Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaša razmisljanja o odnosima među rasama

Go down 
+6
biga
Absynthia
Chakotay
Legionar
Athena
dr.chaos0
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:36 pm

htijeo sma napisti ttisucu godina ali nije bitno sada cu ispraviti. oko nisi shvatio da nije bilo nas nebi sada imali ovak orazvijenu tehnologiju sta ne znaci da oni nebi otkrili to itso samo kasnije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:42 pm

100 godina, 1000 godina, 10000 godina, apsolutno nebitno sada. Ono što te pitam jest kako to da su sada Japanci možda tehnološki najrazvijeniji uz zavidnu produktivnost i broj izuma? Japanci pokraj svih ''bjelačkih'' država! Kako to? To je moje pitanje. Zašto Francuzi i ostale Europske zemlje nisu u tom rangu? I oni imaju bjelačko znanje, pa što čekaju? Što je problem?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:47 pm

Izumi 'žute rase', odnosno Kineza su kompas, barut, tisak, papir, brojevi!! A pazi sad ovo, da nisu stvorili ovaj dekadski sustav brojeva nikad, ali nikad mi ne bismo postigli ovaj stupanj razvoja jer bi se mnoge matematičke pravilnosti, pogotovo na području geometrije i trigonometrije ne bi mogle ili bi se jako teško ustanovile! Chaos, niti ti ne bi mogao programirat.
Isto tako, u Europi i Americi je izumljen kotač, avion, mnoge alatke... ma idemo bliže, u Hrvatskoj su izumljeni cepelin, torpedo, penkala, baterijska lampa... Tesla i njegovi izumi!
Rase su podvrste ljudskog roda i bez svakog čovjeka, naroda, nacije ili rase svijet kakav poznajemo ne bi bio moguć. Svijet kakav poznajemo simbioza je sveukupnih izuma i razmišljanja, simbioza razvoja cijelog čovječanstva!



Nadalje, , upozorenje za daljnju raspravu, bilo kakav oblik ili pokušaj vrijeđanja i neprimjerenog izražavanja na temelju neonacističkih mišljenja ili rasnih diskriminacija na ovo Forumu je ZABRANJEN! Svaki post koji vodi do reklamiranja neonacionalističke propagande ili samo skreće u tom smjeru, svaki oblik kamufliranja i manipulacije kroz tu propagandu bit će izbrisan, a daljnje rasprava prekinuta. Ne nadam se da je ovo bilo jasno, ovo mora biti jasno želite li biti član ovog foruma.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:53 pm

A jbg Legi, sad si otkrio sve rofl2 :P
No dobro, nema veze. Uglavnom ne vidim niti jedan ispravan razlog zašto bi opstala bijela rasa, a recimo žuta ne. Pa koliko smo samo mi bijelci napredovali zahvaljujući žutima! Tko to ne zna neka opet prouči geografiju i povijest općenito.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:54 pm

ako oces banaj me sa foruma ali znaj mene unistiti nemozes nikada i sta jedan ban i vracati cu se stalno jer sam poput feniksa neunistiv a kao imas protiv svoje rase prihvacam al ija nisam stavljao nikakve materijale u vezi rasizma i nacizma a razgovor je jos uvijek dopustiv ako se rasprava nemoze voditi kakv je to forum
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:56 pm

vama usput treba poduka iz povijesti sta ti mislis da su kinezi izumili sve to pa borojeve mi poznajemo milenijim jos iz staroga grckoga rima jos su i barbatri znali za borjeve i molim te nemoj pricati o nekim stvarima koje ne razumijes
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 10:59 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
vama usput treba poduka iz povijesti sta ti mislis da su kinezi izumili sve to pa borojeve mi poznajemo milenijim jos iz staroga grckoga rima jos su i barbatri znali za borjeve i molim te nemoj pricati o nekim stvarima koje ne razumijes
Barbari NISU znali brojeve.
Brojeve koje poznajemo u Europi su donijeli ARAPI koji su bili vrsni trgovci i odlični posrednici između kultura. Zato se pogrešno zovu arapski brojevi.
U Rimu su ti brojevi bili zapisivani na način XIII umjesto 13 itd.
Ja ne pričam o stvarima koje ne razumijem, očito je da si ti taj.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:00 pm

Joj Chaos, ohladi :P
Radije čitaj što ti Legi piše 8)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:01 pm

ma nemoj barbari su runam oznacavali odredene brojeve i sta je mislis da znas nesto neznas neznas sta je ponos sta je odanost neznas nista zivis u svijetu koji ne shvacas ako se ti neces boriti ja ocu
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:08 pm

Prestani trolati, molim lijepo. Legija ne poznaješ i prestani drugima podvaljivati svoje kvazilogičke tvrdnje zato jer ne znaš i ne želiš priznati ne znanje.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:12 pm

Oho!!! Borim se ja itekako... nemoj prebrzo zaključivati. Pitanje je protiv koga i za koga se borim.
I ovaaaj... rune kao prvo nisu brojevi, nego slova. Kao drugo, barbari su imaginaran pojam stvoren u Rimskom Carstvu koji označava sve narode osim Rimljana i Grka. Treće, Rune su koristili germanski narodi, pogotovo potez Norveška, Švedska, Finska...
Znaš... ima puno pametnijih stvari za koje bi se trebalo borit... npr. kako ćemo riješit klimatske promjene, energetske probleme i ostala sra*a. Ako njih ne riješimo tada vjerojatno neće biti crnih, žutih, crvenih, zelenih, plavih... a ni bijelih!
Pa ti onda divljaj još više kada ti ljudi dokažu da nisi u pravu... al nećeš divljat ovdje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:12 pm

covijek koji trpi poraze ne zna stati vijeruj mi kada te lome i lome onda postajes sve cvrsci a ja imam razloge zasto mrzim ne samo radi ljubavi vec rai osobnih problema i osobnih sukoba.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:14 pm

ha ha ha znao sam tako cinicni odgovori ti ne shvaca neke stvari ti ne shvaca da ljudi poput mene koji se bore i zive u drukcijem svijetu borbe gdje sam olojalni i najaci opstaju
kada udes u taj krug shvatices ali takvi kao ti nece to shvatiti nikada nemaju dovoljnmo ponosa ili ga u opce nemaju i rune su oznacavale brojeke i dobro ti sluzi wikipedija legi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:19 pm

Ja bih prema tome trebao imati totalno ustaljeno mišljenje.
Upravo poraz uči te tome da nisi bio u pravu i da ima boljih od tebe. Ako jednom budeš poražen, a ne poradiš na sebi i ideš u nove bitke s istim mišljenje, vjerojatno ćeš biti opet poražen. Ako tako nastaviš dalje, izgubit ćeš mnogo prilika i mogućnosti za proširivanje vidika.
Zar si imao osobnih problema u vezi drugih rasa? Zar si u Hrvatskoj uspio stupiti u konakt s njima? Ili ti je ideologija superiornosti bijele rase dobro došla da bi se prikazao moćnim u svojim očima i riješio frustracija proizašlih iz tvojih kompleksa?
Slobodno mi reci da nisam u pravu... argumentirano. Ako nastaviš s trolanjem, zaključavam temu.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:22 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
i dobro ti sluzi wikipedija legi
Dobro mi služi odličan profesor iz povijesti koji nam pruža da imamo svoj vlastiti uvid u svijet i zbivanja koja su se dogodila u njemu, a opet, koji drži uzde i ne dozvoljava da skrenemo u nekim stranim ideologijama koje nemaju veze s vezom.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:23 pm

[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:24 pm

Omega je napisao/la:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Rune

Jel to to? roll
Vidiš, prepisao sam krivo, nema ih na području Finske oops

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; uto pro 08, 2009 11:25 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:25 pm

Ta ti je borba danas Chaos, borba s vjetrenjačama. :P
Boriš se ti sam protiv sebe, a ne možeš se opravdano boriti protiv drugih, "drukčijih".

Btw. ovdje ima jako puno ljudi koji imaju neka znanja, za što im ne bi bila dovoljna wikipedija i kratkoročno vrijeme od postanja jednog svog posta do drugog.
To bi trebao zaključiti, zar ne? Kao pripadnik jedne velike rase. 8)

Evo još malo fotki pripadnika "crnog svijeta".
Forumaši izjasnite se i recite da različitosti ne mogu biti lijepe. ;)

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 5ee1yx

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 2qiz790

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 28u2v02

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:27 pm

Pa dobro... sad... ne volim taj ljubičasti pigment koji crnci imaju u obrvama zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:36 pm

odvratn
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:38 pm

Chaos, a kakva ti je ova?
Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 News_12430

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:50 pm

Ma kakva god da mu je, ta je moja cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:50 pm

@Chaos, stvarno imaš neuobičajen ukus. suspect

Ne znam koji dio na fotkama ne štima i koji bi estet to ocijenio neprivlačnim, ali neka ti bude.
90% ljudi smatra prekrasnom onu prvu ženu. ;)

@Legi, meni je žena privlačna.
Neka se Chaos izjasni, iako sumnjam u njegov dobar ukus. :P
Ima tu i više forumaša. Više glava, bolji zaključak. :D

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:53 pm

prva je mulat i to mislim mulat koji je napravio dijete sa bijelcom tako da ima vise gena od bijelcca nego od crnca
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:54 pm

U mraku su svi crni, tako da... Gasi svjetla Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 989276
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša razmisljanja o odnosima među rasama   Vaša razmisljanja o odnosima među rasama - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaša razmisljanja o odnosima među rasama
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Granice razmisljanja...
» Otkriveni novi planeti
» maloljetnici opet haraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: