Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 M - Ž prijateljstvo

Go down 
+34
Mediterano Blanco
Lyra
biga
Chakotay
Dada289
wanderer
Morn
Korplikan
kika13
Abarksas
Tonks
Gea
GaGa
Aurora Borealis
legenda007
Natasaos
Fantom
josip21
Berny_Sinara
Legionar
Athena
tomi
nino_kvisko
Nefertiti
Goran
Alpha
Blizzard
(CroM)Flash
angelus
veronika30
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
malenaivi
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet sij 15, 2010 7:00 am

Tko kaže da mi moramo imati samo jednu mamu, možemo ih imati i više zubi
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimesub sij 16, 2010 2:44 am

Fantom je napisao/la:
legenda007 je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
NEMA musko-zenskih prijateljstava.
Svako prijateljstvo sa trebom ima neki razlog,svrhu,cilj..
Ili je zelis odvest u krevet,ili njezinu frendicu zelis odvest u krevet,ili se pak treba razumije u kladionicu...M - Ž prijateljstvo - Page 4 64658


ima Fantome..ima..i to puno više nego šta misliš...a tvoji razlozi su više nego sexsistički...i gledate nas žene samo kao objekat neke - nekih krevetnih radnji...(kako sam ja to stručno napisala) kava

Legeeeee,ja imam samo jednog i to prevog,istinskog zenskog prijatelja kome
mogu sve povjeriti,kome se mogu obratiti u bilo koje vrijeme,kome mogu najskriveniju tajnu odati,
koja svaki dan misli na mene,koja je mnoge noci budna i u suzama provela brinuci se i strepeci za mene,jedina koja bi svoje
oci,srce i dusu dala za mene a ta osoba je moja stara MAJKA...

Svi drugi zenski prijatelji ili bolje receno prijateljice,koje su bile,jesu i bice... su
samo osobe koje su zasluzile moje postovanje,divljenje ali i neku skrivenu nit
koja ponekad cini da moje srce zatreperi a dusu opije neka cudna milina tj.
neki neopisiv osjecaj za koji bi mnogi ako ne i svi rekli,da,to je to....STA ???

Naravno i zena mi je izmedju ostalog veliki prijatelj i drug na kojeg se mogu
osloniti ali ipak drug kojem covjek nemoze sve svoje tajne povjeriti i reci.

Zena,drug,prijateljica,ljubavnica mi mogu biti sve zene na svjetu ali mi
jedini pravi zenski prijatelj moze biti samo MAJKA..

Nedaj Boze sta mi majka misli,daj Boze sta mi zena misli...

Majka uvjek misli da mi se nije desilo nesto ruzno a zena misli,u kafani je,sa drugom zenom je itd....M - Ž prijateljstvo - Page 4 858383

dragi moj Fantome....predivno je čitati to šta si napisa o jedinoj svojoj prijateljici - majci - ......pa svaka majka se brine za svoje dite ...i lipo je šta toliko poštivaš svoju majku....a s druge strane ...sigurno si ženi dao povoda da razmišlja i misli o tome o čemu misli...al dala bi glavu da i ona misli o tome jeli ti se šta desilo...samo to pokazuje na drugačiji način...a pogotovo ako se toliko hvališ kao ovde..pa lipi moj..ja bi te u stopu pratila...
a šta se tiče m-ž prijateljstava..ostajem pri svome...imam par takvih primjera...zadovoljna sam...i viruj mi dosad me nisu iznevjerili, što za žene nebi mogla reć....

nego mene nešto drugo sam zaintrigiralo..jel postoji koja skrivena nit..jel ti srce poskočilo..jel ti dušu opila ona neka skrivena milina....dok ovo čitaš zubi nije mi bila namjera da te uvridim ..tebe nikad...samo raspravljamo...i iznosimo svoja mišljenja.. lovely
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon sij 03, 2011 2:43 pm

ne postoje, zapravo mogla bi postojoati samo do neke granice, jer ako se previse udubis u to prijateljstvo, i previse zavolis svoga prijatelja, pocinjes se pitati, a da li bi mi mogli.... i eto ti ga nh, ode prijateljstvo u pm... to mi je iz iskustva, volila sam tog prijatelja kao brata, al opet, bila sam svjesna da mi nije u rodu, i uvijek, ali UVIJEK postoji to pitanje: sto bi bilo kad bi bilo, zato....
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimened vel 27, 2011 5:14 pm

NE !


U drugarstvo verujem,ali prijateljstvo nono

Znam da vecina ljudi kazu da ce se jedno od njih dvoje zaljubiti i to kvari prijateljstvo....doduse to je izlizano opravdanje za kraj prijateljstva :D

Medjutim,iskustvo me naucilo, Najveci problem nastane kada najfrend nadje devojku i posle nekog vremena se skuzi da devojka najboljeg prijatelja nece bas podneti to vase prijateljstvo na najlepsi nacin...i vremenom,ako on zavoli devojku,dobije ultimatuj JA ILI ONA...i naravno prijateljica ispada iz igre ....
-.-
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:20 pm

Nema šanse da je moguće... Uvijek će jedna strana nakon nekog vremena past na "savršenstvo" druge osobe...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:32 pm

@Abarksas...hm...kakva je to veza gdje cura decku brani druzenje s frendicom? I kakvo bi to druzenje (odnos) trebao biti da bi ta zabrana imala smisla? Sve su to vrlo djetinjaste kombinacije.

@Kika...mislim da ne postoji "savrsenstvo" kod prijatelja...to postoji samo kod onih koje ne poznajemo dovoljno pa im damo osobine koje nemaju. Prijatelj bi trebao biti netko koga jako dobro poznajes i prihvacas unatoc svim manama (kojih si svjestan). I onda nema savrsenstva. Zar ne? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:35 pm

@Alpha - baš sam zato to savršenstvo stavila pod navodnike. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:36 pm

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 1:39 pm

...jer nakon nekog vremena vidiš te sve mane i vrline u osobi kao nekakvo prividno savršenstvo i eto ti zaljubljenosti. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepet kol 19, 2011 2:42 pm

Mislim da je za zaljubljenost potrebna jedna doza nezrelosti. Bas kazem nezrelosti jer zrelost nemora imati veze s godinama. Kod zrelijih osoba (a najcesce su one i nesto starije) ni zaljubljenost se ne desava tek tako. Moras odabrat (da ne kazem svjesno se lagat) da se tek tako zaljubis. Zato kontam da do zaljubljenosti medju prijateljima moze doci uglavnom u mladjoj dobi jer su mladi jos neiskusni i skloni mastanju (nesvjesnom) o tome kakva neka osoba (u odnosu na realnost) jeste.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimesub kol 20, 2011 12:51 pm

Ima. Naravno, ako nađeš curu koja nije ljubomorna ko sam vrag jer će te tada tlačit i prigovarat ti što se družiš sa još jednom ženskom osobom (nedaj bože da vidi njen broj u tvom mobitelu pop )
Ako prođeš tu barijeru, onda može bit prijateljstvo. Imam jednu prijateljicu sa kojom imam odnos u potpunosti isti kao i sa prijateljima. Nije mi neugodno podrigniti, opsovati nešto, imati poderane čarape pred njom i sve ostale stvari na koje inače pazim kad sam u ženskom društvu. Jedino što ne voli nogomet, to je jedina tema o kojoj se ne isplati govoriti :D
I nikada nije bilo nekih namjera da bude nešto više od prijateljstva.
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimened kol 21, 2011 12:28 am

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 5:00 pm

Nisu mi tocno jasne te cure koje brane deckima da imaju telefonski broj druge zenske osobe u mobitelu. Jel to zbilja tako danas?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 5:07 pm

Ne vjerujem u M - Ž prijateljstvo no
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 5:15 pm

Zasto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 6:13 pm

M - Ž prijateljstvo postoji!!! I bolje je ponekad od bilo kojeg Ž - Ž ili M - M prijateljstva!

lovely

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 7:42 pm

Alpha je napisao/la:
Nisu mi tocno jasne te cure koje brane deckima da imaju telefonski broj druge zenske osobe u mobitelu. Jel to zbilja tako danas?
Je. Doduše ne baš da imaš tuđi broj ali ako vidi da je među zadnjim pozivima onda zna postati gadno. Ne znam zašto je tako, moja je teorija ovakva:
Danas djeca sve ranije ulaze u veze, znam ljude koji su sa 13 (!) ušli u vezu koja traje 2-3 ili duže godina. I onako neiskusni valjda im se čini da je njihova dužnost da budu ljubomorni (kao i da se jako dopisuju i staaaalno drže za ruke). jer su to vidjeli na internetu/tv seriji/negdje drugdje. Problem je što se to ni kasnije ne promjeni.

Mislim nema ništa loše u dopisivanju i držanju za ruke ali kad danas vidim parove sve mi to izgleda umjetno. Npr. dečko i cura se dopisuju i već su sve raspravili pa se dopisivanje svodi na "ah ti budalice, fališ miiiiiiiiiii" i "hehehe, hahaha" povratnu poruku mada su doma za računalom oboje smrtno ozbiljni, zapravo i ne obračaju pažnju na to što druga osoba piše već između poruka gledaju youtube klipove. Možda malo pretjerujem ali ima toga, ZNAM. Zatim spomenuto držanje za ruke. Ovo što ću reći nije pokušaj hvalisanja već samo primjer:u disku sam, izađem van na zrak primjetim curu, priđem, postignem željeni učinak i onda me odma zgrabi za ruku i nasloni glavu na rame kao da se poznajemo već ohoho i kao da smo u vezi suspect. Osječao sam se poprilično glupo tad i vrlo ukočeno jer kao da ima neko pravilo ponašanja kako se treba ponašati u takvim situacijama, nema spontanosti nikakve i to mi se gadilo. Možda imam pogrešno mišljenje o tome, možda sam i ja previše ukočen, ne znam ali normalnije mi je da se upoznamo prvo ko ljudi a ne odma "bok, ja sam Ivan" - "ja ta i ta", riječ dve, opa za ruku, vodi me u mrak i putem pokaže svim poznanicima da je s momkom i da je "JAAAAAAAKO zaljubljena" confused

Tako nekako mi se čini i da je sa ovime. nije da joj zapravo smeta što tip ima brojeve od drugih žena ali pošto je čula da bi se žene trebale ponašati ljubomorno baca se na prigovaranje. problem je što takvo ponašanje ne prestaje ni kada navršiš 19.
Ono, nije da se razumijem u žensku psihologiju ali sam stekao takav dojam.

Eto kako se čovijek raspriča i postane pametan kada popije previše kave lol!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 10:09 pm

Dada289 je napisao/la:
M - Ž prijateljstvo postoji!!! I bolje je ponekad od bilo kojeg Ž - Ž ili M - M prijateljstva!
lovely
Tako je Dada, drago mi je da si se vratila na forum :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimepon ruj 12, 2011 11:17 pm

Alpha je napisao/la:
Zasto?

Za druge ne mogu govoriti jer svatko ima svoj doživljaj svijeta i sebe.

Zašto? Jer znam iz osobnog iskustva :P

Prvo - svaka cura prvo počisti sve žene iz svoje blizine, a sa kojima je njen dragi u prijateljskim odnosima zubo
Zašto? Pa valjda žene znaju da su te priče o prijateljstvu samo priče kava

Drugo - okolina ti ne vjeruje da si u prijateljskim odnosima sa nekim suprotnog spola. Uvijek su tu prisutna pitanja, podjebavanja i slično.
Treće - kad tad dođeš u situaciju da provjeriš to prijateljstvo i onda se pokaže da jedan od prijatelja želi onog drugog na ''prijateljski-ji način'.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:49 am

@Korplikan...to mi zvuci ko da ste svi u osnovnoj skoli...i to nizim razredima :P

@Wanderer...kako to mislis "svaka cura"


Ma decki...reci cu vam zasto pitam...eto, ja sam zensko i imam puno prijateljica koje su takodje zensko roda. Jasno. I niti jedna nije takva kako vi opisujete svoja iskustva. Meni to zvuci ko da naletavate na neke kemijski nestabilne, histericne zene sa blagim psihickim smetnjama suspect

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:08 am

žena je ženi vuk.
Alpha, te tvoje prijateljice. aj se malo druži sa njihovim momcima/muževima ako ih imaju. i nek muški iskreno kažu koliko im one kvocaju.

evo na primjer ja sam čitav život(osnovnu, srednju i sad faks) proveo družeći se sa ženskim. jbg u srednjoj 3 muška 21 ženska u razredu. ova dvojica muških bili zaluđeni nogometom a ja autima. ni s jednom ženskom s kojom sam se tad družio nisam hodao niti išta prema njima osjećao.
i sad ja ispadam ženskar. svatko govori ti si ženskaroš, čitav život si u društvu sa ženama, a hvala Bogu znaš nastavak priče u muškaraca tada... i to smeta mojoj curi. tj ne vjeruje mi..

mislim normalno da nisu sve žene takve, al jest velika većina. kao što je Wanderer rekao prvi im je zadatak počistiti sve žene oko sebe. ne govorim ne družiti se s njima nego ih degradirati u očima svoga muškarca tako da oni po njenom mišljenju ne bi s njima nikad hodali, spavali, šta ja znam...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:30 am

Pa druzim se i s muzevima/deckima. Naravno. A imam i dosta prijatelja muskog roda. Jedino sto gotovo svima (i muski i zenske) smataju bivsi/bivse partnerice ali prijatelji/prijateljice ne.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 4:03 pm

Alpha je napisao/la:
@Korplikan...to mi zvuci ko da ste svi u osnovnoj skoli...i to nizim razredima :P
Tako zvuči i tako je danas. Ne možeš vjerovati kolika je razmaženost danas prisutna...
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 4:38 pm

Alpha je napisao/la:
@Wanderer...kako to mislis "svaka cura"

S kojom sam bio u vezi shock
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitimesri ruj 14, 2011 7:12 pm

Sve su cure uglavnom "ljubomorne" na prijateljica od dečka... Samo što neke znaju vladati time a neke ne... I bit će ljubomorne dok u potpunosti ne steknu neko samopouzdanje u sebe. Nije to da se ne vjeruje dečku... Jednostavno je tako. Znam po svim svojim frendicama a i sebi.. Taj problem će nestati oko 30-ih godina. Do tada, đabe za raspravljati - većina ih je takva.

Ne rađaju se svi savršeni i sa hrpom samopouzdanja i bez trunke ljubomore.
Ne govorim samo za žene, već i za muškarce.
[Vrh] Go down
Sponsored content





M - Ž prijateljstvo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: M - Ž prijateljstvo   M - Ž prijateljstvo - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
M - Ž prijateljstvo
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Prijateljstvo
» Prijateljstvo i Ljubav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: