Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!

Go down 
+45
AVeT
zvezda
Karuro
Flamezar
Fantom
Indigo_girl
tomi
QuarK
mivaman
Michael Wittmann
Aurora Borealis
gagi_
Techpriest
Legionar
Miruina
Cylon
Berny_Sinara
josip21
Eagle-1
vladimir
Sigmund Freud
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
burnme
Gluteus Maximus
Galileo Galilei
Jaykof
Saroman
Merkurica
Alen@l5
meli
Karl Marx
snark
malena
Pandora
sanja
Tutankhamon
Blizzard
Angel from shadow
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
Alpha
marko suzic
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimepet kol 08, 2008 11:31 am

Stotinama godina ljudi iscekuju Kristov povratak. I oni, kao i ti, su tvrdili da je pitanje dana kada ce doci smak svijeta...i tako...zivjeli su u tom uvjerenju, umrli u tom uvjerenju...i njihova djeca su prosla ovim svjetom i djeca njihove djece...i sada ti (mi)...a Svijet jos uvjek stoji...
Tvrdio si da ce smak, tj. Kristov povratak, uslijediti kroz iducih par godina...dapace, potpuno si siguran u to...zanima me kako znas? Kako to da si ti u pravu, svi slicni tebi a prije tebe, su bili u krivu?
Osim toga zanima me kako si tako siguran u to kada u Bibliji pise da samo Bog Otac zna kada ce biti smak...cak ni Krist ne zna...ali ti znas?!?
Jos jedno pitanje...zasto je bitno kada ce biti smak? Zar necemo svejedno umrijeti? Sa smakom ili bez, to nas ceka... Koja je razlika da dozivimo taj dogadjaj ili da umremo prije toga? Jel oni koji su docekali smak vise vrijede?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:26 pm

Kolko je znam Krist je bio 'normalan' čovjek do 25.-30., tad negdi je počeo propovjedati, a prije je bio tesar il tak neš ... Možda se zapravo on pripremao 30 godina da počne propovjedati (ipak je kao čovjek mogao levitirati što objašnjava hodanje po vodi) ... Moje mišljenje je da se preko tog života i nas povede prema usavršavanju u životu, te da postanemo donekle savršeni, čisti, sveti, zovite to kak oćete ... I ako tako budemo živjeli cijeli život, na kraju ćemo doživjeti spasenje (smak, nekaj takvo). A kako kaže alpha, svi ćemo umrijeti kad-tad ... I Bog (sveznajući) zna kad će biti smak, možda onda on zna kad će točno svatko od nas umrijeti, tj. da svaki čovjek za sebe ima svoj "smak svijeta" ...
Tako sam barem ja shvatio nekaj (zapravo mi je pol toga došlo kad sam pisal post :))
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 2:27 am

Huh!

Ja za Suzica imam svakakvih pitanja ali pod uslovom da ne odgovara u frazama kao robot , nego da shvati srz pitanja !

Kaze kako se treba osloboditi vlastitog ja, zauzeti negativan stav prema ovozemaljskom zivotu ! E sad sa gasenjem JA ugasili bi se i nagoni za samoodrzanjem ! Ako se ugase nagoni i neophodna agresivnost, vjerovatno bi se ugasilo cijelo covjecanstvo ! Ako bi svi tako razmisljali ko bi onda ekonomski odrzavao sistem?

E onda cime bi se BOG zanimao, kad ne bi bilo ljudi ?

Da se danas neko pojavi sa knjigom poput biblije i da ti kaze da je od Boga , kako bi znao da je prava ? Odnosno kako znas da je original -original.
BTW kada je zapisana biblija?



I smijem se opkladiti u brdo karamela da Suzic nije ni katolik ni pravoslavac!!!!!! Smije li ko???

ce-4zubo
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 11:54 am

suzić je zen budist pitaj ga
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 1:12 pm

gluteus, dobro došao! imaš zanimljiva razmišljanja. :)
btw, "mister roboto" ne može drukčije odgovoriti, nego onako kako su ga naučili, nažalost, pa se ne nadaj njegovom mišljenju, očekuj uvjerenje. ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 4:27 pm

Marko je adventist.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
burnme
Višestanični organizam
burnme


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 65
Age : 41
Registration date : 31.05.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 6:22 pm

Gluteus Maximus je napisao/la:
E onda cime bi se BOG zanimao, kad ne bi bilo ljudi
Ev' da i ja pitam nešto Suzića. Da li smo mi stvarno zanimacija Bogu?
Mislim sam kažeš da je ovo ovdje na ovom svijetu nevažno, pa šta radimo ovdje onda? Nismo došli svojom voljom ovdje, On nam je dao ovaj bezvrijedni život. Zbog čega kad je nevažan?
Pazi, ja mogu kad igram "čovječe ne ljuti se" odma' pogurati sve figurice u kućicu ali neću pošto hoću da se igram. Isto tako Bog nas je mogao odma' sve postaviti u svoje nebesko carstvo ali nije. Zbog čega? Je li ovaj svijet karta od Rizika, Monopoly-ja, Čovječe ne ljuti se? lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimened kol 10, 2008 6:29 pm

Mislim da je Covjece ne ljuti se zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimepon kol 11, 2008 10:55 am

Alpha je napisao/la:
Mislim da je Covjece ne ljuti se zivili


ides lolcina
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 11:09 am

ja mislim da Bog fakat nije savršeno biće....
jer, svakakve je stvorio....
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 11:36 am

gloria_g je napisao/la:
ja mislim da Bog fakat nije savršeno biće....
jer, svakakve je stvorio....
upravo ovo daje na razmišljanje. da odemo na filozofiju zubo
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 5:58 pm

điđimilović je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ja mislim da Bog fakat nije savršeno biće....
jer, svakakve je stvorio....
upravo ovo daje na razmišljanje. da odemo na filozofiju zubo

lolcina
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 8:16 pm

ša brišete komentare a
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 8:47 pm

a komentari su ti ludilo roll
ako imaš šta pametno za reći reci
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 9:33 pm

Karl Marx je napisao/la:
ša brišete komentare a

Pročitaj pravila foruma na Forum info dolje.
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 10:06 pm

a drugima koji nešto seru njima ne brišeš a?? jel to zato šo sam crn!??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 10:18 pm

Karl Marx je napisao/la:
a drugima koji nešto seru njima ne brišeš a?? jel to zato šo sam crn!??

Nisam ti ja ovaj put ništa obrisala jer me nije ni bilo do malo prije, ali sam vidjela što je i zašto obrisano pa sam te uputila na mjesto gdje možeš naučiti zašto su ti postovi brisani. Ako nastaviš s tim prostačkim izražavanjem i izazivanjem ostalih forumaša isključit ću te. ban
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 10:39 pm

Ispricavam se...bila sam u zurbi i nisam stigla napisati da sam ja pobrisala uvredljive postove Karla Marxa kao i ostale koji su se vezali na to.

Karl tvoji (i bilo ciji drugi) postovi takve prirode biti ce obrisani i u buducnosti, a u slucaju da zbilja nisi sposoban voditi normalni razgovor bez vrijedjanja i infantilnih ispada biti ces banan.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 3:12 am

Karl Marx je napisao/la:
a drugima koji nešto seru njima ne brišeš a?? jel to zato šo sam crn!??

Koji drugi?


A čujte dragi forumaši, dečko je u pubertetu pa se malo zeza, ali na nepristojan način. Svaki njegov post uvredljiva sadržaja ili ako je totalno bez veze treba baciti u kantu. Možemo mu dati i bananu, ionako voli banane zubi
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 9:27 am

Karl Marx je napisao/la:
a drugima koji nešto seru njima ne brišeš a?? jel to zato šo sam crn!??
ne već zato što si bijel lol!
dosta nam je bjelčuga u ovome kvartu
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 9:28 am

Karl Marx je napisao/la:
a drugima koji nešto seru njima ne brišeš a?? jel to zato šo sam crn!??
podsjeća me na jednu dragu curicu sa ovog foruma koja nas ne posjećuje u zadnje vrijeme cerek
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 9:41 am

gloria_g je napisao/la:
điđimilović je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ja mislim da Bog fakat nije savršeno biće....
jer, svakakve je stvorio....
upravo ovo daje na razmišljanje. da odemo na filozofiju zubo

lolcina
evo, otvorio sam temu inspiriran tvojom rečenicom hug

normalno, na filozofiji kava
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:07 am

Imam želju jednom pročitati Kapital.
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 12:55 pm

te ja zabananam
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:34 pm

Tutankhamon je napisao/la:
.....neka uzme oba jarca i postavi ih pred Jahvu na ulaz u Šator sastanka. ( 8 ) Neka Aron baci kocke za oba jarca te jednoga odredi kockom Jahvi, a drugoga Azazelu. Jarca na kojega je kocka pala da bude Jahvi neka Aron prinese za žrtvu okajnicu. (10) A jarac na kojega je kocka pala da bude Azazelu neka se smjesti živ pred Jahvu, da se nad njim obavi obred pomirenja i otpremi Azazelu u pustinju.
Tako će jarac na sebi odnijeti sve njihove krivnje u pusti kraj. Ovaj zakon neka za vas trajno vrijedi.
Levitski 16, 29

Evo Marko sta nalaze Bog po Bibliji. Sada ti ljepo svima na forumu objasni tko ili sto je Azazel

jesi procitao cijelu glavu, cijeli kontekst???
ako nisi prvo to pa onda pitaj.....jer ako ovo nije tvoje pitanje nego provociras onda to nema smisla....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
[Vrh] 
Stranica 6 / 21.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Kabala
» o cemu se ovdje govori???????
» Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: