Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
stnatan
Stanica
stnatan


Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 15
Age : 48
Location : Zadar
Registration date : 06.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimened srp 26, 2009 5:45 pm

-Obim samoobmane, iluzija, cenzura, filtera u čovjeka i u povijesti ideoloških indoktrinacija je svuda proširen i ogroman. Teško je razlučiti izvornost informacija jer je degeneracija (svijesnog i nesvijesnog iskrivljavanja) znanja ogromna. To važi i za znanost i psudoznanost..

Živimo u svijetu simbola i sva komunikacija je samo razmjena simbola, zato tako puno ima različitih tumačenja svega... Što smo bliži nekome izvori sve više je važnija sama SILA ili MOĆ ili VOLJA ili NAMJERA, a manje riječi! U praksi imamo povezanost sa značenjem najbolje!
Dugo sam godina proučavao semantiku, semiologiju, lingvistiku, filologiju, simbolizam itd. Saznao sam da je direktno općenje sa energijama najčišće, riječi samo nagovještavaju, simboli transcendentiraju, a praksa daje! Sve je energija, čak ako i Bog postoji i on je energija -kompaktna energija! Naravno da Bog i energija su opet stvar gledišta i definicija1! Ne postoji ni jedna formulacija i definicija koja i jedan i drugi pojam mogu potpuno obasniti, sve su to samo ograničeni nagovještaji nečega... praksom i savladavanjem vještina ulazimo u konkretno područeje! Mene osobno zanima i teorija i praksa jer sam i pisac. Ali nema do zadovoljstava dok čovjek ne ispituje, provjerava i vježba ono sve što smatra djelotvornim!
[Vrh] Go down
stnatan
Stanica
stnatan


Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 15
Age : 48
Location : Zadar
Registration date : 06.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimened srp 26, 2009 5:49 pm

IOZ, lucidni snovi, proširenje perceptivnosti može se razmotriti u svjetlu:

.. da je čovjekova pretpostavka o početku svemira tek odraz sintakse njegova materinskog jezika;“

str.IX
Carlos Castaneda: “Aktivna strana beskonačnosti“.Ambrozija, VBZ d.o.o., Zagreb, 2004.

„Ako odaberemo zanemarivanje našeg sustava, opseg onoga što može biti percipirano bez tumačenja raste preko svake granice. Proširenje je naše percepcije toliko divovsko da smo prepušteni vrlo malom broju oruđa osjetilnog tumačenja, te na taj način i osjećanju beskrajne stvarnosti koja je nezbiljska ili, pak, beskrajne nezbiljskosti koja može biti stvarna, ali to nije. Za mene je jedina prihvatljiva mogućnost bila preustroj i povećanje mojeg sustava tumačenja.“

Str.114
Carlos Castaneda: „Umijeće sanjanja“. Ambrozija, VBZ d.o.o., Zagreb, 1996.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimened srp 26, 2009 9:59 pm

e bas sam ja bio prico s nekim ljudima o tome prije par mjeseci, i znam da covjek u jednoj noci sanja oko 400 snova, i da su to vecinom njegove zelje, misli, strahovi itd. i da mozes prepoznat da spava tako sto kad vidis knjigu da je probas otvorit i ako je nesto nasvrljano znaci da sanjas, ili da ako ti nesto predje u naviku, npr. prstom se u ruku ubadas, i onda ces to i u snu napravit, lai ce ti prst proc kroz ruku i taka sranja, sad mi se neda pisat. mozda cu poslije
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimened srp 26, 2009 11:34 pm

Pozdrav, Stnatan! :)

Rekla bih da si poštovalac Kastanede, kojeg veoma volim. Njegova jednostavnost i praktičnost prosto plene... Pitam se da li bi sebe objasnio kao tragača ili sanjača...?

Uz to si izgleda studirao književnost ili se već nekako veoma interesovao za jezike. Ne bavi se baš mnogo ljudi leksikom, semantikom itd...

No, kako naglašavaš vrednost prakse nad teorijom, možda bi mogao napisati i nešto o tome? Dakle, jesi li imao nekakva iskustva sa lucidnim snovima, recimo... _ *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:42 am

ahem, vratimo se na temu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:47 am

Ekipa i jeste na temi...ti ne citas sto pisu ili?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:50 am

zvezda pise o nekoj knjizevnosti (fuj) a tema su snovi kolko ja znam, mogu sad dobit 5? zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:55 am

Ne mozes. Ne znas o cem pricas i sto je jos gore mozes procitati sto oni pisu pa ces znati ali niti to ne radis. Dakle, offtopicaris. Nemoj.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:02 pm

ja??? otkud
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:08 pm

Ti!... Zaista, otkud to???...

Kastaneda je verovatno više od bilo koga pisao na temu sanjanja i izmenjene svesti. Ili je bar dao neke originalne koncepte i praktične savete o istom... To što je tebi čitanje "fuj" je tvoj stav.

Čisto da se razumemo, offtopic su samo tvoji komentari, zato ne nastavljaj, da nešto ne bi moralo u kantu...

Tj. napiši nešto što ima veze s' temom ili ništa... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
stnatan
Stanica
stnatan


Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 15
Age : 48
Location : Zadar
Registration date : 06.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:28 pm

Zahvaljujem na riječima Alpha-e i zvezda-e!
U suštini tendencija u nagualizmu i meni osobno je da se ujedine svi pravci tragača, sanjača, kočoperaca itd. u jedno! Tako da sebe gledam također u ujedinjavanju svega, svih vještina... Počeo sam sa interesima sanjača iako je moja suština tragač, jer obožavam istraživanja i pronalaženja. Moja iskustva lucidnih snova počela su 1994. i moram priznati da je to vrijeme za mene bilo zaista posebno! Nakon intezivnih doživljaja morao sam prestati s time! Ali sam se vratio i počeo sa nekim drugim vještinama i djelomično starim! Vodim dnevnike sanjanja! To je vrlo važno! Kad god bi se probudio odmah sam zapisivao sve, što više! Samo u proširenoj svijesti možemo se sjećati događanja, ali u normalnoj svjesti zaboravljamo mnogo toga, čak i sve! Koristio sam neke osnovne metode i svjete Castanede ali razvijao sam i vlastite! Moram reći da sam ja pročitao sva djela Castanede, što je važno i potrebno! Ipak je on najveći mislilac područja lucidnih snova. Važni segmenti operiranja sa snovima: sjećanje sebe, svojih ruku, vidjeti sebe, zaustaviti pažnju na neki detalj, razraditi detalj sa svih kuteva promatranja, pokušati letjeti, letjeti, koristiti vizualizaciju i koncentraciju za postizanja visine i brzine letenja itd. Ide se korak po korak i svaka ideja se vježba, usmjerava i provjerava, te se uzima ona koja osobno daje najbolje rezultate. Osobno sam detaljan i sustavan u svemu pa i u prakticiranju ovakvih tehnika... duga je to priča, ali pokuša ću pričati o tome kad uhvatim vrimena! Pitao bih Alpha-u i zvezda-u koliko ih zanima ovo područje, da li ih zanima i praktični dio, te koje imaju općenito aspiracije u spiritualnom općenitom pogledu?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:35 pm

Ako si citao temu ranije onda si mozda naisao da sam pisala kako sam razvila Lucidno sanjanje...tj. kako se to deslio samo od sebe uslijed soka...

Sto se tice drugih stvari...AP...isto spontani...to ima na temi o AP-u evo OVDJE.

Nego...sto nam ne dekliniras Nickove normalno? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:38 pm

Lep post.

Meni je to područje veoma zanimljivo. Trudim se održati balans i ne preterati da snovi ne bi...
Naravno, ništa bez prakse. Imala sam lucidne snove, nekad spontano, a nekad jer sam ih nameravala. Žao mi je što sam u poslednjih par meseci ovo malo zapostavila usled gustog rasporeda oko nekih stvari koje nisu mogle da čekaju bolje vreme.
Volim kabalu. Pokušavam različite aspekte rada sa Drvetom Života, Stazama i Velikim Arkanama posebno. Koristim Kroulijev Tarot...
Pratim svoje promene percepcije (bukvalne) i privikavam se na relativnost objektivnog... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 10:24 pm

e svako malo sanjam aliene tu na moru O.O
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 10:51 pm

zapravo, i ja na moru uvijek imam neke čudne snove misli
nekak su ... zastrašujući bag
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:39 pm

Berny! Pa di si ti hug

Snovi...horrori, SF, al ima i normalnih zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:12 am

Dakle, na bliskim susretima rekoh da imam san za ispričat.

Pa dakle evo ga, sjećam se dijela (uvijek se sjećam samo mali dio sna misli)

Nego, strpat ću to u par rečenica, više i ne mogu. Tada mi je san bio zaprapaštujuć, no sad kad malo čitam, baš sam i ušo u tu shemu :D

Sanjao sam dakle, a po običaju nisam znao da sanjam, baku da je neš pekla u kuhinji, a ja sam bio u sobi (vrata sobe izlaze na kuhinju, mala je vikendica, a i u to doba sam većinom bio sa bakom i dedom dole). Uglavnom, baka je pekla neš, pa je došla kod mene u sobu (još napomena, bio sam mali tad, negdi oko 10-12 godine, nemam pojma točno) i nekaj mi je govorila kak ona radi za vanzemaljce, ono kao, kuha, pere, posprema i slično, a da oni njoj daju malo ulja i soli da može živjet od nečeg. Ja sam to shvatio kao da ona puno radi, a dobije malo, tek tolko da može od nečeg preživjet.

Ne znam dal je ovaj san imao kakve veze sa RL-om misli ...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:47 am

Pah... itekako imaju veze s tvojim razmišljanjima o modelu ''pčela radilica-čovjek-ovca.''
Vrlo je moguće da su se tvoje misli kada si budan manifestirale u san.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 9:26 am

San je bio prije mog razmišljanja "čovjek-ovca" confused
Osim ak ima neš iz prethodnog života da se sjećam a da ima veze s tim principom misli
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 9:35 am

imam pitanje za vas koji baratate s lucidnim snovima.
dakle, često sanjam, i znam da sanjam. svjesna sam u stvari i točno znam da ležim u svom krevetu. štoviše znam da je jutro, i da će mi mob zazvoniti svaki čas na buđenje.
sve mi je jasno, sanjam i svjesna sam svog tijela u krevetu. znam i kako ležim u kom položaju, no muči me to što ne mogu kontrolirati te snove?
kako to postići?
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:11 am

gloria_g je napisao/la:
imam pitanje za vas koji baratate s lucidnim snovima.
dakle, često sanjam, i znam da sanjam. svjesna sam u stvari i točno znam da ležim u svom krevetu. štoviše znam da je jutro, i da će mi mob zazvoniti svaki čas na buđenje.
sve mi je jasno, sanjam i svjesna sam svog tijela u krevetu. znam i kako ležim u kom položaju, no muči me to što ne mogu kontrolirati te snove?
kako to postići?

pa to ja mogu ka dsam u polu snu, znaci svjestan sam da sanjam, ali se nekad mogu, nekad ne probudit, samo probaj zamislit nesto, ali bas jako pokusat zamislis, meni upali skoro uvijek, osim ako izgleda koda ni nespavam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:14 am

Gloria...Da li u snu uopce ostvaris misao da zelis utjecati? Mozda zvuci kao glupo pitanje ali nije. Naime, bez obzira sto je sanjac svjestan to ne znaci da on uopce ima zelju ili da se uopce sjeti u snu kako bi htio mijenjati nesto.
Ako je, pak, doslo do impulsa da se nesto mijenja onda je, smatram, sve stvar vjezbe.
Ja najcesce niti nemam zelju da nesto mijenjam, a ako imam onda mi zna biti tako tesko...ono, osjetim da moram ulozit toliko energije da jednostavno odustanem...a nekad, vrlo rijetko, bez problema napravim promjenu...
U svakom slucaju, primjetila sam da sto cesce pokusavam intevenirati to mi u prosjeku zbilja pomogne i kod samog usmjeravanja energije, koncentracije i sl.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:18 am

ako mozete kontrolirat snove onda znam kako da se nebojite nocnih mora, npr. kad sam ja bio mali, imo sam cesto nocne more pa sam probo ih obrnut da budu smjesne ili bilo sta samo ne nocne more i svaki put sam uspjevo i nisam se bojo po noci ic na WC :D

EDIT:
Ni sad se nebojim confused zanimljivo
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:32 am

ne Alpha, nisam primjetila da imam želju, niti da to mogu?!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:58 am

@Barney...tocno, nocne more, zapravo, ne postoje :)

@Gloria...e, da...doci ce i to polako...samo treba vremena...mozes prije spavanja pokusat odluciti da ces pokusati mijenjati nesto...s vremenom ce se ideja javiti i u samom snu...a koliko tesko ili lako ce biti ostvariti ju...e, to ne znam miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 13 / 42.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: