Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 11:37 am

Prije par veceri desilo se slijedece...

Citala sam knjigu kada mi se pocelo spavati...odlucih pokusat zaspat. Bilo je oko 23h. Vec u 23i30h skuzim da sam u jednoj vrsti polusna. Nesto slicno lucidnom sanjanju. Uglavnom, u tom stanju shvacam kako bih se morala ipak ustati da jos jednom operem zube obzirom sam nesto bila jela uz onu knjigu...odlucim se trgnuti i ustat. U casu kada ustanem shvatim da sam trenutak prije bila negdje drugdje - u jednom drugom, poznatom, prostoru. Okrecem se i ugledam osobu kod koje sam malocas bila. To me jos vise zbuni i treba mi par trenutaka da se saberem. Pogledam na sat. Bilo je 00i05h.
Sutradan sve to krenem ispricati osobi koju sam, u principu, susrela da bi mi doticna osoba uzvratila kako se upravo probudila u 00i05h radi jakog lupanja srca. Detalja se ne sjeca. Cini se da je doslo do istovremenog AP-a koji je naglo prekinut mojom odlukom da se ustanem...
U svakom slucaju oboje smo jos pod dojmom...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 3:05 pm

To je zanimljivo kad susretneš stvarnu osobu u AP, ona ti daje potvrdu da je to doista nešto stvarno. Ovako nikad ne možemo biti sigurni da li se radi o snu ili o nečemu što bi mi željeli da bude stvarno. Iako mi se čini da kod tebe ta osoba nije potvrdila da je tebe vidjela ili osjetila već da se probudila iz čudnog sna u isto vrijeme kad i ti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 4:40 pm

čital sam malo što si napisala u uputama za astralno putovanje i mogu primjetiti da je dosta slično autogenom treningu i još nekim wiccanskim meditacijama
ja sam se uspjela dovesti u trans, ali ne i izvesti astralnu projekciju, osim ako nisam otišla u neki tamni međuprostor koji se ubrzano vrtio oko mene

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 5:08 pm

@Chakotay...da, doticna osoba jeste imala odredjenu reakciju fizicke prirode ali se ne sjeca, a najindikativnije je sto se vrijeme savrseno poklapa. Ja se pak sjecam dosta toga, a imala sam takvih iskustava i prije tako da se usudim kazati da smatram da se radilo o tome sto sam kazala.

@Gea...ponekad se ne mogu sjetiti...znam da sam bila negdje, cak sam svjesna da sanjam dok se paralelno odvija nesto drugo ali se kasnije ne mogu sjetiti gdje i sto...ali ovaj puta je bilo jasno...nije bilo ni sna koji pokusava omesti svijest...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 5:18 pm

u biti sad sam se sjetila nečega... gledala sam neki dosadan film, kao da padam u neki polusan, ali još sam uvijek svjesna ... kao da mi je desna strana bila negdje drugdje - na nekom suncu u parku okružena ljudima, a opet sam bila u krevetu, kao da sam bila na dva mjesta odjednom...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 7:42 pm

Moguce, mozda da si se jos malo koncentrirala, pa da se pojavis negdje na floridi i boli te kurbiip za sve nas.... Salim se, malo vam je ozbiljna rasprava pa moram nesto.

Ja, nazalost nisam nikada nesto takvo dozivio, niti nista slicno tome. Ali da mi se nesto takvo desi, nisam bas siguran da bi proslo sam tak. Promjenilo bi mi cijeli zivot. Naravno, ako bi bio 100% siguran da sam dozivio to sto sam dozivio.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 7:55 pm

Pojavila sam se tocno tamo gdje sam htjela u biti miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 9:43 pm

E slusajte da vas pitam jel ta astralna proekcija opasna ono sta ja znan da se neuspijes vratit nazad u tijelo xD LoL? I kolko otprilike triba vjezbe za postic to?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 11:26 pm

Mene je malo strah prakticirati AP, dva puta sam to spontano doživio, jednom u snu, jednom ujutro nakon što sam se probudio, a bio sam jako opušten. U to vrijeme nisam znao što mi se desilo, ali sam znao da to nije san, niti nešto što je uobičajeno.

Da bi u jednoj emisiji Na rubu znanosti govorili o astralnoj projekciji i ispričali sve ono što se meni desilo od trešnje tijela, čudnog lupanja srca, straha kao da se umire i konačno osjećaja da se nalazim izvan tijela. Tomica Ščavina je bila gošća i rekla je također da to nije za svakoga, ne u smislu da to ne može svatko, nego onaj tko se ne osjeća ugodno to prakticirati da to i ne radi. Tako da ću ja još malo pričekati, draži su mi lucidni snovi :)

@Skulptura nikad ne možeš biti 100% siguran, a ako želiš nešto promijeniti u svom životu, to uvijek možeš, treba ti samo želja i odlučnost mase

@Flamezar, može biti opasno, ne baš da se nećeš znati vratiti u svoje tijelo, jer ti jesi svoje tijelo i ono je uvijek pod tvojom kontrolom, ali možeš se suočiti sa nečime za što nisi spreman. Zato bi ti ja preporučio da kreneš polako od snova, tj. pokušaj pamtiti ili bilježiti svoje snove ili lagano meditirati i raditi vježbice za opuštanje, pa ako ti se ne svidi ok, lako prestaneš s time :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 11:30 pm

kolko godina bi bilo ograniceno to :)?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimened lis 18, 2009 11:30 pm

Chakotay, ajde nam ubaci nekakve linkove o tim vjezbama ako imas. Ono, kako to ide, sta treba znati i slicno. Netrebas traziti, to mogu i sam. Nego ako znas gdje se na netu moze tako nesto procitati.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:05 am

Evo link . Imam jedan tekst tj. razgovor sa nekakvih 9 stranica u wordu koji je vođen sa osnivaćima te stranice, pa ako te zanima, mogu ti ga poslati na e-mail. No kao što rekoh, malo me strah tih AP pa to i ne pratim baš puno.

@Flamezar nije to stvar u godinama, nego u tome da radiš ono za što si spreman. To ti je kao da počneš trčati i odmah se prijaviš na maraton, prvo moraš krenuti od puno kračih ruta, a u ovom slučaju od nekim malo jednostavnjih stvari.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:07 am

znaći, ja sad imam 14 god i jel ja mogu jednako dobro to uradit ka neko od 20? ako san spreman naravno
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:18 am

Meni su AP pocele sa 5 godina, a da se bas sjecam svega...dakle, ne ovisi o godinama...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:31 am

Chakotay je napisao/la:
Evo link . Imam jedan tekst tj. razgovor sa nekakvih 9 stranica u wordu koji je vođen sa osnivaćima te stranice, pa ako te zanima, mogu ti ga poslati na e-mail. No kao što rekoh, malo me strah tih AP pa to i ne pratim baš puno.

Hvala na linku. Ma nebi ni ja te astralne projekcije nego me zanima ovaj OBE kako kazu ovi sa linka koji si mi poslao. Ako je razgovor vezan za to onda mozes poslati na theskulptura (@) gmail.com. Ali nije sad ni bitno. Malo cu prouciti sta pise na ovoj stranici najprije.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 10:28 pm

evo ovako ljudi... Ono ka pocea san polako uvodit se u tu astralnu proekciju, nisam bas dobar u meditaciji jer neznam kako to radit pa san radia na svoj nacin sad neznam mozda je to pravi nacin pa nemojte zamjerit Ugl. Evo kako ja pocnem.... To ja obicno kad iden lec navecer jer ono da radim to upola dana a obitelj me vidi rekli bi WTF je ovom!! :D I iglavnom rastegnem se, Legnem na krevet i opustim se sto vise mogu a jos mrak oko mene i toplo mi ispod deke pa mi i to pomaze da se opustim ^^ i sad pocnem disat normalno. Obicno su to veliki zadaci jer kad legnem na krevet prilicno budem umoran. I kako dulje i dulje disem zadah mi se smanjuje... i to prode u nekakvim amo rec fazama sve dok mi ne dode do zadnje faze. a to je da jedva osjetim da disem..., znam da je cudno mislim osjetim ja da disem ali jako jako mali zadasi to ja mislim jedva mi zadah izlazi iznosa :D. I svo to vrjeme ja sam skoncentriran na disanje odbacujem sve sto me ometa, sve misli a u meni je takoder i velika zelja da postignem tu astralnu proekciju. E sad sta se dogodi, kako non stop imam zatvorene oci u to vrjeme pocnem vidat svakakve boje i nekakve tunele npr najcesce mi se dogodi bijela boja bude velika i onda se smanjuje i onda se odjednom pocnem trest.... Neki cudan ali na neki nacin ugodan osjecaj prozima mi tjelo. Ne osjecam da se tresem ja tjelo. Moje tjelo je mirno ali sve mi nekako cudno trese nemogu bas objasnit. E sad u tom momentu ja otvorim oci jer ste mi rekli da trebam polako ic pa onda... A kad otvorim oci odjednom prestane to i na neki nacin budem opet svjestan tjela.... E sad dali neko poznaje ove "sintome" jeli se kome ovo jos dogadalo.... Molim vas savjet ^^
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimepon lis 19, 2009 11:44 pm

Meni tako bude kad pijan legnem :D

Inace, mislim da "zadah" nije prava rijec koju trazis :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 9:47 am

Da, to je normalno kad se covjek opusti :)

I meni 'upalo u oko' to "zadah" miga ...moze se reci - dah ili udisaj :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 12:07 pm

samo nastavi dalje, nemoj se bojat, to ti je moj savjet, imao sam iskustvo s time jednom tokom meditacije, ali nisam siguran da je to povezano s projekcijom, jedna osoba mi je rekla da se tako samo punis svjetloscu, energijom brze, sad da li se iz tog stupnja moze projicirat ne znam, nisam probao
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimeuto lis 20, 2009 3:22 pm

Ae dobro je da sad i ja kazem znam da mi nije ZADAH dobra rjec ali svatia san to tek kad san zavrsia pa mi se nie dalo ispravljat. Nego jos san tia rec jel ispravno meditiriam ili na koji nacin se to radi nek me neko poduci ^^ PLS
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimesri lis 21, 2009 12:12 am

na putu si al ako te strah idi polako... znam što osijećaš to su vibracije to ti je početak astralne projekcije ako ih uspiješ održat i pojačat uspijet ćeš...moje glavni savjet ti je da ostaneš opušten jer se ljudi počnu previše trudit da uspju pa se zgrče pa ne mogu tijelo mora bit potpuno opušteno a svijest mora postojati i onda je astralna projekcija prirodna stvar :)
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimečet lis 22, 2009 12:57 am

Flamezar je napisao/la:
Ae dobro je da sad i ja kazem znam da mi nije ZADAH dobra rjec ali svatia san to tek kad san zavrsia pa mi se nie dalo ispravljat. Nego jos san tia rec jel ispravno meditiriam ili na koji nacin se to radi nek me neko poduci ^^ PLS

ja se bavim time tek nekih 2 mjeseca.
isto mi je ko i tebi , osjecam taj cudni osjecaj (poput nekih vibracija) , ako meditiram na chakre onda pogotovo kad se koncentriram na trece oko , to je uzasno snazno , i osjecam pulsiranje na sredistu cela ...i sto dalje to sve postaje sve snaznije , toliko snazno da se jednostavno uplasim.
nakon toga kad legnem spavat , dozivim taku prazninu (ili cistocu , neznam kako da to nazovem ), to je nesto predivno i neopisivo , preporucio bi da sami probate. kad zazmirim (nakon sto zavrsim s meditacijom i legnem spavat) nevidim nikakve boje , nikakve misli mi se ne vrte po gavi ... samo mir , tisina i praznina , nevjerovatno !
ja ti preporucam da dok meditiras nades neki polozaj u kojem se osjecas dobro i opusteno , ali nastoj da ti je kicma potpuno uspravljena . Nemoras zauzeti tradicionalni fudoza odnosno lotus stav (prekrizenih nogu) , vec jednostavno sjedi na stolicu/krevet tako da su ti noge na podu , i kicma ti je ravna , no ne previse ukocena. To ce te odrzati potpuno budnim i svjesnim. Ako lezis previse ces se opustiti i nece biti toliko koncentriran/koncentrirana , i lako ces zaspati :D
nadam se da sam pomogao , sretno :D
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimečet lis 22, 2009 6:54 pm

izgleda ko da si došao taman do faze kad možeš započeti astralnu projekciju tada kad legneš u krevet i doživiš to šta kažeš...to robert monroe opisuje kao d fazu koja nastupa prije početka astralne projekcije...što se tilče čakra ja isto meditiram na čakre i to je jako bitno...a koncentracija na treće oko i je tehnika za ostvarivanje astralne projekcije zapravo dva puta kada sam ja uspio (nedavno) započela su i time da sam se koncentrirao na treće oko i time je započelo...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimečet lis 22, 2009 7:03 pm

Pux je napisao/la:
Ako lezis previse ces se opustiti i nece biti toliko koncentriran/koncentrirana , i lako ces zaspati :D
nadam se da sam pomogao , sretno :D
Ja kad tako zaspim imam lucidne snove. Mislim da su oni povezani sa astralnom projekcijom, možda zbog stanja mozga?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:19 pm

Iz lucidnih snova se vrlo lako može projicirat jer oni sadržavaju osnovu za mogučnost ap-a a to je svjestan um i opušteno tijelo. No astralna projekcija je stvarnost a lucidni snovi su i dalje snovi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 10 / 22.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: