Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 M - Ž prijateljstvo

Go down 
+34
Mediterano Blanco
Lyra
biga
Chakotay
Dada289
wanderer
Morn
Korplikan
kika13
Abarksas
Tonks
Gea
GaGa
Aurora Borealis
legenda007
Natasaos
Fantom
josip21
Berny_Sinara
Legionar
Athena
tomi
nino_kvisko
Nefertiti
Goran
Alpha
Blizzard
(CroM)Flash
angelus
veronika30
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
malenaivi
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:17 pm

Ja vjerujem u muško-ženska prijateljstva. Cijenim takav odnos i ne bi ga htjela pokvariti ničim nagonskim, seksualnim, jer smatram da bi time izgubio svoju vrijednost i više se nikako ne bi mogao povratiti na prvotni stadij-iskrenog prijateljstva.

Čak smatram da muško-žensko prijateljstvo ne mora biti osnova svake potencijalno romantične/strastvene veze. Često puta se zna dogoditi da se ljudi naoko ne slažu pa započnu vezu, jer postoji neka kemija medju njima, a prijateljstvo je za mene jedan oblik racionalnog odnosa u koji treba puno ulagati. Barem je u početku tako.

Inače, imam dosta prijateljica, a muških prijatelja hm...malo. Ne znam zašto cry , a mislim da imam kvalitete dobre prijateljice.

Uglavnom su mi to poznanici, nekako imam dojam da se teško otvaraju nama ženama, barem je tako sa muškima u 20-ima (većini) i smatraju nas "drugim svijetom". 8)

Zato, često puta znam pričati s njima, zafrkavati se, a onda okrenem ledja i već čujem komentare sa "kompanjonima":"Ja te žene ne mogu razumijeti..." pale
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:25 pm

"Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj." Anton Pavlovič Čehov

Što pak mislite o ovoj tvrdnji?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:33 pm

imam par muskih frendova :D s toga vjerujem :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:40 pm

Legionar je napisao/la:
"Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj." Anton Pavlovič Čehov

Što pak mislite o ovoj tvrdnji?

Joj, Legi ovo je stvarno porazno! :(
Barem iz moje ženske perspektive, mislim da jedno ne isključuje drugo.
Morat ću dobro razmisliti o tvrdnji dotičnog pisca da bi nešto konstatirala. study Samo mogu reći da većinom muškarci/dečki žele "nešto više" od poznanstva/prijateljstva, barem iz mog iskustva. no
A prijateljstvo može biti tako lijepa, čvrsta spona. Dovoljna sama sebi. :)
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:50 pm

Legionar je napisao/la:
"Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj." Anton Pavlovič Čehov

Što pak mislite o ovoj tvrdnji?

ne slažem se s ovom tvrdnjom, nit pod razno

može se dogoditi da ima međusobne privlačnosti s jedne ili s obje strane, al to nipošto nije uvijet
ima toliko divnih i čvrstih muško ženskih prijateljstava bez ikakvih primisli na išta treće
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 10:51 pm

ne slazem se sa tvrdnjom :(
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:29 pm

ni ja se ne slazem s tom tvrdnjom.....vjerujem u M-Z prijateljstva......imam ih i imao sam ih ali su neka prekinuta zbog zivotnih okolnosti.....

ja mislim da bi ja i flo bili bas dobri frendovi.....bas ono pravi frendovi bez ikakvih kalkulacija.....koliko sam mogao je upoznat kroz njene postove......
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:40 pm

Ja bih nadopunio ovu tvrdnju:''Žena može postati prijatelj nekim muškarcima samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.''
U ovoj verziji se slažem s tvrdnjom.

Imao sam do sada 4 čvrsta M-Ž prijateljstva, a sada, u dobi u kojoj smatram da je najteže imati MŽ prijateljstva (iste smo dobi), imam 2 takva prijateljstva. I obje prijateljice su veoma privlačne, da se zna cerek, ali niti ne pomišljam s njima ostvarivati nekakve ljubavne podhvate.


OK, a što mislite o MŽ prijateljstvima s povlasticama??
Mogu li ona opstati? Jesu li ona ''valjana''? Je li to dobar način za opstanak prijateljstva ako još od prije postoji seksualna napetost ili smatrate da se na taj način prijateljstvo na kraju mora svesti na vezu ili raskid prijateljstva?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 12:10 am

Citat :
OK, a što mislite o MŽ prijateljstvima s povlasticama??
Mogu li ona opstati? Jesu li ona ''valjana''? Je li to dobar način za opstanak prijateljstva ako još od prije postoji seksualna napetost ili smatrate da se na taj način prijateljstvo na kraju mora svesti na vezu ili raskid prijateljstva?
Sad mi nije baš jasno što podrazumijevaš pod "prijateljstvom s povlasticama"?
Ti misliš na M-Ž prijateljstva u kojima postoji međusobna privlačnost i tenzije, ali se ona (još) nije realizirala?
Ili na prijateljstvo koje već kohabitira paralelno s fizičkim odnosom dvoje "prijatelja"?

Ako je ono prvo, sve ovisi od pojedinačnog slučaja i intenziteta medjusobnih emocija, privlačnosti. U slučaju da je obostrano, prijatelji će vjerojatno postati ljubavnici i mislim da će "čisto" prijateljstvo jenjavati i ustupiti mjesto ljubavnoj vezi. Prekidom veze, mislim da će pući i prijateljstvo, ali to ne mora biti tako ukoliko je prijateljstvo samo po sebi egzistiralo dugi niz godina (ne npr. par mjeseci), a ljubavna veza koji dan/mjesec. Tu bi prevladalo ono "prijatelji nakon svega". 5

Ukoliko jedan od prijatelja nema tendenciju iz bilo kojeg razloga realizirati ljubavnu vezu s "frendom", mislim da neće doći do prekida prijateljstva, iako sigurno zaljubljenoj osobi neće lako padati činjenica da postoji "samo" prijateljstvo medju njima pa će tako frend/frendica vjerojatno naći nekog drugog partnera. Ipak, sumnjam da bi itko prekidao čvrsto prijateljstvo radi povrijeđenog ponosa. roll

Jedino ako u medjuvremenu oboje nisu nešto skupa "iskemijali i opasno zabrijali" pa se netko naknadno "pokajao" i dočekao dojučerašnjeg frenda/frendicu s riječima:"Čuj, a da mi nakon svega ipak budemo samo frendovi? Ja ne bi vezu s tobom." Boink
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:34 am

Kaze ona meni:

Zasto me u obraz ljubis,necu da mi budes drug,promasi bar milimetar i poljubac ce biti dug.
Molim,nisam te razumio..??
Kazem,zasto me u obraz ljubis,takvih mi je spisak dug,
sto me ljube prijateljski ja necu da mi budes drug...!? ljubi
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 3:53 pm

ii???..sta si ti uradio..jesi li je poslusao....???
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:18 pm

josip21 je napisao/la:
ii???..sta si ti uradio..jesi li je poslusao....???

A sta mi je drugo preostalo,nisam imao srca da je odbijem...
I dan danas se druzimo,samo mnogo intimnije na obostrano zadovoljstvo...M - Ž prijateljstvo - Page 3 793385
[Vrh] Go down
Natasaos
Stanica
Natasaos


Female
Gemini Horse
Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 03.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:49 pm

[quote="Athena"]Ja vjerujem u muško-ženska prijateljstva. Cijenim takav odnos i ne bi ga htjela pokvariti ničim nagonskim, seksualnim, jer smatram da bi time izgubio svoju vrijednost i više se nikako ne bi mogao povratiti na prvotni stadij-iskrenog prijateljstva.


slazem se.

Imala sam prijateljicu koja je na zalost zabrijala sa skoro svakim prijateljem kojeg je imala...a na zalost je to sto su to bile sve samo brije, nist za obziljno i sto ju ni jedan od tih deckiju vise nije gledao ozbiljno, i govorila sam joj da prestane to raditi jer iskreno da mi nije prijateljica, nebi imala bas lijepo misljenje o njoj, ali eto, ona je nastavljala i izvlacila se na pijanstvo.
I sto se tice z-m prijateljstava, mislim da je moguce jer sam imala i imam prijatelje koje nisam nikad vidjela na neki drugaciji nacin.
A opet, priznajem, dogodilo se par puta da mi se na tren svidio prijatelj, ali nikad nisam nista napravila jer sam znala da ga nebi mogla vise nikad gledati na isti nacin. I na moju srecu ucila sam iz prijateljicinih pogresaka :P
I jos odgovor na dio o prijateljstvu sa bivsim...mislim da je moguce, pogotovo ako je veza bila u mladim danima xD osnovnoj i srednjoj...mislim da ja osobno nisam bila bas ozbiljna niti spremna na ozbiljne veze...
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:54 pm

..e pa vidite..ja virujem u muško - ženska prijateljstva i to bez nekog amo-tamo kompliciranja...znači samo čisto prijateljstvo...imam nekoliko prijatelja, što momaka, što u vezi i jako dobro funkcioniramo...nijednu vezu ne želim ugrozit..to nikako, ali na vrime sam upozorila na neke stvari...za sda se tih mojih upita i pridržavaju...jako su pristojni i nek tako i nastave....
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 2:12 am

vjerujem u to. imam nekoliko muških prijatelja,koji su u vezama i između nas nema nikakve sexualne kemije štogod već.
Ali s druge strane... jednom sam imala prijatelja,najboljeg, 5 godina smo bili kao prst i nokat, i onda mi je jednog dana postao muž :D :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:31 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
vjerujem u to. imam nekoliko muških prijatelja,koji su u vezama i između nas nema nikakve sexualne kemije štogod već.
Ali s druge strane... jednom sam imala prijatelja,najboljeg, 5 godina smo bili kao prst i nokat, i onda mi je jednog dana postao muž :D :D


aj da se ponovim...iz prijateljstva se rađa ljubav.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimepon sij 11, 2010 4:19 pm

@ Aurora

Lijepo ides

Po meni je upravo takva veza najidealnija, gdje se partneri dobro slažu te usput imaju potencijala i za lijepo prijateljstvo. No to vrijedi za situaciju kada oni još nemaju izgrađeno prijateljstvo :)

Međutim, dobro izgrađeno prijateljstvo je moguće poremetiti upuštanjem u neku ljubavnu vezu, iako se i to može dobro okrenuti. Nije nužno da onaj tko može biti dobar prijatelj ujedno može biti dobar partner. U prijateljstvu i vezi vladaju drugačiji afiniteti kao i sve ostalo, i može se dogoditi da se onda upuštanjem u nešto zapravo uništi prijateljstvo. No to po meni ne bi smjelo biti nikakvo pravilo, jer u takvim stvarima i nema pravila nono

Ako bi u tom slučaju ti prijatelji htjeli pokušati nešto, zašto ne... Možda postanu idealni partneri, uostalom. Bitno je da su oboje u tome, a ne da jedna strana sili, a druga ne želi. Isto tako treba biti oprezan da se ne radi o nekom površnom osjećaju.

M-Ž prijateljstva su nešto rjeđa, ali isto tako vrijedna. Ne znam koliko dugo može funkcionirati takvo prijateljstvo, ali najbitnije je da se ne pojavi neki seksualan osjećaj prema drugoj osobi ili da se ista zaljubi, a to se može dogoditi. Tada se takvo prijateljstvo najčešće i raspadne jer osoba koja se zaljubila više ne može ovog drugog gledati kao prijatelja ili se to pravo prijateljstvo teško vrati. confused
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 5:43 am

lepo receno Omega , slazem se
u poslednjem pasusu bih dodala da uglavnom takva prijateljstva imaju dve mogucnosti
jedna je da stupe u vezu a druga je ako do veze ne dodje prekid prijateljstva , jer postaju naglaseniji pristupi , jedna strana zagrejana a druga rezervisana , sve u svemu neko uvek bude povredjen , ili jedno od njih , cesto i oboje
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 1:24 pm

Ja poznajem ljude koji su saznali da je prijatelj zagrijan za njih,rekli mu "nema šanse" i ostali su prijatelji i dalje...sve ovisi i o zrelosti ljudi i o tome koliko je jako to prijateljstvo bilo prije saznanja ;)
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:18 am

kao i svugi i ovde je potrebno dosta iskrenosti...a o ishodu ovisi količina iskrenosti i otvorenih karata...ako toga nema - puca sve....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:47 am

NEMA musko-zenskih prijateljstava.
Svako prijateljstvo sa trebom ima neki razlog,svrhu,cilj..
Ili je zelis odvest u krevet,ili njezinu frendicu zelis odvest u krevet,ili se pak treba razumije u kladionicu...M - Ž prijateljstvo - Page 3 64658
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 2:27 am

Ja mislim da postoji takvo prijateljstvo, ne mislim znam da postoji kava
Muško ženski odnosi jesu komplicirani ali ne mora se sve svoditi na seks, jednostavno druženje je sasvim dovoljno bez međusobnih tenzija, možda usputnih podbadanja zubi

"Prijateljstva s povlasticama"?
to su ona prijateljstva s isključivo tjelesnim tenzijama... Iako ne znam kako je to moguče pošto je samo prijateljstvo neki osjećaj privrženosti, samim time se stvara određena veza koja je ipak viša od prijateljstva misli
Bila sam u jednoj takvoj na 4 dana... zatim je to preraslo u dugu vezu, toliko o povlasticama, to je samo dečkima izlika da ne skoče odmah na nešto ozbiljno.
Iako ima iznimki.

Kockati s prijateljstvom zbog mogučnosti prave ljubavi? confused
Ovisi koliko ti se to isplati. Neki puta je bolje imati vrijedno prijateljsko rame nego ljubavnu vezu.
Za taj korak treba se dobro promisliti i pročitati sve znakove prije nego što si uopče dopustiš misliti u tom smijeru, moraš pročitati ima li tih tenzija. :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 2:37 am

Fantom je napisao/la:
NEMA musko-zenskih prijateljstava.
Svako prijateljstvo sa trebom ima neki razlog,svrhu,cilj..
Ili je zelis odvest u krevet,ili njezinu frendicu zelis odvest u krevet,ili se pak treba razumije u kladionicu...M - Ž prijateljstvo - Page 3 64658

Ne slažem se s tim stajalištem. kava
Primjerice, moja prijateljica ima najboljeg frenda, upoznala ga je na faksu i vrlo su si privrženi godinama.
On ima curu i kad je i bio sa bivšom rekao joj je za njihovo prijateljstvo i da je moli da to poštuje i krivo ne shvati.
Prijateljica mi isto kaže da nema šanse da bi ugrozila to prijateljstvo na neki predvidljiv način i da dotičnog gleda kao brata.

Zato, kako postoje potrebe za raznim odnosima, tako postoje i potrebe za m-ž prijateljstvom. :)
Stvar je jedino u tome da neki muškarci, ali i žene (ima ih i takvih) sve žensko/muško "što hoda na dvije noge" gledaju kao seksualni objekt. roll
I takve sam vidjela u stvarnom životu.
Ali, općenito nema generalizacije, nisu "svi muškarci ni žene takvi i takvi..."

Na osobi je da procjeni tko joj može biti prijatelj, a tko ne iz nekog razloga.
Čak i da se javi neka privlačnost ili nagon između prijatelja, vjerujem da je onako kako je Aurora rekla.
Dakle, ukoliko druga strana ne uzvraća isto i ostane doljedna, ne mora doći do raskida prijateljstva i to se već prevlada.
Naiđe druga osoba. :D
Drukčija je stvar kad se odnos između "prijatelja" razvija na nekom obećanju, seksualnoj obostranoj naklonosti, najčešće onoj vidljivoj pa kasnije dolazi do "pucanja šavova" po pitanju prijateljstva.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 11:49 am

Fantom je napisao/la:
NEMA musko-zenskih prijateljstava.
Svako prijateljstvo sa trebom ima neki razlog,svrhu,cilj..
Ili je zelis odvest u krevet,ili njezinu frendicu zelis odvest u krevet,ili se pak treba razumije u kladionicu...M - Ž prijateljstvo - Page 3 64658


ima Fantome..ima..i to puno više nego šta misliš...a tvoji razlozi su više nego sexsistički...i gledate nas žene samo kao objekat neke - nekih krevetnih radnji...(kako sam ja to stručno napisala) kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitimečet sij 14, 2010 7:28 pm

legenda007 je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
NEMA musko-zenskih prijateljstava.
Svako prijateljstvo sa trebom ima neki razlog,svrhu,cilj..
Ili je zelis odvest u krevet,ili njezinu frendicu zelis odvest u krevet,ili se pak treba razumije u kladionicu...M - Ž prijateljstvo - Page 3 64658


ima Fantome..ima..i to puno više nego šta misliš...a tvoji razlozi su više nego sexsistički...i gledate nas žene samo kao objekat neke - nekih krevetnih radnji...(kako sam ja to stručno napisala) kava

Legeeeee,ja imam samo jednog i to prevog,istinskog zenskog prijatelja kome
mogu sve povjeriti,kome se mogu obratiti u bilo koje vrijeme,kome mogu najskriveniju tajnu odati,
koja svaki dan misli na mene,koja je mnoge noci budna i u suzama provela brinuci se i strepeci za mene,jedina koja bi svoje
oci,srce i dusu dala za mene a ta osoba je moja stara MAJKA...

Svi drugi zenski prijatelji ili bolje receno prijateljice,koje su bile,jesu i bice... su
samo osobe koje su zasluzile moje postovanje,divljenje ali i neku skrivenu nit
koja ponekad cini da moje srce zatreperi a dusu opije neka cudna milina tj.
neki neopisiv osjecaj za koji bi mnogi ako ne i svi rekli,da,to je to....STA ???

Naravno i zena mi je izmedju ostalog veliki prijatelj i drug na kojeg se mogu
osloniti ali ipak drug kojem covjek nemoze sve svoje tajne povjeriti i reci.

Zena,drug,prijateljica,ljubavnica mi mogu biti sve zene na svjetu ali mi
jedini pravi zenski prijatelj moze biti samo MAJKA..

Nedaj Boze sta mi majka misli,daj Boze sta mi zena misli...

Majka uvjek misli da mi se nije desilo nesto ruzno a zena misli,u kafani je,sa drugom zenom je itd....M - Ž prijateljstvo - Page 3 858383
[Vrh] Go down
Sponsored content





M - Ž prijateljstvo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
M - Ž prijateljstvo
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Prijateljstvo
» Prijateljstvo i Ljubav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: