Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje

Go down 
+9
neptun
josip21
Skulptura
tomi
Absynthia
Fantom
Blizzard
Athena
dr.chaos0
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:43 pm

@Omega, da ja tako nešto napravim u svojim godinama i da bude opravdano, prestrašno. shock

Znam ja da sve to nekima godi kad se klinci dive studenticama/odraslijim ženama i djevojkama, jer nisu neozbiljne "kao njihove vršnjakinje", ali baš te iste ili isti moraju biti svjesni nekih stvari.

Upravo zato što su stariji, odrasliji. ;) :P
Nasmiješiti se, reći hvala i "još ćeš ti puno puta promijeniti mišljenje u životu", ponuditi kakvu pomoć/prijateljstvo ako treba i mase .

rofl2

@Skul i moje je mišljenje slično u pitanju opravdanje neke veze.
Druga su stvar varijacije ili ono što ja osobno bi ili ne bi...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:44 pm

Omega je napisao/la:
Pitanje - Page 5 Fresh_meat_logo
Tako sam si nekako i mislio :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:53 pm

@ Athena

To bi tako trebalo biti po nekom moralnom zakonu, a opet događaju se svakakvi slučajevi scratch
Ništa, ako im se žuri, neka izume vremeplov :P

Zato punoljetnost otvara sva vrata jaki
No dobro, samo vrata koja su ispred nas :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:56 pm

Omega je napisao/la:
Athena je napisao/la:
Ona bi trebala imati najviše tek navršenih 18 godina, a najmanje 15 za fizičku konzumaciju veze sa 16-godišnjakom.

Eto. :P
Možda sam prestroga, ali godine su mu nezahvalne. roll

lol!

Ako bi te pitali za slučaj da ona ima 25 godina, koliko bi on trebao imati godina, raspon godina bi bio od 26 do 29 lolcina
MoW cerek

Pa prema statistikama najuspješniji brakovi i veze su one u kojima je žena mlađa u prosjeku tri i pol do četiri godine od muškarca. :P
Iako su to samo statistike. kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:01 pm

Čitao sam negdje o statistikama, iako se ne sjećam samih podataka, samo da se radi o nekoliko godina razlike scratch

Skull ima sada pun rang mogućnosti, njegova bi bila punoljetna, imala bi oko 20-21 godinu... A moja ide s Chaosom u razred rofl2
Sad sam ljubomoran. :P
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:08 pm

Skulptura je napisao/la:
Athena, ajde mooooolim te daj bar jednom u zivotu konkretan odgovor. Ovako si ista Kosorica....


rofl2 rofl2 rofl2 rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:08 pm

Ne može tvoja ići s Chaosom, kad je maloljetna. zubi

Može imati npr. 18 godina. :P
Nadam se da te to zadovoljava. rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:18 pm

Dan prije jučer je imala 15 godina, a dogodine će imati 18. Kako je to moguće i kojeg datuma joj je rođendan? :P :P

Držimo se mi statistike kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:21 pm

Stvari su drukčije kad su u pitanju maloljetnici.
Onda statistike ne vrijede.
Sorry, Omega. :P

Čekaj, čekaj od nemila do nedraga do kad ne budeš star kao npr. Skul. rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:38 pm

Pih... Ništa, budem onda pričekao te 4 godine durimse

Vražje statistike, zašto nije ideal godina razlike, nego baš mora biti 3,5-4 rofl2
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:56 pm

Ma pusti ti statistike. Tko zna, da su bila jos dva tvoja istomisljenika kod vodenja statisteke, mozda bi statistika bila drugacija... :)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:59 pm

@Athena: lijepo objasnjen moralni zakon.

Mislim da se svi slazu da je ovakva veza necu reci neprirodna, ali .. mah, ne mogu naci pravu rijec :)

Lijepo smo razmotrili slucajeve u kojima se mladac divi starijoj zeni i djevojci na njenoj zrelosti i odraslosti i zasto se u njemu pojavljuje zelja za takvom vezom, ali nitko nije niti naslutio zasto zena ljubuje s tako mladim partnernom. kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 12:33 am

Skulptura je napisao/la:
Ma pusti ti statistike. Tko zna, da su bila jos dva tvoja istomisljenika kod vodenja statisteke, mozda bi statistika bila drugacija... :)

Nisam oženjen niti sam imao vezu da bih sudjelovao u statistici :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 1:57 am

tomi je napisao/la:
@Athena: lijepo objasnjen moralni zakon.

Mislim da se svi slazu da je ovakva veza necu reci neprirodna, ali .. mah, ne mogu naci pravu rijec :)

Lijepo smo razmotrili slucajeve u kojima se mladac divi starijoj zeni i djevojci na njenoj zrelosti i odraslosti i zasto se u njemu pojavljuje zelja za takvom vezom, ali nitko nije niti naslutio zasto zena ljubuje s tako mladim partnernom. kava

Možda zato jer joj to laska, izazivanje divljenja kod nekog dosta mlađeg muškarca/dečka + nema potrebe za pretjeranim dokazivanjem. :P
Mislim da to isto može izostati kod nekog tko joj je vršnjak ili stariji od nje, dakle tko se ponekad postavlja superiornije pa ta kompenzacija na drugi način nekima dobro dođe. confused

Govorim hipotetički, ali mislim da u tome ima i istine.
Znam površno jednu ženu koja se nedavno udala za nekog tipa mlađeg 7 godina :D , njezin otac je rekao da je to napravila zato da nikome ne mora polagati račune i da može komandirati. :P
Za ekstremnije primjere ipak ne znam koji bi bio razlog. scratch

Moralni zakon je moja tvorevina. rofl2
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:09 am

Bilo bi zanimljivo to pogledati s aspekta alfa i beta ljudi :D

Razlika izmedju starosti mojih roditelja je isto 16, ali su se oni upoznali puno kasnije. I jos je tata stariji od mame, a ne obratno.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 40
Registration date : 01.12.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:46 am

Nisi odgovorio na pitanje, ignoriraš.

Šta bi napravio da ti majka doma dofura prijatelja iz škole (tvojih godina) i veli: 'Ajd se ti odi malo van igrat, dok se tvoj frend i ja, malo ne 'pozabavimo' u spavaćoj sobici? Zvrcnem te kad završimo.'

Budi iskren.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:04 pm

Da se to desi meni, i on i ona bi dobili samar.
Ajde vi van pa se zabavljajte!
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 5:00 pm

@chaos
Ispricao si lijepu bajku(velika ljubav,razumijevanje,ona je pametna,cak jako pametna itd.) i odjednom joj se budi savjest pa od TEBE trazi da saznas nesto o pravnom aspektu vase veze ???
Imas ti puno veci problem nego sto mislis ili ga mozda ne prikazujes.
Sva ova pravno-moralna misljenja koja su navedena su dobra razbibriga ali ne i savjet za tvoj ociti problem.
Ona ili ti ili oboje igrate mutnu igru.Ako nisi ti u pitanju onda se probudi sto prije.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 6:14 pm

Omega je napisao/la:
Athena je napisao/la:
Ona bi trebala imati najviše tek navršenih 18 godina, a najmanje 15 za fizičku konzumaciju veze sa 16-godišnjakom.

Eto. :P
Možda sam prestroga, ali godine su mu nezahvalne. roll

lol!

Ako bi te pitali za slučaj da ona ima 25 godina, koliko bi on trebao imati godina, raspon godina bi bio od 26 do 29 lolcina
MoW cerek

You called? miga cerek

Uglavnom, ja imam 27 godina i meni odgovaraju dobno sve žene od 18 naviše, a najbolje su mi malo starije od mene. cerek
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:07 pm

MoW je napisao/la:

Uglavnom, i meni odgovaraju dobno sve žene od 18 naviše, a najbolje su mi malo starije od mene. cerek

Također Pitanje - Page 5 C030
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:29 pm

Ma vi ni nemate kriterije postavljanja dobnih granica, zato da vam izbor potencijalnih partnerica bude veći. lol!

Po vama uopće ne bi bilo dobnih kriterija. nono cerek
Srećom, ne pita se samo vas. :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:32 pm

Svatko na dobnu granicu gleda drugacije. Moje misljenje je da nekom neozbiljnijem covjeku nece biti problem uci u vezu sa mladim deckom/curom. Ako netko pak trazi ozbiljnu vezu, pripazit ce na dobnu granicu.
Mlade je slade, ali i neozbiljnije... :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:44 pm

Slažem se Skul. zivili

Ipak će ozbiljniji razmotriti dobnu granicu, zato jer različita dob partnera, osobito ona koja je relativno velika, usprkos karakternim sličnostima i iskustvu implicira i neke razlike, koje će kad tad doći do izražaja.

To ne mora značiti da radi različite starosne dobi partnera automatski mora doći do prekida, ali ipak je okolnost koja će biti "malo otežavajuća", a ponekad i ozbiljnije. :P
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:45 pm

Neptune nije se to probudilo od jedamput i ako ti mislis da lazem misli jer ja znam sta je istina. Ja nisam reko da ona odjedamput ima probuden moral i savijest vec nas je samo zanimao zakon i ako ti to ne prihvacas to mene ne zanima.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 17, 2009 8:47 pm

A sta se tice ima veci problem te veze ali taj dio nesmijem iznositi i niti ne mislim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» WICCA
» Pitanje
» CSS pitanje...
» Pitanje za iskusne
» Evolucija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: