Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimened sij 08, 2012 4:22 pm

@Isabela...vjezba se kao i sve. Polako face Predpostavljam da bi ti neku tehniku...obicno kad se hoce bolje cuti neka finija frekvencija treba se ocistit od oneciscenja buke ovog svijeta tj. od misli. Tesko je kontaktirati ili cuti nesto dok nam kroz glavu prolaze misli i vuku nam paznju na materijalnu razinu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimened sij 08, 2012 10:54 pm

Isabela je napisao/la:
A moze li se nekako povecati ta senzibilnost? :P
Citat :
@Isabela...vjezba se kao i sve. Polako...
Zar se zaista može vježbati kako da bolje i intenzivnije reagiramo na određeni kristal? confused
Naravno, svjesna sam toga da je netko više ili manje 'senzibilan', kao i da je reakcija na određeni kristal individualna.
Ipak, pitanje 'senzibilnosti' i 'otvorenosti' je vrlo obuhvatno pitanje, sa dubokim temeljima i čini mi se da sukladno tome iziskuje vrlo temeljit rad pojedinca na samom sebi.

Ne bi li se u tom slučaju trebao mijenjati cjelokupni 'koncept i pogled' pojedinca, a ne samo jedan mali, minorni dio (poput onog naše reakcije na pojedine kristale)?
Naravno, u slučaju da zaista želimo postići dugoročnu promjenu u našoj reakciji na nešto, makar se radilo 'samo' o kristalima.
Čini mi se da je potrebno napraviti krupne pomake, a ne samo promijeniti neke karike i 'kukice' u čitavom lancu.

Dakle, ne postoji brzinski i učinkovit recept, zar ne?
Vrijedi li uopće raditi na 'malim karikama' i očekivati neke sveobuhvatne promjene ubuduće (npr. postizanje veće senzibilnosti pri kontaktu sa svim kristalima, a ne samo pojedinim)? scratch

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimened sij 08, 2012 11:26 pm

Nisam mislila vjezbe senzibiliteta na pojedini kristal nego generalno senzibilitet prema kristalima...cisto da ih se moze osjetiti i to...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimened sij 08, 2012 11:34 pm

Da li se to uopće može postići, ako uzmemo da osoba npr. generalno nije previše senzibilna? misli
Nigdje nisam pročitala da takve vježbe senzibiliteta prema kristalima postoje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimened sij 08, 2012 11:50 pm

Mislim da se opća senzibilnost može naučiti postepeno, baš kao i sve ostalo u životu. Recimo, nedavno me limun ogrebao jer nisam prema njemu bio dovoljno senzibilan i objasnio mu da bih htio da mi udijeli neki plod i da mu neću ništa nažao. Sa svim stvorenjima čovjek mora vježbati senzibilnost, pa konačno i s kristalima.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimepon sij 09, 2012 3:12 pm

Kako te limun može ogrebsti, valjda si se ti ogrebao o limun i trebaš mu se ispričati što ne gledaš face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimepon sij 09, 2012 4:33 pm

@Blizz...to je malo figurativno opisano. Jasno da se sam ogrebao al da je vise pazio ne bi. Drugim rijecima da je biljci prisao s postovanjem, a ne naglo ne bi se ogrebao ili ne bi ga biljka ogrebala (kako se uzme).

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimepet sij 13, 2012 5:19 pm

Hej Ljudi,Bas Sam Happy :D :D Posto Sam DAnas Od Druga Dobio.par kristala,za 2 sam siguran koji su ostale neamm pojma ;D ..Ametist I Gorski Mali Komadi Ali Predivni !^_^A To Su mI Ujedno I Prvi Kristali Koje Sam Dobio:D..(Uz Oniks I Zad) ^_^
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimesri sij 18, 2012 11:46 pm

Jaooooo pa ja zaboravila na ovu temu. Ugl, od zadnjeg javljanja nabavila: flourit: ok al se tek kad se gleda na suncu otkriju prave draži; polirani crveni jaspis: baš mi je kjut prošarani, ko mali tigar izgleda; i zadnji kalcedon: lijepi primjerak, liči mi na barčicu xD
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimepet sij 27, 2012 1:59 am

Evo i labrador(it)a u kolekciji lovely. Taman mi to trebalo......sudeći po Mističnim doticajima svjetlosti.
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimesri vel 01, 2012 10:36 pm

(ovo postaje one man topic shock )
Stigao zadnji primjerak prve serije: Gips/selenit. Veliki (ako se dovoljno traži) lijepi primjerci mi stoje jedan u kutijici, koja sad izgleda super dok nema praznih mjesta i jedan na stolu. Uz ovaj broj dobije se nova kutija za pohranjivanje. Valjda kao potsjetnik na nastavljanje serije jer će nakon 20. br biti par tjedana pauze. Sudeći po informacijama koje sam pročitala.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 2:11 am

Ne znam zašto, ali ja sam zaboravila kupiti zadnja tri. zubo

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:00 am

Prva kutija je ispunjena :)

@Lyra...vjerojatno zato jer ne drze kontinuitet sa dovoljno lijepim (i uglacanim) primjercima nego su vecina neobradjeni pa nisu tako interesantni :) Nekad je bas najljepse kad je Kristal ''sirov'' ali vecina ih je ipak puno ljepsa kad se uglaca.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 2:53 pm

Ej Alpha :) . Kako si?

A kaži mi jesi zadovoljna sa zadnja 3? Da znam hoću li ih juriti zubi .

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:03 pm

Evo dobro ali (pre)zaposleno. Nije da se zalim nego zato me nije bas bilo...ali sad se slazem s tim rasporedom poslova pa ce valjda bit bolje :)

Zadnja tri...pa, mislim da je treci od kraja bila geoda Kalcedona i meni je bila jako lijepa. Tesko sam se odlucila koju geodu da odaberem. Onda je bio Labradorit ali onako grubi neispolirani i on stvarno nije nesto. Inace ispolirani budu prelijepi. I sad je zadnji Gips. Ima lijepih velikih komada plus se dobije opet kutija za buduce primjerke. Svakako bi se isplatilo kupiti ovaj zadnji makar radi kutije. Ne znam da li bi vise igdje bilo one geode ali ako ima to bi se isplatilo :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:11 pm

Da. Potražiti ću, obično nađem stare brojeve u Cityja.
Baš sam razmišljala da li se igdje mogu odnijeti na obradu. Bilo bi dobro i napraviti neki nakit od njih ...


:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:22 pm

Da, i ja sam se nesto mislila kako bi se to moglo uglacat u nekoj kucnoj radinosti ili tko bi to mogao raditi...ako nadjes kakvo rjesenje dojavi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:29 pm

Važi ;) ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet vel 09, 2012 1:28 am

Akasha je napisao/la:

Bla bla bla----- Uz ovaj broj dobije se nova kutija za pohranjivanje. Valjda kao potsjetnik na nastavljanje serije jer će nakon 20. br biti par tjedana pauze. Sudeći po informacijama koje sam pročitala.
Očito sam dobila potpuno krive informacije jer gle iznenađenja....danas stiglo zlato u kioske......Triksteri jedni šalju lažne info kako bi im više zlata ostalo hehe xD
Edit: E da dobiju se i naljepnice s nazivom pojedinog kristala/minerala. Prozirne su sa crnim slovima i ne smetaju vidljivosti kristala kroz kutijicu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet svi 03, 2012 9:27 pm

Kako vam napreduje sakupljanje Blaga zemlje? Do sada se vec mogla prikupiti lijepa kolekcijica ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet svi 03, 2012 10:09 pm

Mislim da od svih brojeva koji su izašli, moje malo čudo i ja nismo kupili 3 ili 4 primjerka, jer, kako on to uvijek kaže, "spakirali su premale ovaj puta" zubi

Tako da se naša mala kolekcija širi i dalje... cheer

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet svi 03, 2012 10:10 pm

Baš sam i ja htjela pitati ...
Ja odavno prestala kupovati. Dokle ste vi stigli?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet svi 03, 2012 10:12 pm

Zadnji smo kupili mislim prije 2-3 tjedna. Iskreno, nemam pojma koji je bio. Mislim da je zadnji koji smo kupili bio plavi ahat... scratch

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimečet svi 03, 2012 10:57 pm

Ja ih imam sve do sada. Mogla bih uslikati pa postavim slikicu ovdje :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitimepon svi 07, 2012 11:58 pm

12. i 13.05. (tj. ovaj sad vikend) je u Zagrebu sajam Kristala i Minerala (LINK) lovely

Nadam se da se vidimo tamo iako se mozda necemo (prepo)znati ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 30 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 30 / 35.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: