Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimesub svi 15, 2010 11:56 pm

Je lijepa kolekcija :)

Meni je ovo bilo prvi puta da sam na nekom takvom sajmu pa sam uzeo samo jednu piramidicu, onu u sredini, arapski onyx, ali dolazim u iskušenje da i sutra odem i kupim još nešto.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 12:20 am

E, Chak, zato ja sretna što ne iz Zgb, inače...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 12:22 am

...bi bankrotirala zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:01 am

lolcina e jes me nasmijao :D

...ja bih na sajaaaam kristalaaaa...aaaa...aa...a :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:02 am

ajde.. sjedni u auto i do jutra si tu cheer

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:04 am

u stvari ti se ne isplati, nema više ništa tamo, mi smo sve pokupovali :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 1:07 am

Grrr...sad mi jos vadis mast :x

Gea je napisao/la:
ajde.. sjedni u auto i do jutra si tu cheer

To bi bilo ko u pjesmi...vozio sam cijelu noc da ti kazem da te volim...doduse kod mene bi bilo da stignem na sajam kristala al opet dobro :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:53 am

...pa i njima treba reći 'volim te'... dakle tu ne bilo ničeg pogrešnog, hm
ja i moj kristalni prstenčić smo se jako zaljubili jučer, to je ono što se zove ljuba na prvi pogled Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 295661
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:56 am

Slazem se, treba lovely 5

Ajde daj jos kakvu sliku svojih kristala i, naravno, prstena lovely

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:47 am

E, malo ćeš se strpit za sliku aparat nije kod mene, moram prvo do njega doći Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 973175
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:15 pm

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Img5177forum
Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:26 pm

Evo slike moje Damanhurske narukvice i narukvice od žada. Ovu drugu dobila sam od frendice koja je bila u Kini pred uhuhu godina Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 295661

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Img5187forum
Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:31 pm

E, Alpha onu prvu sliku mojih kristalića s sajma nemoj izbrisat, komentirat ćemo je ovako ako treba. Dakle ogrlica je za moju mamu Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 158397 , od rodonita, prsten je za mene od mjesečevog kamena i gorskog kristala, privjesak od rozenkvarca je za moju kćer, a piramidice su od shungita to je neki novi čudotvoran kamen, kako ga zovu o kojem sam rekla nešto napisat kada nađem vremena Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_study Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_scratch
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 6:33 pm

Zaboravih komentirat još ona dva kamenčića, pogodite sami! Ali nemojte prepisivat odozgo! Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 7:13 pm

Meni izgledaju kao Sugilit lovely I ja se nadam imati koji lovely

Inace, sad vec mozda pilam ali...kad ces moci mozda slikati prsten na ruci oops

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:17 pm

Evo mojih kristala. Vjerujem da će se kolekcija malo po malo širiti. Trenutno čekam Sunce/Mjesec, odnosno da prestane ova kiša tako da ih mogu napuniti :)

Dakle, tigrovo oko, ametisti i dumortijerit lovely

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Gedc0611

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:20 pm

Pazi, Ametist ti ne voli sunce bas. Njega puni pored Gorskog!

Inace, prekrasni su mi kristali i Anteini i tvoji. Genijalne su mi one Anteine piramide. Bilo bi super da napise vise o njima kad ce stici :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:30 pm

Ametist nikako ne smije na Sunce, samo na Mjesec ili u zemlju (no to ti već znaš, govorim za druge ako su neupućeni) :) a ti to meni namjerno predbacuješ što još nisam kupio Gorski kristal, a? :P
Koliko velikog da kupim?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:45 pm

Mislim da ti je svaki između 5 i 15 cm ok, s time da gledaš da je što čišći. Ne mora biti savršeno čist, može imati i bijeloga u sebi, ali mora imati prozirnih dijelova. :)

I da, super su ti kristali, sva tri. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:01 pm

Hvala :)

Htio bih spomenuti tu na Forumu kako sam se neugodno osjećao držeći hematit u rukama. Na neki način me privlačio, no imajući ga u rukama snažno me počelo stiskati i gušiti u području srca. Ima li tko ideju zašto? misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:31 pm

Alpha, ne razumijem to s mojim prstenom, on je na gornjoj slici u sredini, Ti bi sad da ga ja slikam na svojoj ruci da vidiš kako izgleda??
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:46 pm

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 P1020849n



Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 P1020848h

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 P1020828hz

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 P1020827q

Evo moe tigrovo oko i ametist ^^ lovely
Tigrovo oko mi inace svjetli na trunku svjetlosti al sad na ovoj slici ne svjetli zbog sjene :/.
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:25 pm

Evo ga i na ruci Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 973175

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Img5189forum
Uploaded with ImageShack.us
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimepon svi 17, 2010 12:16 am

@Antea...e, to bih ja, tocno to cerek Savrsen ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitimepon svi 17, 2010 12:22 am

Legionar je napisao/la:
Hvala :)

Htio bih spomenuti tu na Forumu kako sam se neugodno osjećao držeći hematit u rukama. Na neki način me privlačio, no imajući ga u rukama snažno me počelo stiskati i gušiti u području srca. Ima li tko ideju zašto? misli

Ovako, hematit se nikad ne smije koristiti / nositi sam. On se uvijek koristi s drugim kristalima. Ne znam zašto je to tako.
U principu, ako se koristi uz druge kristale, trebao bi biti povoljan za 1. čakru, štiti od vanjskih utjecaja kod meditacije.
Nadalje, potiče temeljno razmišljanje, logiku i matematiku. Poboljšava pamćenje, daje originalno razmišljanje. Uravnotežava tijelo, um i duh.
Snižava tjelesnu temperaturu, krvne poremećaje, anemiju, nervozu, nesanicu, odličan za zarastanje rana i kostiju.

Ne znam zašto bi loše djelovao na srce. Možda ti je jedino jako pokrenuo srčanu čakru, krvožilni sustav. To je dosta jak kamen.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 11 / 35.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: