Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti

Go down 
+35
Absynthia
None
siskara
userNejm
TAy
Tutankhamon
malenaivi
Sentinel
vladimir
pocahontas
wik91
indigocakra
Wizard lady
Alpha
belongs to lovers
sanja
silver
Milab
Aleksandar Veliki
Blizzard
floridana
Unspeakable
zvezda
vitrys
jupi666
babi
Daenerys
Svjetloisjena
urbanaaa
gogx
Hybrid
zmija
malena
Rain
izbezumljen
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepet pro 07, 2007 12:15 am

Hybrid, thnx :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepet pro 07, 2007 6:19 pm

...Ali i ime mi zvuci tako poznato... samo u zadnje vreme toliko je toga, da nekad ovako ne mogu da se setim... :( *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesub pro 08, 2007 1:28 am

Namcor je napisao/la:
Izgleda da bi to trebalo nesto znacit, a meni nista ne znaci :P
Ko je Ron Hubbard? scratch

http://en.wikipedia.org/wiki/L._Ron_Hubbard
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimened pro 09, 2007 11:07 pm

Tnx Hybrid.
Tnx Svjetloisjena.

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepon pro 10, 2007 12:39 am

Namcor je napisao/la:
Tnx Hybrid.
Tnx Svjetloisjena.

:)

Nema na čemu hug
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 3:09 am

Da se dotaknem ove teme, novi sam ovdje pa nisam uspio vidjet jeste li gdje već razlglabali od ovome, ali što mislite o tezi da su izvanzemaljci u biti MI iz budućnosti!?
Naime svjedoci smo toga da ljudska rasa u zadnje vrijeme užurbano ide naprijed, pa i na štetu same sebe, pa ali iz ovoga nije moguće da smo u bližoj ili daljoj budućnosti, želeći unaprijedit ljudsku vrstu stvorili te "izvanzemaljce" i zbog nekog nepoznatog razloga smo izumrli, i sada se ti izvanzemaljci vračaju u prošlost i otimaju nas i promatraju da bi saznali nešto više od nama, od svojim kreatorima!?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 3:31 am

nekako ne virujem u to
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 3:49 am

malenaivi je napisao/la:
nekako ne virujem u to

Zašto, pa teoretski je moguće!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:44 pm

Nacrosrill je napisao/la:
malenaivi je napisao/la:
nekako ne virujem u to

Zašto, pa teoretski je moguće!

Hm,hm i zanimljivo gledanje na to. Vrijedi rasprave study
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:06 pm

Nacrosrill je napisao/la:
malenaivi je napisao/la:
nekako ne virujem u to

Zašto, pa teoretski je moguće!

jasno mi je, al mi teorija nije sjela
[Vrh] Go down
TAy
Višestanični organizam



Male
Gemini Horse
Broj postova : 43
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 3:56 pm

Teorija je dobra. Možda su oni (u stvari mi) iz budučnost došli po zdravi genetski material, jer su sa kloniranjem ljudskih tjela tokom godina oštetili svoj genetski material.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 3:57 pm

pa smo sad mi na redu... cry
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 4:13 pm

TAy je napisao/la:
Teorija je dobra. Možda su oni (u stvari mi) iz budučnost došli po zdravi genetski material, jer su sa kloniranjem ljudskih tjela tokom godina oštetili svoj genetski material.
to bi bila potvrda da se prošlost/sadašnjost/budućnost događaju upravo SADA, tj. da vrijeme ne postoji...

jel tako? suspect
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesri vel 06, 2008 4:15 pm

userNejm je napisao/la:
TAy je napisao/la:
Teorija je dobra. Možda su oni (u stvari mi) iz budučnost došli po zdravi genetski material, jer su sa kloniranjem ljudskih tjela tokom godina oštetili svoj genetski material.
to bi bila potvrda da se prošlost/sadašnjost/budućnost događaju upravo SADA, tj. da vrijeme ne postoji...

jel tako? suspect
tako je zubo
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:13 am

[quote="Nacrosrill"]Da se dotaknem ove teme, novi sam ovdje pa nisam uspio vidjet jeste li gdje već razlglabali od ovome, ali što mislite o tezi da su izvanzemaljci u biti MI iz budućnosti!?

Pozdrav i dobrodosao!!!

Jesmo to vec negde spomenuli, no ne secam se gde, a nije ni bitno...
Teorija je svakako jedna od mogucih, a spominje se i u Kasiopejskom materijalu (tamo se entiteti koje prisutni autori kanalisu predstavljaju sa - mi smo vi u buducnosti...), ali i na mnogim drugim mestima... Naravno, logicno je pretpostaviti da su neki od nas u buducnosti uspeli da pobede iluziju vremena i na taj sebi omogucili da nas posecuju u ovome sto mi, u zelji za bezbednim okruzenjem, nazivamo sadasnjicom... Varijanti na ovu temu je mnogo i neke od njih su veoma zanimljive... Mozda bi mogao da napises jos nesto o svom stavu... :) *
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:36 am

Hvala na dobrodošlici.

Ovako ja sam tu tezu negdje davno davno pročitao, više se i ne sjećam gdje, jer ima od toga i 3 godine! Kao prvo ova teza mi se učinila veoma zanimljiva i veoma vjerovatna, jer čak postoje dokazi tj. crteži da su se neke stare civilizacije također susrele sa izvanzemaljcima, što implicira da izvanzemljci mogu putovati kroz vrijeme kao što si i sama napisala. Znači, ako su oni uistinu izvanzemaljci, i ako su nas posjećivali prije par tisuća godina, i ako su toliko napredniji od nas, zašto nas još i danas posjećuju, otimaju, promatraju? Ali prije nisu mogli saznat sve od nama.... Da ne duljim previše, moje uvjerenje je da su oni MI, u biti ne mi, nego nešto što smo mi stvorili s ciljem da unaprijedimo ljudsku vrstu, i da, vjerujem da su izvanzemaljci, zapravo da su stvoreni, odnosno žive na nekom drugom planetu i da nas posječuju, istražuju i promatraju kroz stolječa jer bi htjeli saznat više od nama, njihovim tvorcima. A sad, što se s nama dogodilo u budućnosti, od temu nisam ni razmišljao, možda ista stvar kao i s dinosaurima, stvarno neznam.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:43 am

Mozda... a mozda nas je zaista zahvatio Talas, pa su neki maturirali i otisli dalje, a neki se vratili u praistoriju... Sta je sa ovim koji su maturirali - to je pitanje... Sta smo postali?, i da li smo bili spremni da se suocimo sa time?... Verovatno. Valjda ce dalje samo oni koji budu spremni... Ako vec nisi, preporucujem ti da pogledas film Deja vu, glumi Denzel Vosington. On govori o sitnim izmenama nedavne proslosti i uzrocno/posledicnim vezama koje pri tom nastaju. Veoma zanimljivo objasnjeno, a i mnogi su filmovi snimani sa ciljem priprema... *
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 2:50 am

Slušaj, možemo samo nagađati od teorijama, a teorija ima i previše, sve je to relativno. Nevjerovatno, imam Deja Vu doma, i u planu mi je da ga pogledam ali nikad ne uspijem naći vremena, vidiš mogo bi ga baš večeras pogledat.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 12:56 pm

Nacrosrill je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici.

Ovako ja sam tu tezu negdje davno davno pročitao, više se i ne sjećam gdje, jer ima od toga i 3 godine! Kao prvo ova teza mi se učinila veoma zanimljiva i veoma vjerovatna, jer čak postoje dokazi tj. crteži da su se neke stare civilizacije također susrele sa izvanzemaljcima, što implicira da izvanzemljci mogu putovati kroz vrijeme kao što si i sama napisala. Znači, ako su oni uistinu izvanzemaljci, i ako su nas posjećivali prije par tisuća godina, i ako su toliko napredniji od nas, zašto nas još i danas posjećuju, otimaju, promatraju? Ali prije nisu mogli saznat sve od nama.... Da ne duljim previše, moje uvjerenje je da su oni MI, u biti ne mi, nego nešto što smo mi stvorili s ciljem da unaprijedimo ljudsku vrstu, i da, vjerujem da su izvanzemaljci, zapravo da su stvoreni, odnosno žive na nekom drugom planetu i da nas posječuju, istražuju i promatraju kroz stolječa jer bi htjeli saznat više od nama, njihovim tvorcima. A sad, što se s nama dogodilo u budućnosti, od temu nisam ni razmišljao, možda ista stvar kao i s dinosaurima, stvarno neznam.

Pozdrav Nacrosrill...pratim tvoj prijedlog teorije zadnjih par postova...pa sad kad si dao detaljnije vidjenje imam pitanje...
Dakle, kazes da ako su nas proucavali prije npr. 1000 godina zasto to rade i danas ako su vec onda mogli sve o nama naucit...ali ako smo mi oni ili ako smo mi ti koji su, na neki nacin, kreirali njih onda ni to njihovo pruocavanje bilo prije 1000 godina bilo danas nema bas smisla. Prvo zato jer su se anatomski ljudi malo promijenili, a cini se da nisu tu kako bi svjedocili povjesti. Stoga, ako smo mi na neki nacin pretece njih onda bi bilo logcno da nas proucavaju u puno kasnijem periodu nego je sad (a kamoli prije 1000 godina). Ako su vec izgubili trag kako su nastali i ako vec nemaju informacije o nama zar ne bi bilo logicnije da se vrate u vremenski period kada su iz nas nastajali oni...a to bi za nas sada bila daleka buducnost...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 3:24 pm

Naravno da bi bilo logično da nas proučavaju u nekom kasnijem razdoblju, i da se vrate u vrijeme kada su oni nastajali, ali ipak, možda su im baš ti pojedinci koje otimaju zbog nečega važni, i možda je baš to vrijeme u koje se oni vračaju njima važno zbog nekog nama neznanog cilja. To nikad nećemo znat, možemo samo nagađat...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimečet vel 07, 2008 4:33 pm

Nacrosrill je napisao/la:
Naravno da bi bilo logično da nas proučavaju u nekom kasnijem razdoblju, i da se vrate u vrijeme kada su oni nastajali, ali ipak, možda su im baš ti pojedinci koje otimaju zbog nečega važni, i možda je baš to vrijeme u koje se oni vračaju njima važno zbog nekog nama neznanog cilja. To nikad nećemo znat, možemo samo nagađat...

Ali ako su oni iz buducnosni zar ne bi otimanje znacilo eventualnu promjenu te buducnosti? A zasto bi oni htjeli promjenit buduce dogadjaje?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepet vel 08, 2008 12:57 am

Razlog vjerovatno postoji, na koji ti nažalost ne bih mogao dati odgovor. Mogao bi nagađat, ali...


Zadnja promjena: ; pet vel 08, 2008 10:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepet vel 08, 2008 9:06 pm

mislite da se vrijeme moze mijenjati tek tako?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimepet vel 08, 2008 10:43 pm

silver je napisao/la:
mislite da se vrijeme moze mijenjati tek tako?

Pojasni pitanje?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitimesub vel 09, 2008 2:23 am

Pogledaj ga, ako ga već imaš... :)
Baš me zanima da li će ti se dopasti...? *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti
[Vrh] 
Stranica 12 / 14.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Bliski susret ili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: