Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Natalna karta

Go down 
+21
Dada289
lewina
Athena
Gea
Armin od Irima
Blizzard
MoW
Skulptura
flory
Legionar
ANTEA65
zubić vila
antonija
Aleksandar Veliki
vladimir
zvezda
Svjetloisjena
floridana
Alpha
Merkurica
Galileo Galilei
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimepet ruj 21, 2012 10:17 am

@Lyra...bilo bi dobro napraviti i usporedbu s kartom istocne astrologije jer zapadna ne prikazuje stvarnu sliku neba pa vidjeti sto se poklapa u obje karte :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 1:30 pm

sunce - Rak
mjesec - Vodenjak  
ascendent - Vaga

face

Natalna karta - Page 8 Radix
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimepon tra 20, 2015 2:35 pm

imaš isti aspekt Mo0Sa kao i ja. I ASC, samo što je meni Ju na samom horizontu.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimepon tra 20, 2015 2:37 pm

I So90Ju, i Ve120Ju. Mislim nisu to isti aspekti s obzirom na različit položaj ali mi je svejedno zanimljivo :D
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimepon tra 27, 2015 9:19 pm

Moram priznati da jos nisam upucena u sve to, pa mi skracenice nisu jasne :)
Jeli bi mogla stavit svoju natalnu kartu, pa da usporedim na sto mislis?
ili mi objasnis :)
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri tra 29, 2015 3:31 pm

Ovako, Mo = Mjesec, Ve = Venera, Me = Merkur, So = Sunce, Ju = Jupiter, Sa = Saturn, 0, 90, 120, 180 su brojevi uglova, odnosno aspekata između planeta, dakle 0 je konjukcija, 90 kvadrat, 120 trigon, 180 je opozicija. Konkretno Mo0Sa može dati i vještice, haha.
Kažem, imamo neke slične aspekte u natalima, i ja isto imam Mjesec u konjukciji sa Saturnom, Asc možda na istom stupnju, tebi je po ovoj karti na 16*, meni je na 15* LI (Vage), samo što je meni Ju na 14* a tebi na 7*. Ve ti je u trigonu s Ju, aplikacionom doduše, meni je u separacionom, što je inače dobro, pogotovo jer ti vlada Asc a Asc ti je u Jupiterovom terminu, ali Ju ti je u 12.k, iako je u istom znaku sa Asc, pa vjerovatno osjećaš utjecaj i u prvoj i u 12.k. Jesi li možda najstarije dijete ili nemaš braće i sestara uopće? So90Ju također imamo isto.. okačit ću kartu malo kasnije da vidiš.
Skraćenice za znakove su Ar, Ta, Ge, Ca, Le, Vi, Li, Sc, Sa, Co, Aq i Pi.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri tra 29, 2015 3:37 pm

Kako napraviti natalnu kartu? Imate kakve linkove, vidim da svi objavljujete svoje karte
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri svi 06, 2015 4:56 pm

Bella.Lilly je napisao/la:
Ovako, Mo = Mjesec, Ve = Venera, Me = Merkur, So = Sunce, Ju = Jupiter, Sa = Saturn, 0, 90, 120, 180 su brojevi uglova, odnosno aspekata između planeta, dakle 0 je konjukcija, 90 kvadrat, 120 trigon, 180 je opozicija. Konkretno Mo0Sa može dati i vještice, haha.
Kažem, imamo neke slične aspekte u natalima, i ja isto imam Mjesec u konjukciji sa Saturnom, Asc možda na istom stupnju, tebi je po ovoj karti na 16*, meni je na 15* LI (Vage), samo što je meni Ju na 14* a tebi na 7*. Ve ti je u trigonu s Ju, aplikacionom doduše, meni je u separacionom, što je inače dobro, pogotovo jer ti vlada Asc a Asc ti je u Jupiterovom terminu, ali Ju ti je u 12.k, iako je u istom znaku sa Asc, pa vjerovatno osjećaš utjecaj i u prvoj i u 12.k. Jesi li možda najstarije dijete ili nemaš braće i sestara uopće? So90Ju također imamo isto.. okačit ću kartu malo kasnije da vidiš.
Skraćenice za znakove su Ar, Ta, Ge, Ca, Le, Vi, Li, Sc, Sa, Co, Aq i Pi.

aaaa super, hvala jako na objasnjenju! :)

Nope, ja sam najmlada medu 2, ali od 6. godine zivim sa majkom u njemackoj, znaci sestre su mi skroz minimalno utjecale na odgoj haha :D

Citat :
Kako napraviti natalnu kartu? Imate kakve linkove, vidim da svi objavljujete svoje karte

Ja ti to radim na OVOJ stranici, ali je na njemackom. Ali sam si mozes zakljucit sta sve trebas utipkat :) ili ti ja mogu prevest kad dobijes podatke.
Jako je zanimljivo!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri svi 06, 2015 5:01 pm

Gledam stranicu, njemački tekst relativno dobro čitam, ali koliko kužim sve se plaća. Jedino ono kostenlos ima na vrhu stranice, a pod time nema natalne karte (ili ima?)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri svi 06, 2015 5:07 pm

Hm link bi te trebao odmah na stranicu staviti gdje mozes sve utipkat :> ovo: http://astroschmid.ch/zodiak.htm
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitimesri svi 06, 2015 6:57 pm

E ovo je dobar link, upisati ću podatke i postaviti sliku na forum u nadi da će je netko protumačiti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natalna karta - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Natalna karta   Natalna karta - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natalna karta
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» "Karta grijeha"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: