Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:52 pm

Namcor je napisao/la:

Khm, khm...evo ja nudim ozbiljne odgovore i nadasve moguce face ...nije valjda da su ti promakli face

Nisu mi promakli, samo čekam njegov odgovor kojeg će biti nadam se :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:54 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Ti zelis reci da u Bibliji pise da je Allah Bog i nas spasitelj?
to ne pise jer to nije istina....
Jelte? A od kud ti to da nije istina? Kao sto rekoh bas kao sto u Kur'anu ne pise za Isusa, tako ni u Bibliji ne pise za Allaha...i svi ste isti koji tvrde da su upravo oni u pravu jer nitko nije u pravu. Bog je samo jedan. Ime nije bitno.
To je samo tvoje misljnje da nije istina. Bas kao sto je i njihovo da je ono sto je u Bibliji nije istina. Jel vidis slicnost?
dobro ali reci mi prorocanstva iz kurana?
i po kuranu sotona ne postoji!
Khm, khm...kao sto smo vec spomenuli...mi ti (ja ti) citirat necemo...ali opce je poznato da su se mnoga prorocanstva ostvarila, a koja su bila predvidjena sa raznih strana...pa tako, da ponovim, da li je i Nostradamus Bog?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:55 pm

Omega je napisao/la:
Namcor je napisao/la:

Khm, khm...evo ja nudim ozbiljne odgovore i nadasve moguce face ...nije valjda da su ti promakli face

Nisu mi promakli, samo čekam njegov odgovor kojeg će biti nadam se :)

Ne svidjaju ti se moje teze tuzni

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:57 pm

Namcor je napisao/la:


Ne svidjaju ti se moje teze tuzni

Nisam to rekao
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:58 pm

Omega je napisao/la:
Citat :
marko suzic je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

1780 je od 10 do sredine sljedece noci bio mrak niti je bilo sunca niti mjeseca...

Od 10 ujutro se misli? Kako se to može objasniti? zubi

Citat :
Marko 13,24 Nego, u one dane, nakon one nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti

Bog će stvarno to učiniti? Ugasit će Sunce? Zašto?

Citat :
1833 se dogodilo padanje zvijezda:

Matej 24,29 zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati.

Neće valjda i Sunce pasti na Zemlju jednog dana.

to se sve dogodilo i dogodili su se i skakavci koji su napali krscanstvo....

Ja te ozbiljno pitam kava

Bog ce uskoro ocistiti zemlju od gresnika i svih onih koji ga nisu slijedili i napraviti novi jeruzalem koji je velicine europe i cijeli je u zlatu i tamo ce zivjeti vjecno svi spaseni, ali za taj grad se treba zrtvovati...ne mozes zivjeti kako hoces, zrtva treba biti da se nađe put do toga grada...

cekaj jos malo, 10-15 god i doci ce Isus i pomesti sve, doci ce stijena i unistiti sve one koji se nece potpuno predati Isusu, Bogu nije bitan broj, Bog je spasio 8 ljudi iz potopa, pa moze i 100 ljudi od danasnjeg svijeta ako se tako dogodi...Bog nece preci preko svoje rijeci, rekao je da niti jedna koji cini grijeh i koji ne zeli da postane pravedan i slican Bogu i koji tome ne tezi svim srcem da nece uci u taj grad na vrata nego ce ostati vani i njegovo ime ce biti izbrisano zauvijek a vani je plac i skrgut zuba...pa ti biraj gdje ces...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:02 pm

Namcor je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
1780 je od 10 do sredine sljedece noci bio mrak niti je bilo sunca niti mjeseca...
Od 10 ujutro se misli? Kako se to može objasniti? zubi
Mozda je bilo oblacno face

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Marko 13,24 Nego, u one dane, nakon one nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti
Bog će stvarno to učiniti? Ugasit će Sunce? Zašto?
Zato jer moze gica

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
1833 se dogodilo padanje zvijezda:
Matej 24,29 zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati.
Neće valjda i Sunce pasti na Zemlju jednog dana.

Nece...Zemlja ce pasti na Sunce raspa

Khm, khm...evo ja nudim ozbiljne odgovore i nadasve moguce face ...nije valjda da su ti promakli face

u tom gradu Isus kaze da nece biti sunca jer ce Bog davati svijetlo i nece biti niti mora niti mjeseca...

ja sam ovdje da vam kazem da se pokajete za grijehe i da vam pomognem da prihvatite Boga i trazite svim srcem put do njega....

ja vas mogu dovesti do puta koji vodi u taj grad ali vas ne mogu prisiliti da idete tim putem...vi birate ali vam mogu reci da necete pozaliti...biblija daje smjernice za taj put i bez nje ne mozete naci taj put i odrzati se na njemu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:03 pm

Hvala na odgovoru, ali nisi mi odgovorio direktno na pitanja.

Je li čovjek koji ubi sve koji ne slijede njegov put i njegov način dobar?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:04 pm

Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:10 pm

Namcor je napisao/la:
Ne vidim kako se to ja sprdam kad je to sto sam napisala upravo isto sto ti tvrdis...da nemam pojma...OK, nemam pojma...i sta sad... Osim ako upravo nisi priznao da me zapravo i ti sam sprdas i nazivas glupacom koja nema pojma... Jelte...

ja nisam rekao da si glupaca, ali nije uredu od tebe da govoris nesto sto neznas, problem je sto ljudi inace misle da su svecenici i pastori tu da oni budu sveti a mi ne, mi to ne trebamo...a vecina njih je na krivm putu i zato Isus kaze da slijepac vodi slijepca i oboje propadaju u jamu...nema je Isus uzor a ne svecenik ili pastor ili neki drugi covjek...

sto ce vrijeme ici dalje to ce trebati sve vise i vise citati bibliju svaki dan da se odrzis...zato je Isus rekao: da ce biti najteza vremena i da ce se spasiti samo oni koji budu ustarajali do kraja....

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:12 pm

Omega je napisao/la:
Namcor je napisao/la:


Ne svidjaju ti se moje teze tuzni

Nisam to rekao

Nego? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:14 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Ne vidim kako se to ja sprdam kad je to sto sam napisala upravo isto sto ti tvrdis...da nemam pojma...OK, nemam pojma...i sta sad... Osim ako upravo nisi priznao da me zapravo i ti sam sprdas i nazivas glupacom koja nema pojma... Jelte...

ja nisam rekao da si glupaca, ali nije uredu od tebe da govoris nesto sto neznas, problem je sto ljudi inace misle da su svecenici i pastori tu da oni budu sveti a mi ne, mi to ne trebamo...a vecina njih je na krivm putu i zato Isus kaze da slijepac vodi slijepca i oboje propadaju u jamu...nema je Isus uzor a ne svecenik ili pastor ili neki drugi covjek...

sto ce vrijeme ici dalje to ce trebati sve vise i vise citati bibliju svaki dan da se odrzis...zato je Isus rekao: da ce biti najteza vremena i da ce se spasiti samo oni koji budu ustarajali do kraja....

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???

Eto vidis...isto tako ni ti ne bi trebao govorit nesto sto ne znas...
Ne kuzim kakve veze imaju svecenici sada sa ovom pricom...hmm...
Samo ti citaj...mi ostali ionako ne kuzimo pa nam to nema smisla.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:15 pm

Omega je napisao/la:
Hvala na odgovoru, ali nisi mi odgovorio direktno na pitanja.

Je li čovjek koji ubi sve koji ne slijede njegov put i njegov način dobar?

ali Bog zove sve ljude i utjece na njihovu savijest i ljudi ne zele, mnogima je vec otupjela savijest i Bog je postovao njihovu odluku i kako vriejme ide sotona je sve jaci jer mu sve vise ljudi sluzi i bit ce sve gore i nitko tko nece citati bibliju i moliti se iskreno nece moci izdrazati nema sanse...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:18 pm

Namcor je napisao/la:
Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?

oko 15, najvise 20 ali iza 20 ne vjerujem da ce niti zemlja izdrazati...

ali iskreno mislim između 10 i 15!

Bog je preko e.g.white rekao da ce svrsetak biti kada cijela amerika donese nedjeljni zakon...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:20 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?
oko 15, najvise 20 ali iza 20 ne vjerujem da ce niti zemlja izdrazati...
ali iskreno mislim između 10 i 15!
Bog je preko e.g.white rekao da ce svrsetak biti kada cijela amerika donese nedjeljni zakon...
A gdje to pise u Bibliji?
Nedjeljni zakon?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:22 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Ne vidim kako se to ja sprdam kad je to sto sam napisala upravo isto sto ti tvrdis...da nemam pojma...OK, nemam pojma...i sta sad... Osim ako upravo nisi priznao da me zapravo i ti sam sprdas i nazivas glupacom koja nema pojma... Jelte...

ja nisam rekao da si glupaca, ali nije uredu od tebe da govoris nesto sto neznas, problem je sto ljudi inace misle da su svecenici i pastori tu da oni budu sveti a mi ne, mi to ne trebamo...a vecina njih je na krivm putu i zato Isus kaze da slijepac vodi slijepca i oboje propadaju u jamu...nema je Isus uzor a ne svecenik ili pastor ili neki drugi covjek...

sto ce vrijeme ici dalje to ce trebati sve vise i vise citati bibliju svaki dan da se odrzis...zato je Isus rekao: da ce biti najteza vremena i da ce se spasiti samo oni koji budu ustarajali do kraja....

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???

Eto vidis...isto tako ni ti ne bi trebao govorit nesto sto ne znas...
Ne kuzim kakve veze imaju svecenici sada sa ovom pricom...hmm...
Samo ti citaj...mi ostali ionako ne kuzimo pa nam to nema smisla.

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???

tako je pitao i farizeje...

Bog nece nikome otkriti svoje tajne ako ne vidi da ti uistinu zelis znati i spoznati istinu...Bog se neda ismijavati i sprdati, oni koji traze naci ce...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:27 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?
oko 15, najvise 20 ali iza 20 ne vjerujem da ce niti zemlja izdrazati...
ali iskreno mislim između 10 i 15!
Bog je preko e.g.white rekao da ce svrsetak biti kada cijela amerika donese nedjeljni zakon...
A gdje to pise u Bibliji?
Nedjeljni zakon?


pise da ce antikrist promjeniti vremena odnosno kalendar i zapovjedi...

e.g.white je rekla da ce se uvesti nedjeljni zakon prije 150 god i to se danas ostvaruje...nije lagala

a mi po bibliji znamo da je nedjelja zig zvijeri jer je subota Bozji pecat...


Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.

Bog je i meni otkrio neke stvari koje ja trebam reci svojoj crkvi i drugim ljudima...svakome Bog da nesto...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:28 pm

marko suzic je napisao/la:

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???
tako je pitao i farizeje...
Bog nece nikome otkriti svoje tajne ako ne vidi da ti uistinu zelis znati i spoznati istinu...Bog se neda ismijavati i sprdati, oni koji traze naci ce...
Znaci da se Bog ipak ne otkriva svima vec samo odabranima. Nisi bas jasno odgovorio na Omegino pitanje:

marko suzic je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Hvala na odgovoru, ali nisi mi odgovorio direktno na pitanja.
Je li čovjek koji ubi sve koji ne slijede njegov put i njegov način dobar?
ali Bog zove sve ljude i utjece na njihovu savijest i ljudi ne zele, mnogima je vec otupjela savijest i Bog je postovao njihovu odluku i kako vriejme ide sotona je sve jaci jer mu sve vise ljudi sluzi i bit ce sve gore i nitko tko nece citati bibliju i moliti se iskreno nece moci izdrazati nema sanse...
Tu si rekao da Bog zove sve...ali sad meni kazes da ipak ne zove...
A i nije mi jasno...je li covjek koji ce prokleti sve koji se ne slazu s njime dobar covjek?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:30 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?
oko 15, najvise 20 ali iza 20 ne vjerujem da ce niti zemlja izdrazati...
ali iskreno mislim između 10 i 15!
Bog je preko e.g.white rekao da ce svrsetak biti kada cijela amerika donese nedjeljni zakon...
A gdje to pise u Bibliji?
Nedjeljni zakon?

pise da ce antikrist promjeniti vremena odnosno kalendar i zapovjedi...
e.g.white je rekla da ce se uvesti nedjeljni zakon prije 150 god i to se danas ostvaruje...nije lagala
a mi po bibliji znamo da je nedjelja zig zvijeri jer je subota Bozji pecat...
Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.
Bog je i meni otkrio neke stvari koje ja trebam reci svojoj crkvi i drugim ljudima...svakome Bog da nesto...

Jok...i dalje ne kuzim... Ne mogu vjerovat da cu ovo napisat...ali...mozes li citirat taj dio Biblije koji kaze da ce se to dogodit.
Sto je Nedjeljni zakon?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:30 pm

eov Bog kaze danielu za ce u zadnje dane prije dolaska biti jos jedno viđenje koje ce Bog poslati i ja znam da je to e.g.white jer do sad nitko nije pobio ono sto je ona rekla o svrsetku nego se sve ispunjuje...

Daniel 10,14 a ja dođoh da ti kažem što će zadesiti tvoj narod na svršetku dana. Jer još će jedno viđenje biti za one dane.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:32 pm

Ok, dopusti mi :)

marko suzic je napisao/la:

1780 je od 10 do sredine sljedece noci bio mrak niti je bilo sunca niti mjeseca...

Pitanje je što se dogodilo. Prvo mi reci na kojem dijelu svijeta se to dogodilo.

Citat :
Marko 13,24 Nego, u one dane, nakon one nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti

To se može dogoditi na 2 načina (za koja znam):

1. Erupcija i eksplozija vulkana - toliko bi prašine moglo otići u atmosferu da se Sunčeve zrake neće moći probit, pa tako niti reflektirana svjetlost Sunca od Mjeseca. Niti će se zvijezde vidjet.

2. Udar meteora ili asteroida u Zemlju - opet prašina. Mogla bi tjednima biti noć na Zemlji

Citat :
1833 se dogodilo padanje zvijezda:
Matej 24,29 zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati.


Zvijezde ne padaju, radi se o običnim meteorima. 1833. je bila meteorska oluja Leonida. Ljude je bilo strah kada se još nije točno znalo o čemu se radi.

Uostalom zašto bi 1833. bila posebna po tome? 1966. godine dogodio se najaktivniji meteorski pljusak ikad viđen. Bilo je više od 1500 meteora po satu, to znači više od 25 meteora u minuti. Ne vjeruješ?

klik

Dakle Bog nema veze s tim
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:39 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Jel to hoces reci da ce za cca 15 godina biti smak svijeta?
oko 15, najvise 20 ali iza 20 ne vjerujem da ce niti zemlja izdrazati...
ali iskreno mislim između 10 i 15!
Bog je preko e.g.white rekao da ce svrsetak biti kada cijela amerika donese nedjeljni zakon...
A gdje to pise u Bibliji?
Nedjeljni zakon?

pise da ce antikrist promjeniti vremena odnosno kalendar i zapovjedi...
e.g.white je rekla da ce se uvesti nedjeljni zakon prije 150 god i to se danas ostvaruje...nije lagala
a mi po bibliji znamo da je nedjelja zig zvijeri jer je subota Bozji pecat...
Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.
Bog je i meni otkrio neke stvari koje ja trebam reci svojoj crkvi i drugim ljudima...svakome Bog da nesto...

Jok...i dalje ne kuzim... Ne mogu vjerovat da cu ovo napisat...ali...mozes li citirat taj dio Biblije koji kaze da ce se to dogodit.
Sto je Nedjeljni zakon?

Daniel 7,25 on će propovijedati riječi protiv SveVišnjega i uznemiravati Svece SveVišnjega; on će nakaniti promijeniti kalendar i Zakon, i Sveci će biti izručeni u njegovu ruku tijekom jednog doba, dva doba i jednu polovicu doba .

ti znas da je danas nedjelja 7 dan tjedna a ne pravi kao po bibliji, zna se tko je to promjenio...

ako Bog kaze da je znak između njega i nas subota i da je te pecat onda je zig zvjeri nedjelja...a mi vidimo da se nedjelja uvodi, znaci papa sada gura nedjelju kao dan odmora i to je sve tako logicno da bolje ne moze...

gle ja cu prihvatiti odgovor neki drugi, ali kad nitko to jos nije pobio nitko nezna reci sto je taj pecat i sto je zig zvjeri osim objasnjenja koje je dala e.g.white

procitaj knjigu Velika Borba pa ce ti sve biti jasno...samo znaj jedno da ce sotona sve uciniti da je ti ne procitas...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:40 pm

marko suzic je napisao/la:
eov Bog kaze danielu za ce u zadnje dane prije dolaska biti jos jedno viđenje koje ce Bog poslati i ja znam da je to e.g.white jer do sad nitko nije pobio ono sto je ona rekla o svrsetku nego se sve ispunjuje...

Daniel 10,14 a ja dođoh da ti kažem što će zadesiti tvoj narod na svršetku dana. Jer još će jedno viđenje biti za one dane.

Dakle, to ne pise u Bibliji vec je to rekao netko drugi. Zar ne bi nesto tako veliko kao smak ipak trebao biti napisan u Bibliji kad je vec sve drugo tamo napisano?
Ali i Nostradamus je bio veliki prorok...kako to da on nije bio taj zadnji, a 'znamo' da je ovaj sad zadnji?

A ovaj citat je toliko opcenit da se moze odnositi na apsolutno bilo sta, bilo kog i bilo koji povjesni period.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:45 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:

Jok...i dalje ne kuzim... Ne mogu vjerovat da cu ovo napisat...ali...mozes li citirat taj dio Biblije koji kaze da ce se to dogodit.
Sto je Nedjeljni zakon?

Daniel 7,25 on će propovijedati riječi protiv SveVišnjega i uznemiravati Svece SveVišnjega; on će nakaniti promijeniti kalendar i Zakon, i Sveci će biti izručeni u njegovu ruku tijekom jednog doba, dva doba i jednu polovicu doba .

ti znas da je danas nedjelja 7 dan tjedna a ne pravi kao po bibliji, zna se tko je to promjenio...

ako Bog kaze da je znak između njega i nas subota i da je te pecat onda je zig zvjeri nedjelja...a mi vidimo da se nedjelja uvodi, znaci papa sada gura nedjelju kao dan odmora i to je sve tako logicno da bolje ne moze...

gle ja cu prihvatiti odgovor neki drugi, ali kad nitko to jos nije pobio nitko nezna reci sto je taj pecat i sto je zig zvjeri osim objasnjenja koje je dala e.g.white

procitaj knjigu Velika Borba pa ce ti sve biti jasno...samo znaj jedno da ce sotona sve uciniti da je ti ne procitas...
Ali nedjelja je uvedena prilicno davno...nije to nesto novo...svakako ne nesto cega nije bilo prije 150 godina.
Osim toga...koga briga koji je dan kad su svi dani Bozji. To moze bit briga samo one koji se bave prakticki praznovjerjem.
Cisto sumnjam da ce Sotona ista ucinit jer da mu to toliko smeta onda bi jednostavno bio eliminirao tipa koji je napisao knjigu ili bi dignuo tiskaru u zrak ili tako nesto...zasto bi uopce dopustio distribuciju neveg sto mu toliko steti?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:45 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

Isus pita svakoga od nas dali si slijepa ili vidis???
tako je pitao i farizeje...
Bog nece nikome otkriti svoje tajne ako ne vidi da ti uistinu zelis znati i spoznati istinu...Bog se neda ismijavati i sprdati, oni koji traze naci ce...
Znaci da se Bog ipak ne otkriva svima vec samo odabranima. Nisi bas jasno odgovorio na Omegino pitanje:

marko suzic je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Hvala na odgovoru, ali nisi mi odgovorio direktno na pitanja.
Je li čovjek koji ubi sve koji ne slijede njegov put i njegov način dobar?
ali Bog zove sve ljude i utjece na njihovu savijest i ljudi ne zele, mnogima je vec otupjela savijest i Bog je postovao njihovu odluku i kako vriejme ide sotona je sve jaci jer mu sve vise ljudi sluzi i bit ce sve gore i nitko tko nece citati bibliju i moliti se iskreno nece moci izdrazati nema sanse...
Tu si rekao da Bog zove sve...ali sad meni kazes da ipak ne zove...
A i nije mi jasno...je li covjek koji ce prokleti sve koji se ne slazu s njime dobar covjek?

evo ovako ce to biti na nebu kad ce se suditi, naprijemer tvoj zivot:

svi ce gledati tvoj zivot, svi oni koji su spaseni i sad uzmino da se ti nikad neces pokajati za grijehe i neces odluciti da slijedis Isusa i tada se vidi kako sam ti ja govorio da se moras pokajati i kako sam te zvao nekoliko puta i govorio sam ti da citas bibliju i da se molis i iskreno iz srca sam htio da ti pomognem ali svi vi ste se smijali i postavljali bezvezna pitanja samo da vidite koliko ja znam i da mi se mozete smijati a da ne govorim koliko puta je tebe osobno Bog zvao da ne cinis grijeh i koliko puta je djelovao na tvoju savijest i kliko puta ce te jos zvati ali ako se ti ne odazoves onda ce sotona dobiti vlast nad tobom jer ce se Bog povuci od tebe ako Bog vidi da ti je savijet otupjela...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitimesri tra 23, 2008 1:48 pm

Omega je napisao/la:
Ok, dopusti mi :)

marko suzic je napisao/la:

1780 je od 10 do sredine sljedece noci bio mrak niti je bilo sunca niti mjeseca...

Pitanje je što se dogodilo. Prvo mi reci na kojem dijelu svijeta se to dogodilo.

Citat :
Marko 13,24 Nego, u one dane, nakon one nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti

To se može dogoditi na 2 načina (za koja znam):

1. Erupcija i eksplozija vulkana - toliko bi prašine moglo otići u atmosferu da se Sunčeve zrake neće moći probit, pa tako niti reflektirana svjetlost Sunca od Mjeseca. Niti će se zvijezde vidjet.

2. Udar meteora ili asteroida u Zemlju - opet prašina. Mogla bi tjednima biti noć na Zemlji

Citat :
1833 se dogodilo padanje zvijezda:
Matej 24,29 zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati.


Zvijezde ne padaju, radi se o običnim meteorima. 1833. je bila meteorska oluja Leonida. Ljude je bilo strah kada se još nije točno znalo o čemu se radi.

Uostalom zašto bi 1833. bila posebna po tome? 1966. godine dogodio se najaktivniji meteorski pljusak ikad viđen. Bilo je više od 1500 meteora po satu, to znači više od 25 meteora u minuti. Ne vjeruješ?

klik

Dakle Bog nema veze s tim

pa to su sve znakovi zadnjeg vremena i sve vise je potresa i nevremena i sve vise nlo i znakova u polju itd. a da ne govrim kako se lijepo poklapa ponasanje ljudi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 12 / 23.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Moralnost bez Boga
» Evolucija Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: