Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ateizam

Go down 
+21
Adam Weishaupt
eldin_p
Collector604
Melkior
Floridain
Legionar
maiko
zvezda
primitive101
InaNNaa
MoW
wanderer
Marko251988
Blizzard
randajad
Fantom
Chakotay
Zona
Archangel
Alpha
whitelady
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:47 pm

Muhammed a.s. je zadnji Božji poslanik.A mi čitanjem Božjih knjiga stičemo znanje kako se trebamo odnositi prema svijetu i ljudima.Najvažnije je biti iskren, pomagati ljudima i nedirati nikoga.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 6:02 pm

"Citanjem Bozjih knjiga"? Hm... scratch Ja ne znam ni jednu knjigu koju je Bog pisao... Da sam ja Bog, ne bi pisao po papiru ni papirusu, zapisao bi svoje rijeci i volju u ljudska srca i razum, tako da knjige ne bi ni postojale, niti neki proroci, koji bi nanovo govorili ono o cemu sam ja vec ostavio neizbrisiv trag... Kad malo bolje promislis, postaje ti jasno da uopste nije potrebno opovrgavati Boga, bilo kakvog... Sama cinjenica da Bogu trebaju advokati dovoljno ga opovrgava... :P

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 6:09 pm

vjerovo ili ne,Arch i svaki post koji ti napises na ovom forumu pise bog...Samo jos mozda nije probudjen,ali ne bitno...

Floridan.Zarstvarno mislis da mozes Boga da svedes na knjigu od 200,300 strana?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 6:23 pm

primitive101 je napisao/la:
vjerovo ili ne,Arch i svaki post koji ti napises na ovom forumu pise bog...Samo jos mozda nije probudjen,ali ne bitno...
Ne da vjerujem, ja to znam... Oduvijek je bog govorio kroz covjeka, samo sto covjek to nikako nije mogao prihvatiti, ne poznajuci boga, i shodno tome - bojeci ga se... Najzad, da bi malko ublazio strah od njega i da bi ga lakse obozavao - nadjenuo bi mu neko ime... Nazalost, bog je svoje ime dobro sakrio od covjeka, jer je znao da ako bi ga covjek izgovorio - i sam bi postao bog.
..
mudri

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 7:10 pm

CITAT:Floridan.Zarstvarno mislis da mozes Boga da svedes na knjigu od 200,300 strana?


Ko je to napisao?Ovo je tvoja glupst, ne moja.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 7:18 pm

CITATCitanjem Bozjih knjiga"? Hm... Ja ne znam ni jednu knjigu koju je Bog pisao... Da sam ja Bog, ne bi pisao po papiru ni papirusu, zapisao bi svoje rijeci i volju u ljudska srca i razum, tako da knjige ne bi ni postojale, niti neki proroci, koji bi nanovo govorili ono o cemu sam ja vec ostavio neizbrisiv trag... Kad malo bolje promislis, postaje ti jasno da uopste nije potrebno opovrgavati Boga, bilo kakvog... Sama cinjenica da Bogu trebaju advokati dovoljno ga opovrgava... :



Te knjige kao što su Kur an,Zebur,Indžil,Tevrat su Božje i preko boga su prenesene.Samo su ih ljudi kao npr.Kur an pretočili na papir.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 7:46 pm

Pa ti kazes da je kuran knjiga od boga.

A ja mislim-SVE JE OD BOGA.I SVE JE BOG.

Ali to nemozes shvatiti ako ces secirati realnost na dobro-lose,zivot-smrt,ljubav-mrznja.TO JE SVE JEDNO.Moras se izdici iz tih razmisljanja,ali ako se izdignes ti ces moci bez ikakve krivice da napises svoj kuran i da kazes da je od boga....

I ti si od boga,i ja,i vanzemaljci,i SVE....

Iskusi istinu o kojoj govori Kuran sama i smijaces se sebi i drugima koji jos spavaju...I smijaces se sebi kako to sto je ocigledno i jedino logicno nisi mogla od rodjenja da shvatis....

[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 9:21 pm

Pa nije samo Božja knjig od Boga.Bog je sve stvorio (ono što je dobro) život,planete svemir, dao ljudima razum i moć razmišljanja koji su neki ljudi pogrešno iskoristili tipa proizvodili su oružje koje je sami naštetilo ljudskoj civilizaciji i druge stvari.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 9:39 pm

A ono sto je lose nije on stvorio?
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 9:50 pm

Ovako Bog nije stvorio ono što je loše svi koji su stvoreni stvoreni su dobri, neiskvareni.I sam znaš kada je Bog naredio da se meleci (katolički: anđeli) poklone Ademu i Havi (katolički: Adamu i Evi) samo se jedan uzoholio i nije se htio pokloniti, i otada je proklet i dat mu je rok do dana sudnjega.Poznat je kao šejtan ili đavo. Tako i ljudi svi su stvoreni dobri i sami mogu birati svoj putda li će biti dobri ili loši.To i jest poanta života dsam biraš svoj put.A ne da ti neko nametne prije početka života hoćeš li biti dobar ili loš.A Bog je pravedan, milostiv i blag.


Čudim se ovakvim pitanjima?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:05 pm

A zašto bi se netko uzoholio protiv stvoritelja koju mu je dao slobodu da bira i da čini što želi? misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:38 pm

Pa to oni samo znaju.Šta nam je Bog sve podario svakako da trebamo biti zahvalni, to je najmanje što možemo učiniti a ujedno i najviše.Zahvalnost uključuje: iskrenost,pomaganje onima kojima je pomoć potrebna odnosno neodmaganje ako nismo u mogućnosti pomoći, te stid ne podavati svoje tijelo svakom kome stigneš, ovo se odnosi i na muškarca i na ženu.Ovakav bi trebao biti svaki čovjek.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 11:16 pm

Zašto misliš da Bog išta treba od nas, bilo da se radi o zahvalnosti, iskrenosti, pomaganju drugima... Bog je svemoguć pa može i sam pomoći drugima, iskrenost je na njegovoj razini potpuno bespotrebna jer on tako i onako sve zna, sve što smo učinili, sve naše misli, sve naše planove... zahvalnost... Njegova ljubav je bezuvjetna, ništa od nas ne traži i ne zahtjeva i zato možemo reći da smo potpuno slobodni. Kako ćemo tu slobodnu iskoristiti ovisi samo o nama :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 2:26 am

@ Flo...Jedno iskreno pitanje:Kad se molis Bogu,da li znas ko je taj ko se moli i ko je taj kome se molis?

A dobro i lose postoji samo iz perspektive razuma i logike,dok u realnosti ne postoji.Sve je tako kako jeste,i ne moze savrsenije biti.Djavo nije ni dobar ni los,on samo radi svoj posao,a to je po meni posao emotivnog vezivanja duse ili svjesti za sve iz bozje kreacije....

Bog takodje nije ni dobar no los,on radi jedino ono sto moze:Dava zivot,i dava neogranicene kolicine bezuslovne ljubavi svima nama...Ako radimo zlo,on i dalje daje zivot tome domacinu i ljubav..Ako radi dobro isto....

Djavo je bozja kreacija,neophodna zivotinjama.Jer kako zivotinje nemaju razum,jedino ih emocije podsjecaju na stvari i ziva bica iz realnosti od kojih treba da se boje,koje treba da mrze,koje stvari ili hranu da vole itd....Dakle zivotinjama nije sudjeno da se propsvjetle jer ne bi mogle prosvjetljene da prezive ni dva dana.Prosvjetliti se znaci izmedju ostalog ubiti djavola u nama koja nas emotivno vezuje,i osloboditi dusu.Ljudima nakon tog cina ostane razum(iako ga mogu i ne koristiti u tome stanju) i oni mogu da prosvjetljeni zive...I mogu da budu zli ili dobri,ali to su pojmovi nebitni za stanje svjesti....Djavo nije los,samo ga treba shvatiti.On radi ono sto radi,a da ne radi to sto radi tj da ne stiti zivotinje emocijama one bi izumrle i nikad se ne bi razvio covjek.Po meni je najcvrsci dokaz da je covjek nastao od zivotinja upravo njegove emocije...

U cjeloj prici jedno je sigurno..Ljudski identitet je iluzija...On nije stvaran,i nastao je zbog emotivnog vezivvanja boga ili svjesti za neke misli proistekle iz kreacije..Djavo je bozja kreacija sa svojom misijom i on postoji.Bog nije kreiran i vjecan je,on je taj koji cini izvor svjesti i on je stvorio kreaciju...A licnost tj ime i prezime je iluzija....
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 10:36 am



Citat:Zašto misliš da Bog išta treba od nas, bilo da se radi o zahvalnosti, iskrenosti, pomaganju drugima... Bog je svemoguć pa može i sam pomoći drugima, iskrenost je na njegovoj razini potpuno bespotrebna jer on tako i onako sve zna, sve što smo učinili, sve naše misli, sve naše planove... zahvalnost... Njegova ljubav je bezuvjetna, ništa od nas ne traži i ne zahtjeva i zato možemo reći da smo potpuno slobodni. Kako ćemo tu slobodnu iskoristiti ovisi samo o nama

Ko je rekao da Bog treba išta od nas

Ja sam samo napisao da trebamo biti zahvalni Bogu. Zar ti tako ne misliš? Možda misliš da trebamo uništavati opće dobro i praviti nered na Zemlji?
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 10:39 am

CITAT:Bog takodje nije ni dobar no los,on radi jedino ono sto moze:Dava zivot,i dava neogranicene kolicine bezuslovne ljubavi svima nama...Ako radimo zlo,on i dalje daje zivot tome domacinu i ljubav..Ako radi dobro isto....

Zabrinjavaš me malo.Naravno da je Bog dobar.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 8:53 pm

Floridain je napisao/la:


Citat:Zašto misliš da Bog išta treba od nas, bilo da se radi o zahvalnosti, iskrenosti, pomaganju drugima... Bog je svemoguć pa može i sam pomoći drugima, iskrenost je na njegovoj razini potpuno bespotrebna jer on tako i onako sve zna, sve što smo učinili, sve naše misli, sve naše planove... zahvalnost... Njegova ljubav je bezuvjetna, ništa od nas ne traži i ne zahtjeva i zato možemo reći da smo potpuno slobodni. Kako ćemo tu slobodnu iskoristiti ovisi samo o nama

Ko je rekao da Bog treba išta od nas

Ja sam samo napisao da trebamo biti zahvalni Bogu. Zar ti tako ne misliš? Možda misliš da trebamo uništavati opće dobro i praviti nered na Zemlji?
Krivo si shvatio moje riječi, ja sam rekao da je Bog na takvoj razini da mi što se Njega tiče ne trebamo raditi ništa. Možemo raditi ono što želimo. Ono što je važno da sami sebe upoznamo dovoljno dobro tako da doista možemo reći što želimo i da možemo raditi na ispunjenju svojih želja. No zahvalnost je bitna za nas same, jer time pokazujemo svoj stav prema onome što smatramo važnim i bitnim.

Floridain je napisao/la:
CITAT:Bog takodje nije ni dobar no los,on radi jedino ono sto moze:Dava zivot,i dava neogranicene kolicine bezuslovne ljubavi svima nama...Ako radimo zlo,on i dalje daje zivot tome domacinu i ljubav..Ako radi dobro isto....

Zabrinjavaš me malo.Naravno da je Bog dobar.
Mislim da uopće nisi razumio prima, Bog je svemoguć u punom smislu te riječi, on je Tvorac svega što postoji i može stvori sve što teoretski može postojati. Iz te perspektive doista nema smisla govoriti u kategorijama dobro i loše, jer Bog je toliko dobar da je iznad dobra i lošeg (u našem smislu te riječi)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.


Zadnja promjena: Chakotay; uto oľu 01, 2011 11:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:02 pm

CITAT: Krivo si shvatio moje riječi, ja sam rekao da je Bog na takvoj razini da mi što se Njega tiče ne trebamo raditi ništa. Možemo raditi ono što želimo. Ono što je važno da sami sebe upoznamo dovoljno dobro tako da doista možemo reći što želimo i da možemo raditi na ispunjenju svojih želja. No zahvalnost je bitna za nas same, jer time pokazujemo svoj stav prema onome što smatramo važnim i bitnim.

Ali od života na ovom svijetu uveliko zavisi život na onom.Zbog toga se većina ljudi trudi da na ovom svijetu budu što pobožniji i izvršavaju Božije naredbe.Znaš postojaće razlika između špašenih i zalutalih.A Bogu su draži oni ljudi koji su dobri i koji izvršavaju Božije naredbe.

CITAT:Mislim da uopće nisi razumio prima, Bog je svemoguć u punom smislu te riječi, on je Tvora svega što postoji i može stvori sve što teoretski može postojati. Iz te perspektive doista nema smisla govoriti u kategorijama dobro i loše, jer Bog je toliko dobar da je iznad dobra i lošeg (u našem smislu te riječi)

Moje mišljenje je da je Bog dobar, a tvoje drugačije.Sukob mišljenja.


[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:31 pm

Ja mislim da nama Bog ništa ne naređuje. Jer da je tako onda bi bio u kontradikciji sa samim sobim, obzirom nam je upravo On dao potpunu slobodu.

Spominješ ovaj i onaj svijet u smislu da je onaj bolji od ovoga, no nemoj zaboravati da su i jedan i drugi stvoreni od Boga i da su savršeni u svojoj kreaciji.

Floridain je napisao/la:
Moje mišljenje je da je Bog dobar, a tvoje drugačije.Sukob mišljenja.
Nije sukob mišljenja, jer ja isto mislim da je Bog dobar, no ja uz to mislim da je on i puno više od toga ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:36 pm

Bog nam je dao potpunu slobodu istina ali trebamo je iskoristiti na najbolji način.Bolje je naovom svijetu se strpiti i biti pobožan nego cijelu vječnost patiti i žaliti.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:48 pm

Hm a ti misliš da ćeš na onom drugom svijetu moći raditi što te volja? Mislim moći ćeš kao i na ovom, no pravilo uzrok-posljedica svugdje postoji. I na onom svijetu postoji sloboda, ali i odgovornost za svoje ponašanje.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:50 pm

Na onom ćemo uživati u plodovima svoga rada i dobrih dijela odnosno okajavati svoje grijehe.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 12:00 am

A jesi se kada zapitao kako ćeš to uživati misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 2:35 pm

Floridain je napisao/la:
Na onom ćemo uživati u plodovima svoga rada i dobrih dijela odnosno okajavati svoje grijehe.

Pakao,cistiliste i raj postoje.Ali u njih NE MOZES UCI KAO LICNOST,tj KAO DUSA ZAROBLJENA EGOM.Kako je ego djavo,kako djavo moze u raj?Dok si pod egom ti si u snu,u iluziji,a taj osjecaj slobodne volje je jos veca iluzija.Kako mozes imati slobodnu volju ako je ego sa kojim se oistovjecujes iluzija?

Ako si ti poistovjecena sa svojom licnoscu a ne sa Sopstvom ko ce ici u raj ili pakao?

Ti nemas zelja i zahtjeva,njih stvara ego,a to nisi TI.I stvarno mislis da ces u raju ubrati nekakve plodove? Raj je stanje svjesti,bilo gdje u univerzumu.Isus je bio u raju dok su ga nabadali na krst.U jedinom raju,odvojen od tjela.Svaka zelja nije i ne moze biti tvoja,jer ti imas direktnu vezu ili kanal sa bogom non stop,inace ne bi bila ziva.A treba li ti ikakva zelja ako si direktno spojena sa bogom? Hrana,pice,seks,mislis da se to moze poredit sa onim sto ti daje stapanje sa bogom?

Koje tvoje grjehe? Ko si TI pa da imas grjehe? Ciji su to ust vari grjehovi?

Vjecnost je stanje svjesti,a ne razuma.Ako mislis da ces u raju da imas razum i misli,a samim tim i prohtjeve po meni je to ogromna varka.Jos jedna u nizu djavola.

Vjecnost mozes dozivjeti uvjek kad izadjes iz misli,jer kad nema razuma da obradjuje uzrok i posljedicu,nema ni protoka vremena,a ni prostora.

Treba biti,dobar,zahvalan,pun ljubavi,ali ni to ti ne garantuje da ces dozivjeti raj na zemlji.Bolji je i pakao na Zemlji jer u paklu barem saznas istinu o SEBI i laz,iluziju o stvarnosti ega ili licnosti.Pakao je istinitiji.

[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 3:45 pm

To je tvoje mišljenje moje je drugačije ali dobro svako ima pravo na svoje.Moje je da ako na Zemlji si dobar da će uživati u budućem životu a ako si loš bit ćeš proklet i gorjeti u džehenemu ili paklu tako u ostalom piše i u Božjim knjigama a tamo nema laži tamo je sama istina jer je to Božja riječ.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ateizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ateizam   Ateizam - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ateizam
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: