Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Otvorene veze

Go down 
+3
Alpha
Chakotay
Athena
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 4:10 pm

ljudi koji u to stvarno vjeruju su u najmanju ruku jako optimistični....

s mog stajališta, uvjek će netko razviti ljubomoru i sve ode u materinu... jako teško...

i taj sam naziv otvorena veza?? kakva je veza kad si sa svakim tko ti se ćefi, a samo se kasnje vraćaš doma istoj osobi... nije to veza...

kako netko može bit sa nekim bez osjećaja??
(govorim na dulje od jedne noći)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 8:34 pm

Chakotay je napisao/la:
Nije da sam neki stručnjak, ali rekao bih da su to prijatelji sa povlasticama lol!
rofl2

@Alpha, meni ni u podsvjesti nije bilo u cilju da se ti osjetiš prozvano zbog tog tvog iskustva. Nadam se da te nisam uvrijedila, ali čim to toliko naglašavaš pretpostavljam da te je dotaklo na neki način. Drugo, mislim da nema ništa smješno u mojoj izjavi o poznavanju samoga sebe. Kao što si rekla, neki ljudi sporo uče, ali neki uče strahovito brzo, neki su pak rođeni sa već jako velekim duhovnim znanjem, jer nose iskustvo osvješteno iz prošlih života. Osoba koja je dovoljno evoluirala uopće ni ne mora proći kroz neke faze iskušenja, ona u velikoj mjeri već zna i osjeća suštinu.
I naposlijetku, moramo dovoljno poznavati sugovornika i njegovo "znanje", pa se tek onda upuštati u određene izjave.

:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 8:47 pm

@Biga...kod otvorene veze i jeste poanta da imas samo jednu stalnu partnericu, a ove ostale mijenjas na prilicno brzom principu (prakticki sex za jednu noc).

@Lyra...eh, sto god napisem uvijek se nekako krivo shvati. Da sam dozivjela osobno tj. da se obracas meni ko meni onda bih to i rekla. Jednostavno mi se tvoj post ucinio jako zgodan da objasnim lijevu i desnu stranu onog sto zelim objasnit.
Meni je smijesno zato jer ljudi koji ulaze u otvorene (i slicne) veze te misle da se poznaju zapravo se ne poznaju. Poznaju osobu za koju misle da su oni. Ali to nisu oni. Medjutim ne mozes ih uvjerit. Nije ni poanta da ih se uvjerava ali je jako dobro otvoriti prozor. Da li ce ti ljudi pogledati kroz taj prozor ovisi iskljucivo o njima.
Ne znam sto mora ili ne mora osoba koja je dovoljno (sto god to znacilo) evoluirala. Svi smo mi sposobni osjetiti i cuti sustinu ako se dovoljno umirimo.
Slazem se da moramo dovoljno poznavati sugovornika i znanje. Zato sam i napisala ranije da to sto pisem - pisem zato jer se za sada ne poznajemo pa da se upoznamo. Naravno, mene se moze upoznati procitavsi 25844 posta napisanih do ovog trenutka medjutim to bi bilo malo teze pa cu ipak neke stvari napisati i ponoviti.
Medjutim imam dojam da si pod sugovornika i znanje mislila na sebe i da hoces reci kako si ti sugovnornik velikog kalibra i znanja, a da ja to ne znam. Moguce. Naravno. Zato cu te upoznati :)

Nadam se da ces komentirati sve sto nije jasno u mojim postovima. Ako i dalje nije jasno ono sa poznavanjem sebe slobodno pitaj :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 9:12 pm

@Alpha, haha, pa ne, uopće nisam mislila na sebe ni u jednom dijelu svog posta. Čak i da se uopće ne slažemo u mišljenju to ne bi ništa promjenilo. Ja samo pokušavam da me se shvati što govorim. Kao što žele vjerojatno i svi ostali zato i nastavljaju komunikaciju ...

Ajde sada ponovo pročitaj ovu rečenicu svoju: "Medjutim imam dojam da si pod sugovornika i znanje mislila na sebe i da hoces reci kako si ti sugovnornik velikog kalibra i znanja, a da ja to ne znam". I reci mi molim te jeli to u redu ?

Nemoj misliti da sam se uvrijedila. Ali mi nije jasno na osnovu čega si to zaključila ? I zašto me nisi pitala jesam li zaista na sebe mislila, prije nego si zaključila kako veličam sebe ?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 9:24 pm

Ah, onda dobro. Ne znam na koga si mislila ako nisi na sebe, a ni na mene (nebi imalo smisla to reci nekom koga ne znas) ali svjedno :)

No, pa nitko ne kaze da se moramo slagati. To bi bilo dosadno i ne bi imali bas puno za naucit jedni od drugih da se samo slazemo. Ali zelim te upoznati. Do sada sam vidjela da imas lijepe postove i vjerujem da cemo se puno prije razumjeti kako se budemo bojle poznavale. Dakle, nastavimo komunikaciju.

Evo procitala sam recenicu i mislim da je u redu. Pitanje je kojim tonom si ju ti procitala? Zasto to dozivljavas kao da sam rekla da se velicas? Koliko vidim iz tvojih postova ti se smatras osobom koja ima odredjena znanja. Zar se ne smatras? Zar se smatras osobom malog kalibra i bez znanja i iskustva? Nisam dozivjela da to mislis o sebi niti to ja mislim o tebi. Zasto bi iznosenje cinjenica (vise-manje subjektivan pojam ali neka) bilo odmah velicanje i bahatost? Zato mislis da sam htjela reci da si eventualno bahata jer smatras da nesto znas?

Iz ovog gore se vjerojatno vidi zasto sam zakljucila, a nisam pitala.

Gle...ocito sam pretjerala. Ne poznajemo se dovoljno i to sam bas i isticala, a istovremeno sam ocekivala da ce se moja recenica procitat u tonu u kojem sam pisala. U pravu si. Minimalna je sanse da ce netko tu recenicu procitat bilo kako nego prvo onako kako si ju ti procitala. Trebala sam biti pazljivija. Ali kada se upoznamo znati ces da ne razmisljam na taj nacin :) Ipak, cesto se zaboravim i mislim kako ce ljudi procitati onako kako sam mislila, a to najcesce tako ne bude.

Evo, nadam se da sam makar malo objasnila da uistinu nisam imala nikakvu provokatorsku ni losu ideju s time. Dapace. "Diagnosticirala" sam te kao dobrog sugovornika. Samo to. Ali lose sam koncipirala.

Aj sad ti meni onda reci...jel smatras da imas odredjeni kalibar i da imas odredjeno znanje? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:14 pm

@A.
Nisam mislila ni na tebe ni na sebe, već sam želila "opravdati" postupke ljudi koji rade i razmišljaju drugačije od nas. I promjeniti stavove prema njima.

Smatram da posjedujem određeno iskustvo i znanje. A da li je ono veliko kako ti kažeš, individualna je stvar.




_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:26 pm

O-kej :) Kuzim :)

Eto i ja sam shvatila da to mislis. I to je ok. Isto tako nemam pojma jel veliko niti sto bi bilo veliko al nije ni bitno. Samo je bitno da smo se sporazumjele i da nitko nije mislio nista lose 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:33 pm

Haha, pa ti si rekla, ne znam kako bih ja to znala....Ali reći ću ti ponovo, nisam se uvrijedila, samo me zanima način na koji razmišljaš. I sve je ok, i bilo i biti će, ne brini.

Nemam više snage, skvrčio mi se solar pleksus. Imala sam jako težak dan. Ako su ostali još koji repovi, drugi put ćemo razjasniti.


:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:50 pm

Nije toliko poanta sto sam ja rekla nego sto si ti iz toga shvatila. Kao i obrnuto naravno ;)

Da, kasno je...morala bih i ja...citamo se :)

P.S. Jel se bavis Reikijem mozda pa da lupis mali balans cakri...meni pomaze :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Otvorene veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Otvorene veze   Otvorene veze - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Otvorene veze
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Veze na daljinu
» Sedma godina veze/braka
» Ljubavne veze
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Duge ili kratke veze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: