Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viđen nlo

Go down 
+36
urbanaaa
Dzangy
Hapa
tuby
Legionar
josip21
stella
Black Angel
Jaykof
KaKa 22
Jua
danyf5
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Max
Tutankhamon
Angel from shadow
snark
floridana
indigocakra
malenaivi
None
meli
Mister X
sanja
malena
sara_
Yado
zvezda
Milab
Alpha
silver
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Siver fox
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 4:24 pm

Ako sami sebe istrijebimo,malu utjehu mi daje da ću umrijet prirodnom smrću (star,u snu) jer nema šanse da sami sebe istrijebimo za vrijeme mog života.
Jel još netko primjetio da se životinje danas nekako čudnije ponašaju.....
Hrčak mi ima tahikardije već 5-6 sati (odapet će danas cry ) a mačić se cijeli nakostriješio kad me je vidio.
Kao da ču ga napast ili nešto tako.....
Možda je ovo povezano s vanzićima........ili ja imam munjene ljubimce zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 4:41 pm

Mozda se ne istrijebimo skroz za vrijeme tvog zivota ali dovoljno je da se istrijebimo i djelimicno i da upadnes u tu grupu...

Al dobro si zamislio kako ces umrijet lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 5:02 pm

Ja nebi uopće htio umrijet ali ako već trebam onda sam odabrao naćin koji mi se najviše sviđa........
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 5:08 pm

Vidim i vidim miga

A cuj...sto znas...mozda nije tako lose ni kad umres...srecom svi cemo to saznat prije il kasnije :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 6:06 pm

odnija vrag prišu kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 6:28 pm

Alpha je napisao/la:
lolcina lolcina lolcina

Totalno zelim upoznat tvoju baku face

I ja zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 6:31 pm

Black Angel je napisao/la:
Ako sami sebe istrijebimo,malu utjehu mi daje da ću umrijet prirodnom smrću (star,u snu) jer nema šanse da sami sebe istrijebimo za vrijeme mog života.
Jel još netko primjetio da se životinje danas nekako čudnije ponašaju.....
Hrčak mi ima tahikardije već 5-6 sati (odapet će danas cry ) a mačić se cijeli nakostriješio kad me je vidio.
Kao da ču ga napast ili nešto tako.....
Možda je ovo povezano s vanzićima........ili ja imam munjene ljubimce zubi

Kako znaš da hrčak ima tahikardiju? Mjeriš mu puls? Slatke su to životinjice lovely

Naši kvartovski cucki su lajali kao ludi, ali mislim da to nema veze s vanzićima, bit će prije da ih uznemirava pun mjesec mudri
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 7:26 pm

Vidim da diše ko lud i jedva se kreće....
Srčana tahikardija uglavnom izaziva tako nepravilno i ubrzano disanje (znam iz iskustva)

P.S.
Još uvijek se drži ali sve je slabiji i slabiji :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 8:11 pm

Black Angel je napisao/la:
Vidim da diše ko lud i jedva se kreće....
Srčana tahikardija uglavnom izaziva tako nepravilno i ubrzano disanje (znam iz iskustva)

P.S.
Još uvijek se drži ali sve je slabiji i slabiji :(

Da, pa znam i ja što je tahikardija no

Samo nisam skužila kako znaš da se to događa hrčku misli

Jadnik je sigurno već star...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:18 pm

E...onom najavljivanom NLO-u valjda nitko nije reko da treba doci :P

A jel hrcak prezivio?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:27 pm

A živ je.....
Danas izgleda malo bolje ali nekako vrluda dok hoda.
Možda je imao potres mozga......
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimepon lis 20, 2008 1:48 pm

Leteći tanjur fotografiran je usred bijela dana iznad grada Dudleyja u britanskoj provinciji West Midlands i predstavlja jedan od najvažnijih dokaza o izvanzemaljskoj nazočnosti na zemlji

NLO fotografiran na nebu ispred oblaka ovjekovječila je 57-godišnja dadilja prilikom posjete tamošnjoj turističkoj atrakciji dvorcu Dudley. Odmah nakon što je primijetila nepoznati objekt na fotografiji, savjesna građanka je svoje djelo proslijedila policijskim istražiteljima zaduženim za NLO (pri)viđenja.

'Riječ je o intrigantnoj fotografiji. Ako je autentična, onda je riječ o najvrednijem dokazu izvanzemaljske nazočnosti iznad Ujedinjenog Kraljevstva', rekao je za The Sun Gary Heseltine. Sada će u specijalnim laboratorijima fotografija biti analizirana, a rezultati istrage bit će poznati u sljedeći ponedjeljak.

t-portal


Viđen nlo - Page 8 0148007.21
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimepon lis 27, 2008 10:12 am



recimo na ovoj snimci su sve palme iste.... kava
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 28, 2008 12:08 am

Nadam se da ovo nije autentična snimka! face
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 28, 2008 12:47 am

Ja tu snimku nemogu vidit ???!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 28, 2008 12:56 am

Meni radi. A izgleda kao maketa ili kulisa...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimeuto lis 28, 2008 7:50 am

stella je napisao/la:
Nadam se da ovo nije autentična snimka! face
ma nije autentična zato sam i rekla da su sve palme iste. obrati pozornost
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimesri sij 14, 2009 7:45 pm

Svjedoci tvrde da su vidjeli NLO kako izranja iz jezera, a u tamošnjem se muzeju čuva predmet nepoznatoga podrijetla. Upozoravamo da video sadrži i neugodne scene osakaćenih životinja. Nepoznati leteći objekt izronio je iz jezera Laguna del Pescado te se golemom brzinom zaputio prema gradu Victoriji.


Tvrde to mnogobrojni svjedoci, koji su 2. siječnja na istome području vidjeli još dva NLO-a u narednih sat vremena. Prvo su uočili bijelo svjetlo koje je nestalo u smjeru Santa Fea, da bi se zatim ukazao daleko blještaviji predmet koji je mijenjao boje i koji je odletio izvan granica Zemljine atmosfere.

Za argentinsku pokrajinu Entre Rios, istaknimo, takvi su fenomeni gotovo dio svakodnevice. Tamošnji se stanovnici već godinama žale da nešto sakati stoku i iz nje odnosi organe, a područje je na neko vrijeme zaposjela i argentinska vojska nakon što se 1991. godine pročula priča da se jedan NLO srušio kod Rincon del Biena.
U muzeju u Victoriji i danas je moguće vidjeti predmet koji je pronađen na mjestu gdje je letjelica navodno pala, te je riječ je o nepoznatom laganom materijalu metalik boje koji postaje proziran kada ga se slika!

Ravnateljicu tog muzeja Silviju Perez Simondini, koja je i prije vjerovala da vanzemaljci imaju negdje u blizini bazu, posljednji su iskazi još više uvjerili da je tome tako, te sada nagađa da bi se ta baza mogla nalaziti ispod Lagune del Pescado.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimesri sij 14, 2009 8:20 pm

A gdje je video?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimesri sij 14, 2009 11:48 pm

nigdje tog poziva za pola sata.
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimened sij 18, 2009 1:49 pm

Čarolija je napisao/la:
stella je napisao/la:
Nadam se da ovo nije autentična snimka! face
ma nije autentična zato sam i rekla da su sve palme iste. obrati pozornost

mislim da ne možeš tako određivati autentičnost videa, ove palme jesu iste, ali mi izgledaju uređene da budu takve. uostalom sve su palme skoro iste, morala bi biti veliki znalac o palmama da bi ih razlkovala, a što se tiče videa mislim da je orginal, ali to je ipak samo moje mišljenje :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimened sij 18, 2009 2:57 pm

Hapa je napisao/la:
ali to je ipak samo moje mišljenje :)


zubo



Ovaj da.. Meni nije baš zbog palmi, nego ovog broda koji mi izgleda nekako..
Ma ne vjerujem da vi vanzemaljci imali brodove baš onakve kakve mi zamišljamo u Star Warsima. Većina NLO-a koje ljudi vide su produkt tajnih razvijanja novih pogona aviona - samo se prisjetimo nacističkih mlažnjaka!

Ljudi vole sve prilagođavati svojoj mašti, umjesto da saberu činjenice i porazmisle jesu li vidjeli možda kakav balon ili nešto slično. Uostalom, kakva su ona svijetla u pozadini videa. Čini mi se da ima više NLO-a i izgleda mi kao svojevrsna invazija.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimened sij 18, 2009 4:57 pm

Legionar je napisao/la:
Hapa je napisao/la:
ali to je ipak samo moje mišljenje :)


zubo



Ovaj da.. Meni nije baš zbog palmi, nego ovog broda koji mi izgleda nekako..
Ma ne vjerujem da vi vanzemaljci imali brodove baš onakve kakve mi zamišljamo u Star Warsima. Većina NLO-a koje ljudi vide su produkt tajnih razvijanja novih pogona aviona - samo se prisjetimo nacističkih mlažnjaka!

Ljudi vole sve prilagođavati svojoj mašti, umjesto da saberu činjenice i porazmisle jesu li vidjeli možda kakav balon ili nešto slično. Uostalom, kakva su ona svijetla u pozadini videa. Čini mi se da ima više NLO-a i izgleda mi kao svojevrsna invazija.

imaš pravo vide se neka svjetla, a što se tiče zvjezdanih staza ko kaže da smo ga mi takvog zamislili, tj. možda su baš rađeni prema nekom NLO koji je srušen, nikad se ne zna
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimened sij 18, 2009 8:34 pm

Hapa je napisao/la:
imaš pravo vide se neka svjetla, a što se tiče zvjezdanih staza ko kaže da smo ga mi takvog zamislili, tj. možda su baš rađeni prema nekom NLO koji je srušen, nikad se ne zna

A vidi, bilo bi malo glupo da rade brodove prema srušenim ostacima, kad nadalje, ono što želiš sakriti stavi čovjeku pred nos!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dzangy
Stanica
Dzangy


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 29.12.2008

Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitimepon sij 19, 2009 10:14 pm

Citam ja lepo ovu temu, i kako vise citam odlucila sam da vam ispricam sta sam ja videla...
Mozda mi necete verovati, ali to je ok, jer cak ioako sam sama bila svedok tome i dalje mi je neverovatno i trazim neko racionalno objasnjenje...
Elem, da pocnem pricu:
bilo je to leta '99. godine, za vreme bombardovanja Srbije, s obzirom da tada cesto nismo imali struje, uvece bismo izlazili ispred zgrade. Deca bi se igrala, a stariji bi pricali i kafenisali.
Moj grad je mali, tako da nije bio zanimljiv NATO-bombarderima, i nijednom se nista nije desilo, sem sto se mogao cuti zvuk aviona.
Bilo je oko 9, 10pm i odjednom je izmedju nase zgrade i zgrade Opstine doletela letelica, koja je imala oblik (mrsko mi je da ovo kazem) leteceg tanjira, i nas je bilo 10-ak, sto dece, sto nasih roditelja. Svi smo ustali sa klupe i potrcali ka tome, a ono je samo stajalo tamo i menjalo svetla, iz zute u crvenu. To nije dugo trajalo, mozda nekih 30ak sekundi, odjednom odskocilo i u nekoliko poteza nestalo.
Ja nisam mogla da verujem svojim ocima i svi su isto komentarisali, i pitali da li su ostali to videli. Medjutim, brzo su mozda iz straha, mozda iz nevere prepisali to nekom Americkom satelitu, ili necemu slicnom.
Ni dan danas nisam saznala sta je to, niti sam ikome to pominjala.
Ne trazim da mi verujete, samo sam vam ispricala svoje iskustvo. ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viđen nlo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: