Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje

Go down 
+9
neptun
josip21
Skulptura
tomi
Absynthia
Fantom
Blizzard
Athena
dr.chaos0
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:34 am

Athena je napisao/la:
Mislim da je Omega negdje neformalno postavio striktna dobna pravila. rofl2

Mlađa mora biti stara 19 i pol godina, a starija 20 i pol.
Odnosno tolerancija od 19 do 21 godine, ako se ne varam. scratch

Neka me ispravi ako sam se zabunila. :P
Svejedno, to se zovu pravila bez iznimke. ides

Nisi mnogo promašila ides

Ova navedena dobna pravila su samo za prijateljstvo.
Za nešto više od toga, pravila su stroža. Ne samo da mora biti rođena iste godine kad i ja, nego i u istom mjesecu, dakle 12. Sve koje ne zadovoljavaju taj uvjet otpadaju.

Razlog je taj što ćemo onda u 12. mjesecu prvo slaviti moj rođendan, a tada slijede Sveti Nikola, pa njen rođendan, zatim Božić, pa onda i Nova Godina... A i u to vrijeme se neće raditi. Taj cijeli mjesec bi bili ovakvi: Pitanje - Page 7 73346 Pitanje - Page 7 73346 Pitanje - Page 7 73346 Pitanje - Page 7 73346 Pitanje - Page 7 787955 Pitanje - Page 7 787955 Pitanje - Page 7 989276 Pitanje - Page 7 989276
I bili bi pijani ko letve.
To bi bilo mjesec dana ''raja''.

Eto, to su moja pravila i razlog istih ides
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 40
Registration date : 01.12.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:39 am

Joj, mali il kenja, il treba pomoć koju mu mi, na žalost, ne možemo pružiti. Preporučam mu neka se javi svojoj psihologici u školi, koja će ga poslati nekom tko se razumije u pubertlije.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 40
Registration date : 01.12.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:42 am

dr.chaos0 je napisao/la:
Absynthia da ti odgovotrim pitala si dali bih se bunio da moj frend bude sa mojom majkom naravno da bih ali to nije isto.
Jer ja ne ljubujem sa necijom majkom.
Tako da nikome ne idem na zlo.

Kako ne! Isto je! Ako nije majka, onda je nečija sestra? Kćer? Ima roditelje od koji bi se zgražali da znaju što im kćer radi.

Ta osoba treba pomoć, a ti se od nje, moraš maknuti što dalje, ako zapravo, i jesi u 'vezi' sa ženom od 32 godine.

[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:43 am

Pravila treba poštivati. ides

Eto, Chaos sad si saznao da ljudi imaju više-manje neka postavljena pravila.
Odnosilo se to i na rođendane u istom mjesecu. :P
Why not? ;)
Treba biti i praktičan, a opet voditi i računa o recesiji, slažem se. kava
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:50 am

Neće on poslušati. Uzalud vam trud svirači...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 40
Registration date : 01.12.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:57 am

Baš me zanima, jel mu kupila kaj za Svetog Nikolu xD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:02 am

No dobro, nemojmo sada zavaravati čovjeka kava

Čemu uopće služe takva dobna ''pravila''?
Recimo da imam dobro pravilo da mi cura mora imati između 18 i 22 godine. I pretpostavimo da jednog dana upoznam neku koja ima 27, a koja je savršena u svakom pogledu. Super se slažemo, sviđamo se jedno drugom, savršeni smo si u svakom pogledu.

E, ali pravilo koje imam kaže da ne smije imati više od 22 godine. I što da onda napravim? Da joj kažem ''sorry draga, savršena si, sviđaš mi se i super smo si u svakom pogledu, ali ne mogu biti s tobom jer znaš, imam ti pravilo da 'ona' ne smije imati više od 22 godine, žao mi je...''? roll

Zato su meni striktna pravila općenito smiješna, jer hoćemo li zbilja odbiti nekog ''savršenog'' zbog nepisanog pravila?

Mislim da imam manju paletu izbora nego što to MoW ima, prvi razlog je što mi vršnjakinje i mlađe često ne odgovaraju, a starije cure... One mi svakako bolje odgovaraju, ali problem je što se mnogo cura ograničava što se godina tiče, pa traže uglavnom samo starije muškarce, jer je to kao ''normalnije''. I prva simpatija me odbila zbog godina jer je tražila isključivo do 2 godine starije dečke.
Zato mislim da većina cura razmišlja na način ''zašto da damo priliku godinu dana mlađemu ako na ponudi imamo 3 godine starijeg macana. Sigurno je razvijeniji i bolji izbor''.

Pravila... Kod mene su jako otvorena. Ako bih baš morao izabrati neke brojke, tada biram godine od 17 do 32, ali sve je to otvoreno kava
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:08 am

Cure su 3 do 4 godine ispred nas. Znači uozbilje se ranije nego mi. Naravno, to nije pravilo, ali u većini slučajeva je tako. Možda zbog toga biraju zrelije muškarce, koji isto tako mogu biti "napredniji" sa manje godina nego što bi trebali. Dobne granice su glupost i ne treba ih postavljati. Ipak, nekad je previše, kao u ovom slučaju sa Chaosom. Na takve stvari treba paziti i ja si osobno to ne bi nikada (doslovno) dozvolio.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:11 am

To da one brže sazrijevaju, to štima, ali to vrijedi više manje za godine oko puberteta i malo kasnije. Nakon toga je to relativno.

Naravno, imati neke moralne granice s obzirom na spomenuti ''moralni'' i pravni zakon, to štima. Sve ostalo mi je... Malo bezveze, ali kako tko želi :P

Dakako ovisi i o prioritetima. Neki muški su dosta ovisni o fizičkom izgledu, pa si misle da je bolje naći 5 godina mlađu curu jer će kasnije postati ''baba'' nego ova koja je 5 godina starija kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:22 am

@Skul, nije stvar u tome da cure traže nekog "razvijenijeg" ili sa puno više iskustva, nego u tome da cure u prosjeku zaista sazrijevaju brže od dečki.
To je definitivno vidljivo, iako neke iznimke postoje.
Osobno, da moram birati ne bi željela nekog mlađeg od sebe. :P
Sad gledate starije cure, a kad uđete u poznije godine, bacat ćete oči na mlađe. zubi

Omega je napisao/la:

Pravila... Kod mene su jako otvorena. Ako bih baš morao izabrati neke brojke, tada biram godine od 17 do 32, ali sve je to otvoreno kava

Ohoho! :P
Velika je to tolerancija na raspon godina.
Ja ne postavljam samo dobne granice, ali što se toga tiče sumnjam da bi tolerirala 18, 19 i sl.. :D
Naravno, ne treba ići u ekstreme, ali svakako bi dobro razmislila u slučaju da je neki tip stariji npr. 10 godina, a da imam više godina, cc. 28, nema šanse da bi bila sa 18-godišnjakom. kava
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:24 am

Athena je napisao/la:
@Skul, nije stvar u tome da cure traže nekog "razvijenijeg" ili sa puno više iskustva, nego u tome da cure u prosjeku zaista sazrijevaju brže od dečki.
To je definitivno vidljivo, iako neke iznimke postoje.
Osobno, da moram birati ne bi željela nekog mlađeg od sebe. :P
Sad gledate starije cure, a kad uđete u poznije godine, bacat ćete oči na mlađe. zubi
A kaj sam ja nešto drugo rekao? :x

EDIT: Ja i sad gledam mlađe. Ali samo gledam zubo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:30 am

@Skul, nisi ti ništa drugo ili krivo rekao. zivili
Ja sam samo htjela spomenuti kako to u globalu misli dosta dečki.
Nije razlog samo iskustvo, nego način razmišljanja, valne duljine. :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:33 am

Jasno, cure općenito, u svakom pogledu, fizički i psihički, sazriju ranije nego dečki. Kako smo već rekli, to nije pravilo, ali kod većine je tako. Sad ja ne znam da li je to jedini razlog zašto cure traže starije dečke. :/
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:33 am

Athena je napisao/la:

Sad gledate starije cure, a kad uđete u poznije godine, bacat ćete oči na mlađe. zubi

Ohoho! :P
Velika je to tolerancija na raspon godina.

Nije da ja ne gledam mlađe, gledam ja sve, dapače 8)
Ono što mi kod mlađih i vršnjakinja nedostaje jest neka zrelost na određenoj razini, a koja se dobi s godinama. Starije cure normalno često imaju tu zrelost koja mene privlači, a s tim smo automatski bliži i na svim drugim razinama. Slučajno svaka osoba koja mi je zanimljivo društvo istovremeno ima i tu neku zrelost. Sve bi to bilo povezano.

Zbog toga me često ne privlače mlađe cure i vršnjakinje, jednostavno zgodne su mi, ali nisu mi zanimljive. No svakako ih gledam, jer možda naiđe jedna koja će mi se svidjeti.

Tolerancija na godine... Ovisi i o prioritetima te nekim drugim stvarima. Mene manje privlači izgled, a više one druge stvari koje čine osobu. Zato sam i tolerantan što se godina tiče. Zapravo ne vidim niti jedan razlog zašto ne bih bio kava
Kad ću biti stariji, tada će mi se paleta proširiti jer će mlađe cure već biti odrasle i sigurno će više njih imati tu neku zrelost koja me interesira, a starije isto tako. A uz sve to, onda ću i ja biti jedan od starijih momaka, ne mlađih, što mi dodatno povećava neke šanse, a i neće me više cure ''jebati'' s nekim godinama roll. Naravno ako uopće budem živ. muha
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:43 am

@Omega, možda si trebao biti cura. ;)

Čekaj da tvoje vršnjakinje ostare par godina pa ćete biti na istoj valnoj duljini. :P
Ipak, možda se pojavi neka koja ti bude par po godinama i razmišljanju. kava

Međutim, nije mi jasno. confused
Ako cure ranije sazrijevaju u prosjeku, onda bi i te koje imaju npr. 20 godina već trebale imati neku zadovoljavajuću zrelost, zar ne?
Nisi ih ti dovoljno upoznao, možda ih diskriminiraš unaprijed, jer misliš da nemaju zrelost za svoje mlade godina. 8)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:53 am

Ne diskriminiram unaprijed, osobu upoznajem kakva je, a za godine pitam naknadno ako imam potrebe ;)

Razlog zašto mi se rijetko tko sviđa jest u mojim visokim kriterijima. Zato mi se osoba dosta teško svidi na taj način da nešto pokušam s njom.

Ništa, pričekati nekoliko godina, a onda u lov. Makar ću imati minimalno iskustva na tom planu rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:05 am

Joj, Omega nemoj nam plakati i žaliti.Pitanje - Page 7 Love0073

Ima tu dosta njih koji te mogu dati neke savjete. rofl2
Izgleda da i ispod 18 godina, iako sumnjam da bi te slična razina zrelosti zadovoljila. cerek
Tko zna, možda neka tebe ulovi prije nego se snađeš pa ni nećeš moći/morati loviti. :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:12 am

Ne znam zašto je ova tema morala doći do ovoga, ali dobro rofl2

Ne tražim savjete kava

Hmmm, moguće da će me neka uloviti. Ali lovac ionako zna kada je lovljen, samo je možda ponekad previše sramežljiv da to da do znanja kava
Kada lovac lovi srnu, tada to i ne mora biti baš zanimljiv lov jer često završi prvim pucnjem, ali kada lovac lovi lovca i kada se izmjenjuju uloge lovca i srne, e tu je onda pravo zanimljivo zubo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:17 am

@Omega, zanimljivo zato jer lovac-lovina ne igraju konstantno iste uloge pa nije dosadno. cerek
Mislim da je tema otišla off. conf1

Pravi fiš-paprikaš. :P
Još ćemo na kraju davati savjete za pripremu srnetine ili divljači. rofl2

Dakle, da se vratimo na kolosijek.
Tema je velika razlika u godinama među partnerima i konkretan osvrt na dotičan slučaj autora teme.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:22 am

Ma, tema je ionako uz puno nedostataka kada autor ne smije reći presudne pojedinosti veze, a o ostalome smo puno natrkeljali :P

U biti mislim da te strah, pa skrećeš s ''teme'' cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:29 am

Athenu da je strah? suspect

To su priču za malu djecu i one friške, tek izašle iz tinejdžerskih godina. rofl2
Vraćam se na temu, jer je krucijalno pitanje bilo gledano s pravnog aspekta.
Radi li se o kaznenom djelu ili ne. kava
Svi smo pretjerali pa bolje da se vratimo na bit, nego da raspravljamo o lovačkim specijalitetima s umakom. :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 5:49 pm

Zasto ova tema nije na PDF Ljubav ili PDF Teens?
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 7:04 pm

Omega je napisao/la:
Pravila... Kod mene su jako otvorena. Ako bih baš morao izabrati neke brojke, tada biram godine od 17 do 32, ali sve je to otvoreno kava

Vidim ja kud ti ciljas. Ti zelis da te Chaos preporuci svojoj "djevojci" ! Taman ulazi u tvoj dobni interval lolcina

Athena je napisao/la:
@Omega, možda si trebao biti cura. ;)

Čekaj da tvoje vršnjakinje ostare par godina pa ćete biti na istoj valnoj duljini. :P

Omega ce se u medjuvremenu odbiti od cvrstog kraja i doci ce do destruktivne interferencija pa opet ne bu dobro lol

Alpha je napisao/la:
Zasto ova tema nije na PDF Ljubav ili PDF Teens?

D'oh, ovdje se radi o muskarcu. kava
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 7:33 pm

Nije me bilo neko vrijeme.
Nitko nema isto misljenje.
Tako da po meni nije meni bitno vase misljenje.
A sada ako ce nas netko gledati ispod oka zato sta smo skupa.
Onda neka gleda.
Jer da je nas briga za tude misljenje onda nebi bili skupa a meni je drago sta sam razgovarao sa Ujakom i sta me podrzava on.
I sta me shvaca i sta mi je dao neke savijete.
I samo jedna stvar od pamtivijeka muskarici su imali starije zene.
Zato ja nju nazivam kraljicom jer su samo kraljice imale mlade.
:D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 7:37 pm

Kako bilo, ne bi složila s tim da su muškarci imali od pamtivijeka starije žene. suspect

Ne znam gdje si ti to pročitao, ali u povijesti je uglavnom bilo obrnuto, osim kod nekih plemena. kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje   Pitanje - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» WICCA
» Pitanje
» CSS pitanje...
» Indigo djeca
» Pitanje za djevojke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: