Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimesub srp 04, 2009 7:26 am

Hexenkind je napisao/la:
ne brane samo običnim vjernicima da se bave magijom, nego brane svima...pa čak i oni koji nisu kršćani su Sotonina djeca ako se bave primjerice astrologijom...

Ma da? shock
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon srp 06, 2009 5:28 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Hexenkind je napisao/la:
ne brane samo običnim vjernicima da se bave magijom, nego brane svima...pa čak i oni koji nisu kršćani su Sotonina djeca ako se bave primjerice astrologijom...

Ma da? shock


?????
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepet srp 10, 2009 10:36 pm

Zar nisi znala?
Astrologija, Tarot i sl. su "rabota Sotonina, protiv Boga, karta za Pakao"..., itd, itd, itd...
Jadni nevernici.. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimesub srp 11, 2009 12:47 am

Gea je napisao/la:
mislim da svi znamo koliko je crkva uskogrudna u pitanju okultnoga i svega što bi moglo biti okultno, sjećam se vjeroučiteljice koja je izjavila da je joga grijeh, što je meni nebuloza, doduše izjavila je ona puno gluposti i među grijehe strpala manikenstvo ... kava
Jednom sam otišao na acro-yogu. Mama je vidjela kaj sam radio i rekla je da joj se sviđa, da će i ona doći idući put. U Crkvi je čula upravo ovo što si napisala...
Zabranila mi je da dalje idem tamo dalje, a ni ona nije išla. Ipak, ja ću nastavit ići, neće mi branit takve stvari miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon srp 13, 2009 3:28 pm

Imamo mi i temu na Duhovnosti o tome kako Vrag putem Yoge ulazi u ljudsko tijelo...EVO je kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon srp 13, 2009 3:53 pm

lolcina tako mi mrkvice i toga ima?!

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 7:04 pm

A eto...ocito ima :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black_Pearl
Višestanični organizam
Black_Pearl


Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 46
Age : 27
Location : Karlovac,Hrvatska
Registration date : 01.08.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimesub kol 01, 2009 9:35 pm

Flamezar je napisao/la:
ma znam samo me zanima sta ona moze i kazi mi imas koje lnkove za naucit bijelu magiju
odeš lijepo u duhovnost,pa na wicca i tam imaš stvarno puno zanimljivih stvari...
[Vrh] Go down
delaylah
Stanica
delaylah


Female
Leo Rooster
Broj postova : 22
Age : 30
Location : najstariji srednjovjekovni bosanski grad
Registration date : 22.12.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto pro 22, 2009 11:16 pm

hmm crna magija...je jedina od magija koja dozvoljava ljudstvu da se koristi s njom......jer su je samo zle duse napravile..da napravi jos zla...i zato nije bas lijepo pricati o tome....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimesri pro 23, 2009 12:54 am

Iskreno ne razumijem te u potpunosti misli
Magija koja dozvoljava ljudima da se njom koriste a napravili su je sami ljudi confused

Cilj crne magije je pomoći samo sebi bez obzira na posljedice drugih... djelovati odmah po svojim emocijama razočarenja , tuge, zavisti i bijesa kao bi ih prebacio u druge...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimesri pro 23, 2009 3:27 am

Zapravo kad bolje pogledaš, današnji svijet je pun ljudi koji na neki način izvode crnu magiju čak i bez svog znanja :D
ali stvarno, toliko je sebičnosti danas u svijetu i svak misli na svoju guzicu da sam zapravo duboko sretna što 99 posto njih ne vjeruje u magiju i ne prakticiraju je, jer je i ovako već dosta zla na zemlji a kako bi tek bilo tada? :(
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 1:35 am

Ovako ne postoje niti crna niti bijela magija.
Postoji jedna vrsta izvora ako to tako nazovemo koje ljudi mogu koristiti.
Magija je u stvari jedan veliki izvor koji je neutralan ali ga ljudi mogu koristiti kako zele.
Sve se to svodi na ljudski faktor.
Ja se bavim magijom vec duzi preiod godina i vijeruijte mi nije lako.
Puno odricanja puno volje i puno truda.
Nije to abrakadabra i napraite najvece dobro u povijesti.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 5:01 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Ja se bavim magijom vec duzi preiod godina i vijeruijte mi nije lako.
.

study objasi malo bolje kakvom vrstom magije se bavis?
i dali bi mogao da dokazes te tvoje sposobnosti?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 5:54 pm

hromi je napisao/la:
study objasi malo bolje kakvom vrstom magije se bavis?
i dali bi mogao da dokazes te tvoje sposobnosti?
To bi sigurno bilo zanimljivo vidjeti i čuti :)
@Chaos, oćeš li? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 7:45 pm

Moze kao sta sam reko ne postoji niti crna niti bijela magija.
Sve ovisi kako je koristis.
Ali kako da ti dokazem.
Kakav test reci pa cemo probati.
Ali opcenito ja koristim magiju za osobnu korist.
Znaci mozemo reci da se koristim crnom magijom.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 10:28 pm

Reci primjer gdje si koristio magiju? Kako? Što učiniš? Baš zanimljivo naići na nekoga tko ju tako svjesno koristi :) Npr., Gea je wiccanica, ali često ju ''magija ne sluša'', odnosno, ona nju. Možda bi joj ti mogao pomoći? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimened sij 31, 2010 11:54 pm

Recimo primjer kada sam radio na envokaciji energije u svojoj kuci.
Legao sam na pod u dnevnom boravku gdje je moja baka umrla.
Posto sam tu energiju koristo za svoju korist morao sam ju i na taj nacin iskoristiti.
Posto znamo da je mijesto gdje je netko umro puno smrtne energije.
Morao sam raditi envokaciju a ne invokaciju.
Kada sam radio tu magisku formulu.
Prvo sam morao uci u transI morao sam svu tu energiju okruziti oko sebe znaci vizulirati tu energiju.
Nakon toga sam ju morao nekako skupiti u jednu ajmo nazvati kuglu.
I onda sam ju poslao u unapred pripremjen predme.
Staru odjecu od moje bake.
Nakon sta sam sve to odradio jednostavno sam otisao u sumu i zapalio robu.
Ovo sam morao napraviti jer znam da smrtn energija puni moje tijelo losim vibrama i ja to nisam mogao dopustiti i zato sam se morao rijesiti.


I kako to mislis da ju magija ne slusa.
To mi nije jasnio.
Mozda dovoljno ne meditira.
Gea jesi stvorila astralini hram
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon vel 01, 2010 10:02 pm

Da otvoren je... jedino otovren je uz pomoč kombinirane energije s još jednom osobom i tako je jači.. evo sad ga i sama mogu otvoriti i ukrcati se na lađu prema dverima s one strane portala.

Ne sluša me sva magija ... samo ona za koju podsvesno ne želim ili mislim da ne zaslužujem ostvariti :/ T
ako ljubav i sve povezano s tim ne sluša XD sluša samo dio i to onaj za koji sam sigurna što želim , a sve je ostalo sivilo. Tako da sad radim antispell ljubavi pa nek se svi nose bic
Sluša me... sve u granicama normale, točno onako kako želim. zubi Problem je prije otkriti što želim roll

Zanimljiv ritual ...
Imaš nekakve posebne korake pri ritualima... vidim da vizualiziraš što je izvrsno :) meni se od vizualizacija energije ponekad počinje tresti tijelo... čak povečam energiju u rkama. Zadnji put sam tati smanjila bol u koljenu kad sam usmjerila energiju iz zemlje u ruke. Rekako je kao je vruča (ruka) zatim je shvatio da mi je u biti ruka hladna kao led ali ne i kad ga dotaknem face

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon vel 01, 2010 11:12 pm

Gledaj devedeset posto svojih magija ja radim kroz vizulaciju.
A to sta ti se trese tijelo to je samo prolazna faza jer ti um jos nije spreman.
A u vezi te energije moras biti oprezna to ti je slicno sta i ja radim jer invokacija, i envokacija su dvije opasne stvari.
Invokacija je kada ti energiju uzimas u svoje tijelo a envokacija kada samo oko tvoje aure i ne ulazi u tebe.
I jedan moj savijet ti kazes da si u sivoj magiji.
Ti ces prije ili kasnije morati preci u crnu ili bijelu magiju.
Ja sam odavno odlucio preci u crnu.
Ali moras dobro razmisljati kojim putem ces ici jer svaki donosi prednosti i mane.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimepon vel 01, 2010 11:32 pm

nisam rekla da sam u sivoj.. ja sam definitivno u bijeloj.. nego to sivo je nešto za što moje sebično JA želi a moje moralno JA ne da.. kao povuci potegni u isto vrijeme zubi i tako se ne mičeš s mjesta
Ne mogu u crnu , moja moralna strana je jaka i osjećaj želje i pravednosti prisutan u svakom ritualu miga zato sebičnost ne funkcionira, jer to u suštini nisam ja.

Meni se trese tijelo od previše energije... točno je osjetim kako mi prolazi kroz kralježnicu i kroz glavu a sudara se u prsima i tako stvara val uokolo i samim time pomiče reakciju u mom svijetu i oblikuje ga onako kako ja želim, smiruje ostale oko mene.
Um je razumije jer um traži dokaz, a tjelesna reakcija je dokaz, tako dok osjećam energiju znam da nešto dobro radim. I sve ovisi o kakvoj je energiji riječ - kadkad je osjećam da je loša i slaba, pri tome ritual odmah prekidam, jer znam da samim time nešto loše ću pokrenuti, a s time se ne igra

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 12:54 am

Znam.
Ali i sama znas da postoji vise energija.
Ok drago mi je cuti da ima netko ko se bavi jos bijelom magijom.
Jer ja sam pokusavao kontaktirati mnoge ljude koji se bave magijom i to su sve bili ludaci koji su magiju smatrali neozbiljnom i svi su naravno furali se na crnu magiju.
Da te pitam jesi ikada probala kontaktirati mrtve.
Dali si probala otvoriti trece oko.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 1:51 am

Kontaktirati mrtve? Ne... nemam koga zvati, svi koji su otišli znali su da odlaze i bili su pomireni s tim, a i pozdravljeni sa svima oko sebe. Nemam potrebu razgovarati s ikim s one strane.

Treće oko nisam nešto previše vježbala.. kadkad se dogodi da osjetim tu i tamo nešto što će se dogoditi, ali to ne mogu kontrolirati.
a ti?

Ja sam naišla na dosta ljudi koji se bave bijelom magijom, o cirnoj se ne raspravlja. To je neka vrsta tabu teme u mom svijetu, jer na žalost baca sjenu na sve što pokušavamo prikazati svijetu, da to nije neka igra fanatika.

Kako ti razlikuješ crnu od bijele magije? Nešto si malo neodređenu definiciju dao.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 1:58 am

Chaos, prvo si rekao da ne postoje bijela i crna magija, a zatim kažeš da ti koristiš crnu. Ne kužim conf1
Svi magovi i vješci koje ja znam se trude koristiti bijelu magiju. Čak su i mene jednom pozvali i pitali želim li postati magom. Odbio sam conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:04 am

Kako mislis tabu tema.
Istina crna magija se bavi stvarim koje su u krajnu ruku malo cudne.
Ali bijela i crna magija imaju isti korjen.
Isti izvor.
Gledaj razlike je dosta tesko naci jer su slicne u nekim pogledima.
Ali Gea tu lezi i njihova razlika, magija se moze koristiti samo za sebe i za "zlo" i za opce dobro.
A kako znam kada sam upoznavao ljude osjetis njihovu vibru kako se krece ali to radi samo u 4 oka.Mogu samo osijetiti.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:04 am

Rekao sam da te magije imaju isti izvor i ako se moram okarakterizirati koju magiju koristim onda kazem crnu.
Kuzis Legionar.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: