Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?

Go down 
+14
snake
kayser
malenaivi
Aleksandar Veliki
mewithoutYou
babi
malena
silver
little alien
Hybrid
zvezda
ThE_IMMORTAL
Svjetloisjena
Rain
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 2:20 am

Kosturi su nadjeni tamo... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 12:06 pm

kako znas?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 1:44 pm

Sem neproverenih tvrdnji, znam nekoga ko je video, ali o tome ne mogu govoriti... Recimo samo da znam da su pronadjeni. *
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 1:48 pm

Ovdi svi nešto znaju, a nitko o ničemu ne smi govoriti... Ah...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 1:50 pm

Ja govorim o svemu sto znam. Ali s' druge strane ima momenata kada ne mogu izigrati necije poverenje ni zbog koga i ni zbog cega, ako dam rec, to je uvek zakletva. *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 2:55 pm

malo mi je cudno za povjerovat da znas nekog tko bi imao toliku moc da moze biti tamo (a pogotovo sto je u kini, kakve veze mi imamo s kinezima?!), al dobro, kuzim zasto ne smis rec... iako onda znaci da poznajes nekog stvarno velikog znanstvenika ili stogod slicno..
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 8:45 pm

ovo je sad još jedno mjesto koje želim posjetiti...

vjerojatno ne daju da se išta radi tamo jer su oni dugo vremena bili u nekoj svojevrsnoj izolaciji i ne žele da itko dira njihovu kulturu pogotovo ne neki stranac koji bi to iskoristio u neke materijalne svrhe i naposlijetku to sve oskvrnuo i uništio
a vjerojatno imaju tamo i neke vojne baze i provode nekakva istraživanja koja ne žele otvoriti za javnost...

hm, čudno mi je da nitko nije spomenuo da su to napravili izvanzemaljci kojima su zapravo to bili neki parkinzi za brodove i koji tamo imaju neke baze pa ih kineska vlada zataškuje jer je u suradnji s njima kako bi osvojili cijeli svijet i to je zapravo uzrok tog silnog kineskog gospodarskog napretka... šalim se :) don't be mad
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 05, 2007 8:46 pm

Onaj ko ima veze i vezice, ima ih svugde... Ja licno nemam takve VIP ulaznice, ali eto neko meni blizak ih ima... Ali posto ne zelim praviti toj osobi probleme, prosto nekad moram jezik za zube, koliko god mi to tesko padalo!!!
Sorry... *
Trudim se uvek reci sve sto smatram da smem ili bar pronaci adekvatan nacin da nesto kazem - zato ponekad kazem - znam, nije bitno kako, ali znam - to ne znaci da ja ne zelim objasniti kako, vec da prosto ponekad ne mogu... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 1:05 am

@zvezda lijepo je čuti da si od nekog pouzdanog čula.

Ljudi često kažu da znaju kad su uvjereni da su imali nekakav uvid ili viziju, no o tome je zapravo bolje ne govoriti, jer među onima koji govore ima puno šarlatana i bolesnih. Kad bih imala vrlo živu viziju nečega, učinila bih sve da to provjerim, a u međuvremenu bih se povjerila samo vrlo bliskim osobama. Srećom, zasad mi se još nikad ništa slično nije dogodilo :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 7:33 pm

Desavalo mi se nekoliko puta... ali to nikada ne navodim kao nesto sto ZNAM, a vecini ljudi i ne spominjem... uz to, uvek se dvoumim o tome koliko je to objektivno / subjektivno... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 06, 2007 9:58 pm

zvezda je napisao/la:
Desavalo mi se nekoliko puta... ali to nikada ne navodim kao nesto sto ZNAM, a vecini ljudi i ne spominjem... uz to, uvek se dvoumim o tome koliko je to objektivno / subjektivno... *

Imam slične nedoumice misli
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimesri stu 07, 2007 1:56 am

Zato smatram da su ti uvidi istiniti za mene, pa njima ne opterecujem druge... *
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimečet stu 08, 2007 1:23 am

ja samo vjerujem u ono u sto drugi ne vjeruju, odnosno ne vjerujem u ono u sto obicni smrtnik vjeruje, sto nas u skoli uce.
sve prvo gledam kriticki, pogotovu povijest (ogadio mi se taj predmet, pogotovo otkad su nas ucili da su piramide grobnice - u kojima nisu pronadjeni nikakvi lesevi, mumije i sl. - kako zalosno...), ima mnogo cega, boga pitaj sta nam jos lazu u skoli (kemija je toliko absurdna - izmisljena?; teorija evolucije - uce nas tome a na kraju lekcije pise da to nije dokazano, pa sto nas uce tome kad nije dokazano...), ima se o ovome jos mnogo cega pricat, al dosta za sad...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimečet stu 08, 2007 1:58 am

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ja samo vjerujem u ono u sto drugi ne vjeruju, odnosno ne vjerujem u ono u sto obicni smrtnik vjeruje, sto nas u skoli uce.
sve prvo gledam kriticki, pogotovu povijest (ogadio mi se taj predmet, pogotovo otkad su nas ucili da su piramide grobnice - u kojima nisu pronadjeni nikakvi lesevi, mumije i sl. - kako zalosno...), ima mnogo cega, boga pitaj sta nam jos lazu u skoli (kemija je toliko absurdna - izmisljena?; teorija evolucije - uce nas tome a na kraju lekcije pise da to nije dokazano, pa sto nas uce tome kad nije dokazano...), ima se o ovome jos mnogo cega pricat, al dosta za sad...

Ti profesori koji te uče povijest su isto učili da su piramide bile grobnice i njihovi profesori isto, i profesori njihovih profesora. To je školski program koji je odavno iskrivljen :(. Kada se tisuću, dvije tisuće godine uči da su piramide grobnice, piramide budu grobnice na kraju. Osim za nekolicinu koji ne uče iz te knjige nego iz svog zdravog razuma...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimečet stu 08, 2007 2:01 am

Treba jedan dan otići do tih piramida i osjetiti to :D.
Ne do Kineskih, do Gize...

Napraviti ćemo CE-4 izlet za par mjeseci, uzeti audio i video opremu za snimanje i napraviti dokumentarac :D

Aaaah kako imam bujnu maštu oko ponoći.... drunken
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimečet stu 08, 2007 9:34 am

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ima mnogo cega, boga pitaj sta nam jos lazu u skoli (kemija je toliko absurdna - izmisljena?

a po čemu je to kemija apsurdna?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimečet stu 08, 2007 7:11 pm

Mislim da se malo pretjeruje s odbijanjem svega što se u školi uči. Gradivo u školi nekakav je kompromis, mislim da mnogi koji rade u školama poznaju i alternativna saznanja i ako su imalo pametni otvaraju djeci puteve da jednom krenu u vlastita istraživanja. No ono što se prenosi kroz školstvo je korpus zajedničkih dogovorenih znanja, to je činjenica. I podvlačim ono DOGOVORENIH. To najviše dolazi do izražaja u povijesti oko koje stalno lomimo koplja i gdje svatko može dokazivati nešto svoje jer je većina stvari samo posredno dokaziva.

Mislim da bi svatko najprije trebao proučiti činjenice koje su nam zajedničke i onda početi sam propitkivati i eksperimentirati. No bez zajedničkog znanja teško je započeti bilo kakav razgovor. Eto, nama je zajednička hipoteza da su Egipćani golemo kamenje savršeno obradili brončanim alatom i bez uporabe kotača užetima dovukli na mjesto i sagradili nevjerojatno preciznu građevinu koja prkosi tisućljećima svim vremenskim i tektonskim nepogodama. Da nema te hipoteze, mi je ovdje ne bismo mogli pobijati i sasvim sigurno bismo bili prikraćeni za tiho zadovoljstvo koje osjećamo kad uspavanim tipovima objašnjavamo zašto je to naoprosto nemoguće izvesti i pozivamo ih d sagrade repliku uz uporabu najsuvremenijih strojeva... :bounce:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepet stu 09, 2007 3:08 am

U pravu si. Ako zelimo kriticki analizirati, moramo imati i materijal za analizu... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepet stu 09, 2007 11:09 am

svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da bi svatko najprije trebao proučiti činjenice koje su nam zajedničke i onda početi sam propitkivati i eksperimentirati. No bez zajedničkog znanja teško je započeti bilo kakav razgovor. Eto, nama je zajednička hipoteza da su Egipćani golemo kamenje savršeno obradili brončanim alatom i bez uporabe kotača užetima dovukli na mjesto i sagradili nevjerojatno preciznu građevinu koja prkosi tisućljećima svim vremenskim i tektonskim nepogodama. Da nema te hipoteze, mi je ovdje ne bismo mogli pobijati i sasvim sigurno bismo bili prikraćeni za tiho zadovoljstvo koje osjećamo kad uspavanim tipovima objašnjavamo zašto je to naoprosto nemoguće izvesti i pozivamo ih d sagrade repliku uz uporabu najsuvremenijih strojeva... :bounce:

usput receno, upitno je jesu li egipcani poznavali uže u doba gradnje piramida (a čini se da nisu, po nekim izvorima)..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepet stu 09, 2007 5:49 pm

Nisam sigurna... Cudno bi bilo, jer su tkali... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepet stu 09, 2007 9:29 pm

Bilo bi uistinu neobično da nisu poznavali uže u nekom pojavnom obliku... misli
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepet stu 09, 2007 11:53 pm

Pa da, ono je osnova za tkanje, koristi se i za potku i za niti, a oni su tkali ako nista drugo, a ono bar svoju odecu... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 12, 2007 12:09 am

a to sam negdi procitao, al izgleda da nije istina..

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Ancient_Egypt_rope_manufacture
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimepon stu 12, 2007 6:35 pm

Ah, Egipat!!!...
Mislim da sam jedan od poslednjih zivota provela tamo, toliko uspomena... *
Npr, slucajno sam, prilikom jedne polu-meditacije, opisala neverovatno jedan egipatski hram i ceo ritual koji se u njemu izvodio... *
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitimened vel 03, 2008 11:26 pm

evo da vratim ovu temu natrag iz mrtvih...

@ Zvezda:
kakvih još saznanja imaš o kineskim piramidama?
Osim ovog spomenutog u tekstu?


Ovo je stvarno važno otkriće...i dokaz koliko ljudima "iza zavjese" smeta činjenica da ljudi postoje ovoliko dugo.
Čini mi se da se kod Kineza svodi na najobičniju manipulaciju masama - sustavno poglupljivanje ljudi i banaliziranje povijesti koje za krajnji cilj ima - bilo eksploataciju, oduzimanje ljudskih prava ili nešto treće.
A PRAVA povijest nažalost uvijek izvuče deblji kraj. :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje se skrivaju marsovci?
» Piramide u Visokom!
» ima li tko kakvu ideju
» Piramide kao velika energetska postrojenja
» Piramide su gradili slobodni radnici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: