Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)

Go down 
5 posters

Dakle, da li ste ikada dali novac nekom azilu?
Da
Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_lcap29%Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Ne, i nikada necu
Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_lcap29%Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Ne, ali hocu jednom
Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_lcap14%Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Hteo/htela bih, ali nemam dovoljno novca
Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_lcap28%Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_vote_rcap
 28% [ 2 ]
Ukupno glasova : 7
 

Autor/icaPoruka
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 6:56 pm

Ja licno jesam miga a vi?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 8:56 pm

Također, mislim da se radilo o cc.500 kuna koje sam zaradila i dala za oporavak neke kujice.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 9:03 pm

Super! Jadnica, jer se oporavila?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 9:15 pm

Nisam čula, ali mislim da jest. Rekli su da je morala operirati zdjelicu, ali već je bila udomljena i sredstva su bila skupljena.
Radilo se o jako mladom psu, jedno 6 mjeseci i mislim da se oporavila. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 9:20 pm

ides
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 43
Registration date : 13.12.2007

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 10:23 pm

puno puta i nedavno udomila psa kojemu je prijetila eutanazija
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 10:26 pm

Baci pet! 5 odlicno! ides
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 10:30 pm

nisam niti mislim...
iz nekoliko razloga od kojih su ova 2 najvažnija:
1. u mojoj blizini takvo nešto ne postoji...
2. i kad bi postojalo ja ne poznajem ljude koji bi to mogli držati, a znam čitavu općinu... najvjerojatnije bi neka kretenčina od toga samo uzela novac a pse prodala pekarama za bureke...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 10:35 pm

i don't think so! bad boy! mlati
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 11:26 pm

heheheheh bad boy, bad boy what you gonna do, what you gonna do when we come for you..

do sad sam spasio 2 psa(bili zarobljeni u lovačku zamku, krepali bi 100% za nekolika sata, jastreba kad je uletio u ribarsku mrežu i dva gnjurca...

volim ja životinje, al nisam baš toliki fan ljudi da im dajem novac...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimesub sij 21, 2012 11:34 pm

ja jesam! GO DOGS! GO DOGS! cheer cheer cheer cheer cheer
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 1:34 pm

Volim životinje pogotovo cucke i lavove. Ali neću nikad dat novac i spašavat psa kojeg i onako nitko neće, bezveze mu muku produživat. I onda će doć neki kinez i pojest ga, pffff. Da bi ga udomio, bi možda ali samo ako nije stariji od godine dana da ga fino odgojim po svojim kriterijima.

Jednom sam imao psa kojeg sam našao u šumi, koker španijel je bio. Dlaka mu je bila prepuna onih čičaka pa smo ga morali ošišati. Tokom godine i pol koliko je proveo kod mene, nikad mu nije narasla dlaka. Bio pametan, vidi se da je bio dresiran. Taj je znao gdje je kraj dvorišta iako ono nije bilo ograđeno. Svaki put kad je potjerao mačku, zaustavio se na rubu dvorišta. Ali bio je star, jednom je bio strašno bolestan i nisam mogao spavati te noći jer sam mislio da će umrijeti. Ujutro sam se probudio, išao ga potražiti ali nisam ga mogao naći. Bio sam uvjeren da je umro negdje ali nije, on je samo sjedio ispod susjedovog balkona dok se nije oporavio pa se vratio kasnije :'(
Uglavnom, moji su rekli da nema smisla da se muči i preživljava kada nemamo vremena da ga šećemo i mazimo pa su ga, kad smo išli na more, odveli kod lovca koji ga je upucao. Meni su rekli da je pobjegao u lovu -.-

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 1:45 pm

Nije to dzabe, ima i ljudi koji zele da udome nekog psa. Sto se tice kineza, nije tako kao sto mislite, kinezi specijalno uzgajaju neke pse da bi ih pojeli, ne diraju oni kucne ljubimce.

Hvala sto si podelio tu pricu sa nama...ali...mogao si nekome da ga das, zasto si ga ubio? Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Smiley-angry008
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 2:01 pm

Imao sam 11 godina, nisam odlučivao o tome. Da se mene pitalo, osto bi kod nas -.-

A i ko što sam reko, bio je star. I da nije upucan, ne bi poživio duže od godine

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 2:02 pm

roll
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 7:58 pm

uspavljivanje psa boli više nego metak u glavu... tako da je humanije ga ubiti puškom(naravno tko zna) nego mu puknut injekciju i gledat kako krepaje...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 34
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitimened sij 22, 2012 8:05 pm

Nije! Uspavljivanje je bezbolniji nacin, psu se polako spava i onda tone u vecni san...ovu priliku koristim da kazem.... R.I.P. Maza i Bucka koje su bile otrovane cry
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)   Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li ste ikada dali novac nekom azilu? (za zivotinje)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Samostalnost ili novac
» Da li ste ikada probali drogu?
» Da li zapravo ikada oprostimo?
» Najbolja igrica ikada!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: