Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:04 am

Puno sam pisao o svojemu doživljaju anđela (namjerno pišem malim slovom). Jesi li čitala?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:12 am

Uspjela sam pronaći neke tvoje postove, ali nisam sigurna jesu li to svi...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:14 am

Ima nešto i na Snovima, ali to je uglavnom to :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:37 am

Meni anđeli nikad nisu bili nešto preposebno jer nisam bila toliko zaluđena u njih... a zbunjuju me oni anđeli ratnici... anđeli koji ubijaju conf1
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimečet tra 01, 2010 2:28 pm

[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 10:00 am

Anđeli su estetski izraz inteligencije, odnosno inteligencija kao entitet, kao lepota. Zato su fascinantni i njihova vizija uzrokuje neku vrstu kataleptičke ekstaze. To se iskustvo naziva poljupcem smrti, jer onaj ko ima viziju anđela prividno umire u ekstazi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimeuto tra 06, 2010 10:56 am

Jako lijepo ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimepet tra 09, 2010 12:55 pm

Vidim da nitko nije reagirao na moj post o viziji u transu prilikom traženja pomoči vodiča Anđeli - Page 12 438715

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:01 pm

Evo, rado ću pričati s tobom o tome, kad ćeš imati vremena miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:04 pm

Promaklo... conf1

Gea je napisao/la:
@Alpha :) pokušat ću.. već malo tokom meditacije jesam.. i dogodilo se nešto meni nerazumno.
Kako sam bila iscrpljena i u stanju smirenosti nešto me uvuklo u "trans" iako mi to nije bila ovja put namjera jer mi poremeti ritam spavanja.
Meditacija je krenula onako već ritualno, željenja Božici i usmjeravanje energije i traženja vodiča... Ne sjećam se da li sam točno formulirala pitanje, jednostavno sam usred tih misli pomislila na vodiča i tražila znak u svojoj glavi
Vidjela sam se da letim iznad sebe i odjednom se sudaram u kzt zida , raširenih ruku. Zid je bio bijeli i hladan na mjestima gdje ga je moja koža doticala. Nisam imala kontrolu, poput magneta sam se zaljepila za njega. Pošto mi je um bio bistar, da sam sve to doživjela kao da je stvarnost pokušala sam sam se odvojiti putem misli i odletjeti u drugu stranu, ali kad sam to pokušala vratila sam se... tj. izašla sam iz tog stanja.
U biti ne znam da li je to bio trans, osjećaj je da je bio... i još je jedno.. bijeli zidovi.. ja nemam bijelih zidova Anđeli - Page 12 608596 imam drvenih, ali oni nisu tako hladni

Ne znam, nisam pametna kako da to protumačim... Nisam ni sigurna da li je to vezano za njega ili nešto drugo..

Ako sam dobro skuzila ti jesi isla meditirati ali su ti se misli rasprsile...tako nekako?

Mislim da tekstura zida nije vazna jer ti mozda nisi ni bila u svojoj sobi/kuci...koliko razumijem nisi vidjela svoje tijelo, jel tako?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:18 pm

Imam pitanje. Je li taj tvoj doživljaj bio sličan onom iz lucidnih snova?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 12:19 am

@Alpha - Meditirala sam i milsli se nisu raspršile već sam doslovno bila uvučena u trans.. u te slike i osjećaji.
Bila sam u svom tijelu, bio je to doživljaj iz prvog lica. ne kao kamera sa strane

@Omega - Nije. Ne znam kako da objasnim... ovo je bilo itekako stvarnije, a dijelom uma sam znala da samo ležim i da sam budna. doslovno kao da sam se odvojila od sebe, a opet nije bila astralna projekcija...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:07 pm

Ja sam shvatila da si pocela razmisljati o vise stvari od jednom...znaci ti si imala fokus, a sve kasnije je stanje transa?

Jos jedno pitanjce...kazes da si bila u svom tijelu ali pricala si da si "lupila u zid"... Oces reci da se tvoje fizicko tijelo zabilo u zid i osjecalo teksturu, temperaturu i sl.? Totalno sam se sad pogubila Anđeli - Page 12 717917

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:13 pm

Da kad meditiram imam fokus, imam nit onoga što želim ... ali kad uđem u trans on se u neku ruku pogubi, kako da me odvede na svoju stranu a ja se samo trebam prepustiti tome jer čim se opirem budim se potpuno odmorna ( što nakon nekog vremena i napravim jer se ili uspanićim ili želim promjeniti prikaz ispred sebe)... zato i ne volim padati u trans u meditaciji koju vršim prije spavanja :/

Da.. moje fizičko tijelo je to osjećalo.. um je samo prerađivao informacije i pokušao natjerati tijelo da se odvoji od zida... Kako da ti pobliže opišem... priljubi se uz zid.. prvo o čemu ćeš razmišljati je o tome kako ti je hladan ili kako ti smeta na nekim mjestima ta površina, razmišljat ćeš o fizičkom doživljaju zida.. tako je bilo i u tom transu

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:23 pm

Ovako...mislim da se tvoje tijelo nije maknulo iz kreveta. Tako sam barem skontala iz prvog posta, a tako je i logicno. Isto tako je logicno i da ti stvari dozivljavas iz prvog lica jer ti nisi svoje tijelo ti si ti. E sada...to sto je tvoje tijelo imalo fizicke reakcije na ono sto si ti dozivljavala nije neuobicajeno. Sigurno si cula za fantomsku bol kada nekome npr. amputiraju nesto ali ta osoba i dalje ima osjecaj kao da je to tu. Nas mozak je taj koji nama daje informacije da li nas nesto boli, da li je nesto slatko, da li je nesto hladno i td. Znaci, ako si se dovela u stanje transa u kojem si imala iskustvo dodirivanja hladnog zida onda je u redu i da tvoje tijelo reagria (recimo da se najezis)...
A zasto si bas imala viziju toga cega si imala...ne znam...ovisi...na sto si mislila prilikom meditacije, da li si mozda imala neke intenzivne emotivne trenutke taj dan i sl...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:27 pm

Nisam ništa intezivno proživjela, joj šteta što je bilo tako davno tako da više nisam 100% sigurna... tražila sam vodiča, to znam.. znak od njega da je tu i onda sam utonula u trans...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:31 pm

Nemam iskustva sa tim stanjima jer ih nisam prakticirala...ipak, mislim da tu ima veze ono na sto ili o cem se mislilo...to nesto ne mora uvijek biti ono sto smo ocekivali...mozda niti ne shvatimo sto je pjesnik htio reci iako smo mi sami taj pjesnik...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:33 pm

Da... možda još nije vrijeme da saznam što taj zid znači :/ Ako je nešto što će se dogoditi u budućnosti... ne mogu reći da se ne bojim biti pritisnuta u kut zida bez mogučnosti izlaza...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub tra 10, 2010 3:35 pm

Mozda se ne smijes bojati toga...

Nego...ocito ti dobro idu postizanja takvih stanja pa...pokusaj opet...mozda treba pustiti jos malo da se odvrti...samo se nemoj bojati hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimened tra 11, 2010 12:54 am

Odgledajte film Legija , mozda promenite misljenje o andjelima...
U filmu bog izgubi veru u ljude , pa mesto poplave posalje andjele da srede covecanstvo...... :D zanimljiv film
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimened tra 11, 2010 12:56 pm

pogledat cu izgleda zanimljivo :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimened tra 11, 2010 3:00 pm

hromi je napisao/la:
Odgledajte film Legija , mozda promenite misljenje o andjelima...

Zbog Hollywoodskog uratka? Anđeli - Page 12 221289

_________________
Respect
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:46 am

film totalna katastrofa lijepo zvuci i izgleda po slikama trailerima bla bla..uzas,ustedite vrijeme i ne gledajte
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:49 pm

Legionar je napisao/la:
Ono što bi većina ljudi vidjela demonima, Infernus i ja bismo vidjeli kao anđele, upravo zato što nije važno kako mi percipiramo njihovu energiju, nego kakva ta energija je
Legi, zašto to kažeš, kakva je to energija koja okružuje anđele? Naime anđeli ne bi smjeli nikoga navoditi na ništa, a niti osuđivati one koji ne žele poslušati njihove savjete, tj. ne bi čak smjeli niti davati savjete, ako znaju da ih osoba ne želi poslušati, bez obzira koliko bi to bilo dobro za tu osobu. Naime oni znaju da je na Božjoj razini percepcija dobra i zla drugačija nego na našoj.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitimened lis 24, 2010 1:16 am

Imaš entitet X. On se hrani strahovima i tjera ljude da rade ono što ne žele. Imaš entitet Y. Oni nas savjetuju, ali ne tjeraju ni na šta jer znaju da je na božjoj razini percepcija dobra i zla drugačija.
Oni nemaju materijalni oblik.
Entitet X dojde tebi i ti ga vidiš kao demona. On je u tvojem umu zauzeo materijalni oblik. Oblik ne postoji. Ti ga stvaraš. Taj isti entitet dojde meni i ja ga vidim kao anđela. Moj um ne voli anđele. Ne voli taj materijalni oblik jer za njega znači dvoličnost, pokvarenost, stavljanje maske, glumu i izdaju.
Dojde entitet Y tebi i ti ga vidiš kao anđela. Materijalizira se u tebi kao anđeo jer ti taj oblik predstavlja savjetnika, dobročinitelja i utjehu. Kada dojde meni ja ga čak niti ne vidim. Niti čujem. Jednostavno komuniciramo. Izmijenjujemo informacije. Osjećam ga.

Ako me pitaš zašto ja ne volim anđele to je pitanje estetike. Zašto mi se nešto što mi predstavlja dobrotu ne pokazuje u materijalnom obliku... ne znam. Možda je problem u meni. U tome što u materijalnom nisam našao dovoljno dobrote. Zapravo, nisam je niti pokušavao tražiti u tome jer ju ne vežem za određene osobe i izglede. Nju može imati bilo tko, a važan je osjećaj koji pruža dobrota. Odatle ta osjetilna perspektiva.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 12 / 20.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: