Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon vel 22, 2010 1:41 am

Hvala na savjetu zvezda ali ja volim ici po svome.
energija drugih ljudi mi se sada cini nekako lakse dostupna nego energija univerzuma.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:31 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Cuj hromi ovo je tvoje misljenje ja ne varam nikoga a ti sebe uvjeravaj u sta oces.
ako zelis vjeruj i u srebrnog letaca.
Ako zelis.
Ja znam da sta govorim je istina a ti misli i radi kako te tvoja volja.
gledaj kako neki psiholog moze reci kakva sam ja osoba.
I sta ti zelis reci da sam lud?
Mozda i jesam a ti mi reci tko si ti da odredujes ko je lud a ko normalan.
Pokazi mi tu granicu.

pa da to je samo moje misljenje ...niko se ne treba naci uvredjenim zbog toga . Psiholog moze reci puno toga o osobama , zato i jeste psiholog.
Ja nisam psiholog da odredjujem da li si ti lud , a granica je negde izmedju realnog razmisljanja i nerealnog (ja sam vampir , napoleon , spiderman , avion itd )
a da li bi se ti slozio da dodjem kod tebe da probas da mi isisas energiju....potpisacu ugovor u kome se slazem da mi mozes isisati energiju do smrti , da te oslobadjam svake odgovornosti za moju smrt ...

toliko ti neverujem :P
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:47 pm

Nede to isisavanje energije kako ti mislis.
To je postupak malo drukciji nego sta ga ti zamisljas.
A u ostalom nisi zensko.
Ja samo zenskicama crpim energiu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:11 pm

Kao i svaki dečko Crna magija - Page 8 961139

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:33 pm

Gea mislim da vi nama isisavate energiju a ne mi vama.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimesri vel 24, 2010 5:38 pm

haha, sovinisti i feministi :P
salim se...
zelim reci samo ono:
"Univerzum je neograničeno skladište energije i samo treba naučiti uzimati je, tako ne kradeš ni od koga" -zvezda
to si ti samo mislis da je neograniceno iako jedna osoba pa cak ni milijarde osoba nemogu tu enerigiju isisati ipak i ona ima neke granice, jer da nema onda nebi bilo vise univerzuma, al ono bitno je to da sve sto uzmes moras i vratiti na neki nacin to je zakon o ocuvanje energije iz fizike....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon oľu 01, 2010 2:59 am

Znam šta je zakon očuvanja energije... ;) ... i računam na njega po ovom pitanju... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
kirin the wannabe
Stanica
kirin the wannabe


Male
Virgo Dog
Broj postova : 13
Age : 29
Location : Croatia , Zadar
Registration date : 31.05.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon svi 31, 2010 1:15 am

ugl crna magija je losa jer u principu .... je losa XD odnosno salje losu energiju i naravno sve se vraca sve se placa .... ta negativna energija ce ti se vratiti 3 puta jaca sto je ocito losa posljedica
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon svi 31, 2010 11:42 am

Zar ti stvarno vijerujes u te gluposti o karmi.
Koji lol.
To neide tako to su izmilslili samo da bi sputavali ljudsku slobodu ko i uvijek.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon svi 31, 2010 7:53 pm

A teorija o karmi je puno "gluplja" od teorije da si vampir koji sise energiju?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepon svi 31, 2010 8:37 pm

hromi je napisao/la:
A teorija o karmi je puno "gluplja" od teorije da si vampir koji sise energiju?
ides lolcina

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 5:22 pm

Vijerovanje je stvar perspektive ti gledaj iz jednoga kuta ja gledam iz drugoga.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 8:42 pm

da to stvarno mislis ne bi napisao da je verovanje u karmu glupost
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimened lip 13, 2010 1:49 am

elem da se nadovezem na temu , evo videa koji pokazuje koliko je magije delotvorna i uspesna :D :D :D :D :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimened lip 13, 2010 11:09 am

možda da je pištoljem pokušao?? confused
ima ona ako ne vjeruješ u magiju, nemogu se čini bacit na tebe... to je nešto kao autosugestija. ako vjeruješ da te netko može začarat da se razboliš, kad tad ćeš i sam umislit da te netko začarao, bacio kletvu na tebe i slično, i sam tvoj mozak će od tebe napravit bolesnika.
mozak je krivac za sve, može od tebe napravit stijenu iako si mal, štrkljast itd... a opet može od tebe napravit mlakonju iako imaš 100 kila od kojih je možda 80 mišića...
razlika je samo u tome koliko ta autosugestija djeluje na tebe i znaš li njome upravljati...

ja osobno ne vjerujem baš u magiju, al ne isključujem mogućnost da nisam u pravu. osobno se ne bojim tih nekih čini i mislim da bi i ja kao onaj ateist na snimci se dobro zabavljao i smijao budalaštinama koje radi onaj 'black magic'...
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimened srp 04, 2010 8:24 pm

Caps Lock ti se tolerira kao vikanje.

Crna magija je opasna valjda,ali ne vjeruju svi u to trostruko vraćanje,karmu.
Bijela je super ali kakve god boje bila u neiskusnim rukama lako postaje crna. Naprimjer kada bijela nesvjesno postane crna,pa je takva magija dobila naziv siva.
[Vrh] Go down
BIGFOOT
Stanica



Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 12
Age : 25
Registration date : 25.07.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimened srp 25, 2010 8:16 pm

bjela magija radi dobre stvari lijeći,pomaže...itd....a crna služi za nauditi ljudima.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimened kol 01, 2010 12:23 am

biga je napisao/la:
možda da je pištoljem pokušao?? confused
ima ona ako ne vjeruješ u magiju, nemogu se čini bacit na tebe... to je nešto kao autosugestija. ako vjeruješ da te netko može začarat da se razboliš, kad tad ćeš i sam umislit da te netko začarao, bacio kletvu na tebe i slično, i sam tvoj mozak će od tebe napravit bolesnika.
mozak je krivac za sve, može od tebe napravit stijenu iako si mal, štrkljast itd... a opet može od tebe napravit mlakonju iako imaš 100 kila od kojih je možda 80 mišića...
razlika je samo u tome koliko ta autosugestija djeluje na tebe i znaš li njome upravljati...

To se slažem i to vrijedi kod klasičnih "kletvi" isto je važno da to kažeš na pravi naćin kako bi žrtva povjerovala i sama sebi naudila. No čuo sam za par slučajeva sa raznim predmetima za koje se praktikant veže i taj predmet se ostavi kod žrtve. Preko njega se onda šalju negativne emocije tj niske vibracije što če postepeno utjecati na psihu žrtve.

Ovaj video je totalni idiotluk xD, dobro sam se nasmijao samo što mislim da crna magija ne ubija odmah na mjestu. To može trajati od nekoliko godina do par dana. Pitanje je samo na koji se način meta postavi. Primjerice ja tebi neču nikada moči nauditi ako se ti prema meni postaviš pozitivno kao i onaj čovjek na video tj smijehom. Sva ona čara-bara ima svrhu uvjeriti te da se događa nešto stvarno i to se često ukorijeni u podsvijest i kod najtvrđih skeptika i onda to počne nagrizati.

Crna magija je samo definicija, ništa više. Energija i vibracije su tu bez obzira kako ih uporabio, magija ovakva magija onakva je samo racionalizacija ljudskog uma kako bi lakše navigirao. Da bi nekome naudio je kadkad dovoljno samo misliti na to iako je onda vjerojatnije da češ nauditi više sebi nego toj osobi.
[Vrh] Go down
INFERNUS
Stanica



Male
Gemini Pig
Broj postova : 28
Age : 40
Registration date : 19.10.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimesri lis 20, 2010 12:43 am

ne postoji ni crna ni bijela magija.postoji samo magija.kako ce se ona koristit zavisi o pojedincu.ne znam zasto ljudi smatraju da je bijelo dobro a crno zlo.to su idiotarije.da li postoji crna struja ili bijela?mislim da ne.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimesri lis 20, 2010 9:53 am

Naravno pitanje je kako se nešto koristi, jedno te isto znanje se može iskoristiti da će čini dobro ili pak da se čini zlo. Primjerice da se nekoga izliječi ili pak da se nekoga navede da učini nešto na svoju štetu. Ili na primjeru struje koji si ti naveo, ako samo malo promjeniš napon struje spržit će nam sve uređaje, dok ako je sve ok tada će ta ista struja pokretati te uređaje. A i u jednom i u drugom slučaju se radi o gibanju elektrona.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimesri lis 20, 2010 11:38 am

crna magija nije nikako dobra i njom se ne bave ljudi koji žele nekom ućiniti dobro, a ista se vraća onom tko ju je bacio trostruko gore.

imala sam nekog u rodbini ko se bavio tom magijom i nije dobro pošlo po tu osobu kao i na onu na koju je baćena a ta je isto iz moje rodbine .no ta osoba koja se bavila tom magijom više nije živa i prošla je slikovito pakao dok je umirala ,a ona dr. osoba je još i dan danas živa.

s tom lošom energijom ne bi preporućila nikome da se bavi. mada je se osobno ne bojim jer znam kakvi su ljudi njoj podložni i kakvi se ljudi njome bave ,a s takvima izbjegavam kontakte što je više moguće.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimečet lis 21, 2010 12:46 am

a sta bi ako se nekom "baci" bela magija? Jel se i ona vrati trostruko? Onda bi ja bacao magiju za npr srecu svima okolo i uzivao :D
Recimo da magija stvarno postoji , neko je najjverovatnije rekao to "da se vraca trostruko" da bi sanirao koriscenje crne magije , koja je ocito mnogo mocnija od bele.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimečet lis 21, 2010 10:24 am

hromi je napisao/la:
a sta bi ako se nekom "baci" bela magija? Jel se i ona vrati trostruko? Onda bi ja bacao magiju za npr srecu svima okolo i uzivao :D
Recimo da magija stvarno postoji , neko je najjverovatnije rekao to "da se vraca trostruko" da bi sanirao koriscenje crne magije , koja je ocito mnogo mocnija od bele.
Pa ustvari da, doduše ne trostruko nego jednostruko, samo što ljudi vole preuveličavati. Svi smo mi povezani i što god učinili, rekli, zaželjeli drugome vraća se i nama. Tako da ako doista želiš sreću drugima i tebi će pratiti sreća. Probaj i uvjerit će se mase

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimečet lis 21, 2010 6:40 pm

Chakotay je napisao/la:
hromi je napisao/la:
a sta bi ako se nekom "baci" bela magija? Jel se i ona vrati trostruko? Onda bi ja bacao magiju za npr srecu svima okolo i uzivao :D
Recimo da magija stvarno postoji , neko je najjverovatnije rekao to "da se vraca trostruko" da bi sanirao koriscenje crne magije , koja je ocito mnogo mocnija od bele.
Pa ustvari da, doduše ne trostruko nego jednostruko, samo što ljudi vole preuveličavati. Svi smo mi povezani i što god učinili, rekli, zaželjeli drugome vraća se i nama. Tako da ako doista želiš sreću drugima i tebi će pratiti sreća. Probaj i uvjerit će se mase

naravno . kako kažu ljudi ,dobro se dobrim vrača ...
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitimepet lis 22, 2010 2:05 pm

LP
samo da kazem odgovor onima koji pitaju za magiju...
nisam procitao svih 14 str tako da plz nemojte me takode napadati...
Bavio se jesam i vjeruj te mi vraca se 3 puta vise vama u slicnom smislu a taj tren kada vam zatreba magija jednostavno neznate sto drugo osim toga to vam je jedinoostalo ... i tada posezete za magijom nakon toga uspije naravno ali se vama vrata kroz gdinu ili unutar 6 mj.
lp
nije zezancija takoder vampire
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: