Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepon pro 12, 2011 8:30 pm

Ako nije problem imam jos par pitanja :P Kolika je tocno snaga djelovanja kristala ako postoji ta "otvorenost"? Kave veze ima dira li netko tudi kristal....jer vidjela sam ljude koji jednostavno zabranjuju ikome da im se priblize xD
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepon pro 12, 2011 9:21 pm

Citat :
Kolika je tocno snaga djelovanja kristala ako postoji ta "otvorenost"?
Vrlo je individualno koliko neki kristal djeluje na nekoga.
Npr. sugilit slovi za jak kristal, ali neki ga ljudi neće osjetiti, dok će primjerice jače osjetiti neki drugi kristal koji možda "formalno" nije toliko jak, ali se našao na nekoj istoj frekvenciji s njima.
Npr. nekome će za učenje i koncentraciju biti korisniji hematit, nego tigrovo oko, jer iz nekog razloga osoba postiže jaču konekciju sa dotičnim kristalom.
Zato treba malo pratiti kako se osoba slaže s kristalom i upoznavati ga. miga
Ponekad je poželjnije da osoba izabere kristal koji ga vizualno privuče na prvi pogled, nego da uzima samo kristale koje želi za točno određenu zadaću.
Ukoliko mu kristal dobro "leži", moguće je da kristal bude zaista dragocjeni pomagač osobi u nekim životnim aspektima.

Kristali su slični kao i prijatelji. Radi se o uzajamnom i postepenom davanju i primanju.

Citat :
Kave veze ima dira li netko tudi kristal....?
Kristal također i upija energiju osoba s kojima je u doticaju. Radi toga ga je potrebno prazniti/puniti.
Mislim da se ništa loše ne može dogoditi ako osoba dopusti nekome da pogleda i dodirne kristale, ali to bi trebalo biti relativno rijetko.
Kristali se ne posuđuju drugim osobama.
Nakon kontakta drugih osoba sa kristalom, trebalo bi ga svakako isprazniti/napuniti, inače se sve ono što je kristal "zabilježio" može reflektirati na osobu koja je "vlasnik" kristala.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepon pro 12, 2011 9:35 pm

@Athena, puno Ti hvala,sada mi je dosta toga jasnije :D :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepon pro 12, 2011 9:40 pm

Nema na čemu, žao mi je što nisam mogla biti konkretnija, ali tako je to s kristalima. :D
Nikad ne znaš što te s njima čeka. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 14, 2011 4:19 pm

Došao čađavac........ rofl ..... blažena teta na kiosku..... opet sam morala rezat spužvicu da mi stane u onu kutijicu. I da, rekla mi je da je dobila još onih registratora pa je vjerojatno tako svugdje. Super prilika za one koji ih još nisu 'ulovili'.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 14, 2011 5:07 pm

Akasha je napisao/la:
Došao čađavac........ rofl .....
Pretpostavljam da je neobrađen...mm?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 14, 2011 6:26 pm

I ja sam kupio čađavac...i nisam zadovoljan s primjercima...svaki je drugačiji...moj primjerak izgleda ko staklo...bili su i smeđi,sivi, prozirni, zlatno-smedi...al svi čudni...kakvi su vaši? budem stavio slike na face ako budem imao vremena...


https://www.facebook.com/pages/Blago-Zemlje/260954173944394
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 14, 2011 8:06 pm

Nisam kupila čađavac. Zapravo, odlučila sam uzimati primjerke kristala koji mi se zaista sviđaju, a ostalo ću radije nabavljati u Nebeskom daru ili Novoj arci.
Tamo se također mogu naći sitniji, ali lijepi primjerci po pristupačnim cijenama. :)

Molim nekoga za savjet. Možda sam već postavila navedeno pitanje (ne sjećam se scratch), ali nema veze.
Tražim neki kristal koji bi mogao pomoći kod glavobolja. Čula sam da karneol ublažava glavobolju, možete li preporučiti još koji kristal? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 14, 2011 9:08 pm

@Lyra
Da, neobrađeni su. Ali nema veze, meni se baš sviđaju neki neobrađeni kristali. Koliko sam primjetila puno njih se žali što primjerci nisu sličniji onima na slikama, ali da jesu, ili da su obrađeni ne bi koštali 25 kn :/ .
@Bobby
Žao mi je što ti se sve manje sviđaju nadolazeći primjerci (koliko sam shvatila po zadnja 2 broja). Kod mene je upravo obrnuta situacija. Moj je isto prozirnkast i 'čađav' :) .

Nemam sad fotić kod sebe ali kad ga dobijem natrag ću poslikati one interesantnije koje imam. Uostalom ima Athena pravo, budući da će brojeva bit 100 dobra je ideja da uzimate samo one koji vam se dopadaju. A za glavobolju....hm...ne znam...probaj ovdje potražiti, možda ti pomogne članak. Sretno.

Edit: E da. Zna li netko ima li u Rijeci neki dućan s kristalima. Moram si nabavit kamenčiće hematita, ametista i gorskog kristala kako bi mogla praznit/punit neke od ovih kamenčića koje sam kupila tokom ovih tjedana. Znam da ima u Zg-u Noina arka, al trebam jahat 3 dana do Zg-a :D
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 21, 2011 8:43 pm

Stigao opsidijan. Ok je, niš spešl ali je lijep.
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepet pro 23, 2011 8:39 pm

Nesto sam puna pitanja,pa vas moram jos jednom zagnjaviti :P Dakle,primjetila sam da kada odredeni ljudi prime kristal u ruku,osjecaju nesto poput trnca.....zna li netko zbog cega je to? I kako to da samo neki ljudi to osjecaju?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 28, 2011 6:12 pm

Neki su ljudi senzibilniji pa osjecaju finije energije :) Ljudi raznoliko reagiraju na Kristale. Neki ne osjecaju nista, a neki imaju burne reakcije na npr. Kristale koji im ne odgovaraju (moze im se mantati, povracati i sl. ili pak samo imati neugodan osjecaj).


Koji je Kristal danas na redu? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 28, 2011 8:13 pm

A moze li se nekako povecati ta senzibilnost? :P
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 28, 2011 9:18 pm

Jao,Kako sam Zapostavio Sve Ovo :(( A Pogotovu Kristale I drago Kamenja :D xD moram se pod hitno Vratiti U Formu :D Lol..Nista Novo NisaM Dobijao Vec Skoro Godinu Dana Zadnji Kamen Koji sam Kupio bio Je..Oniks :D a i nema neku posebnu energiju tako da nista i ne radim sa njim sad razmisljam kupiiti RozenKvarc :( Muci Me Ljubav xD :d
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesri pro 28, 2011 10:51 pm

Danas je stigao kalcit. Lijepoga sam dobila....kaže mama da su na kioscima bili svi neki mali primjerci pa onima koji žele nabavit sebi preporučam da pogledaju u više kioska. Idući tjedan fluorit (ako se tako piše scratch )
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimečet pro 29, 2011 12:45 am

a gde to uzimate ? Posto,verovatno mozda taj casopis/novine postoje i u Srbiji ?O.o :D
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepet pro 30, 2011 6:59 pm

Ne razumem
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimepet pro 30, 2011 7:28 pm

Sta ne razumes lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimesub pro 31, 2011 10:26 pm

@Isabela...naravno da se moze. Valja vjezbati :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 2:16 pm

A kako se to vjezba? :P
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 6:22 pm

isabela,alpha neko jel mi moze reci naziv tog casopisa gde se dobijaju kristali,drago kamenje molim vas i jel moze se to naruciti ..Ili Jel postoji U Srbiji :)) [please?:D
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 6:36 pm

casopis se zove Blago zemlje,ali mislim da ga nema u Srbiji....ima samo u BiH i Hrv....ako ti imalo koristi mozes zvati na ove brojeve ako ih zelis naruciti... tel za HR: 0800-666-771, za BiH: 063-538-444
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 6:59 pm

pa mogu ja zvati al verovatno ne dovoze u srbiju :((( ?ili?
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 7:04 pm

mislim da ne....eventualno ako imas nekoga u Hrv ili BiH,pa da naruce za tebe.... :/
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitimened sij 01, 2012 7:12 pm

aa,dobro :( Nemam NAzalost :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 29 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 29 / 35.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: