Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 12:14 am

Ok... napisali ste se i danas vas manje razumjem nego inače zubi

Ovako kao prvo osjećaj koji prolazi tobom razlikuje u koji smjer se kreče tvoja magija.
Vidim da ste zaboravili da postoje više vrsta i osjećaja energije... od pozitivne do negativne i sve ono u sredini, kako tu energiju osjetiš možeš je okarakterizirati gdje spadaš - chaos - je svoju definirao kao zlu energiju koja uzima od ljudi oko sebe, ja svoju definiram kao poklon prijateljima i tako neutraliziram njihovu negativnost (to je kod mene posebno vidljivo, ali spada pod drugu i dugačku priču) i tako se povežem s njima što meni i toj osobi daje više energije bez da si naštetimo. :)

OLugo je napisao/la:

Ne možeš biti sretan ako ne patiš i obrnuto. To je kao jin jang. Jedno neide bez drugog.

Time samo više poštuješ stanje sreće, a i imaš nadu u vrijeme tuge... ne znam što si time htio reči.
Misliš li to u stilu da svjetlo ne ide bez mraka? Jer ako je tako.. to je istina pitanje je čemu želiš težiti i koliko je tvoja iluzija svjetla/mraka izraženija odnostno svjetlija/mračnija...

OLugo je napisao/la:
Ako radiš nažao drugome, vratiti će ti se. Naravno magovi se pokušavaju osvjestiti i za to da bi mogli to kontrolirati. Ovisno o potrebi ili ojačati to djelovanje ili ga neutralizirati i poništiti.

To je samo upozorenje da zapamtiš da nisi jedini koji se služi magijom zubi jer ako staneš dosta puta nekome na žulj možeš slobodno očekivati da će te jednom netko i ošamariti zbog toga
Znam neke magove kojima se zbilja i vratilo "3 puta" gore nego što su poslali...
za mene je to način na koji gledaš na svoje postupke, ako si dobra osoba tvoja moralna strana će tvoju energiju pretvarati u magnet za nesreću... zašto je to tako? vjerojatno jer smo to naučili od malena - naučili smo reagirati po svjesti - neki fizički drugi duhovno
Isto je tako i za dobrotu...pa jednostavno je privučeš
ne znam koliko ti je ovo jasni :)

Da to i "laici" mogu proizvesti a i proizvode u trenucima najizraženijih osjećaja prema nekoj osobi je katalizator, na žalost stalno se vračamo na ljudsku srđbu, a ne na primjer isti osjećaj poput ljubavi. I da , tim činom bi to moglo spadati pod crnu magiju jedino je pitanje koliko je to laička duša iskreno željela... S magom je pitanje toga što on kad nešto želi, zna što želi i kako doći do toga putem manipulacije energije ... laik pogađa na slijepo i na kraju odustaje time energija se gubi i zlo se ne "lijepi" tako čvrsto

Čuj ne znam za tebe ali meni je magija religija i to je način života kojeg živim. Izabrala sam je i izabrala bi je opet. Energija je za mene živi organizam koji me pokreče i namjeravam ga štititi kao takvog. I vjerojatno samom ovom izjavom moje argumente nećeš uzeti u izbor.
Ja sam Wiccanica koja poštuje magiju istina po nekim pravilimam, ali ta pravila sam si ja postavila slušajući i čitajuči o iskustvima ostalim magova koje sam susrela u svojoj potrazi, kao i vlastitim iskustvima tako da je ono u što ja vjerujem također izašlo iz nekih zanimljivih iskustava.
I zašto je laž vjerovati i poistovječivati nešto s bojama? U biti bilokakvim elementima magije, jer to su na kraju samo stvari osim ako im ne pridodaš neka značenja? Ja im lagano i bez grižnje savjesti pridodam.
Tom vizualizacijom dovela sam se zajedno s još jednom pripadnicom kovena u jednaku ajmo reči vizju, u bit pale smo oboje u trans.. Zašto? jer ulaz u drugi svijet poništi granice koje imaš u ovom. naš um nije izdresiran da bi pojmio da postoji i nešto drugo od onoga što je naučio odmalena, ja treniram meditacijama da ga naučim da pojmi kao svijet nema granice.
Preporučila bi ti da pročitaš Spiralni ples study On malo bolje objašnjava zašto su vizualizacije bitne u magiji i zašto samim time su i nazivi bitni.
Evo ovo sam ti prezentirala bez da sam koristila išta što je strikno vezano uz religiju pa se nadam da ćeš to uzeti u obzir :)
Meni nikad nije cilj nekoga povrijediti i nadam se da mi neće biti, meni je cilj pomoči i nadam se da pomažem. Pomognem i ja sebi ali onda mi je na umu striktno to da ne naudim drugima i to je točno definirano. Ja ne tražim da se uzdignem na nečijoj nesreći već da nađem put do svoje.
Mislim da tako razvijam i sebe. r
Ne znam kao se ti time služiš ili da li se uopče svijesno služiš jer se nisi definirao kao mag ili nešto slično?

Za sad sam u fazi definiranja, odvajam se od naučenog i tražim svoj put. Vizualizacija je jedan od meni ključnih stvari na tom putu i za sad se pozitivne stvari događaju i to aktivno događaju... ;)
Sad me bubaju prsti pa stajem :P

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 2:17 am

Mag sam već godina i bavim se sa duhovnosti. Energija je osnova svega, ne materija. Ako ti energiju tako percepciraš onda će i ona za tebe to biti, znaći ako ju doživljavaš kao živi organizam onda ona za tebe to i je. Ja volim kad programiram energiju ju zamisliti kao male kuglice neke boje kojima pričam a one mi odgovaraju. Naravno ne uvijek to sam par puta koristio.
Vrati se obično isto (balans) jedino ako se vežemo za radnju koja se radi.
Svatko si postavlja svoja pravila i kao takva poštujem i svoja i tuđe. Bez obzira dal si ih postaviola na temelju svojih il tuđih iskustva, al smatram da bolje na temelju svojih.
Ponekad laici mogu biti vrlo moćni i ako odustanu ta energije koja je poslana ide svojim smjerom, al u većini slućajeva premalo je energije da bi se nešto postiglo. To nema veze sa odustajanjem ili ne odustajanjem. Moj naćin života je duhovnost. I po meni je duhovnost širi pojam od magije. I zato ne smatram magiju svojim životom nego djelom duhovnosti koja je moj život.

Gledaj možda ti je ovo sad čudno, al složili smo se da je magija samo usmjerenje energije. Put duhovnosti je put prema podizanju kunalinija, prosvjetljenju, prelaku dalje od ovog fizičkog na neke druge planove. Pošto si Wiccanka onda vjerojatno je tvoj cilj ujediniti se sa Božicom. Moj cilj je proći dalje od ovdje. To mi je cilj u ovom životu i idem putem da ga ostvarim.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 2:46 am

Wiccom ja i postižem svoju duhovnost, ali prvo u upoznavanju sebe jedino tako znam koliko energije i kao je mogu kanalizirati, ali znam i neke tajne pokraj toga. Nije mi cilj ujediniti se s Božicom ja već jesam ujedinjena s njom jer ona je dio mene i mog svijeta.
Moj cilj je razviti to što znam i podjeliti s drugima koji isto traže svoj put :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 8:39 pm

Gledajte svatko koristiti energiju kako oce.
Energija je neutralna.
ali nasim postupcima postaje destruktivna ili konstruktivna.
Sve ovisi o nasemu videnju energije.
Ja recimo na energiju gledam kao na hranu koja ulazi u mene i puni moje "baterije".Ja se energije nemogu zasititi.
Iskreno meni je energije cim vise potrebno za moj rad.
Zato sam sebe okruzio ljudima koji su puni mrznje bjesa i ljubavi.
Tako sebi punim baterije.
Recimo moja bivsa je bila ogorcena na sve.
A to je meni punilo energiju.
No nakon 7 mj veze sam prekinuo iz razloga sta vise nisam imao sta crpiti.
Jednostavno sam ju unistio duhovno i ne sramim se.
U svijetu uspjevaju samo najjači.
I jučer sam bio vani i trazio zrtve.
I naso sam ih. I danas sam sa jednome bio vani i opet sam poceo kovati svoju mrezu.
A kroz magiju to samo pojacavam.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 9:17 pm

Znaš što ja mislim, Chaos?
Prvo, da tebe više puni to što si ti takav nego uistinu sam čin crpljenja energija. Tome u prilog ide i ona tvoja nedavna ideologija o rasizmu za koju mi je drago da si je se riješio :)
A druga stvar, povezana opet s time da tebe više 'uzbuđuje', ili kako da kažem, inspirira, motivira to što si ti takav i to zato što ti je to cool i super fora, ali i zato što ne želiš biti na mjestu žrtve. A skoro sam siguran da si i bio na tom mjestu i da te to jako pogodilo. Nažalost, ako i kada postaneš ''zvijer'' kako se ti nazivaš, postat ćeš parazit, i ne samo to, nego ćeš ti postati nekome drugome hrana. Zato ti preporučam da se toga okaniš. Mislim da su ti mnogi ovdje u tome spremni pomoći.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 9:45 pm

Prijatelju na neki si nacin u paravu nikada nisam dopustao da postanem zrtva icega.
Ali sam nazalost svojim postupcima sebe dovodio u nezgodne situacije.
Jebiga oduvjek sam volio manipulaciju.
I kontrolu svega.
Nista nikada ne volim prepustati slucaju.
Nekada davno sam vjerovao pogresnoj osobi i tada sam shvatio da nikada ne zelim biti nicija zrtva.
ona nije bila psiholoski vampir ali je voljela kontrolu.
I tako malo po malo se ta zvjer budila.
Koje se ne zelim odreci.
Ne zato sata je cool nego zato sta sam vec naucio zivjeti sa time.
Sta mislis kako je meni bilo kada sam poceo shvacati da crpim ljudima energiju i da im je uz mene lose.
Bio sam presrasen i zbunjen.
Ali polako se i to razvijalo.
Na neki nacin meni je najveca car sam lov i traženje žrtve.
To je ono sta me uzzbuđuje a samo hranjenje energije je ono sta je samo satstavni dio svega.
Ali kako je prijatelju moj gust kada neku osobu prvo izoliras od svih i onda joj govoris bajke u koje ona povjeruje.
a tek kada je toliko duboko u mojoj mrezi da se nemoze osloboditi.
To je gust.
To je ono sta me inspirira moc i kontrola.
Na neki nacin si dobro rekao.
Ali vjeruj mi tesko da cu postati ikada zrtva nekoga emocinalnoga vampira jer ja rijetko kada imam ikakve emocije.
A posto moram uzimati tudu energiju on bi lako mogao postati moja zrtva jer se emocionalni vampirizam djeli na stupnjeve evo upravo pisem temu na to.
Ja sam prihvatio da sam takav i da sam predator.
Ali znas li @Legionar koji su emocionalni vampiri najgori prema samome sebi?
Oni koji nezele to prihvatiti i oni koji se toga pokusavaju rjesiti kao da je bolest.
Jer znaju da moraju uzimazti energiju a grize ih savjest poslije.
Ja uvjek idem sa onom recenicom ili ja ili oni.
Drugoga izbora nema!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 10:03 pm

E, vidiš, meni su najgori oni koji ne žele prihvatiti da su vampiri pa se toga ne žele niti riješiti :P
Stvar koju ti samom sebi ne želiš prihvatiti je ta da imaš emocije. Upravo zato voliš ljubav i mržnju miga
Nego, kako ti sa rodbinom, obitelji funkcioniraš?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 10:22 pm

Ne zato ljubav i mrznju volim iz razloga jer su to najmocniji osjecaju najvise energije se moze izvuci a i najlakse se stvore.
a i gorcina nije losa isto se da probaviti.
A cuj moja obitelj je dobro hvala na pitanju.
Dobro se slazemo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 10:27 pm

A ne crpiš energiju iz njih? Zanima me. Planiraš li imati ženu, djecu? Kako ćeš prema njima? Kako ćeš na poslu, ako ćeš stalno izluđivat šefa?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 10:28 pm

osim sebi, možete li ikako biti nekome od koristi koristeći se crnom magijom ili magijom općenito? može li se to kako iskoristiti za unaprijeđenje društva ili je to pak samo i jedino usmjereno za vlastito psihofizičko/duhovno stanje?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 14, 2010 10:49 pm

Gledaj ja svoj vampirizam koristim kada zelim i crpim energiju kada zelim.Tako je trenutno stanje.
Gledaj djecu ne mislim imati a niti ženu,
Prvi razlog je taj sto neznam kako ce se sve to raziviti.
A drugi sta ne zelim da itko manipulira samnom.
Treci razlog je taj sta se nikada ne vezem za nikoga,
Iz roditelja ne crpim energiju vec sam ih samo obradio i upleo u svoju mrezu.
Vecinu ljudi koja me poznaje ce me okarakterizirati covjek sa tisucu lica.
Jer znam nakon prvih 20 minuta razgovra sta neka osoba zeli i sta je njezin najdublja zelja a ja im to pruzim. A kasnije kada sve obavim ostavm ih praznoga srca i duse.A neke i praznoga novcanika.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimeuto vel 16, 2010 7:26 pm

Kao prvo svakom magu on nemože ništa, ovaj samo pokida linkove i keže dosta ne želim više. Kao drugo vampirizam nema veze sa ovom temom. @chaos, dal si ti možda kaotičar?
ako jesi onda te shvačam, ako nisi onda pazi šta radiš da samom sebi ne naudiš.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 3:14 am

ma imamo mi ljudi jednu harpiju na poslu pravi vampir j**e di stigne covjeka sa sitnicama a da vam kaze kako isise ljudima energiju...ja ju skoro tam zatukla sa kutijama
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:30 am

Cuj nije to bas lako pokidati linkove i jesam kaotičar sam.
Jer ja imam drukciji tip napada na zrtvu.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 4:37 pm

Mislim lako, ovisi, ali treba se raditi na sebi.
Vidim drugi te ne shvaćaju.
Kao prvo kaotićari teže patnji itd, jer tu dobivaju što više iskustva, zato vrjedi tu ubi, kolji, pali. RAdi što te volja, ako ispadne dobro nikome ništa, ako ispadne loše puno češ iz toga naućiti, ovo je samo jadna u nizu od inkrenacija.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 6:35 pm

Tocno no ne mislim nikofga ubiti vec mislim iz svojih gresaka uciti.
Uvjek izaberem najtezi put u svemu.
Jer po meni jedino tako mogu steci znanje.
Opcenito nikada nisam svacen.
Niti to ocekujem od ljudi.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 11:20 pm

haha, ja te shvacam ;)
Mada nisam kaoticar po paradigmi, recimo da radim jako slicno!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesri vel 17, 2010 11:21 pm

Što kaotičar znači u vašem kontekstu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:33 am

Teorija kaosa, često mjenjeanje (modificiranje) paradigme, brzi razvoj, težnja onim stvarima koje su ponekad teže il neki bi rekli zlije. Uglavnom glavno je da pomocu iskustva dolazi se do zakljucaka i duhovnog napredka. Ako je nesto dobro onda nema se stpo tu rasppravljati. (subjektivno dobro) ako nije onda se opet iz toga izvuce mnogo iskustva i informacija bitnih za napredak. Jer ono sto treba dusi da prodje dalje su iskustva. I zato su kaoticari u prednosti.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:44 am

ali koliko god da imamo prednosti imamo i puno mana.
Zavisi od kaoticara do kaoticara.
Jer recimo ja gledam sve objektivno i neuzimam nista ka srcu niti dopustam da mi se itko priblizi.
OLugo kada bi sebe morao stavljati u koji paradigma se stavljas.
Ili si nesto izmedu destruktivca i kaoticara ili nesto pak trece?
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimečet vel 18, 2010 2:01 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Prijatelju na neki si nacin u paravu nikada nisam dopustao da postanem zrtva icega.
Ali sam nazalost svojim postupcima sebe dovodio u nezgodne situacije.
Jebiga oduvjek sam volio manipulaciju.
I kontrolu svega.
Nista nikada ne volim prepustati slucaju.
Nekada davno sam vjerovao pogresnoj osobi i tada sam shvatio da nikada ne zelim biti nicija zrtva.
ona nije bila psiholoski vampir ali je voljela kontrolu.
I tako malo po malo se ta zvjer budila.
Koje se ne zelim odreci.
Ne zato sata je cool nego zato sta sam vec naucio zivjeti sa time.
Sta mislis kako je meni bilo kada sam poceo shvacati da crpim ljudima energiju i da im je uz mene lose.
Bio sam presrasen i zbunjen.
Ali polako se i to razvijalo.
Na neki nacin meni je najveca car sam lov i traženje žrtve.
To je ono sta me uzzbuđuje a samo hranjenje energije je ono sta je samo satstavni dio svega.
Ali kako je prijatelju moj gust kada neku osobu prvo izoliras od svih i onda joj govoris bajke u koje ona povjeruje.
a tek kada je toliko duboko u mojoj mrezi da se nemoze osloboditi.
To je gust.
To je ono sta me inspirira moc i kontrola.
Na neki nacin si dobro rekao.
Ali vjeruj mi tesko da cu postati ikada zrtva nekoga emocinalnoga vampira jer ja rijetko kada imam ikakve emocije.
A posto moram uzimati tudu energiju on bi lako mogao postati moja zrtva jer se emocionalni vampirizam djeli na stupnjeve evo upravo pisem temu na to.
Ja sam prihvatio da sam takav i da sam predator.
Ali znas li @Legionar koji su emocionalni vampiri najgori prema samome sebi?
Oni koji nezele to prihvatiti i oni koji se toga pokusavaju rjesiti kao da je bolest.
Jer znaju da moraju uzimazti energiju a grize ih savjest poslije.
Ja uvjek idem sa onom recenicom ili ja ili oni.
Drugoga izbora nema!


lol! lol! lol! lol! lol! hahahahaaha
kakva masta , a jos kako su se ljudi na forumu primili na tvoju pricu :D :D
ako ne lazes za godine , a ovako stvarno mislis , otidji kod psihologa pa ces da vidis sta on misli o tome , ali ja ipak mislim da si samo decko koji oce da bude drugaciji pa lupa gluposti na forumima
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:16 pm

Cuj hromi ovo je tvoje misljenje ja ne varam nikoga a ti sebe uvjeravaj u sta oces.
ako zelis vjeruj i u srebrnog letaca.
Ako zelis.
Ja znam da sta govorim je istina a ti misli i radi kako te tvoja volja.
gledaj kako neki psiholog moze reci kakva sam ja osoba.
I sta ti zelis reci da sam lud?
Mozda i jesam a ti mi reci tko si ti da odredujes ko je lud a ko normalan.
Pokazi mi tu granicu.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimepet vel 19, 2010 1:27 pm

Pa ja sam individua, gradim na svojim iskustvima svoju paradigmu. Kad bih morao rekao bi za sebe da sam osoba koja se bavi duhovnosti. Nisam ni u jednoj religiji ni wicci ni new agu ni ostalim, al priznajem ih sve. Nisam ni sinkretista. Jednostavno razvijam se. Moglo bi se reći da sam kaotićar, mada radim za sebe, niti sam destruktivan niti konstruktivan univerzalno, neću ići stvarati nešt što će uništit mene, al neću ni uništavat nešt što mene ne smeta.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimesub vel 20, 2010 8:25 pm

Jasno vidis no kaos je i stvaranje i unistavanje.
Jedno i drugo.
da bi mogao posatiti stvaraoc dobra i zla prvo moras unistiti one stare ideale i uvjerenja.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitimened vel 21, 2010 11:48 pm

...u sebi, nadovezala bih se na ovu rečenicu.
Ako ti treba energija, ne moraš je uzimati od drugih.
Univerzum je neograničeno skladište energije i samo treba naučiti uzimati je, tako ne kradeš ni od koga... A opet i ako si odlučio drugačije - to je tvoj izbor, samo bi bilo dobro da znaš da imaš izbora... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: