Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestale civilizacije

Go down 
+9
ThE_IMMORTAL
Star
Novus ordo seclorum
Q
Archangel
MoW
Korplikan
LJUBAV
Hladni
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimeuto srp 17, 2012 1:51 am

Zašto sam ja mislila da sam na temi Nestale civilizacije, a upravo sam pročitala gotovo čitavu stranu o načinima ishrane?... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimečet sij 21, 2016 8:26 pm

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepet sij 22, 2016 8:56 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepet sij 22, 2016 9:54 pm

hm bili su pametni...1 civilizacija
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 1:18 pm

ima prića kao atlatiđani (pa i lemurci) kao koloniziraju taj kvart kad skuže nadolazeću katastrofu
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 1:57 pm

Nemora biti da su atl. gradili, već njihovi potomci koji su se tu naselili
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 3:53 pm

točno novus,njihovi potomci došli splavom tamo.bili su pametni 5
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 4:53 pm

Brodom a ne splavom haha
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 7:50 pm

misliš? tus
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimesub sij 23, 2016 9:10 pm

Splavom putuju samo Robinson Crusoe i slični hehe
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimened sij 24, 2016 12:26 am

haha to je bilo puno prije krista sumnjam
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimened sij 24, 2016 5:58 pm

ak je ona priča, o migraciji svemiraca (lemurija>atlantida>juž.amerika) po zemlji kroz geološke kataklizme   točna ondak su imali neš bolji prjevoz ce4
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimened sij 24, 2016 8:13 pm

hm ne znam možda su oni bili posvuda u svijetu i netko ih poubijao jer su bili prepametni a možda i opasni,maje i inke su atlantiđani ,.sumnjivo su izumrli
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimened sij 24, 2016 8:53 pm

nisu izumrli
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimened sij 24, 2016 9:20 pm

neki jesu kava
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 9:54 am

volim vjerovati kako su svi na broju, ako niš pa u kodovima karika aminokiselinkih spirala
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 10:05 am

waldox je napisao/la:
hm ne znam možda su oni bili posvuda u svijetu i netko ih poubijao jer su bili prepametni a možda i opasni,maje i inke su atlantiđani ,.sumnjivo su izumrli
? bakterje i virusi zemaljske flore i faune
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 11:43 am

ne znam,netko je te atlantiđane koji su sedoselili na uskršnji otok ili yucatan pobio,neki rat je bio između njih i asteka ... scratch
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 11:48 am

Ma ne, oni su bili prvi, a azteci i maje su njihovi potomci, nisu postojali istovremeno
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 5:02 pm

meni su tu "najsumljiviji" olmeci. pojavljuju se iznenada odnikud (iz mora?) - mayanska civilizacija naglo "procvate" (pismo-hijeroglifi ,podizanje gradova ,matematika , astronomija.....) - prođe soma god ovi odu i počinje priča ko u europi i aziji: azteci nabiju maye, tolteci nabiju aztece, dođu španjolci i potpale sve kaj je ostalo - kraj priče.
istovremeno kak olmeci nestaju iz mexica i gvatemale pojave se (iz mora?)nasca-e u peruu budu jedno soma godina i nestanu no ovaj put neostave pismo domorodcima, domoroci se osvajaju međusobno ondak doplove španjolci i potamane inke - kraj priče.
- na svu sreču 1700.g. nađe se među španjolcima intiligentan i poduzetan dominikanac francísco ximénez pa dok su drugi potpaljivali ostatke mayanskih plemena i njihove biblioteke pametni dominikanac je naučio, prepisao i preveo (fonetsku varijantu mayanskog kojom se govorilo i pisalo u ostatku mayanske kraljevine naroda quiché - jugozapadno od tule naroda tolteca tj. teotihuacána naroda azteca) poopol wuuj što je možebiti kozmogonijsko nasljeđe maya još iz doba dok su naučili pisati (olmeci). iz te literature može se svašta natuknuti,međutim ne ništa precizno koliko bi mi željeli. usvakom slučaju [url=evo linka]/url]http://www.mesoweb.com/publications/Christenson/PV-Literal.pdf
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 7:32 pm

Vidiš, recimo teozofi spominju nekoliko atlantiđanskih naroda (koji su živjeli u raznim epohama povijesti atlantide) i Tolteke spominju kao atlantiđanski narod koji je bio najrazvijeniji od svih.
Tolteci čije arheološke ostatke nalazimo su tek daleki potomci.
Olmeci s druge strane su vjerojatno prekretnica između totalno "čistih atlantiđana", tj. 4 korijenske rase i modernih rasa.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 8:05 pm

atlantiđani su bili dobri građevinari study
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimepon sij 25, 2016 8:58 pm

E to bome jesu u svakom slučaju
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 12:43 pm

ja mislim da je u egiptu bil neka civilizacija koja je gradila piramide ,isto tako mislim da je atlantida bila dio malte i jedan dio otoka je nestao a možda i santorii....mu je postojao dosta civilzacija je bilo koje su nestale hladjenje
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 1:26 pm

Ima ti i teorija da je antartika ustvari atlantida jer navodno ima nekih karata koje pokazuju antartiku bez leda. No na to su se naravno okomio establishment koji kaže da su ljudi pretpostavljali da ima zemlja na jugu i baš eto slučajno su je nacrtali kao antartiku bez leda. Kažu da je to sve jedna "slučajnost" lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestale civilizacije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nestale civilizacije   Nestale civilizacije - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestale civilizacije
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nestale civilizacije, Maje
» Nestale teme i postovi
» Humanoidne-vanzemaljske civilizacije
»  anunnaki s nibrua i povijest civilizacije ljudi
» U nasem Svemiru su 333 ljudske-humanoidne civilizacije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: