Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimesri vel 08, 2012 1:08 am

Posljednji polufinalist je Italija. Bili su nijansu bolji u dvoboju sa Portugalom i sada igraju sa Španjolcima. To bi trebala biti sjajna utakmica.

Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimesri vel 08, 2012 7:15 pm

SkywardSword je napisao/la:
Prokletstvo! Izgubismo! Zelim srecu Hrvatskoj! :)
zahvaljujem...i ne brini,prolazimo...@ ides
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

Uh, teško. Rusi su top 4 reprezentacija svijeta, možemo očekivati da će naši igrati bunker i na kontra-napade. Samo je pitanje koliko dugo će izdržati bez da prime gol i koliko će biti efikasni u kontrama. Moramo odigrati bolje nego s Ukrajincima, inače će nas ovi pojesti.

Age : 34

To je ništa! Baci oko na ovu temu ako želiš, prolistaj negdje do 12. stranice pa da vidiš što su komentari, a naročito dok dođeš do polufinala i nadalje ;)

Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimečet vel 09, 2012 9:06 pm

Rusi nas pojeli. Iako je tek poluvrijeme, rekao bih da je utakmica bila gotova već 5 minuta prije kraja poluvremena. Iako je igra totalno suprotna od očekivanja, mi uglavnom igramo, a Rusi uglavnom drže rezultat i zabijaju iz pogrešaka naše obrane.
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

Ipak nas Rusi nisu pojeli, samo rezultatski dok nismo dali 2. gol zubi
Koliko znači primljeni gol u prvoj minuti, dovoljno da totalno promijeni taktiku igre. A na kraju je baš taj primljeni gol smetao, jer smo ganjali 2 gola razlike, a ne jedan. + tu su bile 3 stative. E da je barem jedna od njih ušla, i onda loviti rezultat sa 4:3. Općenito je zadnjih 10 sjajno odigrano, veliki pritisak na gol uz puno udaraca.

Rusi su pokazali da su 2 klase bolja momčad, toliko su smireno kontrolirali tijek u takmice i bez ikakvog izuzetka kaznili svaku grešku naše obrane. Nisu se toliko iskazali u kombinatorici jer nisu niti trebali, imali su 2 rana gola i prioritet im je bio zadržati to vodstvo. To su sjajno radili i iz kontri imali još nekih prilika. Protiv njih ne možeš raditi takve pogreške kakve su se radile, mislim da su 2 gola Rusa bili čisti nusprodukt pogreške naše obrane, a oni su to iskoristili. To može proći protiv Rumunja, ali protiv top 4 momčadi svijeta to se ne smije događati.

U 9 sati pogledajte utakmicu između Španjolske i Italije, po meni 2 najbolje momčadi prvenstva, a po fifinoj ljestvici su 1. i 3. rangirane momčadi svijeta.

Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimepet vel 10, 2012 12:45 am

Španjolska i Italija odigrale solidnu utakmicu. Španjolci bili bolji i, neobično za njih, ispromašivali su se zicera.
U subotu se igra finale između Španjolske i Rusije, te utakmica za treće mjesto između Italije i Hrvatske.
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimesub vel 11, 2012 10:05 pm

Italija je pobijedila 3:1 i tako osvojila brončanu medalju. No, Hrvati baš imaju smisla da učine utakmicu dramatičnom, ne mogu oni bez toga.
Za početak, opet su, kao i protiv Rusa, bezveze primili gol odmah u prvoj minuti. I onda su opet pogriješili u obrani i sami asistirali Talijanima da ovi povise na 2:0. Identično su i Rusi davali golove, naši su još prezeleni i moraju izvježbati da ne rade pogreške u obrani, tako su primili čak 5 golova u zadnje 2 utakmice. Unatoč tome, Talijani su bili nijansu bolji, no Hrvatska se dobro nosila s Italijom, igrali su dobro i imali prilike kao i razrađene akcije.
Drama je počela dok je u 9. minuti drugog poluvremena Hrvatska uvela dodatnog igrača na teren. Odmah su zabili gol i približili se na 2:1. E tu je počela napetost, punih 8 minuta se igrala viktorija na gol Italije, uz puno dodavanja i traženja. Stvorili su 2 prilike, ali nisu zabili. Grcić je imao sjajnu priliku, međutim lopta mu je pobjegla i promašio je praktički prazan gol.
2 minute prije kraja talijanski golman je uhvatio loptu i zabio gol za 3:1, tada je nažalost bilo gotovo. Talijani su izdržali tih 8 minuta pritiska, sjajno se branili i zaslužili svoju medalju.

Hrvatska futsal reprezentacija postigla je povijesni uspjeh, 4. mjesto na Europskom prvenstvu pokraj tako sjajnih reprezentacija. Bez obzira na pogreške, odigrali su sjajno prvenstvo i dokazali da mogu zagorčati život čak i najjačim reprezentacijama. Futsal, sport za kojeg je rijetko tko znao, sada ga zna puno više ljudi, zahvaljujući našim momcima koji su zamalo priredili senzaciju.

Čestitke našim momcima i čestitke Talijanima.

Slijedi finale između Rusije i Španjolske. Španjolci često imaju običaj pobjeđivati Ruse, ponekad i sa 3 gola razlike, stoga su oni favoriti.

Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimepon vel 27, 2012 1:46 am

Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Age : 47

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimeuto vel 28, 2012 4:09 pm

nisu losi ni ovi novi rezervni dresovi hrvatske nogometne reprezentacije,interesantan dizajn...@ ides
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 1:10 am

Uživao sam u Ibrahimovićevoj predstavi večeras. Majstor. Njega smo 3 puta nagradili pljeskom, a Modrić je lijepo dobio fućkalicu. kava
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 12:41 pm

Dragi Pletikosa, kako "zašto?". Zato jer je Ibrahimović pokazao kakav je igrač i od cijele utakmice gotovo da možemo izdvojiti samo njegove poteze. A Modrić? Cijelu utakmicu nije napravio niti jedno značajno dodavanje + puno puta je predao loptu protivniku te bio jedan od najgorih na terenu, igrao bez pol kite kao i pola hrvatske momčadi. Da, zaslužio je zvižduk ko i cijela repka skupa s njim. Povrijedilo te, ali to je tako, nije ni nama bilo lijepo gledati kako naši igraju ko da su došli na trening.

Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimened oľu 11, 2012 12:50 am

bravo mirko ali idi u penziju, svega ti

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Age : 47

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimesri oľu 14, 2012 7:20 pm

sad kad je gradski derbi zavrsio mroljubivo valja ici pobijediti gradanski u maksimiru...@ :D
Blizzard
Blizzard

Male
Age : 34

PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 4 Icon_minitimepet lip 08, 2012 3:54 am

Evo da shaream rezultate fantasy lige prvaka i europa lige. U ligi prvaka fantastičan rezultat, predzadnje kolo sam bio u top 1800, al na kraju top 0,7%. Europa liga nešto slabije, al svejedno top 5%.