Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:14 am

desi se nekad da ima vizije kad spava i to je to, 1-2 u godini...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:02 am

moj pradida je imao moc kontrolirat visak :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 8:31 pm

moj pokojni dida je mogao pronači podzemne izvore... ta vještinaje dobro došla kad smo na moru trebali izbušiti bunar :D a od bake sam nasljedila čudne snove
inače mojoj baki izlazi mrlja usred čela kao onom Sudcu s tom mrljom kad se spoji s obrvama izgleda kao da ima golubicu u letu zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:46 pm

cudne snove, jel se moze znati pod sta spada to roll ? :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:53 pm

Čudnost nekog sna je unutar samog pojedinca. Nema neku čvrstu definiciju, ali neprecizno rečeno, čudan san bi bio onaj koji krši i odveć odstupa od nekih određenih subjektivnih norma pojedinca.
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:56 pm

Gripphon je napisao/la:
Čudnost nekog sna je unutar samog pojedinca. Nema neku čvrstu definiciju, ali neprecizno rečeno, čudan san bi bio onaj koji krši i odveć odstupa od nekih određenih subjektivnih norma pojedinca.
vidi ga ovaj filozof lol! jel to tata naucio lol! ?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:58 pm

Da spriječim razmirice, mislim da je to bio kompliment...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:59 pm

Da spriječim razmirice, dosta offtopica zubo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:32 am

opako Gea :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimesri svi 20, 2009 5:55 pm

je malo sam čitala (opet) o Wiccanstvu - znam da postoji tema o tome ,ali ovo se temenji na magiji.. i shvatila sam da mi je mama vještica - u dobrom smislu (kad poželi)
bavi se aromaterapijom, radi sama kreme, šampone, sampune, detrđente, ljekove, macerate od biljaka... , a to joj i nije baš u opisu posla, mogu reći da me zarazila s tim...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimesri svi 20, 2009 11:52 pm

mozda je hemicarka lol! :D
i ja sam carobnjak ali pocetnik, ispecem gotova peciva, skuvam virsle, isprzim kobasice itd... :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet svi 21, 2009 12:27 am

lol
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet svi 21, 2009 1:05 am

@Gea, odlično!! Nemaš se čemu buniti. Sada nabavi koji dobar 'recept' od nje pa nam ga daj tu, na forum miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet svi 21, 2009 1:44 am

tako je Legi :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:03 am

dogovoreno, čim je uhvatim da nešto mućka s eteričnim uljima zapišem i postam :D

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:08 am

super :D
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 9:01 pm

Pa možda ću vas sad razočarati, ali zapravo ne postoje crna ili bijela magija, postoji samo magija. Zašto? E, pa magija je po svojoj definiciji pokušaj utjecaja na nekoga ili nešto za ostvarivanje vlastitih ciljeva. Prema tome, nešto što je dobro za mene, ne mroa značiti da je dobro i za nekog drugog. Evo vrlo jednostavnog primjera: ja i neka druga osoba smo zaljubljeni u istu curu, ja pokušavam magijom utjecati na nju ne bi li mi uzvratila ljubav. Ta magija je bijela za mene, ali crna za mog suparnika. A što je za dotičnu mladu damu? Što ako ona ne voli niti jednog od nas dvojice, nego je zaljubljena u nekog tko je uopće ne ferma pol posto?
Postoji nešto što je Crowley nazvao Magika, a to je nauka koja omogućuje uvid u samog sebe, a bazirana je na Alkemiji i Kabali ponajviše, te na Jogi, ali i drugim mističnim disciplinama. Drugim riječima, Magika je jedan od mističnih puteva koji nas vode k "oslobođenju". Sam Crowley ju je definirao kao "Nauku i Vještinu izazivanja Promjene u skladu s Voljom". Promislite malo što je vaša Volja prije nego krenete dalje. kava
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 10:36 pm

Da,ali ako ja npr radim spell za svoje zdravlje, za zaštitu svoje obitelji, i slično tome, kako time mogu ikome štetiti?
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 10:43 pm

a možda tvoja familija ne želi da ti radiš nekakve spellove za njih....ako pokušavaš magijskim putem utjecati na svoje zdravlje, time mijenjaš sudbinu...promjena u mikorkozmosu donosi promjenu i u makrokozmosu...ja bi ti preporučio da ne radiš spellove, nego da pokušaš s energetskim iscjeljivanjem, čišćenjem čakri...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 10:53 pm

u biti tu se sve svodi na vlastitu etiku - jer počiniti nekoga sebi bi bilo zlo iako se ćini bezazlenim poput ljubavi ( ako je ljubav ikad bila bezazlena)
naišla sam na dosta tekstova koji magiju opisuju kao podčinjavanju prirode sebi što je po meni etički nepošteno, ne možeš ti samo tako se igrati s tim...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 11:09 pm

ma svak od nas vjeruje u nešto što njemu odgovara,ja se npr čišćenjem čakri ne bi mogla bavit da me kolješ jer mi je to nezanimljivo. A ako ja npr molim boga (kršćanskog) za zdravlje svoje bebe,zar i na taj način ne mijenjam njemu sudbinu? ;) u čemu je razlika? po meni,samo u vjerovanju.
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepet srp 03, 2009 3:45 pm

naravno...bez obzira što god pričali, i kršćanska religija je jedna vrsta magije...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepet srp 03, 2009 6:29 pm

U svakoj religiji mogu se naći magijski elementi. Kršćanstvo ih ne poriče, samo brani "običnim" vjernicima da se time bave. Postoje neka iskustva koja opravdavaju takve postupke, a i mnogi magijski postupci se protive osnovnim principima kršćanstva pa se zato preventivno zabranjuje ili barem ne preporučuje.
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:45 pm

ne brane samo običnim vjernicima da se bave magijom, nego brane svima...pa čak i oni koji nisu kršćani su Sotonina djeca ako se bave primjerice astrologijom...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitimesub srp 04, 2009 12:12 am

mislim da svi znamo koliko je crkva uskogrudna u pitanju okultnoga i svega što bi moglo biti okultno, sjećam se vjeroučiteljice koja je izjavila da je joga grijeh, što je meni nebuloza, doduše izjavila je ona puno gluposti i među grijehe strpala manikenstvo ... kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 4 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: