Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:37 pm

@Flory...biti ce prije da ga znas ali da se trenutno ne sjecas ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sylvia
Stanica
Sylvia


Female
Cancer Goat
Broj postova : 13
Age : 32
Registration date : 28.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: mn   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 9:05 pm

Evo da i ja podijelim sa vama jedan svoj san.
Inače spavam ko beba osim kad mi se u snovima javljaju NLO-i što se nekada javlja dosta često.

Ne sjećam se što sam sanjala do tada, poznat mi je samo taj dio sna. U svojoj sam sobi i stojim ispred prozora. Bočno od mene je krevet iz kojeg sam ustala i u kojem spava moj dečko, bilo je jutro. Gledam kroz prozor iznenađena i u šoku i vidim dva svemirska broda.

Jedan je ogroman i okrugao sa mnoštvom velikih okruglih svjetala nalik na one podne reflektore, dok je drugi manji i nekako trokutasto-zaobljenog oblika koji pri vrhu ima ista takva svijetla. Oba broda kao da su napravljena od sjajnog svijetlog srebra.

Nenormalno su bliještali, ovaj veći bliještao je iz svjetala ali i iz sredine. Toliko su bliještali na momente da su me zasljepljivali. U trenu su me zadivili i kao da sam osjećala neko privlačenje i divljenje. Odjednom je sa kata ili katova iznad mene u tu svjetlost poletio neki čovjek u plavoj vesti na pruge te mi je postalo jasno da otimaju ljude. Lebdjeli su u svjetlost kao da ih privlači magnet.

Budila sam svog dečka u nekom pola strahu pola oduševljenju i rekla mu da su vani brodovi . Probudio se i maknuo me od prozora te me odjednom preplavio strah da će i mene odvest te da ovo nije san i da se ne mogu probuditi. Točno se mogu sjetiti kakvi su me osjećaji preplavili. Zatim smo otišli do mog dnevnog boravka i upalili vijesti na kojima se govorilo o masovnim otmicama ljudi u Zagrebu.

Onda sam se probudila, bilo je oko pet sati ujutro i smrzavala sam se unatoč hrpi tople posteljine. Bilo me strah i svaki put kad bi sklopila oči vidjela bi ta dva broda. Nekako sam zaspala.

Opet sam sanjala, bila sam sa svojim tetkom, tetom i malom sestričnom. Bježali smo iz grada autom jer se nakon otmica pojavila neka kožna bolest od koje se brzo umiralo.

Zatim sam sa kolegicom sa faksa u ženskom wc-u na faksu gdje nas nalaze ljudi u bijelom kako bi vidjeli jesmo li zaražene.

Opet se vozim sa tetom , tetkom i sestričnom koja ima oko godinu dana, smije se i zabavlja. Igram se s njom no cijelo vrijeme imam osjećaj da to nije ona i da je zaražena.
Stižemo do mora izlazim iz auta, svira neka glazba i opet se budim živa smrznuta.


Zaprepastilo me to što sam se ovog sna jako detaljno sjećala i probudila sam se prestrašena i ful pod dojmom. Kad god bi ih sanjala viđala bi ih kako lete na nebu ili bi se skrivala od njih pod stolom. Sjećam se da sam jednom prilikom sanjala neki napad vanzemaljaca i da sam se skrivala sa drugom tetom i pričala sam s njom ali kao da to nije bila ona (isti osjećaj kao sa sestričnom)i kao da joj ne smijem govoriti o sebi.
Tolika hrpa emocija me preplavila u snu da mi je grozan i nadam se da tako nešto neću sanjati ponovno, iako čisto sumnjam.

[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 1:35 pm

Dantalion je napisao/la:
ja sam često sanjao kako brzo trčim sve brže i brže, i naginjao sam se napred toliko da sam rukama dodirivao tlo. i na kraju kada je došao taj trenutak samo sam se odbacio od zemlje u zrak i pao sam na nekih pola metra od zemlje i nastavio sam letjeti confused

lol lol lol lol lol cheer cheer ja imam gotovo identican takav san, samo sto ja znam sanjati da u mislima posjedujem veeeeeeelike kolicine energije, p sa mislima se otisnem u zrak i poletim, kao u onom filmu Hulk lood
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:22 pm

Sanjao sam da je počela invazija od nekakvih vanzemaljaca, i da su nas malo po malo počeli pokoravati, imam dojam da sam bio Amerikanac i da sam se vozio sa svojim roditeljima u klasičnom američkom SUV-u na jednoj od autocesta na mostovima, kad je poceo zemljotres, i sve se pocelo urušavati, nestalo je signala na telefonima, svugdje dim i razorene zgrade... To su samo fragmenti koje sam sad isčupao...
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:27 pm

Prije nekog vremena sam nakon meditacije u svrhu povezivanja sa životinjama sanjala dva konja, crnog i bijelog, predivni su bili, ali tražeći po netu simboliku konja nisam baš bila uspiješna, jel netko upoznat sa simbolikom različitih životinja možda?
Melkior, jesi u snu na kraju došao do nečeg neurušenog ili ne?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 5:42 pm

@Green, kako meditirati u svrhu povezivanja sa životinjama? :)

@Sylvia, nekada znam sanjati takve snove, a nedavno sam sanjao malo drugačiji san. Zagreb poslije neke ogromne gposodarsko-biološke krize. Cijelo vrijeme mi neki glas u obliku misli govori što se događa. Prolazila su neka čudna kola Hitne pomoći iz kojih je izlazio neki sprej, a glas je objašnjavao kako se radi o tome da su došle neke vrste bakterija i guštera koje utječu na to da mesu truli. Sve je bilo u magli i smogu, onečišćeno od sranja koja smo napravili. Tramvaji su vozili samo ponekad, i to samo zato što su "mogli", budući da su ljudi htjeli raditi bilo što. Svi su bili jako gladni i to objašnjavanje je na kraju završilo da niti jedan grad više nema funkciju koju je imao, a da Zagreb više nikako ne može svojim područjem gravitirati Hrvatskoj jer ne postoje automobili ili prometne službe koje bi prevozile hranu i industrijske proizvode da to sve funkcionira. Zato na Trgu sjedam na šesticu i pičim prema Glavnom kolodvoru (simbol odlaska iz grada). Baš me potresao san jer jako volim Zagreb. conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 7:46 pm

Green je napisao/la:
Prije nekog vremena sam nakon meditacije u svrhu povezivanja sa životinjama sanjala dva konja, crnog i bijelog, predivni su bili, ali tražeći po netu simboliku konja nisam baš bila uspiješna, jel netko upoznat sa simbolikom različitih životinja možda?
Melkior, jesi u snu na kraju došao do nečeg neurušenog ili ne?

Vrlo fragmentirano, ujutro sam znao puno više detalja, ali sam bio lijen zapisati... Moram se malo više truditi sa zapisivanjem kad se dobro sjećam, ali sada ciljano uvijek spavam na desnome boku, te nekako lakše sanjam tj. bolje se prisjećam ukoliko je tako.

Ne sjećam se, bilo je nakako filmski sve, bio je dan i ljeto to znam jer se osjetila sparina.
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet pro 31, 2010 9:10 pm

ja često, ali vralo često (mozda jednom na tjedan) znam sanjati da "letim"
ne bi tom snu pridavala previse paznje, ali posto je to "letenje" jedinstveno, mislim da tu ipak ima nesto vise. Naime, ne radi se o obicnom "Superman-letenju"
znaci kad "poletim" to je vise kao ogromni skok u visinu, a pri tom skoku osjecam toliku navalu energije, psihičke, (tj, osjecam je bas u glavi) ne one koja prolazi koz čakre, kao da se ja svojom snagom misli vinem u zrak, tj. kao da je ta energija gorivo koje me dize u visine.
Osjećaj je NEOPISIV!! chill
Inače, nisam previse energična osoba, nista me ne moze iživcirati, niti naljutiti, uopce ne trosim svoju energiju, ni na fiziki način (sport...) pa sam mislila da mozda ja kroz taj san ispucam viskove energije koja se u meni nakuplja, i koju ne mogu u svjesnom stanju (dok sam budna) istrošiti.

što vi mislite??
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 01, 2011 12:11 pm

Mislim da je to vrlo moguće, ali da vrijedi samo kad je čovjek svjestan tog sna ili kad ga se vrlo dobro sjeća, ja npr. kad letim u snu, imam dojam da se sve približava meni i da imam tu sličnu moć. Ja se mogu instantno pomicati kroz prostor, a opet glatko kliziti zrakom, što je vrlo zanimljiv osjećaj kad si u lucidnom snu takvog tipa letenja.

To sam samo jednom iskusio i bilo je stvarno fascinantno!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 01, 2011 4:43 pm

Nocas sam spavao oko 12 sati. I nekoliko snova sam imao. Opet sam sanjao da moram plaćati alimentaciju. Ali ovog puta sam upoznao muža žene sa kojom imam dijete. On je inzistirao da moram plaćati. Na sudu sam zahtjevao da umjesto plaćanja alimentacije taj iznos uplaćujem na račun kćerke, i kada ce biti punoljetna moći će koristit taj novac. Jer taj lik je imao love i htio je jos od mene vuč lovu. Sud je to odobrio. Poslije sam upoznao kćerku, malo smo razgovarali. Poslije sam išao doma. Primjetio sam da se ljudi čudno ponašaju, kao da su se sakrivali od nečeg. Pogledao sam na nebo i vidio mjesec, isijavao je nekom čudnom bijelom svijetlošću
[Vrh] Go down
Backpacker
Stanica



Female
Leo Dragon
Broj postova : 17
Age : 47
Registration date : 01.01.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 01, 2011 9:38 pm

Jel ovde ima neko da tumaci san? Sta znaci sanjati predivni grad na vodi , tj. Na moru? Sanjala sam da tom gradu prilazim sa camcem i ustajem onak zadivljena i cudim se ljepoti tog grada…takodjer sam sanjala konje kako me vuku ulicama tog grada i ja se divim kucama koje sa uredbenim dvoristima plutaju po vodi…
[Vrh] Go down
Tonks
Riba
Tonks


Female
Pisces Dog
Broj postova : 160
Age : 30
Location : Hogwarts
Registration date : 29.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimened sij 02, 2011 3:33 pm

nisam bas strucnjak za odgonetavanje snova, al ja bi taj san protumacila ovako: taj grad koji opisujes za mene bi mozda bila neka dosad nedostizna želja, nešto što dugo želiš (ali ti nije u prvom planu), e sad dalje govoriš o približavanju prema gradu, i konačnom ulasku u grad, mislim da to simbolizira približavanje toj želji, tj. mislim da ce ti se ubrzo ispuniti, i na kraju spominješ veličanstveni ulazak u gard na konjima, što bi onda trebalo značiti i konačno ispunjenje želje. ides

to je samo moje mišljenje :)
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimened sij 02, 2011 8:25 pm

Danas sam sanjao da se na zadnjem sjedištu busa vozne linije 209 vozim sa gospođom K. (premijerka). Tokom vožnje sam imao čudne insinuacije u vezi nje, kao da se podsmijehuje ili nešto tako, zaintrigiran njenim čudnim pogledom kroz prozor, odlučio sam je ispitivati matematičke probleme iz prvog osnovne, tipa 2 + 2 = ? ... Nije znala odgovoriti, izašla je nasmijana na stanici kod Središća u Novom Zagrebu, jer je tamo uzela novi stan i blizu joj je muzej. Vani je padao snijeg. Probudio sam se u suzama od smijeha kad sam shvatio još jednom što sam sanjao, hahahahahahaha
[Vrh] Go down
Findo
Prašina



Male
Cancer Snake
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 07.01.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet sij 07, 2011 2:10 pm

Jednom sam sanjao kad sam imao još 6 godina da sam bio u vrtiću i tamo je bio kao neki opči nered(poput straha ili panike) i svi su bježali a ja sam znao da to sanjam i htio sam se iz tog sna probuditi i onda sam legao na pod(u tom vrtiću)i pokušao zaspati da od svega toga što se tamo događa odem i na kraju sam se skroz probudio i bilo me je strah jer sam se bojao da je to sve bila istina ali na kraju sam znao da je to bio sve san.Ali uostalom-već sam u snu znao da je to sve san tj.lucino sam sanjao.
[Vrh] Go down
Findo
Prašina



Male
Cancer Snake
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 07.01.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet sij 07, 2011 2:16 pm

A nekoliko puta sam sanjao i neke čudne snove.
Jedan od takvih je bio kad sam sanjao bilo je sve bijelo i onda su se počele pojavljivati neke crne točke različitih veličina tj.točke što su bile sve veće proizvodile su jači zvuk a što su bile manje zvuk je bio manji.
Ne znam što bi to moglo značiti.
[Vrh] Go down
Backpacker
Stanica



Female
Leo Dragon
Broj postova : 17
Age : 47
Registration date : 01.01.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 08, 2011 12:19 pm

Sinoc sanjam kako hodam nekim brdima i selima jer želim da dobijem kondiciju (a inace sam planinar). U putu srecem dekana mog fakulteta i on mi se pridružuje. Pricam mu da je njegov potpis na mojoj diplomi. U tom prolazimo kroz neku zgradu, kao neki trzni centar, ili skola, fax, stajaznam, znam samo da tu ima puno studenata i da neko prodaje puuuuno knjiga i da je taj dekan zastao da vidi naslove, sto sam i ja uradila jer volim pregledat nove knjige. Sjecam se da je na jednoj knjizi pocinjao naslov kao Filozofija tak nesto. Ah da zaboravila sam to reci u pocetku kad sam isla putem jela sam tresnje ali su bile velike, ogromnih plodova…kao jabuke.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 08, 2011 3:49 pm

Sanjao sam da sam si odrezao desnu ruku motornom pilom. Počelo tako što sam sanjao prizor kako je palim gasim, i stalno gledam u zubce koji se vrte oko metalne daske (nosača zubčanog lanca)... I tako malo po malo i odjendnom ostajem bez prstiju pa ruke...

Prvi put sam sanjao sliku! Kao nekakvo ulje na platnu, na kojem su dva lica, moja otac, i pored njega ja kao ostarjeli čovjek koji mu jako sliči! ?!?!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 3:29 pm

gledao sam sebe u zrcalo, ispod desnog oka sam imao posjekotinu
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesri sij 12, 2011 12:44 pm

ja sam sanjala da sam meha, i da me tamo neki oće nadograditi za seksualne potrebe. spremili su mi i novu kožu i novi program. ja sam bižala koliko me noge nose. a atmosfera oko mene totalni kaos.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesri sij 12, 2011 2:37 pm

išao sam sa posla doma, i to pješke, službeni auto sam ostavio ispred hotela :S
torbu na rame i polako pješice. išao sam kroz naselja, prečacim, često sam prolazio kroz dvorišta nekih ljudi, nisu se mnogo obazirali na mene, osim djevojaka. dok sam prolazio kroz neko drugo dvorište, vani na terasi je obitelj ručala, pozvali su me na ručak. zahvalio sam se i prihvatio sam samo čašu hladne vode. malo smo porazgovarali i tada odoh dalje na put. približavam se nekom restoranu a iz njega izađe neka djevojka, pogledamo se pogledima koj su sve govorili, i odem ja dalje, a ona progovori da je odrasla cura, i da je normalno to što ima potrebu za seksualnim željama. uđe u restoran a ja za njom. bila je iza šanka, naručio sam čašu hladne vode sa ledom.počeli smo razgovarati i tada je došla šefica -.-
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepet sij 14, 2011 4:10 pm

Jutros sam sanjao da idem nekim mracnim ulicama(posao sam u setnju). Kad odjednom izlazim ispred crkve. Sa leve strane su bile one zgrade za popove, zaboravio sam kako se to zove, ali znam da su bile u izgradnji. Video sam casnu sestru kako prolazi i ide u crkvu. Sve mi je to bilo cudno posto je svuda bio mrak a mrak i crkva bas ne idu zajedno.... I tako ja gledam u crkvu i sad treba da se vratim kuci ali se plasim da se vracam onim istim putek i razmisljam kuda da idem. Kad ja vidim popa kako prelazi preko neke livade, ja reko ajde da ga pratim valjda zna covek gde ce da izadje i krenem ja tako i izadjem tacno gde trebam... I to je to sad ne znam sta treba da znaci ovaj san :D
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesub sij 15, 2011 6:34 pm

Sanjao sam... ni manje ni više... nego da imam iPod uređaj koji se pretvara u dasku koja levitira iznad površine i na kojoj se može odgurivati kao na skateboardu. Tako sam se našao na moru na jednome brdu niz koje sam se spuštao, postižući sve veću brzinu iPod daska mi odleti u more... Ja sav u panici skačem u vodu, u međuvremenu primjećujem svu rodbinu koju sam ikad upoznao kako se kupa na obližnjoj plaži dok ja letim kroz zrak skakjuči sa stijene u vodu za uređajem. Zaranjam na 2 metra dubine i vadim uređaj u panici da ne radi, međutim saznajem da je ispravan i potpuno suh, trenutak nakon toga me budi tata i pita di mu je iPhone... LOL roll
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimepon sij 17, 2011 12:17 pm

Sanjah odvratno, već dugo nisam tako. U noći nas je napao neki čovjek, ubio mi dragog a mene samo ozlijedio. Nakon toga ja u biti živim a dragog mi nema. Fuj. Neopisiva bol. Idem nekamo, ljudi me tješe ali konstantno imam tu bol u prsima i čitavom tijelu, naravno svaka uspomena koje se sjetim izaziva potop od suza, ali bez jecanja, bez glasa, samo more suza. Užasna, užasna, užasna bol. Probudila sam se i na javi potpuno slomila. Jedva sam mu uspijela objasnit kaj je bilo. Ono što me smeta je to što još UVIJEK osječam tu bol, identičnu, jaku i stvarnu i sječam se osječaja koje sam imala kad smo bili napadnuti. Problem je u tome što večeras imam kolokvij, a u potpunom sam rasulu....
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimesri sij 19, 2011 6:31 pm

izlazim na balkon u noći, gledam nebo, pono zvijezda, odjednom se međusobno povežu kako tvore zvjezdane znakove, i pojavili su se nekakvi čudni simboli koji su lebdjeli zrakom i izazivali su u meni osječaj mučnine i straha, zatim mi se u glavi pojavio nečiji glas koji mi je nekoliko puta rekao da gledam u sirius. i ispod nje sam vidio drugu zvijezdu adharu. ubrzo nakon toga zemlja je počela podrhtavat i na nebu se vidjelo jako svijetko koje je vrlo brzo nestalo. poslije nekog vremena doma nam je došla neka gospođa koja nas je uvjeravala da ništa nismo vidjeli i da nebi slučajno bilošta govorili o tome šta smo vidjeli
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitimened sij 30, 2011 10:05 pm

sanjao sam jednu djevojku, šetali smo, razgovarali, bila je vesela, nasmijana, rekla mi je da ču biti tata, da nosi moje dijete.
izgleda da oni moji snovi o plačanju alimentacije će se ostvariti shock bag
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 9 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: