošiljatelje poruka shock .. naime, jučer poslijepodne mi je mobitel ostao bez baterije, a nisam ga do jutros upalila. Također, nisam išla ni na kompjuter.
Druga stvar je što sam sanjala kako sam u školi, okružena ljudima iz razreda. U realnosti sam sasvim zaboravila na podjelu svjedodžbi (koja je bila danas) , jer nisam ni pratila datume na kalendaru niti ništa. Srećom me mama probudila jer vodi računa o svemu :D

zatim, sanjala sam kako mi je frend vratio jednu knjigu (koju je izgubio i već su mjeseci prošli otkako sam ga zamolila da mi je vrati)..
danas sam ga nakon duljeg vremena srela i rekao mi je kako je baš jučer pronašao tu knjigu.

...dalje, sanjala sam kako mi je drugi frend došao s mora ( u realnosti je trebao biti na moru).. Mama mi je jutros rekla da mu je srela roditelje te su rekli da se vratio.

Također, sanjala sam kako sam srela jednu osobu koja niti ne živi blizu mene, a i dugo ju nisam vidjela.
Danas sam slučajno naletjela u gradu na nju i to na istom mjestu gdje sam ju i sanjala (opet neočekivano).

Ima još detalja koji su se ispunili, ali su preosobni. Sve navedeno sam noćas sanjala.

confused
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:36 pm


Ja bi to objasnio samo kao tvoje zelje koje su se spletom okolnosi ostvarile (zato snovi i sluze , po Frojdu)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 3:59 pm

Možeš ti to objasniti kako hoćeš, ali je super kad ti se tak nešto desi, dobiješ onaj osjećaj sigurnosti i povezanosti, pogotovo kad se desi u kontinuitetu kao što se to desilo flory :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 4:14 pm

@hromi, a zašto misliš da sam ja željela to što se dogodilo? Nisam ništa od toga željela (izuzev onoga da mi se vrati knjiga :))
Ali ne bi bilo loše da se tako lako ostvaruje ono što želimo miga

@Chak, točno to! Osjećaj je odličan. Podudarnosti su poput putokaza :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 6:06 pm

pa mozda ti je nedostajao prijatelj pa si ga sanjala itd...
u svakom slucaju realnije je takvo objasnjenje , nego da si sanjala buducnost....
Licno ne verujem da se sve tako odigralo u detalje , pogotovo toliko razlicitih snova , a kasnije da se sve tako i desilo.
Ako ti se ponovo desi reci , a za osecaj ne sumljam , uvek je odlicno kada ti se desi nesto paranormalno (da , tvoj slucaj spada u parapsiholoske fenomene)
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 8:20 pm

bas super flo zavidim ti.....ja ionako kad se probudim ne secam se niceg sto sam sanjao mozda nekad ali retko :)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitimečet srp 01, 2010 11:33 pm

@hromi, slažem se s tim da nisam sanjala budućnost. Veći dio tih stvari se već dogodio dan prije (samo što ja nisam znala za njih, nego sam tek naknadno vidjela/čula).
I da, nije se sve što sam sanjala dogodilo identično u detalje. No ovo što sam napisala se poklopilo. Sanjala sam i svakakva čudovišta i zmajeve pa se nadam da se to neće ispuniti u stvarnosti zubi
Uglavnom, zapravo si razmišljam jesam li u snu osjetila misli prijatelja koji su se durili što im ne odgovaram na poruke :P
Zanima me u kojoj mjeri se ljudi mogu povezati za vrijeme sna, dok svakodnevne brige "spavaju".

@ukiss, šteta što se rijetko sjećaš što si sanjao no
Ako želiš upamtiti snove, ključni su prvi trenuci prijelaza u budno stanje. Npr. kad ja osjetim da se budim, ne otvaram odmah oči dok ne prođem u mislima snove koje sam sanjala. Ukoliko su bezvezni, ne trudim se zapamtiti ih. Ako su ružni, odlučim ih zaboraviti. Kad su lijepi, memoriram si ključne riječi koje će me asocirati na slike i događaje iz sna. Rijetko kad mi se dogodi da se tokom dana prisjetim nečega.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 32 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 32 / 42.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: