Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 5:11 am

Malo sam citao postove u vezi krscanstva.
Krscanstvo se boji svega sta nemoze kontrolirati.
Covijek bez religije je ko riba bez bicikla.
Ja jesam duhovan covijek ali to nema veze sa religijom.
Krscansto je spaljivalo vijestice i ljude koji su drukcije mislili.
E sada se postavlja pitanje koliko su genijalaca i genijalki spalili.
Da nije bilo crkve mozda bi sada vec bili na marsu.
Tko zna!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 9:29 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Covijek bez religije je ko riba bez bicikla.
lolcina face
Što? rofl2

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 9:42 pm

Pa dali sam reko nesto krivo.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 2:29 am

rofl2 bicikl....
iako dobro rečeno - čovjeku treba duhovnost ne religija

Pa istina... u biti sve je dobro dok se s tim ne pretjera ili u ovom slučaju dok netko ne poželi preuzeti vlast nad samim čovjekom.

Magija ima isti izvor... ali imam osjećaj da nisi siguran što je to u biti crna magija... ili možda jesi? conf1
Koliko si ljudi povrijedio?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 5:18 pm

Vijeruj mi jesam ljude sam povrjedivao samo da bih dosao do svoga cilja oduvijek sam volio manipulaciju.No uvijek koliko god da volim manipulaciju uvijek sam pazio da nebih doveo u opasnost sam sebe.
Gledaj ja sam reko vec odavno sam sebi da ako treba i preko leseva do cilja. Naravno figurativno.
Ali prije puno prije nego sta sam se poceo baviti magijom bavio sam se cistom meditacijom.
I u stvari magija je bila samo korak naprijed.
Neko vrijeme sam hodao po sivilu i prakticirao oboje.
Ali prije ili kasnije se trebas odluciti.
A na kraju krajeva makar ti prakticiras bijelu magiju a ja crnu.
Makar su to dvije suprotnosti jedno bez drugoga nebi postojala.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 6:41 pm

ja mislim da sve ovisi o nakani npr.Ako nekog zelis izlijeciti to je za mene bijela magija....ako zelis nekog proklet to je za mene crna magija :D
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 7:01 pm

Pa po prilici si u pravu.
Ali i jedno i drugo moraju bitit da bi postojale da nema crne nema niti bijele i obrnuto.
Ali ko i svagdje crna magija je tabu tema.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 9:54 pm

tako je ma crna magija...ja to povezujem sa Voodoo-om xD
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesri vel 03, 2010 10:03 pm

Nemozes to sa voodoom povezivati voodoo je nesto drugo misdlim jedno i drugo moze bacati uroke ali to je vise neznam kako da ti to objasnim.
Jednostavno slicni jesu ali ne i da su isti.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimečet vel 04, 2010 12:25 am

Voodoo magija bi bila samo disciplina proizašla iz nakana koje se žele ostvariti crnom magijom?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimečet vel 04, 2010 12:40 am

Pa moze se reci.
Da da jer voodoo je samo za totalno unistenje zrtve.
A crna magija nemora totalno unistiti samo malo manipulira dok ti ta osoba ne prestane koristiti.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimečet vel 04, 2010 4:32 am

ok... da vas prekinem... Voodoo je religija uz koju se veže magija i to najčešće crna magija, jer se vrše rituali žrtvovanja ali isto tako i zakvaljivanja duhu Loa u obliku makarona (to je bio primjer).
Voodoo lutkice su izašle iz filmskih studija i napuhane su... nije to ono što znate iz filmova.
Mislim da imamo temu na forumu o tome.
Postoje i gris-gris čarolije koje su dobronamjerne a spadaju pod voodoo. Zato ne mješajte to dvoje iako se slažem da crna magija služi za manipuliranje... ali ja se povodim za onim - Što god učinio vratit će ti se na onaj ili onaj način, ali ravnoteža će biti zadovoljena.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimečet vel 04, 2010 6:16 pm

e to objasnjava Thx Gea
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:22 am

Crna, Bjela, Zuta, Zelena, Plava, Crvena magija.
Crni, Bijeli, Zuti, Zeleni, Plavi, Crveni noz.
Ne postoji magija po bojama. Magija je jedna jedina. Magija je svijetno usmjerenje energije sa nekim ciljem. Pricanej je magija govro je magija jer vi tako usmjeravate svoju energiju. Razlika izmedju maga i obicnog covjeka je to sto mag je svjestan da koristi magiju a obican cojek je koristi ali nesjesno. Kletva je recimo da bog da, ili kad nekog kad ste ljuti gledate u oci i kazete mu da mu se nest lose dogodi ili to u sebi zazelite. TAko da ustvari nemojte se lagati da postoji dobra i losa. Nije noz dobar il los. Dobra il losa je samo osoba koja praticira to. Radije onda recite bijeli i crni covjek. To jest dobar i los. Mada i to je relativno. ;)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:32 am

Ja sam vec rekao da ne postoje crna i bijela magija.Par postova ranije procitaj.
I slazem se sa tobom.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimepet vel 12, 2010 6:01 pm

Ma oprosti bilo je kasno, nisam čitao uopće postove. Samo am rekao svoje mišljenje koje temeljim na svom iskustvu!
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimepet vel 12, 2010 7:21 pm

A gledaj ja se bavim magijom naravno bavim se onom koja meni osobno koristi i za svoje prohtjeve ju koristim i za svoje zelje.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimepet vel 12, 2010 8:17 pm

a zašto onda ne postaš na temi magija već na temi crna magija? confused ljudi bi dobili krivo mišljenje face

Magija ima svoj izvor u istom središu jedino ovaj topic je predviđen za magiju u koja se koristi u zle svrhe - za osvetu, nanošenje boli itd. na malo upitne načine poput žrtvovanja, trovanja itd.
laicima je pvako lakše objasniti... a i pojedinim osobama lakše se strpati u neku kategoriju. Ja npr. se stavljam u bijelu magiju gdje je naznaka u ravnoteži i zlatnoj sredini za sebe kao i za okolinu.

Magija ne poznaje boje? Istina... Jedino ih naš um prepoznaje a naš um usmjerava i kontrolira energiju. Ljudi du vizualna bića, njima treba nešto kroz što će kanalizirati energiju, a najprirodnija stvar su boje koje u našoj podsvjesti imaju neko značenje :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 1:58 am

To je laž i kao takva se nebi smjela ućiti. To je kao da te netko uči da je 5+2=10, a ond akasnije ti kaže srry nije 5+2=7.

Dalje da bi se nekom naudilo nije potrebna nikakva nastranost. Dovoljan je naš bjes il neke energija koja nam odgovara, al ju programiramo i usmjerimo da toj drugoj osobi napravi štetu.

Bijelo i crno je pojam koji je utjeha za ljude koji nisu u stanju prihvatiti da sve ima svoje i mane i vrlone, tj boje se programa da će ih Bog uništiti pa se sakirvaju pod izlikom kao da oni djeluju na dobroj strani.

Volio bi @Gea da mi se definiraš tj da mi definiraš ovo kako si ti bjeli mag:

Ne zaboravi neke bitne činjenice:

Magija je samo termin koji označava pojavu usmjerenja naše nergije. Znaći magija je dobila na toj mistifikaciji zbog vjera koje su ju mistificirale najviše krščenstvo, dok se još Židovi bave magijom sa talismanima i tako.

Ne možeš biti sretan ako ne patiš i obrnuto. To je kao jin jang. Jedno neide bez drugog.

Ako radiš nažao drugome, vratiti će ti se. Naravno magovi se pokušavaju osvjestiti i za to da bi mogli to kontrolirati. Ovisno o potrebi ili ojačati to djelovanje ili ga neutralizirati i poništiti.

Kad god je netko ljutit na nekog radi mu nešto loše pogotovo još ako to loše zašeli. (ne nužno ljutit može biti bilo koji drugi osječaj). Na taj naćin i po toj definiciji ovo bi bila crna magija i svetko bi ju koristio. Točno u ovome je da svatko koristi magiju, samo su je magovi svjesni tj oni su svjesni ili su na putu osvještavanja toga što rade.

Keep your mind open! Ne sakirvajte se iza morala postavljenog od neke religije.

Najjača žrtcva je samo-žrtva. Lako tuđim ponosom, po koprivama tući. Ja ne koristim nikave žrtve jer po meni to je bespotrebno. Evo židovi pokolju nekoliko tisuća janjca za vrjeme pashe. Toliko o žrtvovanju mada oni ne kažu da je to žrtva nego tradicija u spomen žrtve. (isti ponos, drugo pakovanje).

Nakon ovih tu činjenica daj ti meni objasniti svoj život kao bjelog maga. Mislim volim čuti protuargumente i tvoja uvjenja. Volio bi da mi netko može nastupiti sa jačim argumnetima. Mad anećete porušiti moju vjeru jer se temelji na iskustvu. To nije povjrenje (meni su rekli da Bog postoji a pošto njima vjerujem onda vjerujm i u Boga). Ne kod mene je to ovako ja sam vidio osjetio okusio i zato vjeurjem ovo sve drugo što ne proizlazi iz iskustva je samo povjrenje i par dobrih argumenta i jedna logični dokaz pobe to.

A ako se pitate čemu onda dati protuargumnte ako me nečete razuvjeriti. Pa jer niste ovce ko ni ja da pratite druge. Idemo pokazati malo individualnosti.

@Alpha nemoj odma napadati, čovijek radi na sebi i za sebe koliko mu njegov moral dopušta. Da svatrko radi na sebi i gleda sebe svjet bi bio sigurno bolji. Ovako svi gledamo druge, a to radimo da bi tračali ili se smijali pojedincima, a ne im pomogli. Al radi reda ponda poneka i kapme koja kaplja pomoči. "Da bog da meni crkne krava, ako susjedu crknu dvije". Lažni moral je okreteti drugi obraz, a uz prirodi nam je da se borimo za opstanak i za preživljavanj, da se borim za sebe. Zar ne?
Tako djeluju sva živa bića!
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 1:59 am

Vidim da je @Alpha maknuo svoj post, al opet, nije lijepo osuđivati.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 5:44 am

Gledaj u vezi toga vracanja to se nece dogoditi.
Tipa one prjetnje sta posaljes triput ti se vrati.
Nebih se kladio na to jer bi ja po tome trebo biti invalid ili mrtav covjek.
A zasto sam postao ovdje svoje postove iz jednostavnoga razloga jer se ja osobno najbolje poistovjecujem sa "crnom" magijom.
Ja osobno koristim mrznju i bjes kao gorivo na neki nacin to me pokrece.
Ljudi mi dosta puta znaju govoriti da se uz mene ojecaju iscrpljeno i lose.
Naucio sam crpiti energiju drugih ljudi bolje receno njihove osjecaje.
I tako sam sebi dajem ajmo reci gorivo.
To je moja hrana bi se moglo reci.
I @Gea ne postoji sredina vjeruj mi ili jesi ili nisi.
Drugoga nema.
Nema sive zone
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 2:21 pm

Po meni je vlo lose to sto si postao emocionalan vampir, naravno dobro je dok god možeš to kontolirati i neovisan si od toga. Tj ako ostaneš sam možeš preživjeti.

Sve se vrača ako razmišljaš o tome ili si emocionalno povezan. Najboe s takvom osobom nestati iz kontakta ili biti potpuno ravnodušan. Najbolje je ne vezati se za ništa što radmo takvio. onda se nemože vratiti jer nema put da se vrati.
Vezanje može biti bilo koje, emocionalno, psihičko bilokakvo. Sve treba izbjegavati!

Ali teško je ne misliti i držati pod kontrolom. Zato je činjenica da se sve vrati!
Pohvalno je za tebe da to možeš kontrolirati.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 4:35 pm

Po meni nije lose sta sam postao emocionalni vampir.
Ja to jos uvjek mogu drzati pod kontrolom.
Ali svi mi znamo da se "zvjeri" nemogu vjecno u kavezu drzati.
Ali dok to mogu kontrolirati meni je dobro.
Prakticki ima puno prednosti.
Recimo na dan pavati moram jako malo 2-3 sata.
A ima i da ne spavam i po 7 dana i ne osjecam se izmoreno.
To je jedna od prednosti.
A da ne govorim koliku energiju necija mrznja ili bol daje.
A tek ljubav. To je neopisiv osjecaj.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 6:33 pm

Kaos, kada si to naučio? Kako? Zašto od nas ne crpiš energiju? Mislim, na Forumu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitimesub vel 13, 2010 10:38 pm

Legionar ne crpim sa foruma nikome energiju jer nemam fizicku pritupnos tebi.
Niti ikome sa foruma.
iskreno ja to nisam naucio sa time sam se rodio ali sa vjezbanjem meditacije a kasnije i magije sam shvatio da posjedujem taj dar.
Samo ga je trebalo hraniti i razvijati kao malu bebu da bi bio jaci i da bi vise enrgije apsorbirao.
Recimo za primjer ti osjećas ogromnu mržnju prema nekome i ja i ti razgovaramo, pijemo pivu isl.
Ja tebi tu istu energiju crpim i pretvaram u svoju energiju.
Ali to ima i mana a vremenom prestanem stvarati vlastitu energiju i tada nastaju problemi.
Jer da bih opstao trbam se hraniti sa tudom energijo.
Na moju srecu taj dar jos uvjek kontroliram ali sa vremenom ce on biti bez kontrole.
Tada moja energija prestaje i moram ju nadomjestiti tudom.
Zato i idem danas van malo se nahraniti.
:D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: